Sayfa 2948 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 1948 2448 2848 2898 2938 2946 2947 2948 2949 2950 2958 2998 3048 3448 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 73,676 ile 73,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin ol trabzonspora yapilanlar onlara yapilsin birak stada gitmeyi onunden gecmezler..sen hatirlamazsin cocuklugum avni akerin maraton dahil tas tribunler oldugu zamanlarda o statda gecti..emin ol icerde her macimiz oldugu zaman ust uste mac izlenirdi sampiyonluga falan da oynamazdik ha 4.luk icin oynadimiz zamanlarda bile bu boyleydi rakipde fark etmezdi..hele ki istanbulun ezikleriyle oynayacaksak o hafta millet sabahtan gider stada girerdi..avrupadan biraz kallavi oyuncu getirildigi zaman denemek icin antremana cikcak diye mehmet ali yilmaz tesislerinde abartmadan soyluyorum 10bin kisi olurdu hep beraber surer giderdik antremani izlemeye..bu soylediklerime benim ve uzerimde ki yas grubunda trabzonda olan herkes yasamistir sahit olmustur..bunlari neden anlatiyorum demek istedigim su, trabzonda futbol kulturu stad kulturu 2000 li yillarin basina kadar var olmustur ve o potansiyeli mevcuttur..sonrasinda ise gerek siyasilerin isi ranta cevirmeleri ve taraftarlar gruplarinin bunu bir nemalanma amaci olarak gormeye baslamasi ,gerekse sistematik olarak bi sekilde takimin onunun kesilmesi nedeniyle futbola olan ilgi giderek azalmaya basladi cunku heyecan kalmadi amacsiz hedefsiz kaldi takim , millet emeginin karsiliginin sahada degil masa basinda alindiginida defalarca gordu bu ligde..buna sehirde siyasetin trabzonsporun onune gecmeside eklenince buyurun cenaze namazina durumu oldu malesef..
    duygulandırdın
    hemen hemen aynı yaştayız.benimde çocukluğum avni aker MAY tesisleri arasında geçti,o zamanlar tesisler taraftara açıktı.düşünsenize taa soyunma odalarının kapısına kadar rahatça girebiliyordunuz.o zamanlar yerel gazeteler siyah beyazdı.
    şöyle bir anım var
    bir ajanda defterine gazetelerden siyah beyaz futbolcu resimlerini kesip hamurla deftere yapıştırdım.her futbolcuya en az 3.4 sayfa ayırdım.hami hariç ,hami o zamanlar genç kızların sevgilisi,erkeklerin ise futbolcu hayaliydi,hami ye en az 10 sayfa ayırdım.üstte de belirttiğim gibi soyunma odasının kapısında bekledim.ayıptır söylemesi yanlış anlaşılmasın. kaleci mahir vardı.düşünün onu çırılçıplak görmüşlüğüm bile var neyse uzatmayayım her futbolcudan deftere imza atmasını istedim.hiç biri kırmadı beni,hamiye sıra gelince bana aynen şöyle demişti,kurşun kalemle imza atmam zorla attırdık.abartmıyorum idmanları sahanın içinde izlerdik.bi ara büyük orhanın kramponlarını bile çalmışlığım vardı her futbolcuda doğan taksi vardı.idman bitiminde futbolcuları beklerdik.bizi ana yol bıraksınlar diye.ne günlerdi,trabzonda futbol kültürü o şekildeydi,idmanlar fuldu.özellikle yazın gurbetçiler çok yoğun ilgi gösterirdi,sezonun ilk maçı saıryer.haminin penaltıdan fileleri deldiği maçtı.o maça 43 dk da maraton üst demir parmaklıklar arasından zorla girmiştim..
    yani demek istediğim kısaca nereden nereye geldik.şimdi bu haftaki maçın nerde hangi gün hangi saatte oynandığını bilmiyoruz
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

