Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 152 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Hakemin Bunu Yapmaya Hakkı Var mı?

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Bir Hakemin Bunu Yapmaya Hakkı Var mı?

Sol taraftan top ortalanıyor,hüseyini geçiyor muhtemelen mustafanın önüne gelecek.Birden sandro kolunu uzatıyor bileğiyle topu yumuşatıyor,kaleciyle karşı karşıya kalıp golü atıyor.Hakem 3 metre arkadan pozisyonu takip ediyor,yan hakemin görüş alanında kimse yok net bir şekilde görüyor olayı ve golü veriyolar.1-0 öndeyiz ve bu gol olmasa büyük ihtimalle maçı alacağız,hala nasıl görmediler diye inanamıyorum,bir art niyet arıyorum artık imkansız görmemek bunu.

Artık komplo teorisi falan demek istemiyorum bayağı komplo bu,teorisi meorisi kalmadı işin.Hedefimde iki adam var.Ulusoy ve hilmi ok.Biri emrediyo diğeri yerine getiriyo.Trabzon yenilecek diyorlar ve iş oluyor.
    Ve bu hakemi çıkıp "evet gördüm pozisyonu ama golü vermek zorundaydım,zira Trabzonun yenilmesi lazımdı.Öyle emir almıştım" demeye davet ediyorum.

Bu kaçıncı oldu? Zaten kötü oynuyoruz birde kazanacağımız puanlar hakemler sayesinde uçup gidiyor.Akşam spor programlarına bakıyorum bu golü pek takan yok.Oftaşlılarla konuşuyorlar adamlara bunu soran yok.Hepsi çok moralli çıkıyolar,kazanacağımızı biliyoduk diyorlar.Bizim futbolcularımız yıkılmış bitmiş konuşacak halleri yok.Hepsi şaşkın, ümitsiz ve moralsiz.Yenilginin ağırlığı omuzlarında herbirinin,o kadar belli oluyorki.Hiç biri çıkıp haksız bir gol yedik diyemiyor bile.Hakemler hakkında konuşmanın başlarına neler açacağınıda biliyorlar.

Sadece Turgay Beşyıldız abimiz hakeme yükleniyor.-"Sayın oktay demiray sandro topu eliyle aldı,siz çok yakındınız pozisyona nasıl görmediniz bu kadar net bir pozisyonu " diye soruyor,birazda hesap sorar gibi kızgınlıkla.Başkada kimse yok soran.Trabzon yenildi diye hemen yükleniyoruz futbolculara,hedef tahtasında onlar var.Yönetimin basiretsizliğini,işbilmezliğini gözardı etmiyorum asla.Ama bu maç hakemin başrol oynadığı bir maç olarak tarihe geçecektir.

Antep maçında kalecimize yapılan faulü enfes bir hakem kararı olarak değerlendiren bir medya ile karşı karşıyayız.Bunuda gözardı edeceklerdir,satır aralarında kaybolup gidecektir.Bize düşen ne olursa olsun hakkımızı savunmak ve kenetlenmektir.Gün futbolcularımıza destek olma günüdür.

Bu federasyon ve mhk ye tepkimizi koyalım. Bir hakemin bunu yapma hakkı yoktur.Tüm hakem hataları bizi buluyorsa bir komplo ile karşı karşıyayız demektir.Sessiz kalmayalım.

Valla o koluyla golü atmışsa sen de al da at diye verilen gollük pasları gole çevirmen lazım ki konuşmaya hakkın olsun . Kimse takmaz senin verilmeyen penaltını kollarla yediğin golleri .
    Nasıl Cem Papila olayında 50 bin kişi ayaklandı ama takım hak ediyodu. Şimdi neyi savunacağız . Boş kaleyi es geç sonra hakem vermedi penaltıyı ..Yok öyle ....

