Sayfa 3437 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 2437 2937 3337 3387 3427 3435 3436 3437 3438 3439 3447 3487 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 85,901 ile 85,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs stadi için uzun uzun yazmasini biliyorlar, bize gelince sâdece s.g ... ben de onlara s.gidin diyorum
    bjk stadini koymamislar, ilginç... Kocaeli hafif sasirtti beni... Samsun da olabilirdi, hattâ bir sekilde olmaliydi bence
    Olimpiyat ve TT Arena olmak zorunda (2 tane 50k kapasiteli stadyum şartı aranıyor hatta final için 60k şartı aranıyor). Aynı şehirden 3 stadyum seçmek imkansız. Sadece 1 grubu orada oynatabilirsin 2 grup maçlarını aynı şehire veremezsin. Bu sebeple İstanbuldan sadece arena ve olimpiyat seçildi.
    Konu Cagdas Topal tarafından (20.10.2017 Saat 16:05 ) değiştirilmiştir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Cagdas Topal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olimpiyat ve TT Arena olmak zorunda (2 tane 50k kapasiteli stadyum şartı aranıyor hatta final için 60k şartı aranıyor). Aynı şehirden 3 stadyum seçmek imkansız. Sadece 1 grubu orada oynatabilirsin 2 grup maçlarını aynı şehire veremezsin. Bu sebeple İstanbuldan sadece arena ve olimpiyat seçildi.
    açiklama için tesekkürler... ama garip olmus yau, o stadin degerlendirilmemesi ilginç... ama su da var, daha önce olay oldu diye demiyorum, ama orada güvenligi olusturmak da epey zor... alan yok ve sehrin tam ortasinda falan, skinti... bizim Avni Aker gibi sehirle iç içe
    Final olimpiyatta olur eger sartlar böyleyse..

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    açiklama için tesekkürler... ama garip olmus yau, o stadin degerlendirilmemesi ilginç... ama su da var, daha önce olay oldu diye demiyorum, ama orada güvenligi olusturmak da epey zor... alan yok ve sehrin tam ortasinda falan, skinti... bizim Avni Aker gibi sehirle iç içe
    Final olimpiyatta olur eger sartlar böyleyse..
    Final şartlarını karşılayan tek stadyumumuz maalesef ki Atatürk Olimpiyat. Organizasyonu alırsak final orada olacaktır. Vodafone Park 40bin kişilik tam hatırlayamadım ama TT Arena ve Saraçoğlu 50bin üstü bunlardan biri seçilmiş yeni olduğu için TT Arenadan tercih kullanılmış. Bu stadyumların hepsi İstanbulda olmamış olsaydı Vodafone Park ' ta İstanbul kontenjanından dahil olurdu.

Aşağıdaki resimde Olimpiyat ve TT Arena ' nın neden seçildiği daha net anlaşılır

Capture.jpg

Bunlarda olması gereken stadyum kapasiteleri

• 2 stat en az 50.000 net oturma kapasiteli (tercihen bunlardan biri 60.000 net oturma kapasiteli)
    • 3 stat en az 40.000 oturma kapasiteli
    • 4 stat en az 30.000 oturma kapasiteli olmalıdır.
    Konu Cagdas Topal tarafından (20.10.2017 Saat 16:22 ) değiştirilmiştir.

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

İzmir'den olan kuyruk acıları halâ dinmiyor adamların. Böyle bir turnuvada Antep var Konya var ama İzmir yok. Halbuki böyle bir turnuva için İstanbul'dan sonra kafada yazılacak ilk şehir İzmir'dir. Gerek turizm potansiyeli, otel ve konaklama avantajı, ulaşım avantajı vs ile kafadan yazılmalıydı. 2024'e kadar paşa paşa 40000+ bir stat yapılabilirdi. Hadi bakalım Antep'e Konya'ya ne kadar yabancı çekebileceksiniz. On bin üzeri bir topluluk o şehre geldiğinde nerelerde yatırıp konaklatacaklar merak ediyorum. Ve neye para harcatacaksın Antep ve Konya'da..
    Konu erolizmts tarafından (20.10.2017 Saat 20:10 ) değiştirilmiştir.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı erolizmts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmir'den olan kuyruk acıları halâ dinmiyor adamların. Böyle bir turnuvada Antep var Konya var ama İzmir yok. Halbuki böyle bir turnuva için İstanbul'dan sonra kafada yazılacak ilk şehir İzmir'dir. Gerek turizm potansiyeli, otel ve konaklama avantajı, ulaşım avantajı vs ile kafadan yazılmalıydı. 2024'e kadar paşa paşa 40000+ bir stat yapılabilirdi. Hadi bakalım Antep'e Konya'ya ne kadar yabancı çekebileceksiniz. On bin üzeri bir topluluk o şehre geldiğinde nerelerde yatırıp konaklatacaklar merak ediyorum. Ve neye para harcatacaksın Antep ve Konya'da..
    Karşıyaka ve Göztepe'ye iki yeni stadyum yapılıyor ama bunların ikisi de kapasite olarak uygun değil. Üçüncü bir stadyum yapmak ya da Atatürk Stadyumu'nda düzeltme yapmak makul bir seçenek olmuyor. Bir şehirde üç yeni stadyum yapılması gerçekten de çok ama çok maliyetli olur. Hele hele kentin iki büyük takımı için iki ayrı stadyum inşa edilirken.

