Sayfa 1 Toplam 14 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 345 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüm Futbolculara Çaðrý | Ölümüne Oynayýn!..

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Tüm Futbolculara Çaðrý | Ölümüne Oynayýn!..

Dün akþam yerel TTV'deki spor programýnda Osman Çavuþoðlu abimiz oftaþ maçýný yorumlarken Trabzonsporlu futbolculara verdi veriþtirdi ve çok anlamlý sözler söyledi.
    Osman Abi yýllarýný Trabzon futboluna vermiþ bir abimiz.Trabzonda futbolun ne manaya geldiðini,hangi duygularla oynandýðýný bilen birisi.
    Oftaþ maçýnda takýmda hýrs göremediðini,böyle önemli bir maçta takýmýn bu kadar vurdumduymaz olamayacaðýný söylüyor ve ekliyor:Kaç sakat verdik bu maçta?
    Ölümüne oynamak derken kastým buydu.Trabzonlu futbolcu bu maçý kaybedecekse bu kolay olmamalý,kaybedilen önemli bir maçtan sonra takýmýn yarýsý hastanelik olmalý.
    Çünkü bu þehirde futbol böyle oynanýr.Ölümüne...
    Herkese Merhaba

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bunlar paralarýnýn karþýlýðýný verse gene iyi

EÐÝTÝM ÞART!!!

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

bizim için oyna kendin için oyna o da yetmýyorsa FORMAN için oyna

Çýtkýrýldým bizimkiler. Ýncinecek biyerleri niye yýrtýnsýnlar .

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Bunlardan çýkacak mahsül bu kadar. Bunlarýn ölüsü de dirisi de bu. Kýçýnýzý yýrtýn dediðimiz adamlar deli danalar gibi bir oyana bir bu yana koþuyor da ne oluyor. Futbol her þeyden evvel beceriyle oynanan bir oyun. Yýrtarcasýna koþsan da kondisyonun tavan yapsa da hýrs küpü olsan çatýr çatýr çatlasan da becerin olmadý mý týrt.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Kardeþim baþlýðý iyi niyetle açtýðýna adým kadar eminim.. Ama senede 1 milyon dolar alan , senden baþka kimsenin istemediði adam ölümüne oynamaz neden mi ? Sayfanýn ennn üstündeki sitenin yazýsýný oku.Deðiþmeden oku..Trabzonsporun ruhu o 2 cümlede gizli

atlantis - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

oftaþ maçýndan sonra Mustafa keçeli kameralara gayet iyi oynadýk ama þansýzdýk yenildik diyor...Ya adana maçý ordada mý þanssýzdýn...Bu tarz oyuncularýn bizi tatmin etmesini bekleyemeyiz.
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

hatýrlarmýsýnýz istanbulda fb.ye yenildiðimiz maçta ikinci gol sýrasýnda alexin önüne düþen top ile ahmet arasýndaki pozisyonu!

o pozisyonda ahmet yerine tolga ya da yüreðiyle oynayan bir futbolcumuz olsaydý sakatlanmak uðruna o topa hamle yapardý. ileriye doðru giderken durmazdý!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Obi-Van
    Ziyaretçi

keçeli hüseyin ölümüne oynasa ne olacak? ancak bizi kahýrlarýndan öldürürler

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kadrodaki futbolcularin yeteneksiz olduklarini dusunmuyorum , ornegin bir sivasin veya kayserinin kadrosundakiler daha mi iyi topcular, hayir. bizimkiler sadece kendilerini kasmiyor, yani zorlamiyorlar. ruh yok, hirs yok, inanc yok, top oynama istegi yok,kazanma amaci yok, mac bitsinde gidelim havasindalar her macta. yenilirler takmazlar,rezil olurlar umursamazlar.

Uzerlerindeki formanin kutsal bir forma oldugunun farkinda olmayan mahluklardan olumune oynamalarini beklemek..! Bilmem ki..

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ölüm sakatlýk falan Öyle biþi beklemiyoruz. Adam 1 trilyon 300 milyar Alýyor.Bunun Karþýlýðýný sahada versin Kafi.Baþka biþi valla istemem.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý cagaty Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþim baþlýðý iyi niyetle açtýðýna adým kadar eminim.. Ama senede 1 milyon dolar alan , senden baþka kimsenin istemediði adam ölümüne oynamaz neden mi ? Sayfanýn ennn üstündeki sitenin yazýsýný oku.Deðiþmeden oku..Trabzonsporun ruhu o 2 cümlede gizli
    Baþka çýkar yol kalmadý kardeþim.Onlar ölümüne oynadýlar efsane oldular.Bunlarýnda öyle oynamaktan baþka þanslarý kalmadý.
    Trabzonlular futbolu,canýný diþine takarak,hýrsla tabiri caizse ölümüne oynar.Bizi þampiyon yapan bu mücadele gücümüz ve futbola olan saygýmýzdýr.
    Bu þehirde konumu ne olursa olsun herkes futbolu bilir ve oynar.Yenilgiye tahammül yoktur burda.Niye ben yazýp duruyorum burda devamlý? Tahammülüm kalmadý artýk yenilmeye.
    Herkese Merhaba

Nereden
    Van
    Yaþ
    38

bunlar mý iyi futbolcular bi arkadaþ öle yazmýþ takýmdan gökdeniz le yattara yý çýkart bakalým süper lig de kümeye gitmiormu hala gidior o ayrý konuda

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bunlar mý ölümüne oynayacak gülerim

Adem CAKIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tuncay gibi orta seviyede yeteneði olan bir adam biraz yüreðiyle oynadýmý taraftarýnýn gönlünde nasýl taht kuruyor nerelere transfer oluyor, gittiði her yerde kendini nasýl zorla kabul ettiriyor, Allah ta nasýl yardým ediyor ortada.

