Sayfa 2968 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 1968 2468 2868 2918 2958 2966 2967 2968 2969 2970 2978 3018 3068 3468 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 74,176 ile 74,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir stad icin aranilacak ilk 3 özellik ;

Stadin dolu olmasi

Tribunlerin sahaya yakınlığı ve ses ambiansi

Ve saha zemini..

Yoksa locayi falan gectim tribün yakin olsaydi benim icin yeterli olurdu..
    Mainz a önerilen asil projede sahaya yakinligi yanlis hatirlamiyorsam maratondan 6 kale arkalarindan 7,5 idi..bizde bu uygulanacakti ama sonra bi anda degistirdiler..yani stad da heryer yeniden düzenlenebilir ama zemini alcaltip yakinlastirmak cok basit degil..eger projeye sadik kalinsaydi mükemmel olacakti..

Gerci yeni yapilan stadlarin cogu bu sekilde..Krasnador un stadini cok begendim mesela ama orda da mesafe oldukca fazla..bizim trübünler saha zemine cok yakin oldugu icin belki uzakligi fazla göze batmayabilir..avni aker de suan 7 metre galiba kale arkasi ama zemine cok yüksek yapildigi icin farkinda bile olmuyoruz ekranda izlerken..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Joomla! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stadta calisan bir arkadasin dedigine göre baskan ve yönetim stadin ic kisimlarini hic begenmemis. hatta baskan "bu ne böyle, devlet daireleri gibi standtart ve özensiz" diye bir cümle kurmus gezerken. dedigine göre klüp devri aldiktan sonra ic kisimlari elden gecirmesi 1 seneyi bulurmus. ayrica 5 milyon avro ek maliyet kulübe.
    Yazık günah yine bir ton para çöpe gidecek
    Niye zamanında bakılmamış yahu
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı ölümüne_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mainz a önerilen asil projede sahaya yakinligi yanlis hatirlamiyorsam maratondan 6 kale arkalarindan 7,5 idi..bizde bu uygulanacakti ama sonra bi anda degistirdiler..yani stad da heryer yeniden düzenlenebilir ama zemini alcaltip yakinlastirmak cok basit degil..eger projeye sadik kalinsaydi mükemmel olacakti..

Gerci yeni yapilan stadlarin cogu bu sekilde..Krasnador un stadini cok begendim mesela ama orda da mesafe oldukca fazla..bizim trübünler saha zemine cok yakin oldugu icin belki uzakligi fazla göze batmayabilir..avni aker de suan 7 metre galiba kale arkasi ama zemine cok yüksek yapildigi icin farkinda bile olmuyoruz ekranda izlerken..
    yanlis hatirliyorsun
    öyle bisey yok

fifa ve uefa 6 metre reklam panosuna, 4 metrede güvenlik ve basin icin istiyor (kale arkasi) ama bunu yassallastiramiyor eski stadyumlar yüzünden

almanyada bütün yeni stadyumlarda bu ölcülerde

ilerde 8 metreden az olan stadyumlarda uluslararasi maclarda 1. siralarin iptali düsünülüyor

organizasyonlar her yil büyüyor, teknolojiyle beraber calisanlarda artiyor, herkesin yeteri alana sahip olmasi gerekecek

Evt bunu bizim yöneticilerde söyledi zaten degistirme gerekcesi olarak..vodafone ve tt arenanin kale arkalari yaklasik 8 m uzaklikta..bizimkide o mesafede olsa yeterdi..ama 10 m biraz uzak olmus..zaten basindan bu yana rahatsiz oldugum konu buydu..trübününlerimizin saha zeminine yakinligi mükemmel keske sahayada az daha yakin olaydi..

Orjinal projede böyle degildi ama o projenin hangi yilda cizildigini bilmiyorum..
    koskoca google var
    proje 2012
    degisen kapasite, platform ve kat arasi localar

saha ölcüleri hep ayniydi

Akyazı stadında 1.parti çimler Trabzon yolunda.İtalyadan son parti çimler Türkiye'ye doğru yola çıktı.Zemin hazırlığında durmak yok.

