Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu İhaneti Affederler mi?

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Bu İhaneti Affederler mi?

iki senedir hep bekledim acaba ilk basligimi hangi güzel haberle acacagim diye..benim icin cok özeldi bu ilk basligim.ilk basligim ''sampiyonluk macimiz'' olacak diye söz vermistim.sözümde durumayacagim aklimin ucundan bile gecmemisti.cok üzgünüm..
    insallah sampiyonluk basligida dayima (salihismet) nasip olur artik

''1996 yılında 1’i trafik kazasında 2’si intihar ederek hayata veda eden “şehitlerimiz” şimdi yukardan gülümseyerek bu şehre bakıyorlar.Uğrunda hayatlarını feda ettikleri o kutsal takım şimdi onlara ebedi huzuru veriyor '' Reha Dilege - "Bir Minnettarlık Yazısı"

onlar trabzonspora yapilan ihaneti affederler mi? ya trabzonspora yapilan ihaneti elimiz kolumuz bagli izlememizi affederler mi? tükenisimizi..bu ihaneti affederler mi? uykularim kaciyor..

onlar yilmadilar, alismadilar, uyusmadilar!
    cünkü büyüklerinden öyle ögrenmislerdi!

''Milyon dolarlarını bu çarpık ve kurulmuş pis düzene akıtan dev firmalar, sponsorlar her pazartesi şirketlerinde acil toplantılar düzenleyip bu gidişata bir çözüm arıyorlar. Neden bünyelerine bu şehrin takımını katmadıklarını, neden hor gördüklerini tartışıyor ve bu pastadan dilim kapma çabasına giriyorlar'' simdi basardilar

Affet TRABZONSPORUMUZ

bize bir sans daha verde bu kara lekeyi temizleyelim..onbinler yürüyecek senin icin HAYDI BMN DÜZENLEYIN BIR ORGANIZASYON YER YERINDEN OYNASIN
    Konu AyhanPe tarafından (21.01.2008 Saat 15:07 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hadihazır tatile giriyor herkes bizde gidip yürüyelim

EĞİTİM ŞART!!!

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istiklal caddesini inletelim
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok geç kaldık her ildeki Trabzonsporlu yürümeli bir kişi bile olsa

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Böyle birşey kesinlikle olmalı
    her yerde yürüyüşler isyanlar protestolar
    Trabzon'da ankarada istanbulda olduğumuz her yerde
    haydi BMN haydi Trabzonsporlular
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizim başkanında holdingi var.Baksanıza 55. yıl diye boy boy reklamlar veriyo en büyük gazete ve tvlere.
    Takım uçuruma sürükleniyo adam hala transfer yapmıyo.Elindekini satıp yerine iyisini koyamıyorsan ne işin var orda nuri efendi hakeza ismini anmak istemediğim haşim.Yazıklar olsun size,hala temettü ödemelerini düşünüyosunuz.Transfer yapın transfer beyler.Para şu an en son düşünülecek şey.Babanla bi görüş istersen nuri bey belki bi destek çıkar sana.Koskoca holding var arkanda.Trabzonspora verecek bir kuruşunuz yokmu.Korkma bu takımda bir liran kalmaz.Bari sattığın adamlara eşit adamlar alda sonra bırak git.Takımı aldığın gibi teslim et bari.
    Yoksa bu takım için canına kıyanların,bu takım için bugün ağlayan bu kadar taraftarın elleri senin yakanda olacaktır kıyamete kadar.
    Herkese Merhaba

Ehrimen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonda,İstanbulda,İzmirde,Ankarada aynı anda Protestolar olsun yürüyüşler olsun çok etki yapar

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

yürüyüş şart oldu ilanı verdik şimdi öldürücü darbeyi vurmalıyız halkı kışkırtalım 10 binleri meydanda toplayalım "bunlar trabzonspora küfür ediyorlar " diyelim
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tek çare yürüyüş bunu yapmalıyız artık takımımız için son destek haydi bmn göster buyuklugunu goster öncülügünü
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

i-çing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne

Alıntı eray61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek çare yürüyüş bunu yapmalıyız artık takımımız için son destek haydi bmn göster buyuklugunu goster öncülügünü
    kesinlikle!
    10Umut BULUT!

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eray61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle

EĞİTİM ŞART!!!

tstafi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hep bunu beklıyodum ama tabıı ınsallah duzenlenır boyle bıse.BEN HAZMEDEMIYOM BUNLARIN BU KADAR SEY YAPTIKTAN SONRA HERKESIN GITTIGI GIBI KONGREYLE GITMELERINI YA SIZ HAZMEDEBILIOMUSUNUZ

Mustafa Ulutaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Arkadaşlar cenaze namazında Ogün'ü dövmüştük hatırlarsanız,keşke Ogün gibi futbolcumuz olsa şimdi...

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zonguldak ta yarısı Trabzonlu halk var burda bişiler olabilir

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

insallah böyle organizasyonlar yapilir. darbeyi ancak taraftar vurabilir gerisi yalan. akbabalar bekliyor ama onlara birakmayacagiz bu takimi cünkü bu takim bizim sadece bizim
    seninle dogdu seninle yasiyor sensiz olamaz olamaz bu sehir
    asigiz rengine bordoyla mavine Trabzon ismine asik bu sehir

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yok abi olmuyor bende kactane basliklar actim buna benzer protestolar düzenlemesi icin.

Ama BMN buna pek sicak bakmiyor nedenini bilmiyorum, malesef bu konu acildigi zaman Yöneticilerimiz sanki kenara cekilip bu konu hakkinda bir sonuca varmak istemiyorlar, bazilari "Yau bu Protestoyla kim ugrasacak" diye düsünenlerde vardi, ben Almanyada oturuyorum ve herzaman diyorum eger Büyük bir Protesto yürüyüsü olursa burdan kalkip bende protesto icin gelirim yeterki bu is olsun.
    Konu Enes Berfin tarafından (21.01.2008 Saat 22:30 ) değiştirilmiştir.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

hasancolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nekadar cok katilim olursa okadar etkılı olur oyuzden bunu internetten sadece duyurmakla kac kışı toplaya bilirsinki gazete ve haberlerde yer verilmeli dernekler desdeklemeli yanı enaz otuzbın kışı ele yurumeliki etkili olsun yoksa hic etkısı olmaz

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok abi olmuyor bende kactane basliklar actim buna benzer protestolar düzenlemesi icin.

Ama BMN buna pek sicak bakmiyor nedenini bilmiyorum, malesef bu konu acildigi zaman Yöneticilerimiz sanki kenara cekilip bu konu hakkinda bir sonuca varmak istemiyorlar, bazilari "Yau bu Protestoyla kim ugrasacak" diye düsünenlerde vardi, ben Almanyada oturuyorum ve herzaman diyorum eger Büyük bir Protesto yürüyüsü olursa burdan kalkip bende protesto icin gelirim yeterki bu is olsun.
    bu gazete ilani müthis bir isti ama bunlarin anlayacagi bir dil oldgunu pek düsünmüyorum.evet dogru forum yöneticileri buraya da ugradiklari yok..herhalde yeterli etkiyi gösterecegine inaniyorlar gazete ilaninin..olsun canlari sagolsun..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)