Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uyumuyoruz, Uyutmuyoruz!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

Standart Uyumuyoruz, Uyutmuyoruz!

"Yıldız Vaatleri" ve " Yaşayan Stadyumun Dönüşü" filmlerinden tanıdığımız ödüllü yönetmen Noorey Redflag'ın, son 2 yıldır çekimini sürdürdüğü, yapımcı ve yönetmenliğinin yanısıra oyuncu olarak da inanılmaz bir performans sergilediği son filmi "İhatenin Bedeli" filmi vizyona girdi. Trabzonspor tarihindeki son 40 yılın en hüzünlü filmi, tüm camiayı ağlatırken düşündürüyor, düşündürürken susturuyor. Filmi izlerken kendinden geçen izleyenler adeta donup kalıyorlar. Trabzonspor tarihindeki en utanmaz, en haysiyetsiz, en basitersiz ve en beceriksiz yönetici ve oyuncu kadrosunu biraraya toplamayı başaran müteahhit-yönetmen, başrolleri "Ziyan Olan Yıllar" filminden tanıdığımız Ziyan Doğan ve "İçimizdeki Hain" filmindeki rolüyle dikkat çeken Hall U.K. ile paylaşıyor. Filmde anlamsız bir sebeple ertelenen kongrenin ardından yaşanan süreçte, Brezilya'da yaşamını devam ettiren Abraham Baturov'un traji-komik transfer sahneleri ise izleyenleri gerçekten dehşete düşürüyor.

Trabzonspor gibi bir efsanenin ve ona bağlı dev bir camianın yalan vaatlerle kandırılıp, planlı olarak korkunç bir kaosa sürüklenmesini konu alan filmde, Marcelo dos Santos Marcelinho, Milan Stepanov ve Kiki Musampa gibi yabancı yıldızlara çok kısa süre de olsa göz boyamak için yer verilmiş. Borçsuz bir bütçeyle çekimlere başlanan film 70 trilyon borca mal olmuş ve bu borcun neden kaynaklandığı henüz bilinmiyor. Yönetmenin bu filmi çekerken Trabzonspor'a ait birçok mağazayı kapatması, yıldız oyuncuların bu filmde yer almak istememesi, yer alanların ise arkasına bakmadan kaçmasına da anlam verilemiyor. Üzerine giydikleri değerli kostümün ne olduğunu anlayamayan figüranlar ise filmde sıkça kullanılmış. Tabir yerindeyse bir figüran gitmiş bir figüran gelmiş. Filmde hakem müsvettesi rolünde yer alan dublör Demirleck'e verilen "Dünya tarihinde maçın bitmesine 30 saniye kala maçı tatil eden ilk hakem" ödülü, turuncu tişörtüyle gündeme gelen bir figürana verilen "Takımı galipken sahaya giren angut" ödülü ve Yeni Şafak gazetesinin düzenlediği "Yılın Maketi" dalında "stad maketi" konseptiyle alınan mansiyon ödülü dışında ödül toplayamayan filme Trabzonspor camiasının ilgisizliğinin nedeni ise bilinmiyor. Oysa ki bir kaç sene önce gösterime giren ve oldukça sıradan sayılabilecek "Papilla" filmine 30 bin kişi tepki vermişti!
    Konu kurt61 tarafından (27.01.2008 Saat 17:04 ) değiştirilmiştir.

ben bu filmi bir yerlerden hatırlıyorum ... sanki daha önce yaşaadık bu sahneleri..
    neyse her türlü protestoda,eylemde,Trabzonspor un menfaatine uygun olan heryerde ben vaarım..
    ''ŞAMPİYONLUK YAKIŞACAK ŞEHRİME''

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben bu filmi biryerde izlemistim sanirim ?????
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Adem ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

???
    nedesem acaba.
    aslında o kadar şey varki söylenecek....
    ceza alırım bmn yönetiminden diye söyleyemiyorum.
    korkumdan değil.
    Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a))

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Adamın soyadı yüzünden,hafızalarımıza şanlı bayrağımızı başka ifadelerle nakşetmeyelim arkadaşlar,bu konuda yönetenlerden destek bekliyorum.