@zafer6161
    ula Zafer alem adamsın valla,
    ben de duygulandım hem gurur renktaşın yazdıklarından hem senin yazdıklarından,
    gerçi doğru durmamışsın yine muzurluklarına güldüm ama insan duygulanıyor diyecek şey bulamıyor,
    bizler de bu anlattıklarınızı yaşamadık ama hissettik te sevdik bu takımı,
    inşallah aynı maneviyata geri döneriz.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @zafer6161
    ula Zafer alem adamsın valla,
    ben de duygulandım hem gurur renktaşın yazdıklarından hem senin yazdıklarından,
    gerçi doğru durmamışsın yine muzurluklarına güldüm ama insan duygulanıyor diyecek şey bulamıyor,
    bizler de bu anlattıklarınızı yaşamadık ama hissettik te sevdik bu takımı,
    inşallah aynı maneviyata geri döneriz.
    eyv abi...

Fatih Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi de bir şeyi eleştirecekseniz en azından tam tarih ve rakamları öğrenseniz sizin açınızdan karşıdaki insanlara olan saygınızı gösterir,eleştirilerinizin bir ciddiyeti,ağırlığı olur.Daha süreçle ilgili olarak tam bilginiz olmadan,eleşitiriyorsunuz.
    Eleştirmek kötü bir şey değil ama temeli 3 yıl önce atılan ve bir çok ekleme yapılan,bugüne kadar benzeri yapılmamış çatısı olan bir stadın yapım süresi 3 yıl,bildiğim kadarıyla makul bir süre,işin süresi de bu şekilde baştan planlanmış.
    Bunu siyasi bir mesele yapmak da yanlış,ülkenin binbir türlü badire atlattığı bir sürede işler yürütülüyor,buna destek olmak,en azından iyi niyetli eleştirilerle yol gösterici olmak bir vatandaşlık borcu,hangi siyasi düşüncede olursak olalım,taş üstüne taş koyan her insana destek olmak borcumuz.
    Her şeyden bir memnuniyetsizlik çıkarmak sağlıklı bir ruh hali değil.
    Senin gibilerle tartışmıyorum bile.. "evet" deyip geçiyorum.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen geriye dönüp bakıyorum da, boynum kütlüyor falan, iyi oluyor rahatlıyorum yani...

Nereden
    Ankara

Alıntı -PlayMakeR- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konya nın senelik 30-35 M euro geliri olması imkansız nerden duyduysan yanlıştır dostum bu dediğin. Evet biz istanbul takımlarının gözle görülür gerisindeyiz ama belki bursa hariç 10-15 M euro bütçeli anadolu takımlarıylada karıştırmayın bizi
    Doğrudur valla bilmiyorum.. Ama stad gelirleri geçmiş olabilir.. Kombine ve pasollig sayıları fazla bizden..

Bazen geriye dönüp bakıyorum da, boynum kütlüyor falan, iyi oluyor rahatlıyorum yani...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı fatihhankaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur valla bilmiyorum.. Ama stad gelirleri geçmiş olabilir.. Kombine ve pasollig sayıları fazla bizden..

kayserininde bugüne kadar stadyum geliri bizden coktu, bu bizim onlarin 5 kati bütcemiz olmasini engellemiyor

büyüklügümüzün etkisi bu, büyük camia= yüksek reyting= reklam degeri= nakit

Alıntı -PlayMakeR- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs ın teknik olarak kaç defa battığından haberin yok sanırım. Kaç sezon şamp liginde tek başına oynadılar hala zarar rekorları kırdılar borç uçmuş gitmiş bu sezonda o kadar para harcadılar UEFA tokadını tekrar yerlerse şaşırma. Riva işi borcu bile kapatmıyor. Şu an herşeyi toz pembe sana bjk nın borcu 1.5 milyarlarda keza fenerin borcunu bilen yok muhtemelen oda bjk civarındadır şikecibaşı gidince ortaya çıkar durum. Gene Gs rivayla borcu sürüdürülebilir hale getirir. Bizde ise havaalanı pistine gidecek tesislerden gelen ve staddan gelecek isim hakkı parası doğru kullanılırsa borç ciddi anlamda erir kaldı ki stad gelirlerimiz 15 milyon euro civarına çıkınca takım şahlanır.
    dogru
    su a gs in yilda 40m€ faiz ve kur farki gideri var
    riva bunu max yariya indirir

kartal projesi, may tesislerinin satisi ve hazirlanan sermaye artirimi bizim bütün borcumuzu siler