Akyazı Arena

Konu selcuk tarafından (26.10.2016 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Almanya

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlis hatirliyorsun
    öyle bisey yok

fifa ve uefa 6 metre reklam panosuna, 4 metrede güvenlik ve basin icin istiyor (kale arkasi) ama bunu yassallastiramiyor eski stadyumlar yüzünden

almanyada bütün yeni stadyumlarda bu ölcülerde

ilerde 8 metreden az olan stadyumlarda uluslararasi maclarda 1. siralarin iptali düsünülüyor

organizasyonlar her yil büyüyor, teknolojiyle beraber calisanlarda artiyor, herkesin yeteri alana sahip olmasi gerekecek
    Evt bunu bizim yöneticilerde söyledi zaten degistirme gerekcesi olarak..vodafone ve tt arenanin kale arkalari yaklasik 8 m uzaklikta..bizimkide o mesafede olsa yeterdi..ama 10 m biraz uzak olmus..zaten basindan bu yana rahatsiz oldugum konu buydu..trübününlerimizin saha zeminine yakinligi mükemmel keske sahayada az daha yakin olaydi..

Orjinal projede böyle degildi ama o projenin hangi yilda cizildigini bilmiyorum..

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sayın Başkan;

61 numaralı formayı emekli edin.
    61 numara Trabzonspor'un taraftarına ait olduğunu gösterir şekilde Akyazı'ya asılsın ve orada kalsın.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Adanaspor maçını Cumartesiye aldırmak için bir şey yapılsa iyi olur.

En güzel gün Cumartesi açılış için.

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Joomla! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stadta calisan bir arkadasin dedigine göre baskan ve yönetim stadin ic kisimlarini hic begenmemis. hatta baskan "bu ne böyle, devlet daireleri gibi standtart ve özensiz" diye bir cümle kurmus gezerken. dedigine göre klüp devri aldiktan sonra ic kisimlari elden gecirmesi 1 seneyi bulurmus. ayrica 5 milyon avro ek maliyet kulübe.
    avniakeri baz alarak yeni stat yapılıyor, daha ne istiyorsunuz anlayışı hakim. ancak gs ve özellikle bjk nin stadını gezen biri aradaki uçurumu çok rahat anlar. en azından yönetim adına gerek stat gerek tesislerin tekrar elden geçirilmesinin düşünülmesi sevindirici bir gelişme.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ahmet Faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adanaspor maçını Cumartesiye aldırmak için bir şey yapılsa iyi olur.

En güzel gün Cumartesi açılış için.
    Öyle bir şey yok hocam

3 ay önceden bilet aldık durup dururken suni gündem oluşturmayin Allah askina

Tolga Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle bir şey yok hocam

3 ay önceden bilet aldık durup dururken suni gündem oluşturmayin Allah askina
    3 ay önceden nasıl aldınız bileti açılış maçı akhisar deniyordu şimdi kesin mi adana maçı bende ona göre ayarlim kendimi
    FIRTINA

Nereden
    İstanbul

Bişey diyicem akyaı arenaya isim sponsoru bulunucaktı ?? Stadın açılışına yakın zamanda sponsor açıklanıcaktı ?? Stadın açılışına 2 hafta falan kaldı nerde bu sponsor

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Fethi kaleli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bişey diyicem akyaı arenaya isim sponsoru bulunucaktı ?? Stadın açılışına yakın zamanda sponsor açıklanıcaktı ?? Stadın açılışına 2 hafta falan kaldı nerde bu sponsor
    Aman sponsor bulmasınlar. Bu yönetim sponsor parasıyla takımı Jun Suklarla doldurur. Olan yine Trabzonsporun parasına olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yakarmoz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Stadın devri yapılmadan açıklamak zor. Resmî prosedür bu. Toki gençlik spor müdürlüğüne devredecek onlarda bize. Sanırım stad yapım aşaması yüzde 90ı geçince bu işlemi yaparlar sponsorda buna paralel eş zamanlı açıklanır.