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

serdar bali dediki bu kadar ulusoyla atışırsan federasyınla didişirsen böyle olur hakemler kasti olarak taraflı çıkar karşına federasyon kasti hakem gönderir dedi
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ulusoyu savunan arkadaşlarımız devam etsinler bu davalarında.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Nereden
    Trabzon

bu adam hakem mi kabadaya mı herkese horozlandı sahada

bulent demirlek, vicdanım rahat bugun olsa yine aynı kararı verirdim derse,cem papila bizi şampiyonluktan ederse,maçlarımıza çıkan her hakem aleyhimize kararlar verirse yönetim pardon yönetemeyenler bunlara es geçerse daha ne bekliyoruzki.demekki bunların hepsini yenmek lazım.ama o da şu ortamda baya zor.yazıklar olsun diyorum başkada birşey demiyorum.
    ''ŞAMPİYONLUK YAKIŞACAK ŞEHRİME''

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Sn. Albayrak MHK'yi ve TFF'yi topa tutarken ağzına geleni söyledi. Şimdi hesabını ödüyoruz. Hemde çok ağır bir şekilde.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs down

Aylardır o kadar kötü oynuyoruz, o kadar silik bir futbol üretiyoruz ki hakemlerin hemen her maçta üç beş defa bizi harcayıp ezmeleri gözümüze bile batmıyor çoğu zaman..

Sanırım onlar da tamamen sahipsiz gördükleri Trabzonspor' un boğazına çökmeyi fırsat biliyorlar böylesi zamanlarda..

Zira Yönetim' i tarafından zaten yönetilmeyen ve her platformda ezdirilen bir camia olarak son zamanlarda taraftarının da desteğini büyük ölçüde yitirdi Trabzonsporum..

Tıpkı Malatya' nın, Kasımpaşa' nın, Denizli' nin haklarını gaspeder gibi rahat ve umarsızca saldırıyorlar bize de şimdi..

Yani sadece kadro olarak değil, duruş olarak da sıradanlaştırıldığımızın bir resmidir aslında bu durum..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

SERDAR-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu hakem hatalarının sorumlusu nuri albayrak tır. şu an sivassporun geldiği noktada nuri albayrak,sivasspor başkanı ve tff dir. çünkü sivas başkanı çok akıllı demeçler vermişti.nuri albayrak sivas maçında ulusoy a cephe almasaydı şuan daha iyi yerlerde olurduk.şu anki tabloya baktığımızda takım kötü oynuyor ve hakem faktörüde var olan yine bize olacak.tff gider ayak bombasını patlattı seçimi erteleyerek ikinci pilanı trabzonu küme düşürecek. ne diyeyim eğer biz zamanında birinin haklı beddua sını almışsak trabzonspor'un adı tarihten silinsin.ama haksız yerede biri trabzonsporu bitirmeye çalırsa ONLARIDA ALLAH'A HAVALE EDİYORUM.
    SON SÖZ ÇEKEN BULSUN YA TRABZONSPOR YA DA BİZİ BU GÜNE DÜŞÜREN HERKEZ.:Bayrağımız:

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Albayrak Ulusoy'a bilendi Ulusoy da böylece cevap veriyor
    işin garibi ikisi de Trabzon'lu
    işin garibi adam başkanlığa aday olacakmış

ulusoy da albayrak da kendi çıkarını düşünür kendi iktidar kavgasını.Bunlarla aynı şehrin çocukları olduğum için utanıyorum
    takımım el oğlunun maşası olmuş küme doğru gidiyor
    taraftar bedava bilete takımını satar olmuş daha da utanıyorum..

Trabzonspor çıkmazdadır...!
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Nereden
    İstanbul

Bazı arkadaşlar, 'Kötü oynuyoruz, hakemden bize ne' gibi şeyler söylüyor.

Biz kötü oynayınca hakemlere hatalı karar verme hakkı mı doğuyor?

İster iyi oynayalım, ister kötü, hakemlerin bizim hakkımızı yemeye hakları yok! Ve buna tepkimizi de koyacağız.

İdris Toksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gelde şimdi bu hakemlere sövme.

