Sayfa 11 Toplam 54 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1328 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sayed Moawad Trabzonspor'da

erdinc6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Goalkeepers: Essam al-Hadary (Al-Ahly), Mohamed Moncef (Zamalek), Mohamed Sobhi (Ismailia)
    Defenders: Mahmoud Fathallah and Tarek al-Sayed (Zamalek), Sayed Moawad and Hani Saied (Ismailia), Shady Mohamed and Ahmed Fathi (Ahly), Wael Gomaa (Al-Siliya/QAT), Ibrahim Saied (Ankaragucu/TUR), Ahmed al-Muhammadi (ENPPI)
    Midfielders: Omar Gamal and Hosni Abd Rabou (Ismailia), Mohamed Aboutraika (Ahly), Ahmed Hassan (Anderlecht/BEL), Hassan Mostafa (Al-Wehda/KSA), Mohamed Shawky (Middlesbrough/ENG), Ahmed Shaaban (Petrojet)
    Strikers: Mohamed Fadl (Ismailia), Emad Moteab (Ahly), Amr Zaki (Zamalek), Mohamed Zidan (Hamburg/GER)

, Egypt on 12/01/2008 at 22:34

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Acikcasi ben bu transfere pek sicak bakmiyorum. 28 yasina gelmis (hatta 5.ayda 29 olacak) kariyerinde Misir disina cikmamis bir futbolcuyu transfer etmek ne kadar dogru bilmiyorum. Kendisini hic izlemedim ama eger özel bir futbolcu olsaydi er veya gec Avrupa'nin yolunu tutmus olmasi lazimdi. Ayrica 28 yasina olmasina karsin sadece 25 milli macta forma giymeside büyük bir sayi degil. Umarim bu transferde son dakikada pürüz cikar
    Genc ve gelecek vaad eden baska bir yabanci alsak cok daha iyi olur diye düsünüyorum...
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

umarım kalıcı ve yararlı olur.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzona ne zaman geliyormuş.bilgisi olan var mı?
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Nereden
    İstanbul

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Desene Tazmanya şeytanı gibi bir adamımız oldu

Sanırım benim tahmin tuttu o zaman..

Yukarıda vermiş olduğum resimdeki 12 numaralı adamdır o kesin

yok kardeş 12 numara değil.. 14 numaralı formayı giyiniyor.. ama senin verdiğn resimde yok o..
    ...öLüMüNe TrAbZoNsPoR...

Nereden
    İstanbul

merak eden arkadşlar için birkaç resmini ekledim.. buyurun..

belkide daha önce resimler koyulmuştur... eğer koyulmuşsa kusura bakmayın farketmedim..
    ...öLüMüNe TrAbZoNsPoR...

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı lazboy_oflu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzona ne zaman geliyormuş.bilgisi olan var mı?

Afrika kupası bitince takıma katılcakmış..
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bacaklardan carlosu andiriyor
    Teşekkürler ADMIN!!!

Y-DRMS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetimin transferleri çok iyi yapması gerek aksi takırde olumsuz trnsferle yenı yonetımın basını epeyce agrıtır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu akşam eurosportta maçı var izlemek lazım
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

xunutulmazx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

ben derdimize ilac olacagini pek tahmin etmiyorum.bu kadar basarisizliklardan sonra insan cok daha iyi transferler bekliyor ama bu yonetimdende anca bu kadarı olur..insallah yanilirim...hayirli olsun TS umuza...

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yine taraftarın gözünü boyamak için, camiayı rahatlatmak için yapılan anlamsız bir transfer.Hiç bir şekilde yararlı olacağını düşünmüyorum.

Transfer takımın eksik yönlerini gidermek için yapılır.Ama bu yapılan transferin Transfer olma adına hiç bir faydası yoktur.

Evet transfer yaptık ama Transfer olduğu tartışılır.
    Teşekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen şehitlere hediye ettiğin 2010 TÜRKİYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

tirabzonli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon

Mısır'ın maçını Eurosport saat 21:00 de banttan verecek.Saat 19:00 da iki karşılaşma olduğu için Kamerun maçını canlı veriyor.

