Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uyumuyoruz, Uyutmuyoruz!

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu filmi biryerde izlemistim sanirim ?????
    İzlememek mümkünmü,her gün pişirip pişirip önümüze sürüyolar..
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

ayvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Van

“Trabzonspor medyadaki yerini kendisi edinmiştir. Gazetelere manşet olmasının sebebi 6 şampiyonluğun hatırından çok aksi halde gelecek binlerce faks ve telefondur! Trabzonspor taraftarı gariban değil hakkının takipçisidir!

Siz bir gazetenin veya tv kanalının sahibi olsanız Trabzonspor haberi yaparmısınız. Ben olsam yapmam niye çünkü küme düşme potasında takımlardan farkı yok çünkü puan durumuda ortada ancak gelecek tepkilerden çekindikleri içindirki hergün spor gezetelerinde aytı sayfamız onunda yarısı ya iddaa yada reklemle dolu. Başarılı olursan başarını devam ettirirsen tam sayfa hatta 2 3 sayfa haberin olur. Spor gazeteleri bi yana diğer gazetelerde Trabzonsporla haber bulmak için büyüteçle bakmak gerekir. Bazı tv kanalları spor haberlerinde Trabzonspor dan haber bile vermiyor. Hatta Pazarları Trabzonspor konuşulursa ancak 5 dakika. Bu aralar bi 6 pas programında adı sıkca geçer oldu. Ben olsam şahsen güncel başarılarını yitirmiş takımı haber yapmam. o yüzden boşuna tv kanallarına Trabzonspor'u tartışmıyosunuz diye sezenişte bulunmanın anlamıyok. Sen başarılı olki seni bolca konuşsunlar. Bakın Alalh aşkına Trabzonspor bir efsane asla değildir. çünkü yıkılmadık hala varız eski başarılarıları getirmek Yönetim-teknik heyet-futbolcular-taraftar çerçevesinin içinde yatar. bizler yönetim bilet veriyor diye kötü olsalar bile destek veririsek aynı bu duruma düşeriz. Küme düşer bu takım. beraberlik olmasa Trabzonsporda daha kötü günlerim bile olur.
    Türkiyedeki yapı itibari ile liglerde şampiyon olmak sahada oynakmala yeterli değildir. bir bütün olarak hareket ettiğinizde. Sizden çekinecekler ve yolunuza taş koyamayacaklardır. Hakem maçınızı katledemeyecek federasyon siz e5 maç ceza veririken karşı tarafıda mahvedecek. Adam diyecekki -Bunlar bizi bitirir. duralım yapmam. diyecek ama bizde nerde o günler. ben bilmem, en son şampiyon oduğumuzda ben daha 4 yaşında imişim büyüklerim anlatır hep bizdeki beraberlik yüzünden taraftarın baskısı yüzünden şampiyon olduk derler. Şimdiki şerefsizkikler o zamanlardada varmış bilen Abilemiz yazsınlar burya. Anlattsınlar eğer yanılıyosam Bunu söylesinler. Trabzonspor bir bütün olmuş ki Şampiyon olabilmiş. Bizde bütün olmazsak daha çok bekleriz aradan bi 24 yıl daha geçer. Mazimizle elbetteki övünücez Elbette gurur duyacağız ama başarını devamı için sadece övünmek yetmiyor. Bu başarıları devam ettirmek için elimzden geleni yapıcaz. Bize bi den başkası haram. Ben Yönetimiyle futbolbolcusuyla taraftarıyla barışık bi TRABZONSPOR görmek istiyorum. Yaşım Daha genç İnşallah göreceğim.
    Gazete okurken tv seyraderken zengin olursan türkiyeya yayın yapan yerel olmayan gazete satın alıp Birtek Trabzonspor sayfasına reklem almayacağım hergün 3-4 sayfa haber yayınlayacağım. İst. takımlarından çok anadolu takımlarının haberlerine yer vericem dedim . tv kanalım olursa ilk Trabzonspor haberlerini vericem, Ençok Trabzonspor'u tartışan spor programları yapıcam diyip durdum.Farkındayım benimkisi hayal. Ama bilinki bir gün böyle bir gazate,tv kanalı görürüseniz onlar benimdir.
    Saygılarımla gelecek bizlerin elinde.

Birbirimizi kızmaktan darılmaktan kavga edip kırmaktan başka şeyler yaparak hatalarımızı kabul edebileceğimiz birer TRABZOBSPOR tarftarı olmamız dileğiyle....
    varsa yoksa

BORDO MAVİ

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nuri bey sabretsin, atın intikamı filmi de çekilecek, yönetime uygun bir rol veririz o filmden, yönetmeni taraftarlar olacak tabi.

koptum lann zuaahahha

Vizyona girmeden Gişe rekorları kırdı :] Son yılların Muhteşem Fİlmi

krdnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sizi izlemeye devam ediyoruz..
    *
    *
    Şampiyonluklarımız:1.1975-76, 2.1976-77, 3.1978-79, 4.1979-80, 5.1980-81,6.1983-84,6+1.2010-11

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)