61 cell herkes kullansa/ yani 3 yilda 300bin insanimiz 61 cell gecse 50 milyon avro gelir demek oluyor kulüp icin
    yani taraftar zaten kullandigi telefonun sebekesini degistirirek borcun %20 lik payini bitire biliyor

önümüzdeki 3 yilda oldugu sebekede taahütüdü bitmeyecek varmi aramizda???
    Konu selcuk tarafından (15.10.2016 Saat 12:31 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

stad efsaneler efsanesi olmuş fakat doldurabilecekmiyiz o meçhul

Nereden
    Ankara

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayserininde bugüne kadar stadyum geliri bizden coktu, bu bizim onlarin 5 kati bütcemiz olmasini engellemiyor

büyüklügümüzün etkisi bu, büyük camia= yüksek reyting= reklam degeri= nakit

dogru
    su a gs in yilda 40m€ faiz ve kur farki gideri var
    riva bunu max yariya indirir

kartal projesi, may tesislerinin satisi ve hazirlanan sermaye artirimi bizim bütün borcumuzu siler

61 cell herkes kullansa/ yani 3 yilda 300bin insanimiz 61 cell gecse 50 milyon avro gelir demek oluyor kulüp icin
    yani taraftar zaten kullandigi telefonun sebekesini degistirirek borcun %20 lik payini bitire biliyor

önümüzdeki 3 yilda oldugu sebekede taahütüdü bitmeyecek varmi aramizda???
    Kayserinin stadyum gelirinin bizi geçtiğini sanmıyorum, bilgim yok ama sanmıyorum da.. İzlediğim maçlarda bizim seyircinin bile yarısı kadarı gelmiyor.. Sadece daha büyük starları var.

Taraftarın takımına sahip çıkmaya başlaması çok elzem bir konu... Forma, lisanslı ürün alımı, hat, Vs Vs bir çok şey var.. Herkes çok büyük takımız diyor.. Herkes takımı en çok seviyor.. Ama çok az kişi gereğini yerine getiriyor.

6 milyon ortalama taraftar diyoruz.. Bunun en az 1 milyonu orta seviye üzerinde ekonomik duruma sahiptir..
    Bu 1 m insan yıllık 100 TL kar bıraksa takıma 100 milyon TL yapar..
    Ki bu rakam rahatlıkla 200-300... -500 milyon TL yapılabilir.. Yapılmalı

pascalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yukarıda iki renktaşımız eski günlerin taraftar profilleri gayet güzel özetlemiş,ellerine yüreklerine sağlık. o yılların taraftarının duyduğu heyecanı malesef şimdiki nesilde göremiyoruz...biz stadyuma nasıl gireriz hesabını yaparken, şimdi o stadyum nasıl dolar hesabı yapılıyor.

Nereden
    Trabzon

kayseri demişken.

kayseri eski stadında hep full oynardı.
    yeni stadında ise en fazla 300,500 kişiye..
    yeni stadmı çok uzak yoksa ,taraftarmı kaybetti,, ???

Nereden
    Amasya

Kayserinin stadyum gelirinin bizi geçtiğini sanmıyorum, bilgim yok ama sanmıyorum da.. İzlediğim maçlarda bizim seyircinin bile yarısı kadarı gelmiyor.. Sadece daha büyük starları var.

Taraftarın takımına sahip çıkmaya başlaması çok elzem bir konu... Forma, lisanslı ürün alımı, hat, Vs Vs bir çok şey var.. Herkes çok büyük takımız diyor.. Herkes takımı en çok seviyor.. Ama çok az kişi gereğini yerine getiriyor.