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

başkan geçen bir videoda localı apartmanın estetiği için birşeyler düşünüyoruz demişti. localı bölüm kamerada gözükmeyeceği için acaba o bölüme tüm kat aralarına borda yada mavi renk pano mu yaptırıyor. aklıma gelmiyor değil.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Tolga Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 ay önceden nasıl aldınız bileti açılış maçı akhisar deniyordu şimdi kesin mi adana maçı bende ona göre ayarlim kendimi
    Kardes Bursa-Trabzon gidis dönüş ucak bileti 100 tl iken erkenden aldik..Ben.2 senedir ayni islemi yapiyorum...Lig ertelenmesin de gerisi problem degil..Akyazi olmazsa Avni Akere gideriz ama ben yeni stadin yetisecegini düşünüyorum. Ben.acilis icin gitmiyorum yanlis anlasilma olmasin

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

@selcuk
    Abi uefa fifa hikâye, her seye de bahane üretmeyi birakalim... bjk stadi daha 6 ay olmadi biteli, herifler sahaya epey yakin tribün yapmis, ne oldu yani maç mi oynatmadilar ? uefa fifa seneler boyunca bir seyler düsünür, sonra hayat geçirir ya da geçirmez... hacan alani beyutmek isderler bagaruk o ise, nedu yani... biz simdi yakin yapalim da sonra 1 sira iptal edilecekse edilir... bjk ile neden 2 3 metre fark olsun bizimki niye uzak olsun 10 metre nedir yahu ? oldu olacak biraz daha büyütüp kosu pisti yapsinlar, olimpiyatlar için lazim olur a aaa bak onu da düsünelim ne olur ne olmaz

Muhammet Gündoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaşlar bu akşam oynanan Bursaspor-Yomraspor maçına gittim.. Stad da dikkatimi çeken bazı yerlerin fotoğrafını çektim.. Özellikle bizim stadda olabilecek eksi ve artıları görebilmek açısından fotoların önemli olduğunu düşünmekteyim. Çektiğim fotolar forumda sıkça konuşulan başlıklar.. ( Merdiven renkleri, Led panolar, Tribün mesafeleri vb.)

1- Merdivenlerin sadece uç kısmı renkli ( bizdede böyle olabilir )
    2- bir avuç seyirci bütün stadı inletti Ses akustik gayet iyi ( umarım bizdede böyle olur ).Ayrıca reklam ledleri köşeden dönmeli.
    3-Kat araları Led aşağı yukarı 1 metre sonra başlıyor
    4-Maraton uzaklığı kaç metre bilgim yok ama gayet ideal ( bizimkiyle karşılaştırmak lazım )
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler

Nereden
    Amasya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @selcuk
    Abi uefa fifa hikâye, her seye de bahane üretmeyi birakalim... bjk stadi daha 6 ay olmadi biteli, herifler sahaya epey yakin tribün yapmis, ne oldu yani maç mi oynatmadilar ? uefa fifa seneler boyunca bir seyler düsünür, sonra hayat geçirir ya da geçirmez... hacan alani beyutmek isderler bagaruk o ise, nedu yani... biz simdi yakin yapalim da sonra 1 sira iptal edilecekse edilir... bjk ile neden 2 3 metre fark olsun bizimki niye uzak olsun 10 metre nedir yahu ? oldu olacak biraz daha büyütüp kosu pisti yapsinlar, olimpiyatlar için lazim olur a aaa bak onu da düsünelim ne olur ne olmaz
    sefer ben bahane üretmiyorum
    tt arenaylan aramizda 2-3 degil sadece 1m fark var, onlarda minumumun üzerinde
    minimuma inen 8jk sadece, onlarda bunu yer olmadigindan mecbur yaptilar

