Sayfa 13 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 513 1013 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Fenerium + Ts Club... bir ara ikimizde kendi formalarimiz yaptik!

ama herneyse, Stadyum isi beni baya umutlandirdi... Baskanimiza guveniyoruz.. Haydi Buyuk Baskan!

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rakibimizde olsa yaptığı iyi iş modellerini kullnanabiliriz bu konuda bi sakınca yok zannımca....

Sevgili arkadaşım Fenerin meşhur Fenerium projesinin aslında bir yerlerden esinlenme olduğunu biliyormusun.....
    haklisin. fenerbahce nekadar rakibimiz olursa olsun kurumsallasma, mali bakimdan örnek alinacak bir kulüp.

onlarin taraftari bile elalemin takimina yapiyor bu destegide, biz kendi TRABZONSPORumuza yapmiyoruz, asil onu elestirelim.

bu arada su fenerium isini bende merak ettim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Avni Akerin yıkılıp yapılması iyi oldu bence..Böylece modern ve istediğimiz bi stada kavuşabileceğiz..Akyazı projesinede karşı değilim.Yapılması trabzonu kalkındırır.Ama ben Avni Akerde maç izlemek istiyorum..
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Öyle bisi yok dün aksam MESAJ TV de Yönetici Celil Hekimoglu baglandi ve ilk hedefimiz AKYAZI arastirip bakacagiz yani devam ettirmek istiyoruz dedi ama olmazsa AVNI AKER`i yapacagiz dedi....ama ilk tercihlerin AKYAZI PROJESI oldugunu söyledi...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ikisi de yapılsın. akyazı projesi çok çok çok zor.transfer sezonu öncesi 3 futbolcu ile protokol imzalandı gibi bu da hikaye yani ön izin mön izin.1 milyar dolarlık hayali proje.uyanın artık.avni aker tribün tribün yıkılıp yapılacaktır.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Kalkinmali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avni Aker’e Saraçoğlu Modeli

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Akyazı projesine karşı olmadıklarını ancak Avni Aker’i Şükrü Saraçoğlu modeliyle kısa zamanda yapmak istediklerini açıkladı.

Trabzon Meclisi

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, stat projesiyle ilgili yaptığı açıklamada Avni Aker’i tribün tribün yeniden yapmak istediklerini söyledi. Akyazı projesini sahiplendiklerini de kaydeden Yener, ilk olarak Avni Aker’i modernleştireceklerini belirtti. Kale arkalarını 1 YTL yapacaklarını söyleyen Yener: “Maraton ve kapalı tribünlerini kombine olarak satacağız, bunu kale arkaları için de düşünebiliriz. Tepki olursa ‘Trabzon Meclisi’ diye adlandırdığımız medya, STK ve Meslek odalarıyla buluşup bu ve benzer sorunlara çare ararız” dedi.

kaynak: Taka Gazetesi
    bence bu süper olur kalearkaları 1 ytlse en aznından maça gitmeyen olmaz herkez maça gider
    TRABZONSPOR
    https://twitter.com/Muticancolak

Nereden
    Almanya

Alıntı hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikisi de yapılsın. akyazı projesi çok çok çok zor.transfer sezonu öncesi 3 futbolcu ile protokol imzalandı gibi bu da hikaye yani ön izin mön izin.1 milyar dolarlık hayali proje.uyanın artık.avni aker tribün tribün yıkılıp yapılacaktır.
    hocam M.A.Yilmaz tesisleri kalkacak veya kalkmasi lazim yoksa 1,5 sene gibi uzun bi zamanda ucak inemicek trabzona bu ne demekdir bilirsin heralde oeki akyazi yapilmadi nereye yapilcak bu bizim tesisler bizim oyuncular sokakta mi antreman yapacak...

BASBAKAN-GENCLIK SPOR MÜDÜRÜ müdr nedir MEHMET ATALAY hepsi destekliyor biraz bekleyelim görelim nolacak....

Dünya artik Stadlari disari cikarirken bizler halanda ne diyoruz...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam M.A.Yilmaz tesisleri kalkacak veya kalkmasi lazim yoksa 1,5 sene gibi uzun bi zamanda ucak inemicek trabzona bu ne demekdir bilirsin heralde oeki akyazi yapilmadi nereye yapilcak bu bizim tesisler bizim oyuncular sokakta mi antreman yapacak...

BASBAKAN-GENCLIK SPOR MÜDÜRÜ müdr nedir MEHMET ATALAY hepsi destekliyor biraz bekleyelim görelim nolacak....