Senin başkanın yemiş bitirmiş seni zaten onun için hakemin federasyonun umrunda bile değilsin .Çünkü çıkıp seni savunacak bir yönetimin yok.
    Bir taraftar vardı sokaklara dökülen onu da satın aldı Albayrak ve çetesi. Bitti yani bittiiiiiiiii !!!!!!!!

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakem Hakem Hakem Bırakalım artık beyler bu işleri ben gerçekten sıkıldım sorunu hep Hakemlerde aradık ya biz Kazmanyalar ne ? Hakemlerin hataları olabilir ama her yenilgide Hakeme suç buluyoruz Çıkıp oynarsın bu maçı alırsın felsefe bu Hakem şöyleydi Hakem Böyledi yok kardeşim Bu tür muhabbetler hep Türkiyede oluyor ... Acıyorum Takımıma !!
    Kazimişi gzas vorert

Nereden
    İstanbul

İki el pozisyonu da aynı yarı sahada oldu. Yani ikisinin de yan hakemi aynıydı. Ve aynı yan hakem, maç içinde başka bir pozisyonda bizim aleyhimize karar verirken neredeyse gülecekti!

İyi ya biz de çıkıp çatır çatır oynayalım da hakemler değil biz gülelim.İstediği kadar hatalı karar versin aleyhine. Onları susturmasını bileceksin. Hem futbolcu hem yönetim hem de taraftar olarak .
    Umarım anlatabilmişimdir!!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır beratiabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla o koluyla golü atmışsa sen de al da at diye verilen gollük pasları gole çevirmen lazım ki konuşmaya hakkın olsun . Kimse takmaz senin verilmeyen penaltını kollarla yediğin golleri .
    Nasıl Cem Papila olayında 50 bin kişi ayaklandı ama takım hak ediyodu. Şimdi neyi savunacağız . Boş kaleyi es geç sonra hakem vermedi penaltıyı ..Yok öyle ....
    Ne demek şimdi bu hangi maç olursa olsun bir pozisyonun bile ne kadar önemli olduğunu bilmeyecek kadar futboldan anlamıyorsanız lütfen olumsuz yorum yapmayın kaldıkı takımımızın ufacık bir kıvılcıma dahi ihtiyacı varken.

Alıntı 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serdar bali dediki bu kadar ulusoyla atışırsan federasyınla didişirsen böyle olur hakemler kasti olarak taraflı çıkar karşına federasyon kasti hakem gönderir dedi
    Şimdi bu ne demek hakkımızı yerken susalımmı varmı böyle birşey kraldan çok kralcı olmak yazıklar olsun Ulusoya birde Trabzonspor başkanlığına aday olması için baskı varmış destek verenlerede kendi adıma yazıklar olsun diyorum bu haliyle Trabzonsporumuzu küme düşüremedi bu kadar çaba göstermesine rağmen gelip başkan olarakmı göstermesini bekliyorsunuz.

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sn. Albayrak MHK'yi ve TFF'yi topa tutarken ağzına geleni söyledi. Şimdi hesabını ödüyoruz. Hemde çok ağır bir şekilde.
    Senide tebrik ediyorum konuşunca kabahat susunca kabahat sizede bir türlü yaranılmıyor.

Zaten bu yönetim doğru dürüst hiçbirşeyi beceremediki taraftarla iletişimi becersin. Beklentilerimizi hep boşa çıkardılar. Eeeee taraftarımız içerisindede Allah vere bedava bilet ve menfaat uğruna takımı satanlar pineklemeye başladı stad çevrelerine ve forum sitelerine.

Bu durumda ve taraftar profili ile takımın bu hale gelmeside normal değilmi sizce.

(MANTIKLI VE GERÇEK TRABZONSPOR SEVDALILARINI AYRI TUTUYOR VE HEPSİNE SONSUZ SAYGI VE SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM.)