Bu konu önemli.

İsmi ile n'aparsanız yapın,ama Bayrakla ilgili kelime oyunları yersiz zamasız,anlamsız.saygısız..!

Ayrıca bir kişinin soyu ile alakalı da yapmamak lazım.

dikkat.!!!

blacksea35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaşlarımın yazdıklarının bayrakla yakından uzaktan alakası yoktur. Önemli olan söylemdeki niyettir. Bu ülkeyi herşeyden daha çok seven Trabzonlu insanların bayrak hakkında en ufak bir benzetmesi olamaz. Bu duruma takılıp kalmayalım. Kutsal olan ay yıldızlı ALBAYRAK'IMIZDIR. Nöri dalbayrak değildir. Bizler bayrak için kan dökmüş can vermişiz. O insanın soyadına benzetmek bence hatalı olur. Önemli olan niyettir.
    Hassasiyetinizi anlıyorum, ama söyleme değil niyete bakalım.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende bu filmi kaç kare izledim maalesef sizi göndermek için elimizden ne geliyorsa yapacağız

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamın soyadı yüzünden,hafızalarımıza şanlı bayrağımızı başka ifadelerle nakşetmeyelim arkadaşlar,bu konuda yönetenlerden destek bekliyorum.

Bu konu önemli.

İsmi ile n'aparsanız yapın,ama Bayrakla ilgili kelime oyunları yersiz zamasız,anlamsız.saygısız..!

Ayrıca bir kişinin soyu ile alakalı da yapmamak lazım.

dikkat.!!!
    yav hocam biz ne diyoruz sen ne diyorsun, herneyse istediğin gibi olsun, düzelttim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu HAİNLERE ne yapsak azdır!..

her türlü protestoyu hak ediyorlar!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz yaptık yapacağımızı gastelere ilan verdik çok teşekkür ederiz taraftarın bu tepkisi güzel dedi başkan ne yapalım daha hem 2. si çoğunluğun sözü geçer hiçbirşey olmaz biz oldursak bile o stadda istifa diye bağırmakdan bile çekinene insanlar varken hiç birşey yapamayız
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nuri bey sabretsin, atın intikamı filmi de çekilecek, yönetime uygun bir rol veririz o filmden, yönetmeni taraftarlar olacak tabi.
    bir lafa bakarım laf mı diye,
    bir de söyleyene bakarım 'adam' mı diye...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

öyle güzel uyuyoruzki kimse farkında değil !!!

ayvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Van

topunun allah belasını versin.

Ben elimde olmayan sebeblerden dolayı iki hafta kadar formdan uzak kalmıştım. Gazete ilanına katılamadığım için üzülmüştüm. bu konuda üzerime düşeni yapmaya hazırım elbet.
    Evet MAALESEF bizler o filmi izledik. İzledik diyorum yönetimde TRABZONSPOR'a yapılanları izledi bizlerde onlara karşı yeterince tepkimizi göstemedik ne yazıkki. Sessiz kaldık yada yeterince tepkili değildik. geç kaldık bazı şeyler için Emirhan arkadaşımızın dediği gibi bizler burada tartışmamızla herşey yoluna girmiyor topyekün hareket etmek gerekir. evet etkisi olurmu? olmasına olur ama kalabalık olmaka gerekir. kararlı olmak gerekir Trabzon'dan Ankaraya, İstanbula,izmire kadar ayaklanmalıyki gelecek olanlarada ders olsun.
    varsa yoksa

BORDO MAVİ

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

taraftara siz bir bakinda ondan sonra bir daha düsünün , millet kendi cikari icin bu kadarda sahtekar olamaz ya biz trabzon trabzon diye cirpinirkene taraftar ve trabzonsporlular bu kadar durgunki anlam veremiyorum vallahi yoksa albayrakdan mu korkan var !!!!!!!!!!