Dünya artik Stadlari disari cikarirken bizler halanda ne diyoruz...
    ikinci pist için ulaştırma bakanı geçenlerde açıklama yaptı 3-4 sene sonra planlandığını ve çok masraflı olduğunu söyledi.sadece tesislerin parasıyla da akyazı hayal projesinin 5 te 1 ini yaparsın.önümüzdeki günlerde sadri şener ya da Faruk özak bu projenin rantabl olmadığını mevcut stadın yenileneceğini ama tadilat değil yeni bir stad görüntüsüne kavuşturulacağını açıklayacaktır ben böyle bekliyorum ve umuyorum.bilgisayar programıyla çizilen resimle gerçekler örtüşmeyebilir çoğu zaman.hele de albayrak çizdirmişse.

Nereden
    Trabzon

yaa bu konuyu genele taşısak daha iyi olmazmı çünkü önmli bir konu
    TRABZONSPOR

Nereden
    Asya Diğer

Avniaker parça parça yıkılıp yapılması temeli olmayan büyük bir sarayın yapılmasın benzer. Şehir içi bence yeterince sıkıştı. Trabzon eğer bir kültür bir turizm şehri olacaksa parkları bahçeleri olmalı. Zaten şehir içi yeterince sorunla boğuşuyor. 250.000 nüfuslu bir şehirde trafik sıkışıyor. O yüzden böyle dağların taşların tıraşlanarak hem dolgu malzemesi elde edilmesi hem de boşalan yeni yerleri arazi olarak kullanmak Trabzon kentinin gelişmesi için de gereklidir bence. Ben bir şehir plancısı değilim. Ama stadın şehir merkezine uzak bir yere yapılması lazım. Uzak denilen yerlerde arabayla 5 dakika sürüyor. Kimse ayağının dibine stad beklemesin.

Nereden
    Almanya

ikinci pist için ulaştırma bakanı geçenlerde açıklama yaptı 3-4 sene sonra planlandığını ve çok masraflı olduğunu söyledi.sadece tesislerin parasıyla da akyazı hayal projesinin 5 te 1 ini yaparsın.önümüzdeki günlerde sadri şener ya da Faruk özak bu projenin rantabl olmadığını mevcut stadın yenileneceğini ama tadilat değil yeni bir stad görüntüsüne kavuşturulacağını açıklayacaktır ben böyle bekliyorum ve umuyorum.bilgisayar programıyla çizilen resimle gerçekler örtüşmeyebilir çoğu zaman.hele de albayrak çizdirmişse.
    Her neyse 2 gün öncesine kadar Sadri Sener bi arkadasa Akyazi projesini haledecegyiz bitirecegiz dedi ama bakalim nepacaklar..peki 3-4 sene sonra PIST yapmaya kalktilar ozaman nolacak ya ?!?!?!

ama ben AVNI AKER`in yerine bi stad yapilmasindan yana degilim ama neyse..

TS icin hayirlisi olsun...
    Konu Samet Yildirim tarafından (15.02.2008 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Baskan gecen gün Habertürk'te katildigi programda Akyazi'yla ilgili hakli bir endisesini dile getirdi;
    Atatürk Olimpiyat Stadi rüzgar nedeniyle begenilmiyor. Karadeniz'de rüzgar olmayacagini kim garanti edecek? Umarim buna da bir cözüm bulunur.

Ayrica 2011 ve Havalimani gibi bahanelerimiz oldugundan Akyazi projesinin gerceklestirilecegini düsünüyorum, ama uzun is. Dedigim gibi 2011'e anca yetistirilebilir. 2011'e kadar ne yapacagiz? Kulübün gelirleri giderlerini karsilamiyor. Acilen gelir kaynaklarina ihtiyac var ve Avni Aker'in modernlestirilmesi su anda en iyi cözüm yolu. Ayrica varsin 2 stadimiz olsun, biri olimpik biri 4 köse. Sanki faal oldugumuz tek brans futbol. Eger A Takim sehir icinde yapilacak 4 köse stadda oynayacaksa Akyazi'da olimpik stad yapilmasi bence fazla sorun olmaz.

Sehir icinin yeni bir stad kaldirmayacagi fikrine katilmiyorum. Sehir icinde bir stad zaten var. Kaldi ki yenisi yapilmayacak. Ayni yere yenisi yapilacak. Ve tartan pistinin kaldirilmasi demek stadin (alan olarak) kücülmesi demek. Akyazi bittiginde ise Yavuz Selim Sahasi iptal ettirilip yerine bir otopark yapilabilir. Böylece park sorunu da ilerde ortadan kalkar.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaslar,

bence Avni Aker'de yapilsin... Akyazi'da (B Plani olarak)

Stad onemli... tabiiki Akyazi'da onemli.