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

sirf bu yüzden insAllah almanya alir, büyük ihtimallede öyle olacak, bu adam oldugu sürece türkiyeye kimse birsey vermez zaten.

Nereden
    İstanbul

Umarım kazanırız başkalarının yaptığı yanlışın cezasını ben niye ödeyeyim ki? Gelir de umarım izleriz
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    İzmir

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karşıyaka ve Göztepe'ye iki yeni stadyum yapılıyor ama bunların ikisi de kapasite olarak uygun değil. Üçüncü bir stadyum yapmak ya da Atatürk Stadyumu'nda düzeltme yapmak makul bir seçenek olmuyor. Bir şehirde üç yeni stadyum yapılması gerçekten de çok ama çok maliyetli olur. Hele hele kentin iki büyük takımı için iki ayrı stadyum inşa edilirken.
    Yapma güzel kardeşim. İzmir'e gelince mi maliyet akıllarına geliyor. Sadece merkez nüfusu 2,8 milyonluk bir şehir orası. Ankara'dan daha mı az hak ediyor 40,000+ stadı.

Bunun yanında o stadın parasını rahatlıkla çıkarabileceğin bir şehir orası. Yani İzmir'e yaptığın stadın maliyetini çıkarırsın. Otel, konaklama, ulaşım herşey müsait. Herşeyden önce turizm merkezi. Kara yoluyla, hava yoluyla deniz yoluyla istediğin kadar Avrupa'lı ağırlayabilirsin.
    Konu erolizmts tarafından (20.10.2017 Saat 20:58 ) değiştirilmiştir.

twitter

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yapma güzel kardeşim. İzmir'e gelince mi maliyet akıllarına geliyor. Sadece merkez nüfusu 2,8 milyonluk bir şehir orası. Ankara'dan daha mı az hak ediyor 40,000+ stadı.

Bunun yanında o stadın parasını rahatlıkla çıkarabileceğin bir şehir orası. Yani İzmir'e yaptığın stadın maliyetini çıkarırsın. Otel, konaklama, ulaşım herşey müsait. Herşeyden önce turizm merkezi. Kara yoluyla, hava yoluyla deniz yoluyla istediğin kadar Avrupa'lı ağırlayabilirsin.
    Ben hak ediyor ya da etmiyor olayında değilim. İki takım da kendisi için ayrı stadyum istiyor. Keza bu iki stadyum da şu anda yapılıyor. Bence +40 bin kapsiteli üçüncü bir stadyum yapmak gerçekten de gereksiz olur. Keşke iki takım da tek stadyumda oynayabilseydi ve İzmir'e 40 binlik bir stadyum yapılsaydı.

Organizasyondan sonra boş kalacak bir stadyum yapmak mantıklı değil.

Nereden
    İzmir

Murat kardeşim.

Zaten devletten istenen şey Göztepe için 40.000+ stadyumdu. Bu stadyumda grup maçları da oynanabilirdi sonrasında milli maçlar da.

Ksk için ise 20.000 civarı istendi.

Göztepe'ye 20,000 kararı verildi Ksk'ye ise 15,000..

Ki bu şehirde Altay ve Altınordu da var. İzmirspor'u da saymak lazım. Yani 2 takımdan ibaret değil İzmir.

Bunlar olmadı çünkü sebebini yukarıda yazdım. Bu şehre karşı düşünceleri malum. Devlet Atatürk stadının arazisini dahi satsa bu yeni stadyumların masrafını rahatlıkla çıkartır. Hatta fazlası da cebe kalır. Kasasından para çıkmaz. Çünkü olimpiyat stadı şu an İzmir'in en değerli yeri YKM denilen yeni şehir merkezinde.

