Sayfa 3398 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 2398 2898 3298 3348 3388 3396 3397 3398 3399 3400 3408 3448 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 84,926 ile 84,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Enisc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur Ö. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu stadda yenilme olasılığımız tek takım vardı gittik onada yenildik. Kötü oldu uzun bir süre seri yapabilirdik.
    2017'de mağlup olmama serisini falan fazla önemsemiyordum tek umursadığım Akyazı'da yapacağımız seriydi. O golü yemeyecektik. Ne olursa olsun lig lideri de olsa yenilmemeliydik. Akyazı'da makus talihimizi geride bıraktığımıza inanmıştım. Maalesef direğe çarpan top ve bu gol tekrar tersini gösterdi. Yeni sezon öncesi elimizde tutacağımız bir şey olacaktı, 2. önemli amaç olacaktı evimizde kaybetmeme. Ama olmadı. "Ne yazık ki kadere bak"
    ● Koyu Bordo - Açık Mavi ●

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ganzilis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2017'de mağlup olmama serisini falan fazla önemsemiyordum tek umursadığım Akyazı'da yapacağımız seriydi. O golü yemeyecektik. Ne olursa olsun lig lideri de olsa yenilmemeliydik. Akyazı'da makus talihimizi geride bıraktığımıza inanmıştım. Maalesef direğe çarpan top ve bu gol tekrar tersini gösterdi. Yeni sezon öncesi elimizde tutacağımız bir şey olacaktı, 2. önemli amaç olacaktı evimizde kaybetmeme. Ama olmadı. "Ne yazık ki kadere bak"
    3, 4 maçlık seriydi zaten mağlubiyetimizi aldık, stresimizi attık bundan sonra iyi bir seri bekliyorum. 2 senelik süreç içinde her maç daha iyi bir trabzonspor olacaktır.

Nereden
    Bursa

Alıntı Uğur Ö. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu stadda yenilme olasılığımız tek takım vardı gittik onada yenildik. Kötü oldu uzun bir süre seri yapabilirdik.
    Tam tersi bence kaderin bize büyük bir güzelliği oldu;bu stat en az 50 yıl,belki yüzyıl Trabzonspor'un yuvası olacak,yeni nesiller ilk mağlubiyetin hikayesini öğrenmek istediklerinde ŞG ismi ve 4.goldeki delice sevinci önlerine çıkacak,onun kim olduğu,para ve şöhret için nereden nereye savrulduğunu öğrenecekler.
    Çok anlamlı bir mağlubiyet oldu,bundan 50 yıl sonra bile Trabzonsporlu yeni nesillere Trabzonspor ve değerlerini anlatmak için bir hikaye sunacak.
    Konu sasone tarafından (13.04.2017 Saat 01:25 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam tersi bence kaderin bize büyük bir güzelliği oldu;bu stat en az 50 yıl,belki yüzyıl Trabzonspor'un yuvası olacak,yeni nesiller ilk mağlubiyetin hikayesini öğrenmek istediklerinde ŞG ismi ve 4.goldeki delice sevinci önlerine çıkacak,onun kim olduğu,para ve şöhret için nereden nereye savrulduğunu öğrenecekler.
    Çok anlamlı bir mağlubiyet oldu,bundan 50 yıl sonra bile Trabzonsporlu yeni nesillere Trabzonspor ve değerlerini anlatmak için bir hikaye sunacak.
    adam alkış yaptı sonra klübeye dönün diye çıkanları topladı. 50 yıl sonra şenol güneş isminin güzel hatırlanacağından hiç şüphem yok.

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne yapmasını bekliyordun ? Kendi takımı gol attığında oturup ağlamasını mı ? Ayrıca ilk gole hiç sevinmedi. Yüzünde mimik oynamadı. Son golde ise ufak bir alkış yaptı, abartılı sevinenleri ise yedek kulübesine soktu.

50 sene sonra da 100 sene sonra da ben Şenol Güneş'i ömrüm yeterse güzel yad edeceğim. Esas bu adamın kıymetini bilmeyenler bunun hesabını nasıl verecek o meçhul.
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

furkanaltuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Emre Emiroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O ne güzel bir stadyumdur. İnsanın baktıkça bakası geliyor. Gerçekten de 40.000 kapasite olduğuna inanmak çok zor. Harika bir mimariye sahip.