_SaMeT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaw ortada fol yok yumurta yok adam daha TRABZON'a gelmedin yazışmaya başladık wallahi kimbilir trabzona gelse burası ana baba gününe döner

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya hele bi adam gelsin trabzona.Hele bi oynasın.Ondan sonra gereken eleştirileri yaparız.Benimde pek içime sinmiyor ama Aliminyumcu olduğunu düşünmüyorum açıkcası.tamam yönetime Karşıyız ama bu kadarda olmaz heralde dimi?
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

eMR3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mısır'dan alınacak en iyi oyuncu Mohammed Zidan'dır.Bu oyunca hakkında pek bişey bilmiyoruz..umaarım iyi çıkar uyum sağlar..tek dileqimiz o...

coskun0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

şimdilik hayırlı olsun deyip gecelim.. iyi veya kötü olunca onu ozamn tartışcaz zaten... en azından transfer yaptılar diye şu an için biraz da olsun neşelenelım
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

Nereden
    İstanbul

ee ne yaparsın mısırlılara kaldık artık yakında kenyalı bide forvet alırız tam olur nese artık inş.. iyi bi adamdır da götürür bizim solu ama bizim asıl eksiğimiz takımı atağa kaldırıcak ince paslar atabilecek bi ortasaha dikkat ederseniz defanstan hep bamgüm çıkıyo ortada hüseyine vermeye kkorkuyolar bizimkiler haklı olarak

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gökhan gönül'ün solbek versiyonuymuş izleyenler öle diyo süpriz çıkışları varmış baya yere sağlam basıyomuş inatçı,hırslı vs...
    zaafları ileri çıktığında geri gelmekte zorlanıyomuş
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hele bi izleyin bu akşam maçını,kötü çıkarsa eleştirelim burda hep birlikte..abarttık bu sallama işini..yönetim,olmaz ya,totti'yi alsa bu adam başarıya aç değil diye,casillas'ı alsa hiç ispanya dışına çıkmamış diye eleştireeğiz nerdeyse...
    sakin olmakta fayda var..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Toplamda takımında 2011 dakika oynamıs
    ve 3 gol atmıs
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toplamda takımında 2011 dakika oynamıs
    ve 3 gol atmıs
    r.carlos 20 maç oynamış desek 1800 dk yapar ben bir golünü hatırlıyorum..bir sol bek için pek önemli bi kriter değil zannımca..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SORU: Mısır'ın en ünlü futbolcusu ya da futbolcuları kiml ya da kimlerdir?
    CEVAP:Muhammed Zidan'dan başka futbolcusunu tanımam, birde Ayman,Ahmet Hassan,El-Saka Türkiye'ye gelince onları tanıdık...

SORU:Brezilyanın en ünlü futbolcusu aya da futbolcuları kimlerdir?
    CEVAP: Ronaldo,Kaka,Roberto Carlos,Junınho v.s. yüzlercesini sayabiliriz.Brezilya'nın en ünlü futbolcularından biri olan R.Carlos fener'de oynuyor.Şimdi birde Maldonado geldi.Diğerlerini saymayalım ayıp olur.

Aradaki farkı artık hepimiz görelim, bizi uyutuyorlar başka bir şey yaptıkları yok! Millet futbolcu alırken biz ne aldığımızı daha bilmiyoruz!!!

Yani demem o ki; aldığın futbolcu kadar konuşacaksın.Maalsef durum artık bu...Mısır denince aklıma ne hikmetse hep Piramitler, çöl ve develer gelmektedir.Breziya denincede aklıma hep futbol ve Samba gelmektedir.

Hayırlısı olsun bakalım...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aradaki farkı artık hepimiz görelim, bizi uyutuyorlar başka bir şey yaptıkları yok! Millet futbolcu alırken biz ne aldığımızı daha bilmiyoruz!!!

Yani demem o ki; aldığın futbolcu kadar konuşacaksın.Maalsef durum artık bu...Mısır denince aklıma ne hikmetse hep Piramitler, çöl ve develer gelmektedir.Breziya denincede aklıma hep futbol ve Samba gelmektedir.

Hayırlısı olsun bakalım...
    Ahmet, son yıllarda Mısır'dan çıkan en iyi oyuncu Mido'dur (Ahmet Hossam). Onun dışında Muhammed Zidan da iyi bir oyuncu. Tabi ki Mısır ile Brezilya karşılaştırmasını yapmak komik olur ama sadece ülkesine bakarak da yorum yapmak doğru olmaz. Gidip Brezilya'dan işe yaramaz adam da alabilirsin, bu daha da kötü

Benim asıl takıldığım konu, yine yöntemle ilgili. Mısırlı veya başka bir ülkeli farketmez. Adamla anlaşıldığı söyleniyor, ondan sonra bekle babam bekle. Anlaşıldıysa sözleşme imzala, resmi bir açıklama yap. Bunlar yok, garip bir transfer yöntemimiz var.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)