Sayfa 3472 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 2472 2972 3372 3422 3462 3470 3471 3472 3473 3474 3482 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 86,776 ile 86,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ege Kum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstteki Hatay galiba güzele görünmüyor canlı görmedim. konyanın stadı ise dıştan gerçekten güzel gözüküyor ama içi ve ambiyansı berbat. bizim stad ise iç dış güzel ama. dışta en azından bordo mavi ışıklandırma vb birşey yapılması lazım bu işin maliyeti nedir bilmiyorum kulubün karşılaması zor olabilir burada iş gsb na yada zibilyon tane olan yerel siyasetçilere kayar isterlerse yaptırabilirler önemli olan bunu gündeme taşımak.
    Evet Hatay. Güzel, kötü diye demedim adamlar kendi renklerinde bir şey yapmış. Bizimki düz beyaz. Konya gibi araya bordo-mavi parçalar atsak en azından kendimize ait hissetsek.

Maliyetli olacağını sanmıyorum da yanlış bilmiyorsam biz bu stadyumun kiracısıyız. Kafamıza göre değişiklik yapamıyoruz.

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Hatay. Güzel, kötü diye demedim adamlar kendi renklerinde bir şey yapmış. Bizimki düz beyaz. Konya gibi araya bordo-mavi parçalar atsak en azından kendimize ait hissetsek.

Maliyetli olacağını sanmıyorum da yanlış bilmiyorsam biz bu stadyumun kiracısıyız. Kafamıza göre değişiklik yapamıyoruz.
    Maliyeti olmayacaksa gsb yada ilgili yerle maliyeti kulübün karşılaması karşılığında kolaylıkla anlaşılabilir ama maliyetin az olacağını sanmam.

önemli olan zaten bunu yapmak değil yaptırabilmek stadyum inşaat sürecinde bu konu gümdemdeydi sonuç olarak hiç birşey yapılmadı baklava kenarlarına led döşenme fikirleri falan vardı Spartak Moskova stadı yanlış hatırlamıyorsam başka bir fikir için emsal olarak gösterilmişti. önemli olan şehir olarak gündeme düşürmek ama bu konuyu yıllardır bir taraftarın dahi dile getirdiğini hatırlamıyorum sen yazana kadar bende unutmuştum

ek olarak stadın bir çok daha eksikleri var hala daha 2 tane araç giriş kapısı fazlalığı var kötü görünüm yaratıyor ve kapasiteyi düşürüyor.

yine fazla sayıda loca var kale arkalarında ki localar tamamen saçmalık onların yok edip kapasitede artış sağlanabilir derbi maçlarda stad kapasitesi gerçekten yetersiz kalıyor.

loca konusunda ayrıca stadın en çok eleştirilen kısmı kapalıda ki loca apartmanı. ben bu şekilde isimlendiriyorum. kimisi stada farklı bir hava attığını söylesede tamamen tribün bütünlüğünü mahvediyor.

başka bir sorun stad çevresi peyzajı bomboş gafulluk arazi kurban vakti kurbanlık pazarı olarak kullanıyor onun dışında bomboş çirkin bir alan.

özetle stadın bir çok sıkıntısı var ancak şikayetçi olan olmadıkça değişen bir şeyde olmayacak
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.
    Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

wakaeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

bu tarz projeler vardı ama devlet bunları karşılamıyor kulübün yaptırması lâzım. öte yandan dediğiniz gibi buna gelene kadar onlarca sorun var

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Stadyumdan başka herşeye benziyor. Hükümetin bu kulübe güzel bir kitlemesidir bu ucube yapı.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadyumdan başka herşeye benziyor. Hükümetin bu kulübe güzel bir kitlemesidir bu ucube yapı.
    Hatay'ın stadı bundan iyi görünüyor cidden, önceleri iyimser bakmaya çalışıyordum da harbiden kitlemişler bize.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Afedersiniz Sadri Şenerin p.k yemesidir bu stad. Proje eski ve köln için yanılmıyorsam hazırlanmış ve reddedilmişti. Yinede bir kaç dokunuşla şuan olduğundan daha iyi bir hale gelebilir.