Nereden
    İstanbul

Alıntı sena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi ya biz de çıkıp çatır çatır oynayalım da hakemler değil biz gülelim.İstediği kadar hatalı karar versin aleyhine. Onları susturmasını bileceksin. Hem futbolcu hem yönetim hem de taraftar olarak .
    Umarım anlatabilmişimdir!!!!
    03/04 ve 04/05 sezonlarında çatır çatır oynadık da ne oldu? Yine hakem yine federasyon, umutlarımızı söndürdüler. Umarım anlatabilmişimdir.

Alıntı beratiabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne demek şimdi bu hangi maç olursa olsun bir pozisyonun bile ne kadar önemli olduğunu bilmeyecek kadar futboldan anlamıyorsanız lütfen olumsuz yorum yapmayın kaldıkı takımımızın ufacık bir kıvılcıma dahi ihtiyacı varken.
    Evet bir pozisyonun bile önemi var .Mesela muhteşem forvetimiz Umutun Sivas maçında ilk dakka da kaçırdığı golluk pozisyon gibi . Dün dokunsa gol olacak olan pozisyon gibi. O gol olsaydı hakemi konuşacakmıydık ? Hayır!
    Sanırım sen daha iyi biliyorsun bu futbolu .

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hiçbir hakem nuri albayrak kadar kabahatli olamaz!
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı beratiabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senide tebrik ediyorum konuşunca kabahat susunca kabahat sizede bir türlü yaranılmıyor.
    Konuşmak Cem Deda ve ailesini mafyalıkla suçlamak mıdır? Konuşmasını bilmeden atıp tutmak her zaman kolay. Bizim yönetimin yaptığıda en güzel şeyde boş keseden sallamak. Ulusoy'la olan iç hesaplaşmasının bedelini çok ağır ödüyor bu kulüp..

Konuşunca kabahat , susunca kabahatmış..

Konuşmayı bilseydilerde Sivas maçından sonra aylarca ve yıllarca hak mahrumiyeti almsaydılar keşke...
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir yandan beceriksiz yönetim, bir yandan kabiliyetsiz futbolcular bi yandan taraflı hakemler.Trabzonsporlu olmak çok zor be kardeşim.

Alıntı Mehmet Fırat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    03/04 ve 04/05 sezonlarında çatır çatır oynadık da ne oldu? Yine hakem yine federasyon, umutlarımızı söndürdüler. Umarım anlatabilmişimdir.
    O zaman sokaklara dökülecek binlerce taraftar bulabiliyodun. Şimdi tirübünde ki taraftardan bile çıt çıkmıyor . Neden acaba? Atay Aktuğ zamanında berabere kaldığımız bir maç sonunda bile stat inliyodu istifa istifa diye. Bir maçta Şenol hocanın ipini çekmedik mi? Şimdi ne oldu ?

Melis 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Konuyu açan abim yerden göğe kadar haklı... Trabzonspor kötü oynuyor diye bize yapılan bu haksızlıklara sessiz kalırsak sonunda küme bile düşeriz. Ben anlamıyorum Trabzonspor taraftarındaki bu tepkisizliği. Takım kötü oynuyor olabilir. Bu bizim hakem tarafından biçilmemizimi gerektirir? Dünkü maçta haklem kararları doğru olarak verseydi Trabzonspor bu maçı kazanırdı. Ne kadar kötü oynarsa oynasın kazanırdı. Bunu kimse inkar edebilir mi?

O halde neden susalım. Neden tepkisiz kalalım. Bu üç puan yüzünden küme düşersek o zaman ne söyleyeceksiniz. İstediğiniz kadar bağırın o zaman. Bir camia bu kadar tepkisiz olursa hakemlerde istediğini yapar böyle işte. Ben 13 yaşındayım ve buna isyan ediyorum. Siz hala kafalarınızı kuma gömmeye devam edin. Neymiş Trabzonspor kötü oynuyormuş. Sanki herkes çok iyi oynayıp da maç kazanıyor. Pes vallahi... Artık taraftardan da Trabzonspordan da hiç bir ümidim kalmadı.
    Trabzonlu olunmaz. Trabzonlu doğulur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)