Sayfa 1 Toplam 14 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 345 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüm Futbolculara Çağrı | Ölümüne Oynayın!..

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Tüm Futbolculara Çağrı | Ölümüne Oynayın!..

Dün akşam yerel TTV'deki spor programında Osman Çavuşoğlu abimiz oftaş maçını yorumlarken Trabzonsporlu futbolculara verdi veriştirdi ve çok anlamlı sözler söyledi.
    Osman Abi yıllarını Trabzon futboluna vermiş bir abimiz.Trabzonda futbolun ne manaya geldiğini,hangi duygularla oynandığını bilen birisi.
    Oftaş maçında takımda hırs göremediğini,böyle önemli bir maçta takımın bu kadar vurdumduymaz olamayacağını söylüyor ve ekliyor:Kaç sakat verdik bu maçta?
    Ölümüne oynamak derken kastım buydu.Trabzonlu futbolcu bu maçı kaybedecekse bu kolay olmamalı,kaybedilen önemli bir maçtan sonra takımın yarısı hastanelik olmalı.
    Çünkü bu şehirde futbol böyle oynanır.Ölümüne...
    Herkese Merhaba

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunlar paralarının karşılığını verse gene iyi

EĞİTİM ŞART!!!

Mustafa K. Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizim için oyna kendin için oyna o da yetmıyorsa FORMAN için oyna

Çıtkırıldım bizimkiler. İncinecek biyerleri niye yırtınsınlar .

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bunlardan çıkacak mahsül bu kadar. Bunların ölüsü de dirisi de bu. Kıçınızı yırtın dediğimiz adamlar deli danalar gibi bir oyana bir bu yana koşuyor da ne oluyor. Futbol her şeyden evvel beceriyle oynanan bir oyun. Yırtarcasına koşsan da kondisyonun tavan yapsa da hırs küpü olsan çatır çatır çatlasan da becerin olmadı mı tırt.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kardeşim başlığı iyi niyetle açtığına adım kadar eminim.. Ama senede 1 milyon dolar alan , senden başka kimsenin istemediği adam ölümüne oynamaz neden mi ? Sayfanın ennn üstündeki sitenin yazısını oku.Değişmeden oku..Trabzonsporun ruhu o 2 cümlede gizli

atlantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oftaş maçından sonra Mustafa keçeli kameralara gayet iyi oynadık ama şansızdık yenildik diyor...Ya adana maçı ordada mı şanssızdın...Bu tarz oyuncuların bizi tatmin etmesini bekleyemeyiz.
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hatırlarmısınız istanbulda fb.ye yenildiğimiz maçta ikinci gol sırasında alexin önüne düşen top ile ahmet arasındaki pozisyonu!

o pozisyonda ahmet yerine tolga ya da yüreğiyle oynayan bir futbolcumuz olsaydı sakatlanmak uğruna o topa hamle yapardı. ileriye doğru giderken durmazdı!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Obi-Van
    Ziyaretçi

keçeli hüseyin ölümüne oynasa ne olacak? ancak bizi kahırlarından öldürürler

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kadrodaki futbolcularin yeteneksiz olduklarini dusunmuyorum , ornegin bir sivasin veya kayserinin kadrosundakiler daha mi iyi topcular, hayir. bizimkiler sadece kendilerini kasmiyor, yani zorlamiyorlar. ruh yok, hirs yok, inanc yok, top oynama istegi yok,kazanma amaci yok, mac bitsinde gidelim havasindalar her macta. yenilirler takmazlar,rezil olurlar umursamazlar.

Uzerlerindeki formanin kutsal bir forma oldugunun farkinda olmayan mahluklardan olumune oynamalarini beklemek..! Bilmem ki..

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ölüm sakatlık falan Öyle bişi beklemiyoruz. Adam 1 trilyon 300 milyar Alıyor.Bunun Karşılığını sahada versin Kafi.Başka bişi valla istemem.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı cagaty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim başlığı iyi niyetle açtığına adım kadar eminim.. Ama senede 1 milyon dolar alan , senden başka kimsenin istemediği adam ölümüne oynamaz neden mi ? Sayfanın ennn üstündeki sitenin yazısını oku.Değişmeden oku..Trabzonsporun ruhu o 2 cümlede gizli
    Başka çıkar yol kalmadı kardeşim.Onlar ölümüne oynadılar efsane oldular.Bunlarında öyle oynamaktan başka şansları kalmadı.
    Trabzonlular futbolu,canını dişine takarak,hırsla tabiri caizse ölümüne oynar.Bizi şampiyon yapan bu mücadele gücümüz ve futbola olan saygımızdır.
    Bu şehirde konumu ne olursa olsun herkes futbolu bilir ve oynar.Yenilgiye tahammül yoktur burda.Niye ben yazıp duruyorum burda devamlı? Tahammülüm kalmadı artık yenilmeye.
    Herkese Merhaba

Nereden
    Van

bunlar mı iyi futbolcular bi arkadaş öle yazmış takımdan gökdeniz le yattara yı çıkart bakalım süper lig de kümeye gitmiormu hala gidior o ayrı konuda

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunlar mı ölümüne oynayacak gülerim

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tuncay gibi orta seviyede yeteneği olan bir adam biraz yüreğiyle oynadımı taraftarının gönlünde nasıl taht kuruyor nerelere transfer oluyor, gittiği her yerde kendini nasıl zorla kabul ettiriyor, Allah ta nasıl yardım ediyor ortada.