Bide Gökdeniz i, Yattara sý dahil bizimkilere bakýn.
    Az biraz yeteneði olan serdim çayýra mevlam kayýra, ben daha ne yapayým modunda,
    Yeteneði olmayanlar dümeni kýrýk taka gibi nereye koþtuðu ne yaptýðý belli deðil. Top benden bir an önce çýksýnda!..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

son 5-10 yýlýn ceza dökümü?

Varlýbaþ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Alýntý Nytre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hatýrlarmýsýnýz istanbulda fb.ye yenildiðimiz maçta ikinci gol sýrasýnda alexin önüne düþen top ile ahmet arasýndaki pozisyonu!

o pozisyonda ahmet yerine tolga ya da yüreðiyle oynayan bir futbolcumuz olsaydý sakatlanmak uðruna o topa hamle yapardý. ileriye doðru giderken durmazdý!
    ii güzel diyosunda
    ya sakatlansaydý
    biz taraftarlar ona ne kadar sahip çýkabilecektik
    o özellik ancak trabzonspor aþkýný içinde hissedenlerde bulunur
    bunlarda deil
    McLas was Here

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    33

bu futbolculardan böyle birþey beklemek garip ....!!!

KUTADGU
    Ziyaretçi

Futbolcularýn umurunda olduðunu bile düþünmüyorum...

Dediðim gibi tek profesyonel olduklarý yer transfer masasý...

Amatör deðiller, profesyonel de deðiller... Bana sorsanýz çoðu adam da deðil...

Çok fazla þey beklememek lazým kadromuzdaki futbolcu yýðýnýndan...
    Konu KUTADGU tarafýndan (22.01.2008 Saat 21:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Kiþiliðinden, insanlýðýndan, oynadýðý kulüpten, profosyonellikten haberdar olan bir futbolcuya bu çaðrýyý yapmaya gerek yok aslýnda.

Þimdi diyeceksiniz ki ''nerde öyle iþini bilen futbolcu''

Ýþte bütün sorun burda yatýyor. Futbolcu parasýný alýyor mu? Alýyor... Futbolcuya ne yönetimden, teknik heyetten. Herkes iþini yapsýn!! Parasýný alýyorsa karþýlýðýný da verecek. Vermezse o para ona haramdýr, zehirdir, zýkkýmdýr.

Bakýn G:Antep'e. Futbolcular antreman yaptýklarý ayakkabýlarý makinede yýkayýp maça öyle çýkýyorlar. Tesislerde elektirik yok, su yok. Peki ya kýzdýðýmýz Sivas'a ne demeli. Adamlar antreman yapamýyor soðuktan, sms'le yardým topluyorlar kulübe, doðru düzgün hiçbir olanaklarý yok. Ama adamlar kafaya oynuyor. Ben taraftar olduðum halde utanýyorum.

Aldýðýnýn karþýlýðýný vermeyen babamýn oðlu da olsa þerefsizdir!!!
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

bizim futbolcularda iyi bir futbolcu ve trabzonsporlu karakteri olsaydi biz su anda bu durumda olmazdik.yetenekleri kisitli olsada rakipten daha fazla isteyerek ve mücadele ederek daha basarili sonuclar alabilirlerdi.tabiiki bu bir f.bahce veya g.saraya karsi olmaz ama bu sekilde a.demir ve oftas maclarini rahatlikla kazanabilirdik.her zaman söylüyorum bicak kemige dayanmistir.en azindan su asamadan sonra kisitli yeteneklerini varini yogunu ortaya koyarak kapatarak trabzonsporu küme düsme tehlikesinden uzak tutmakla yükümlüdürler.aksi halde isimleri kara bir leke olarak trabzonspor tarihine gececektir.

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Bunlar ölümüne oynamaz.Taraftarý kahrýndan öldürmek için oynuyorlar.Bu adamlar yüzünden okuldaki öðrencilerimin maymunu oldum.Ölseler ne olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý Cafer1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bizim futbolcularda iyi bir futbolcu ve trabzonsporlu karakteri olsaydi biz su anda bu durumda olmazdik.yetenekleri kisitli olsada rakipten daha fazla isteyerek ve mücadele ederek daha basarili sonuclar alabilirlerdi.tabiiki bu bir f.bahce veya g.saraya karsi olmaz ama bu sekilde a.demir ve oftas maclarini rahatlikla kazanabilirdik.her zaman söylüyorum bicak kemige dayanmistir.en azindan su asamadan sonra kisitli yeteneklerini varini yogunu ortaya koyarak kapatarak trabzonsporu küme düsme tehlikesinden uzak tutmakla yükümlüdürler.aksi halde isimleri kara bir leke olarak trabzonspor tarihine gececektir.
    Güzel yazmýþsýn adaþ.

Trabzon sokaklarýnda top oynayan 11 kiþi çýkar sahaya bu kadar ruhsuz olmaz ya
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Ýdris Toksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Ölümüne Trabzonum.

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

biraz önce trabzonsporun resmi sitesinde antrenman görüntülerine baktim.aglanacak durumumuz varken erdinc,umut,hüseyin ve yattara adeta pismis kelle gibi siritiyorlar.olcak sey degil ya.insanda biraz utanma ve sikilma olur be.bu futbolcu anlaminda karaktersizler bizi bu gidisle kümeye götürürler.buna artik iyice inanmaya basladim.bize 1-2 degil 5 tane kaliteli oyuncu lazim su asamada.yoksa durumumuz vahim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)