Ünal Karaman

Nereden
    Almanya

koskoca google var
    proje 2012
    degisen kapasite, platform ve kat arasi localar
    Sayin koskoca google kullanmayi bilen renktasim, o proje Mete Arat tarafindan cizildi ve 2009 da Mainz klübüne önerildi..Önerilen 7 projeden biriydi ve bunlardan 4 tanesi ilk etapta elenmisti..bu elenenler arasinda bu proje de vardi..2007 de cizildi sanirim ve tribünler sahaya cok daha yakindi..orijinali 33 binlikti..bizim icin ilk ortaya atildiginda farkli tribün - saha mesafeleri konusuyorduk burda..

Nereden
    Almanya

sefer ben bahane üretmiyorum
    tt arenaylan aramizda 2-3 degil sadece 1m fark var, onlarda minumumun üzerinde
    minimuma inen 8jk sadece, onlarda bunu yer olmadigindan mecbur yaptilar
    Timsah arena da kale cizgisi - tribün mesafesi ne kadar?

Nereden
    Amasya

Sayin koskoca google kullanmayi bilen renktasim, o proje Mete Arat tarafindan cizildi ve 2009 da Mainz klübüne önerildi..Önerilen 7 projeden biriydi ve bunlardan 4 tanesi ilk etapta elenmisti..bu elenenler arasinda bu proje de vardi..2007 de cizildi sanirim ve tribünler sahaya cok daha yakindi..orijinali 33 binlikti..bizim icin ilk ortaya atildiginda farkli tribün - saha mesafeleri konusuyorduk burda..
    tamam abi
    okadar iddialisin 6 metre oldugunu gösteren bi link at, bayagi eminim bu konuda
    almanyada hic yakin stadyum yokken, herseyin normu varken, hic sanmiyorum

yanlis hatirliyorsam kusura bakma
    ama yok olamaz

Timsah arena da kale cizgisi - tribün mesafesi ne kadar?
    bizlen ayni ortalamasi
    795 santim köseler, 895 ortasi dogru hatirliyorsam
    Konu selcuk tarafından (27.10.2016 Saat 01:28 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

Linç edilmek istemem ama ben bu stadın dışını, mebranları hiç beğenmedim. Beğenenler eminim 2-3 sene sonra beğenmeyecekler. Hemen modası geçecek. İhtişamlı olmalıydı, ürkütücü. Resmen çocuk parkı yapmışlar. Beğenmemek bi tarafa, açıkçası iğrenç.

Nereden
    Almanya

tamam abi
    okadar iddialisin 6 metre oldugunu gösteren bi link at, bayagi eminim bu konuda
    almanyada hic yakin stadyum yokken, herseyin normu varken, hic sanmiyorum

yanlis hatirliyorsam kusura bakma
    ama yok ]
    Nasil yok Allianz Arena, Volkswagen Arena etc.

Harun_ayar_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

stadyum açılıs tarihi tam olarak netleşmeli artık uçak biletlerini almak için sabırsızlanıyorum

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Yusufİhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Linç edilmek istemem ama ben bu stadın dışını, mebranları hiç beğenmedim. Beğenenler eminim 2-3 sene sonra beğenmeyecekler. Hemen modası geçecek. İhtişamlı olmalıydı, ürkütücü. Resmen çocuk parkı yapmışlar. Beğenmemek bi tarafa, açıkçası iğrenç.
    Bana başka takımın taraftarlarıda aynısını dediler. Stadınızın dış görünüşü ne öyle diye. Bi b ka yaramıyor dediler. Biriside güzel demedi. Ama koktukları güzel görünüyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

cerebrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Yusufİhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

aynı fikirdeyim
    üç cücüklerin yalancı sevdaları bir yana, çıkarsız sevenlerinin sana bağlanmaları ayrı bir yana...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)