Hatayın stadı vs sırf kendi renklerini yansıtıyor diye güzel olmuyor anadoluda yapılan stadların çoğu kopyala yapıştır hataydan onlardan biri.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.
    Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Nereden
    Almanya

Alıntı Ege Kum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Afedersiniz Sadri Şenerin p.k yemesidir bu stad. Proje eski ve köln için yanılmıyorsam hazırlanmış ve reddedilmişti. Yinede bir kaç dokunuşla şuan olduğundan daha iyi bir hale gelebilir.

Hatayın stadı vs sırf kendi renklerini yansıtıyor diye güzel olmuyor anadoluda yapılan stadların çoğu kopyala yapıştır hataydan onlardan biri.
    Maiınz'a önermiştiler stadı . Şunu da ekleyelim, Televizyondan maçı izlerken, Avni Aker stadından bir fark göremiyorum ben. Taraftar grupları kale arkalarını kendi gruplarının reklamları ile dolduruyorlar ve bu da TV den çok kötü görülmesine yol açıyor. Aynı durum yine karşı tribün için de geçerli. Dijital reklamların arkasına bir kat daha reklam koyuyorlar. Üstelik dijital olmayan reklam panoları.. Çok iğrenç gözüküyor gerçekten.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu projeyi hangi firma yaptı?

stad ve çevresinin son halini görmediler mi acaba merak ediyorum.

kesin bunu yapan şirket tam para almıştır.

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

daha stat yapım aşamasındayken burada yapılan onlarca yoruma kulüp 5 yılın üstüne el atabildi.

maratondaki loca koltukları yükseltilip görüş açısı iyileştirilmiş.

3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

stadın yanına çatır çatır yapıyorlar şehir hastanesini daha 3 gün önce oradaydım. çok yazık oldu.

içim yandı o inşaatı görünce. o hastane bitince hiç bir özelliği kalmayacak yerleşkenin, aksine berbat bir hal alacak orası.

buna ses çıkarmayan yönetim ve şehir , yazıklar olsun size de.
    sadece aşk bizimkisi

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

geçen bende gördüm ciddi ciddi stadın yanına hastahane yapıyorlar bu nasıl bir kafa aga?

normal maçlarda bile 2 saate merkeze gidiliyor bide üstüne hastahane yapıyorlar.

kaldı ki stadın projesinde hastahane yoktu yarım yamalak bıraktılar.

kimsenin umurunda olmayınca sessiz sedasız içine ettiler.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Bu stadyumun yapım aşamasında buralarda çokça yazılar yazdık, fikirlerimizi beyan ettik. O günlerde de söylemiştim, bu stadyum Anadolu kulüplerine yapılan stadyumlardan daha güzel fakat bazı işleri yarım yamalak bırakınca dış kaplaması çadırdan bozma bir hal aldı. Dış cephe ışıklandırması yapılmadan düz beyaz fon gerçekten basit görünüyor. Membran uçlarına bordo mavi ince şeritler yapsalar dahi çok güzel bir görüntü elde edilirdi ama yapmadılar. Denize bakan kısma restorant, cafe vb. yapılacaktı yapmadılar. Stadyum ve çevresi 7/24 yaşayan bir kompleks olacak demişlerdi ama bu iş sadece bize kompleks oldu! Velhasıl gelinen noktada buraya ne bir çivi çakabiliyoruz ne de onlar bir iş yapıyorlar. Her şeyde olduğu gibi derme çatma düzende devam ediyoruz. Güzelim stadyum heba oluyor.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Dün stadyumdaydım.

Bana sorarsanız beş on seneye harabeye dönecek kalitede bir yapı.

Yepyeni stad ama hiçbir gösterişi yok.

Stadın etrafında, orada durmayı gerektirecek insanları orada vakit geçirmeye tahrik edecek hiç bir şey olmaz mı ya
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı danger00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha stat yapım aşamasındayken burada yapılan onlarca yoruma kulüp 5 yılın üstüne el atabildi.

detaylı foto, bilgi var mı? bu yapılırken kapasitede oynama oldu mu acaba?