6 milyon ortalama taraftar diyoruz.. Bunun en az 1 milyonu orta seviye üzerinde ekonomik duruma sahiptir..
    Bu 1 m insan yıllık 100 TL kar bıraksa takıma 100 milyon TL yapar..
    Ki bu rakam rahatlıkla 200-300... -500 milyon TL yapılabilir.. Yapılmalı

10- 15 loca satmasi avni akerin gelirini gecmesine yetiyor

ayrica passolig gelirlerini saymasak 3 yildir avni akerin gelirleri mac günü giderlerini karsilamiyor

biraz kap a takilin bu konulari derinlestiririz

Ünal Karaman

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ne 6-10 milyonu

bizim en fazla 100 - 150 bin çekirdek taraftarımız mevcut. Yani her sene ciddi ciddi takımla ilgilenen gerisi fasa fiso dur benim için . Trabzon 750 bin kişi var. Bunun 600 bini kadın emekli çocuk zaten. Geri kalandan da maça giden en fazla 20 bün çıkar

nirvana ovalari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

İyi de bir şeyi eleştirecekseniz en azından tam tarih ve rakamları öğrenseniz sizin açınızdan... .
    Yanlış.

Dolguyu stadın yapım sürecine neden ilave etmiyorsun? Bu mantıkla çatı, betonarme, saha zemini, hepsini bölelim o zaman? Dolgu sahasına ilk kazma vurulduğu günden itibaren proje başlamıştır.

Hayır insanların zekasıyla da oynamayın lütfen. Ben gayet net hatırlıyorum yüklenici firmanın ödenek yüzünden işi uzun bir süre yavaşlattığını. Ayrıca burada yazanların hepsi taraftar. Taraftarın bildiği 6 yıldır oranın yanındaki yoldan geçerken bitmeyen bir proje gördüğü. nokta.
    Aslan da Kaplan da güçlü hayvanlar ancak; Kurtlar sirkte oynamaz.

Nereden
    Amasya

Alıntı nirvana ovalari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış.

Dolguyu stadın yapım sürecine neden ilave etmiyorsun? Bu mantıkla çatı, betonarme, saha zemini, hepsini bölelim o zaman? Dolgu sahasına ilk kazma vurulduğu günden itibaren proje başlamıştır.

Hayır insanların zekasıyla da oynamayın lütfen. Ben gayet net hatırlıyorum yüklenici firmanın ödenek yüzünden işi uzun bir süre yavaşlattığını. Ayrıca burada yazanların hepsi taraftar. Taraftarın bildiği 6 yıldır oranın yanındaki yoldan geçerken bitmeyen bir proje gördüğü. nokta.
    sen dolguyu, yollari, su ve gaz altyapisini beraber hesaplarsan toplam 1milyar 300milyon tl tutan bir projeden bahsetmis olursun
    asil ozaman mahcup oluruz

evet 10 yildir bu proje var ama yapilisi 3 yil 2-3 aydir

Konu selcuk tarafından (15.10.2016 Saat 14:44 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

pascalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yanlış.

kardeş çok haklısın,proje başladığında o zaman Bakan olan Erdoğan Bayraktar bu stadyum 2013-2014 yılı sezon sonunda biter ve 2014 yılından itibaren maçlar oynanmaya başlar demişti..onun bitecek dediği tarihte biz ancak stadyumun inşaatına başlayabildik.

Nereden
    İstanbul

Türkiye 'de bir iki takım haricinde futbolu pazarlayabilen kulüp yok. O da başarı ile ortaya çıkıyor. Bizde taraftarlık kavramı yok. Başarılı ise destek var başarı yoksa destek yok. Kocaman Gaziantep'te kim gaziantepspor maçına gidiyor veya Kayseri'de? Futbol bi öncelik değil artık. İnsanların başka öncelikleri var. Daha fazla eğlence imkanları var. En azından ellerinde kocaman bi ekran var tüm dünya ellerinin altında. Bizim önceden stada giden orta yaşlı abilerin hepsi facebookta geziyor, online batak oynuyor. Bir kaç nesil sonra e-spor denilen olay bitirecek bizim ülkede tümden bu işleri.