Zaten adamların o stadyumda fireleri yok. Bu yıl 16 maçta 16 galibiyet.
    Daha önce kapasitesini bilmiyordum hatta geçen gün maçı izlediğimde bu stad 40 bine uyarlanıp bize yapılsa nasıl olurdu acaba diye düşünmüştüm. Stad en az 55-60 duruyor ve alt tribünün uzun tutulup 2. Katın kısa kalması mükemmel bir görüntü gerçekten keşke örnek alabilseydik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

4 tribünü kapsayan tarihi bir koreografi yapılabilir. dünyada ses getirdi bjk macındaki görüntü. bundan sonra istanbul takımı maçları ve önemli maçlarda koreografi yapılmalı

Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 tribünü kapsayan tarihi bir koreografi yapılabilir. dünyada ses getirdi bjk macındaki görüntü. bundan sonra istanbul takımı maçları ve önemli maçlarda koreografi yapılmalı
    Bunun maliyetine de yönetimin de desteklemesi lazım.Çünkü masrafllı trabzonspor taraftar grupları için
    Konu sezai tarafından (13.04.2017 Saat 12:25 ) değiştirilmiştir.

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı sezai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun maliyetine de yönetimin de desteklemesi lazım.Çünkü masrafllı trabzonspor taraftar grupları için
    birçoğu bedava aldıkları biletlere ve onları sattıklarında kazandıkları paraya saysın valla. ama sizle aynı fikirdeyim ama bu bedava bilet konusuda deli ediyor beni
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yağmur rüzgardan dolayı serpintili yağdığı için mi taraftar ıslandı, yoksa bir yerleri yanlış mı yaptılar?
    Ben kale arkası üst taraftaydım ıslanmadım. Ama birkaç kere çatıdan damla aktı üstüme.
    Çatı alt katın ilk 4-5 sırasını kapatmıyor sanırım. Bir de rüzgarla yağınca herkes ıslanıyor.

Nereden
    İstanbul

Bu sene bedava olayi kalkti biliyorum.hatta ilk yari o kadar kötü olmamiza rağmen başkan taviz vermedi.

Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam alkış yaptı sonra klübeye dönün diye çıkanları topladı. 50 yıl sonra şenol güneş isminin güzel hatırlanacağından hiç şüphem yok.

Alıntı Aydın Tiryaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapmasını bekliyordun ? Kendi takımı gol attığında oturup ağlamasını mı ? Ayrıca ilk gole hiç sevinmedi. Yüzünde mimik oynamadı. Son golde ise ufak bir alkış yaptı, abartılı sevinenleri ise yedek kulübesine soktu.
    50 sene sonra da 100 sene sonra da ben Şenol Güneş'i ömrüm yeterse güzel yad edeceğim. Esas bu adamın kıymetini bilmeyenler bunun hesabını nasıl verecek o meçhul.
    Tesadüf mü yani,ilk gol ve ilk mağlubiyetin bir zamanların temiz futbol savunucusu,paraya karşı emeğin yılmaz kahramanı,70'ine merdiven dayadıktam sonra para ve ünvan için savrulmuş olan bir şahsın takımına karşı alınması?
    O takımın da Trabzonspor'un tarihi ve misyonuna tam zıt şikeden ceza almış İstanbul takımı olması?

Bence değil.
    O ilk goldeki sahte duruş ve 4.goldeki gerçek karakterin ortaya çıkması da hayatının bir maç içindeki özeti gibi olmuş.
    Görmesini bilene.
    • Memento mori

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ağasarlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan juventus- barcelona maçını izliyorum. Juventusun statının 40 bin kapasiteli olduğuna inanmak zor insan imreniyor.

serdar sağlam
    Adamlar stad yaptılar.bizim gibi başka takımlara yapılan projeyi sahiplenmediler.bu arada o stad 45.000 kişilik

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rüzgar + teknik aksaklıklar olmasaydı koreografi nasıl görünürdü diye merak edenler için ufak bi çalışma yaptım :

Konu Gürkan Asma tarafından (13.04.2017 Saat 19:05 ) değiştirilmiştir.