Mantıklı düşününce de, bu tip turnuvalarda kafadan yazacağın ilk 3 şehirden biridir İzmir. Çünkü harcadığın paranın fazlasını çıkartabileceğin potansiyele sahip. Antep'e gelen adam maçını izler, yemeğe para harcar. Başkada cebinden ne dolar alabilirsin ne de euro. Ege ve Akdeniz'de ise para basarsın. Uçaklada gelir, arabasıyla da gelir ve hatta lüks yatı ile dahi o sahillere gelip para harcatırsın.
    Konu erolizmts tarafından (20.10.2017 Saat 23:01 ) değiştirilmiştir.

twitter

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Ya o takimlarin ne kadar seyirci çektigi belli, Karsiyaka ve Göztepe 30bine oynar, olmadi 20bine... ikisine 30'ar binlik stad yapmak çok mu zor ??
    Ben Izmir'i atlamisim ama gerçekten saçma yâni, bir kaç sey okumustum yok efendim izin yok yok efendim yer skintisi yer yok bilmem ne hep hikâye yaa... yârin Izmir belediyesi akpye geçsin ertesi gün 50binlik büyük yeni Izmir stadyumu projesi çikar...
    He ben burada Izmir'in mevcut chp belediyesini falan savunmuyorum ha, yanlis anlasilmasin, bilmem etmem, ama gidenler berbat diyor o ayri...
    Akhisar'a yapilan stad kadar stad yapiyorlar Göztepe'ye falan, ayiptir, dalga geçmektir bu

Ayrica, Atatürk stadi yenilense olmaz mi k yaa,, bence biraz onarilsa gâyet güzel stad... tam Avrupa ligi finali oynamalik... mevcut hâliyle degil tabi
    Konu Sefer A. tarafından (20.10.2017 Saat 22:53 ) değiştirilmiştir.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

eskişehirspor ve göztepe tribünleri tv den harika gözüküyor. pankartlar süper gösteriyor. malesef bizde de reklam panolarını izliyoruz

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

65. siradayiz
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

merdeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şikecileri görebilen var mı? Bursa bile var şikecileri göremedim.

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

65. siradayiz
    Ne sıralaması oluyor kardeş bu?

Nereden
    Amasya

@Gurpas

tribün ortalamasi

Ünal Karaman

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

65. siradayiz
    Takımın berbat gidişi, bilet fiyatları, stadın konumu ve durumu (çıkış sorunu vs) göz önüne alındığında iyi durumdayız. Gsnin o ortalamasının tek sebebi takımlarının iyi gidişi biz şampiyonluğa oynasak 35 bin ortalama rahat olur. Keza eski Avni Aker de 18 bin falan oluyodu maksimum.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

samet_karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maç sonunda yaşananlar...
    https://youtu.be/F2KwsAw5ZsA

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akyazı'da stadın yanındaki antreman sahalarından biri iptal edilip otopark alanı olarak mı kullanılıyor, yoksa ben mi yanılıyorum?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Amasya

cok kez yazdim

sampiyon olacaksak 25bin asagi inmemeli tribün

25 binden itibaren bu stadyum bariz rakibi etkiliyor ve eziyor...

Ünal Karaman

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugünkü ıslık performansımızı hiç unutmayacam. Yeni stadımızdaki tüm maçlara gittim böyle bişey görmedim. Kulaklarım patlayacaktı.

Nereden
    Trabzon

Şu vip tribününe bi çözüm bulsunlar, niye tüm stad boş tribüne bakıyoruz arkadaş.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu vip tribününe bi çözüm bulsunlar, niye tüm stad boş tribüne bakıyoruz arkadaş.
    O divan kurullarindaki dinazorlar var ya. Yaşlı, cepleri şişkin moruklar.
    Her b..u elestiren.
    Elini cebine atsinlar da böyle sorunumuz kalmasin.
    Ancak her b..a konuşmayı biliyorlar...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O divan kurullarindaki dinazorlar var ya. Yaşlı, cepleri şişkin moruklar.
    Her b..u elestiren.
    Elini cebine atsinlar da böyle sorunumuz kalmasin.
    Ancak her b..a konuşmayı biliyorlar...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aynen, üzerine durulması gereken bi konu bu. Geçen yıl takım iyiyken gs maçında fulldü o tribün şimdi ne oldu? Takım iyi değil bu takımın maçına gidilmez dimi ? Bu taraftar ligdeki konuma bakmadan kötü günde destek vermek için boğaz patlatıyorsa , o kodamanlar da maça gelecekler. Ha olmuyorsa orayı da katın tribüne ufak bi vip yeter demek ki.

2. Mevzu da beleş kombineciler gelmediği için full görünen kuzey kale arkasının boş kalması.

Bu iki sorunu tartışmalıyız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Islık ıslık ıslık...
    Neydi öyle ?
    Kulaklarımı tırmaladı resmen!
    Hamiş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)