Yeni yönetim haftası dolmadan yalpalamaya başladı.Daha hafta başında Akyazı Projesi'ne sahip çıkanlar şimdi Avni Aker'i fb stadına benzetme hedefi koymuşlar.Allah sonunu hayr eylesin.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Nereden
    Trabzon

Alıntı karatasof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni yönetim haftası dolmadan yalpalamaya başladı.Daha hafta başında Akyazı Projesi'ne sahip çıkanlar şimdi Avni Aker'i fb stadına benzetme hedefi koymuşlar.Allah sonunu hayr eylesin.
    kardeş bnce doğru yapıolar olimpik stad yapılacaksa varsı yapılmasın avniakerimizde devam ederiz 100metre fark olacak arada nerdeyse ya
    TRABZONSPOR

ÜNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arrow

Arkadaşlar stadyum yapılacaksa en iyi şekilde Türkiye'nin örnek statlarından biri olsun..kimseye benzetilmesin..Trabzondan motifler,temsili şekil olsun..değil mi?

Gökhan Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı musti61ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş bnce doğru yapıolar olimpik stad yapılacaksa varsı yapılmasın avniakerimizde devam ederiz 100metre fark olacak arada nerdeyse ya
    100 metre için mükemmel tesisi elmizin tersiyle yitecek miyiz

U.D.D (Uyuşturucuya Dur Diyenler)

Nereden
    Trabzon

Alıntı nixar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100 metre için mükemmel tesisi elmizin tersiyle yitecek miyiz
    yaa havaalanı yüzündn illahaki tesis yapılacakdır belkide akyazıyı yaparlar 2 stadımız olabilr
    TRABZONSPOR

ÜNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

NTV 'de Sadri Şener açıkladı biraz stadyum projesini.Her yönden hesaplanmalı proje..Denizin doldurulup yapılması hoş fikir bence..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

albayrak'ın her saçmalığına sahip çık daha 3 günlük yönetime sallamaya başla.Allah senin gibilerden korusun bu kulübü.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

en mantıklısı da buydu zaten aklın yolu bir
    Bordomavi.net

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sadri Şener çıkıp Boztepede stat yapacağııım. Deniz manzaralı tribünlerde maç izleyeceksiniz. yazın serin olacaaaak diye vaatlerde bulunsaydı Nuri Albayrak gibi ozaman iyi başkanmı olacaktı .?
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

fb stadi kötü bir stadmi... onlarin yöneticilerinin bir yunan takimina bile yaptigi iyiligi bizim onursal baskanimiz yada diger agzi olan yöneticilerimiz kendi sehirlerinin takimlarina yapmadilar.

hem fbninkine benzesin lafi stad konusunda degil, yikim konusunda bir misaldir.

biz TRABZONSPORluyuz, rakibimiz olmasi onlarin türkiyenin en iyi stadina sahip olmalarini degistirmez.

bizimkilerde yaptirsin, eziklerden daha büyük potansiyel var bizim kulüpte. her bakimdan...

albayrak'ın her saçmalığına sahip çık daha 3 günlük yönetime sallamaya başla.Allah senin gibilerden korusun bu kulübü.
    Sen iyimisin arkadaşım, ilaç mı kullanıyorsun,okuduğunu anlamamak gibi bir sorunun mu var? Benim yazımda Albayrak'ın ''a''' sı geçmezken nereden çıkarıyorsun bu kadar lafı? Senin Albayrak'la ilgili saplantının sebebi beni ilgilendirmiyor ,istediğin kadar sallayabilirsin ama bana bulaşmazsan iyi edrrsin.Allahtan senin içinde şifalar diliyorum.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Sen iyimisin arkadaşım, ilaç mı kullanıyorsun,okuduğunu anlamamak gibi bir sorunun mu var? Benim yazımda Albayrak'ın ''a''' sı geçmezken nereden çıkarıyorsun bu kadar lafı? Senin Albayrak'la ilgili saplantının sebebi beni ilgilendirmiyor ,istediğin kadar sallayabilirsin ama bana bulaşmazsan iyi edrrsin.Allahtan senin içinde şifalar diliyorum.
    önceki yazıların mevcut forumda hikaye anlatma bana albayraksporlu.niyetini okuyorum daha burdayız yaz sen bakalım iyi niyetlimisin kötü niyetli mi görücez.?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)