Bir de bu stadyumun, şehrin artık bir finale ev sahipliği yapma zamanı gelmedi mi?
    önce ülke içinde sonra da bir avrupa kupası için başvurabilecek durumda değil mi?
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

wakaeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

bu arayı boyamışlar renk tutsaydı bari

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

stadyumu ziyaret edebiliyor muyuz?
    (avni akerde yüzlerce maç izledim ama henüz yeni stadda maç izlemek nasip olmadı. şimdi tatile geldik yine maçlardan önce gideceğiz benim 3 gün içinde içeri girmem şart )

Nereden
    Trabzon

Alıntı Tahir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    detaylı foto, bilgi var mı? bu yapılırken kapasitede oynama oldu mu acaba?
    kulüp doğu tribünü localarının görüş açılarının iyileştirildiğinden bahsedince haberim oldu benim de.

bu düzenleme ile tribünden bir basamak feda edilmiş gözüküyor.

Konu danger00 tarafından (27.07.2021 Saat 18:26 ) değiştirilmiştir.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kalan kısımlar koltuklarla dolacaktır heralde boş bırakmazlar. Şuan tek sorun loca cam çerçevelerinin rengi, keşke koyu gri gibi bi renk olsaydı, bu şekilde çok sırıtıyor. Umarım onları da boyarlar.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalan kısımlar koltuklarla dolacaktır heralde boş bırakmazlar. Şuan tek sorun loca cam çerçevelerinin rengi, keşke koyu gri gibi bi renk olsaydı, bu şekilde çok sırıtıyor. Umarım onları da boyarlar.
    bu fotoğrafla anlamaya çalışmak zor olsa da dolmayacak gibi gözüküyor, en azından öyle tahmin ediyorum.

o çerçevelere ilaveten, loca içinin beyaz tavanının elden geçmesi için bir 5 yıl daha bekleriz herhalde.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu fotoğrafla anlamaya çalışmak zor olsa da dolmayacak gibi gözüküyor, en azından öyle tahmin ediyorum.

o çerçevelere ilaveten, loca içinin beyaz tavanının elden geçmesi için bir 5 yıl daha bekleriz herhalde.
    Evet beyaz tavan da aynı şekilde çok sırıtıyor. Ama o sökülen yerler doldurulur koltuklarla, böyle bırakılmaz.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Dün birkaç foto çektim. Öyle aman aman HD değil ama wallpapercılar isterse whatsapptan atarım orijinalleri.

Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Trabzon

Stadın yapılması için yıllarca çok uğraştık gerekirse 2 yıl veya 3 yıl daha uğraşalım her türlü lobiyi yapalım.Stadyum Projesinde hastane yoktu,o alana stadyum çevresini canlı tutacak başka sosyal yapıt yapılmalı...

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugün stada gittim. ilk defa görmek nasip oldu. çok güzel stad olmuş. altındaki tsclup da baya kalabalıktı. keşke bir rehber eşliğinde gezi şeklinde olsaydı tüm yerleri gösterselerdi müze vs. olsaymış. ücretsiz ziyaret ediliyor. etrafı çok büyük olmuş sadece önceden konuştuğumuz gibi çatısı çok iyi değil gibi. ama içi çok iyiydi belki kale arkaları biraz daha yakın olabilirmiş fotoğraftakilerden daha uzak geldi bana ama köşeden harika bir görüntüsü var maç izlersem kesin oradan alacağım.

stadın yanındaki hastane inşaatına başlanmış maalesef o kadar büyük alan hastane ile heba olacak.

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Yunus Emre Sel Instagram hikayesinde paylaşmış tribünlerin önüne vantilatörler yerleştirilmiş serinletme amaçlı. Görüntü olarak hoş değil ama Prag maçındaki vıcık vıcık halimi hatırlayınca faydası olacaktır düşünülmesi güzel.
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Tahir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yunus Emre Sel Instagram hikayesinde paylaşmış tribünlerin önüne vantilatörler yerleştirilmiş serinletme amaçlı. Görüntü olarak hoş değil ama Prag maçındaki vıcık vıcık halimi hatırlayınca faydası olacaktır düşünülmesi güzel.
    tribün için değil çimi havalandırmak için kullanılıyor onlar. yunus emre güzel uydurmuş. taraftarın stadyumda şikayet ettiği onca konu varken sıcaklık falana sıra gelmez zaten.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)