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı f_berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle güzel uyuyoruzki kimse farkında değil !!!
    uyuyan yok uyutulduğumuzu sananlar var..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık bu admlar için yorum bile yapmaya deymez iki yıldır yapıyoruzda ne oldu!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

Bir alıntı (İsmail Kaynar):

İstanbul’a üçüncü bir boğaz köprüsü yapılacaktır. Fransız, İngiliz ve tabiî ki Temel ihaleyi birlikte alırlar. Köprü kısa zamanda yapılır ve ancak biraz şiddetli bir rüzgâr da bütün köprü yıkılır gider. Durumu gören Fransız başlar ağlamaya “Bütün emeklerim heba oldu o kadar proje çizdim”.

İngiliz aynı şekilde kendini yerden yere vurur”

- Gitti bütün her şeyim, o kadar çimento, malzeme koymuştum”.

Üzülme sırası bizim Temel’e geldiğinde, Temel bir İngiliz’e bir Fransız’a bakar. Ve başlar söylenmeye “Ulaaaa iyi ki bendeki demirleri koymadım demek hepsi gidecekti!!!”

Albayrak ve arkadaşları enkaza bakıp bakıp küçük bir tebessümlü gülüyordur.

“Ulaa iyi ki bizdeki parayı, malzemeyi bu işe katmadık!”

Karıncaların saldırdığı ağaca beyaz boya çekersiniz veya yıpranmasın diye ağacı aşılarsınız ama ağacın içi çoktan boşalmışsa yapacak tek bir şey var! Ağacı kökünden kesip yenisini dikmek!

Ancak Trabzonspor’da sorun o kadar büyük ki revizyonla ıslah edilemeyecek kadar kocaman bir kütle var ortada!

Trabzonspor’un içini tamamen boşalttılar. Ne kasasında para var ne alt yapısında oyuncu ne de prestiji.

Trabzonspor’da devrim şart! Malzemecisinden, bekçisine kadar her şey ve herkes değişmeli. Hatta tesislerdeki eşyalar bile değişmeli! Koskoca bir şehri maziye hapsedemezler. Trabzon halkı buna izin vermez.Devrim Sağıroğlu ağabeyimizin dediği gibi,

“Trabzonspor medyadaki yerini kendisi edinmiştir. Gazetelere manşet olmasının sebebi 6 şampiyonluğun hatırından çok aksi halde gelecek binlerce faks ve telefondur! Trabzonspor taraftarı gariban değil hakkının takipçisidir!

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gazete ilani baslangic olarak guzel bir protestoydu, ki anlamdigim kadariyla da etki olarak gerekli yerlerde goruldu, not edildi. ama su anki protestolar saman alevi misali tek bir organizasyonla sinirlanmamali. burada verilmek istenen mesaj mevcut yonetime degil bundan sonra yonetime talip olanlara da olmali....

ama ben de "maglubiyet arsizi" olan futbolcu ve yoneticilerin revizyonuyla bir sonuca varilamayacagini dusunuyorum.... yillar once futbol agalarina yapilan ihtilali artik kendi icinde yapmasi lazim camianin.... bu gereklilikten ote bir mecburiyet olmustur.....
    HERSEY YALAN OLSA BILE
    EN GUZEL ASK ZOR OLANMIS

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık bu admlar için yorum bile yapmaya deymez iki yıldır yapıyoruzda ne oldu!!
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Birkaç gün daha sabredin gidiyor adam işte

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sabrediyoruz albayrak gidince yukarlaratırmanacağız

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

afiş süper . herşeyi açıklıyor.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaştırılmıştır FırtınaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

valla öyle güzel uyuyoruz ve uyutuluyoruz kiii kimsenin sesi soluğu çıkmıyor herkes transfer bekliyo gece 2 lere kadar

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende kendimi alamıyorum transfer beklemekden
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)