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlar stad yaptılar.bizim gibi başka takımlara yapılan projeyi sahiplenmediler.bu arada o stad 45.000 kişilik
    Renktaş birçok sitede 41.507 olarak yazıyor.

serdar sağlam

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Eskiden buralarda Juventus Stadi'nin resimlerini paylasanlar olurdu
    O guzel insanlar, o guzel atlara binip gittiler
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

furkanaltuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rüzgar + teknik aksaklıklar olmasaydı koreografi nasıl görünürdü diye merak edenler için ufak bi çalışma yaptım :

Hiç bir şekilde ilk fotoğraftaki gibi görünmeyecekti. Koreografinin sıkıntısı dik durmasından daha çok beyaz ağ üzerine yapılmasıydı. Beyaz kullandıktan sonra onu kamufle etmek imkansızdı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tesadüf mü yani,ilk gol ve ilk mağlubiyetin bir zamanların temiz futbol savunucusu,paraya karşı emeğin yılmaz kahramanı,70'ine merdiven dayadıktam sonra para ve ünvan için savrulmuş olan bir şahsın takımına karşı alınması?
    O takımın da Trabzonspor'un tarihi ve misyonuna tam zıt şikeden ceza almış İstanbul takımı olması?

Bence değil.
    O ilk goldeki sahte duruş ve 4.goldeki gerçek karakterin ortaya çıkması da hayatının bir maç içindeki özeti gibi olmuş.
    Görmesini bilene.

doğru diyosun...şenol güneşin kendi takımının gol attıktan sonra sevınmesı cok yanlıstı..hatta ağlaması lazımdı uyarması lazımdı oyuncularını gol atmayın dıye yenılın dıye...hataa daha ılerı gıdıyorum ıstıfa etmesı lazımdı yendıklerı ıcın..ya ne ıstıyosunuz su adamdan anlamıyorum..herkes ısını yapıyor..tabıkı parayı dusunecek..sen bedava bılet almak ıcın adına taraftar grubu dıyosun sonra neymıs efendım senol paracı..bırakın bu ıslerı..adam ısını yapıyor..herkes trabzonsporda gorev alması mumkun degıl..olaya at gozluklerınızı cıkartıp tarafsızca baktıgınızda anlarsınız dıyecem ama yınede anlamak ıstemezsınız sız..senolu en son hatırladıgımda kufur ederek kovdunuz adamı..herkes sevınc cıglıkları atıyodu istifa etti diye...bence takıntılarınız senolun kazandıgı para degıl yakaladığı başarıdır...kim ne derse desin şenol güneş hep markadır ve öylede hatırlanacaktır..hataları olabılır..sankı sız hıc hata yapmıyosunuz...hepınız harıka ınsanlarsınız..nerde kalmıstık...

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden buralarda Juventus Stadi'nin resimlerini paylasanlar olurdu
    O guzel insanlar, o guzel atlara binip gittiler
    Yıllar önce juventus statının benzeri yapılsın diye az çırpınmamıştım. Henüz bizim statın projesi çizilmemişti.olmadı. olduramadık...

serdar sağlam

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı sezai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen. ama bizde yardım ederiz herkes elini cebine atar

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

skorbord arkasındaki küçük skorbordlar neden çalışmıyor
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    İstanbul

Stad yeni sezona girerken elden geçirilmeli. Çok eksikleri var.

Poor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bu senol gunese laf atanlar burdayken de gitsin diyenler gibime geliyor. Adami hem gonderiyorlar, gidince de laf ediyorlar. Napsin adam evde otursun mu hayati boyunca?

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'un renklerine beyazı katmak, pişmiş aşa su katmak gibi bir şey
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Poor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu senol gunese laf atanlar burdayken de gitsin diyenler gibime geliyor. Adami hem gonderiyorlar, gidince de laf ediyorlar. Napsin adam evde otursun mu hayati boyunca?
    Huyumuz bu. Hem sevmekten hem dövmekten hoşlanıyoruz
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)