Ülkede zaten spor kültürü yoktu. Sokakta edinilen bir futbol kültürü vardı o da yalan oldu. Sokakta top oynayan çocuk görmeyeli uzun zaman oldu. Benim çocukluğumda betonda, arsalarda oynardık . Belediye hali saha yaptı ücretsiz orası bile boş şu an

İnsanlar interaktif olmanın ,yönetmenin peşinde . Elinde bir gamepad ile tüm dünya takımlarını tüm oyuncularını yönlendirmek varken kimse maç izlemeye tenezzül etmiyor.Doğruya doğru biz güçlünün yanındayız her zaman. Kim kazanırsa o haklı . O yüzden Türkiye'nin neredeyse tamamı 3 istanbul takımını tutuyor. Trabzonspor kara kaşı gözü için mi bu kadar destekleniyor? Geçmişte başarılı olduğu için destekleniyor bir çok çevre tarafından. Başarıya odaklandığımız sporu sadece galibiyet olarak gördüğümüz sürece böyle dönemlerde hiç bir zaman stadımız ve diğer statlar dolmayacak. Hiç bir Anadolu kulübü şampiyon olamayacak. Bugün CL gibi bir organizasyon bile başarısız , bütçesi düşük takımları öteliyor , Euroleague'de statü değişikliği yapıyorlar . Bunları kafalarına göre mi yapıyorlar. Tabi ki hayır. Dünyanın ,insanın gittiği bu yere bakarak yapıyorlar.
    Konu Fatih Çelik tarafından (15.10.2016 Saat 13:44 ) değiştirilmiştir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen dolguyu, yollari, su ve gaz altyapisini beraber hesaplarsan toplam 1milyar 300milyon tl tutan bir projeden bahsetmis olursun
    asil ozaman mahcup oluruz

evet 10 yildir bu proje var ama yapilisi 3 yil 2-3 aydir

Tekrarlıyorum, bu taraftar olarak benim sorunum değil. Stat yapıyoruz, çalışmalarına başladık dediği günden itibaren biz bekliyoruz.

Selçuk Bey bende inşaat firmasında çalışıyorum. Bizim projemiz 22 km tren hattı. Raylar, sinyalizasyon, elektrifikasyon, garlar, anahtar teslim proje yani. Bu işi yaptığımız ülke hem kültürel hemde teknoloji olarak Türkiye'nin 20 yıl gerisinde. Allah nasip ederse 1 kasımda teslim ettiğimizde 5. yılı olacak. Ülkenin bu kadar zorlukları olmasına rağmen çok uzun sürdü diye ensemizde boza pişiriyorlar. İşi yapmak istiyorsan bitirirsin.

edit: Mahcup olunacak kısmı anlamadım? Projenin bedelini birileri kendi cebinden mi ödüyor? O zaman Eskişehir, Kayseri, Galatasaray filan hep mahcup durumda öyle mi?

Bu projeyi ortaya atan eski kulüp yöneticileri, siyasiler vb. insanlar. Trabzon halkı hiç kimsenin boğazına bıçak dayamadı bize stat yapın diye. İş o haddeye geldiğinde avni aker'de ıslanırım, boynumu eğmem. (bu benim görüşüm)
    Konu nirvana ovalari tarafından (15.10.2016 Saat 13:38 ) değiştirilmiştir.

MertcaN.K.*61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gökhan Saral : " Ciddi bir gecikmeden bahsediyoruz. Yönetim olarak biz de sabırsızız. Burada işler dört dörtlük rayında gitmedi."

• "Bu stat 8-9 ay önce bize teslim edilecekti. Geldiğimiz noktada şuan gördüğüm hala en az 2 aylık daha iş var bu statta."

Dedik yine diyoruz zorlama iş yapmayın.. olmuyor, olmayacak.. daha ilk yağmurda çatı su aldı hala burda kendimizi kandırıyoruz yok her inşaatta olurmuş yok havalandırmadan gelmişmiş 2 damla su akmış. YE TİŞ Mİ YOR ! hala daha yok antalya maçına olur mu şu maça olur mu bu maça olur mu ? Yok Erdoğan sorarsa biz ne diyecük ? böyle iş olur mu ?