Bide Gökdeniz i, Yattara sı dahil bizimkilere bakın.
    Az biraz yeteneği olan serdim çayıra mevlam kayıra, ben daha ne yapayım modunda,
    Yeteneği olmayanlar dümeni kırık taka gibi nereye koştuğu ne yaptığı belli değil. Top benden bir an önce çıksında!..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

son 5-10 yılın ceza dökümü?

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatırlarmısınız istanbulda fb.ye yenildiğimiz maçta ikinci gol sırasında alexin önüne düşen top ile ahmet arasındaki pozisyonu!

o pozisyonda ahmet yerine tolga ya da yüreğiyle oynayan bir futbolcumuz olsaydı sakatlanmak uğruna o topa hamle yapardı. ileriye doğru giderken durmazdı!
    ii güzel diyosunda
    ya sakatlansaydı
    biz taraftarlar ona ne kadar sahip çıkabilecektik
    o özellik ancak trabzonspor aşkını içinde hissedenlerde bulunur
    bunlarda deil
    McLas was Here

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

bu futbolculardan böyle birşey beklemek garip ....!!!

KUTADGU
    Ziyaretçi

Futbolcuların umurunda olduğunu bile düşünmüyorum...

Dediğim gibi tek profesyonel oldukları yer transfer masası...

Amatör değiller, profesyonel de değiller... Bana sorsanız çoğu adam da değil...

Çok fazla şey beklememek lazım kadromuzdaki futbolcu yığınından...
    Konu KUTADGU tarafından (22.01.2008 Saat 21:46 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kişiliğinden, insanlığından, oynadığı kulüpten, profosyonellikten haberdar olan bir futbolcuya bu çağrıyı yapmaya gerek yok aslında.

Şimdi diyeceksiniz ki ''nerde öyle işini bilen futbolcu''

İşte bütün sorun burda yatıyor. Futbolcu parasını alıyor mu? Alıyor... Futbolcuya ne yönetimden, teknik heyetten. Herkes işini yapsın!! Parasını alıyorsa karşılığını da verecek. Vermezse o para ona haramdır, zehirdir, zıkkımdır.

Bakın G:Antep'e. Futbolcular antreman yaptıkları ayakkabıları makinede yıkayıp maça öyle çıkıyorlar. Tesislerde elektirik yok, su yok. Peki ya kızdığımız Sivas'a ne demeli. Adamlar antreman yapamıyor soğuktan, sms'le yardım topluyorlar kulübe, doğru düzgün hiçbir olanakları yok. Ama adamlar kafaya oynuyor. Ben taraftar olduğum halde utanıyorum.

Aldığının karşılığını vermeyen babamın oğlu da olsa şerefsizdir!!!
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bizim futbolcularda iyi bir futbolcu ve trabzonsporlu karakteri olsaydi biz su anda bu durumda olmazdik.yetenekleri kisitli olsada rakipten daha fazla isteyerek ve mücadele ederek daha basarili sonuclar alabilirlerdi.tabiiki bu bir f.bahce veya g.saraya karsi olmaz ama bu sekilde a.demir ve oftas maclarini rahatlikla kazanabilirdik.her zaman söylüyorum bicak kemige dayanmistir.en azindan su asamadan sonra kisitli yeteneklerini varini yogunu ortaya koyarak kapatarak trabzonsporu küme düsme tehlikesinden uzak tutmakla yükümlüdürler.aksi halde isimleri kara bir leke olarak trabzonspor tarihine gececektir.

Nereden
    Konya

Bunlar ölümüne oynamaz.Taraftarı kahrından öldürmek için oynuyorlar.Bu adamlar yüzünden okuldaki öğrencilerimin maymunu oldum.Ölseler ne olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim futbolcularda iyi bir futbolcu ve trabzonsporlu karakteri olsaydi biz su anda bu durumda olmazdik.yetenekleri kisitli olsada rakipten daha fazla isteyerek ve mücadele ederek daha basarili sonuclar alabilirlerdi.tabiiki bu bir f.bahce veya g.saraya karsi olmaz ama bu sekilde a.demir ve oftas maclarini rahatlikla kazanabilirdik.her zaman söylüyorum bicak kemige dayanmistir.en azindan su asamadan sonra kisitli yeteneklerini varini yogunu ortaya koyarak kapatarak trabzonsporu küme düsme tehlikesinden uzak tutmakla yükümlüdürler.aksi halde isimleri kara bir leke olarak trabzonspor tarihine gececektir.
    Güzel yazmışsın adaş.

Trabzon sokaklarında top oynayan 11 kişi çıkar sahaya bu kadar ruhsuz olmaz ya
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

İdris Toksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ölümüne Trabzonum.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

biraz önce trabzonsporun resmi sitesinde antrenman görüntülerine baktim.aglanacak durumumuz varken erdinc,umut,hüseyin ve yattara adeta pismis kelle gibi siritiyorlar.olcak sey degil ya.insanda biraz utanma ve sikilma olur be.bu futbolcu anlaminda karaktersizler bizi bu gidisle kümeye götürürler.buna artik iyice inanmaya basladim.bize 1-2 degil 5 tane kaliteli oyuncu lazim su asamada.yoksa durumumuz vahim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)