BEYLER ! az ciddi olun yahu !

Topraktan giriyorsunuz ev alıyorsunuz en üst kat ev bitmek üzere haftaya size teslim edecez diyorlar bir bakıyorsunuz, tavan löp löp su çekmiş yerler su parkeler kabarmış,inşaat ustaları yere çarşaflar atmış suyu çekmiş diye.. Siz bu manzarayı görüp hala olur böyle şeyler diyebiliyorsanız vallahi bravo.

Konu MertcaN.K.*61 tarafından (15.10.2016 Saat 13:40 ) değiştirilmiştir.
    O beğenmediğiniz, ötekileştirdiğiniz küçük şehrin, hepinizi korkutan büyük sevdası.

Nereden
    Amasya

Tekrarlıyorum, bu taraftar olarak benim sorunum değil. Stat yapıyoruz, çalışmalarına başladık dediği günden itibaren biz bekliyoruz.

Selçuk Bey bende inşaat firmasında çalışıyorum. Bizim projemiz 22 km tren hattı. Raylar, sinyalizasyon, elektrifikasyon, garlar, anahtar teslim proje yani. Bu işi yaptığımız ülke hem kültürel hemde teknoloji olarak Türkiye'nin 20 yıl gerisinde. Allah nasip ederse 1 kasımda teslim ettiğimizde 5. yılı olacak. Ülkenin bu kadar zorlukları olmasına rağmen çok uzun sürdü diye ensemizde boza pişiriyorlar. İşi yapmak istiyorsan bitirirsin.
    biz enselerinde degilmiyiz
    adamlar resim bile cektirmiyor, canli yayini kesti, stada gideyim dedinmi güvenlikciler yakinina bile yaklastirmiyor
    olusan baskidan adamlarin paranoya yasadigini görmek bu kadar zor olmasa gerek

tokinin bu projede yasadigini kurulusundan beri yasamadigina emin olabilirsin
    baskilarlan nerdeyse yari projeyi degistirdik
    183 milyona verilen ihale 250 milyon tl ye vurdu, üzerine cim, koltuk ve skorbord icin ek ihale yapildi 10m tl ve 15 milyon avroluk akilli stadyum altyapisi eklendi
    localarin ic mimarisi su an yine degisti...

tamam taraftar baska görür olayi ama hepimizde duyarli olmaliyiz
    ben tokiyi korumak istemiyorum, zamaninda taraftara danisilsaydi hayatlari daha basit olurdu, yasanilanlar bizi bu noktaya sürükledi, burdan sonra sadece yeni evimizin heycanini yasamaliyiz bence
    bu heycan önemli

)

:

...

‏@DrBaykan61
    Konu selcuk tarafından (15.10.2016 Saat 14:42 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Nereden
    Bursa

Yanlış.

Dolguyu stadın yapımına neden ekleyeyim?Stadın yapımı ile dolgu aynı şeyler mi?Dolgu ile stadı aynı anda yapabilir misin?Dolgu alanının belli bir süre yerleşmesi,zemine oturması gibi süreçler olmadan stada nasıl başlayacaksın?
    Bu stad geç bitse bize ne erken bitse bize ne?Trabzonspor Kulubünü bile şu anda ilgilendirmiyor konu,Toki ile yüklenici firma arasındaki bir süreç,bizim halihazırda bir stadımız var zaten,sokakta top oynamıyoruz.

İkinci olark bu tür bir kompleks araştırılsın bakalım ne kadar sürede tamamlanır?Bu büyüklükte ve ilk kez yapılan çatı da dahil,kaç ay gecikme makuldur,oturduğu yerden herkes ahkam kesiyor da,bence mantıksız.
    • Memento mori

Nereden
    Afrika Diğer

Dolguyu stadın yapımına neden ekleyeyim?Stadın yapımı ile dolgu aynı şeyler mi?Dolgu ile stadı aynı anda yapabilir misin?Dolgu alanının belli bir süre yerleşmesi,zemine oturması gibi süreçler olmadan stada nasıl başlayacaksın?
    Bu stad geç bitse bize ne erken bitse bize ne?Trabzonspor Kulubünü bile şu anda ilgilendirmiyor konu,Toki ile yüklenici firma arasındaki bir süreç,bizim halihazırda bir stadımız var zaten,sokakta top oynamıyoruz.

İkinci olark bu tür bir kompleks araştırılsın bakalım ne kadar sürede tamamlanır?Bu büyüklükte ve ilk kez yapılan çatı da dahil,kaç ay gecikme makuldur,oturduğu yerden herkes ahkam kesiyor da,bence mantıksız.

Projenin kaç ayda tamamlanması gerektiği kapısındaki tabelada yazıyor. Gidip bakabilirsin.

"Dolgu alanının yerleşmesi" gibi saçma sapan fikrine ise hiç cevap vermeyeceğim. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın.

Nereden
    Bursa

Senin gibilerle tartışmıyorum bile.. "evet" deyip geçiyorum.

Neymiş mesela benim gibiler,uzaylı mı?Sen dünyalısın benim gibiler uzaylı,o yüzden bize hee dersen,yüksek zekamızla o hee'den vermek istediğin her cevabı çıkaracak mıyız?
    Sen ve senin gibi eleştirdiği konuda her hangi bilgi ve tecrübesi olmadan,fikri olan tipleri toplum içinde de rezil ederim,bir şeyler bilmeden o kadar emeğin ve sıkıntının yaşanıp,insanların daha iyi şartlarda hayatını devam ettirmesi için uğraşan insanlara bu bir borç,adamlar zaten iş yapıyor,kafalarını kaşıyacak zamanı yok,bir de sizin giblerin hakaretlerini yiyorlar.
    • Memento mori

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neymiş mesela benim gibiler,uzaylı mı?Sen dünyalısın benim gibiler uzaylı,o yüzden bize hee dersen,yüksek zekamızla o hee'den vermek istediğin her cevabı çıkaracak mıyız?
    Sen ve senin gibi eleştirdiği konuda her hangi bilgi ve tecrübesi olmadan,fikri olan tipleri toplum içinde de rezil ederim,bir şeyler bilmeden o kadar emeğin ve sıkıntının yaşanıp,insanların daha iyi şartlarda hayatını devam ettirmesi için uğraşan insanlara bu bir borç,adamlar zaten iş yapıyor,kafalarını kaşıyacak zamanı yok,bir de sizin giblerin hakaretlerini yiyorlar.
    yazar burada benim partime ve yöneticilerine eleştiri yapma, onlar zaten her şeyi bizim için kendi ceplerinden yapıyor diyor.

Nereden
    Bursa

Projenin kaç ayda tamamlanması gerektiği kapısındaki tabelada yazıyor. Gidip bakabilirsin.

"Dolgu alanının yerleşmesi" gibi saçma sapan fikrine ise hiç cevap vermeyeceğim. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın.
    Aç bakalım o zeminin belli bir süre dinlenmesi gerektiği,dolgu zamanında belirtilmemiş mi?Dolgunun oturması diye bir terim yok mu?Burada fore kazıklar direkt olarak zemine çakıldığı için bekleme süresi daha az oldu ama dolgu zeminde belli bir çökme yerleşme olur,beklenir.
    Tabelada yazılıyor,o işin kitabi hesaplaması,ona bakarsan Urfa stadını,Bolu tünelini de,Bursa stadını,Malatya stadını da birileri hesapladı ama uygulamada belli gecikmeler makuldur.Zaten makul olmayandan sonrasına ceza keserler.
    Konu sasone tarafından (15.10.2016 Saat 14:12 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Nereden
    Bursa

Alıntı gerenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazar burada benim partime ve yöneticilerine eleştiri yapma, onlar zaten her şeyi bizim için kendi ceplerinden yapıyor diyor.
    Benim partim falan konusu yok,senin gibi bu ülkeye gram faydası olmadan,her şeyden huzursuzluk çıkaran tipler var,benim partim ülkede taş üstüne taş koyan herkes.
    Konu sasone tarafından (15.10.2016 Saat 14:13 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)