Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 152 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Hakemin Bunu Yapmaya Hakkı Var mı?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

orta hakemin bu pozisyonu görme ihtimali zayıf olabilir ama uan hakem sahaya körmü cıktı.
    4.hakemin bu tür pozisyonlara müdahele hakkı yokmu?
    aynı şekil oftaşın golunde elle bariz düzeltilen top.
    kasıttan başka bir şey aramam bunun altında.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

türkiyede hersey olur...

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sen Trabzonsporsun.Hakemide yeneceksin.başka yolu yokkkkkkkkkkkk
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı lazboy_oflu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen Trabzonsporsun.Hakemide yeneceksin.başka yolu yokkkkkkkkkkkk
    burda durcaksin iste.
    malesef hakemleri yenemiyorsun, bunun br cozumu yok, eger olsa idi papila ya karsi galip gelirdik ama olmadi olmuyor.
    hakem isterse bos kaleye giden topa duduk calip oyunu bitirir tr de ama kimse sesini cikartamaz
    cikarirsada hep hakem haklidir tr de
    ama bu olanlar bi ezik takimlara olsa ortalik birbirine girer

ts nin hic bir yerde lobbysi kalmadi ne yazikki

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar artık bırakalım şu hakem muhabbetlerini sanki şampiyonluğa oynuyoruz da hakemler bizim aleyhimize çalışıyor ligin dibini boylamışız hala hakem diyoruz. yani bu hakemler olmasa şampiyonduk
    Haksızlığa tepki göstermek için illa şampiyonluğa mı oynamak gerekiyor?

Ne yani,
    biz kötü top oynayınca bu onlara bize vicdansızca davranma hakkı mı veriyor?

Nasreddin hocanın hikayesindeki gibi soruyorum:
    Hırsızın hiç mi suçu yok?
    üye no: 16870

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

senin yönetimin takımını düşünmezse hakemde bunu yapar federasyonda

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

daha ligin ilk yarisinda yan hakemler olmadik seylere bayrak kaldiriyorlardi.kaldirdiklari yanlis bayraklardan sonra mhk yan hakemlere oyuna fazla karismamalari gerektigini söyledi.bu yüzden dünkü macin ilk yarisindaki penaltiya ve ikinci yarida elle tasinan topu gördükleri halde bayrak kaldiramadilar.halbuki böyle pozisyonlarda kesinlikle oyuna karismalari gerekirdi.ne oldu .olan bize oldu.yan hakemler gördükleri net olaylari hakeme bildirmekle yükümlüdürler.burada sucu hakemler kadar mhk de aramak lazim.onlarin verdikleri tebligat belki de dün bizim yenilmemize neden olmustur.

Nereden
    İstanbul

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burda durcaksin iste.
    malesef hakemleri yenemiyorsun, bunun br cozumu yok, eger olsa idi papila ya karsi galip gelirdik ama olmadi olmuyor.
    hakem isterse bos kaleye giden topa duduk calip oyunu bitirir tr de ama kimse sesini cikartamaz
    cikarirsada hep hakem haklidir tr de
    ama bu olanlar bi ezik takimlara olsa ortalik birbirine girer

ts nin hic bir yerde lobbysi kalmadi ne yazikki
    6 şampiyonluğu nasıl aldın sanıyorsun sen?her sezon böyle en az4-5 maçımız olacak ve olduda.Yeneceksin hakemide üstüne basa basa yine söylüyorum.
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence hakemler pozisyonu mac esnasinda görmediler.

orta hakem oyuncunun tam arkasinda sol cizgi yan hakemin görüntüsü bile yok , görüntüde cizgi bos her ne is yapiyorsa, digeri ise pozisyonu görüp bayragini kaldiran hakem olmaliydi hakemlerin durusu acisindan merkez kamera tarafindaki yan hakemin ise görüntüsü yok. Belki önü kesilmis olabilir.

Ulusoy muhabbetlerinden sıkıldım.

Macin gidisatini ise degistirirmiydi bilmeyiz ama gol yollarindaki durumumuz malum. Olmayacak pozisyonda gol oluyor onca pozisyonlarda ve birebirde ise....
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar, bazı arkadaşlarımız Trabzonspor'un kötü oyununa kızarak yenilgide hakemin doğrudan etkisini küçümsüyorlar. Ama unutmayalım ki, takım isterse dünyanın en rezil futbolunu oynamış olsun, kazanmaya bu kadar ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde net 3 puanımız hakemin "kasıtlı" yanlış kararları yüzünden gitmişse, onun da tepki görmesi çok normaldir. Bunun için şampiyonluğa oynuyor olmamız gerekmez.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Hakemler tamamem maça bizi bitrmek için çıkıyorlar ama bir delikanlı çıkıp bişey demiyo...

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yok sadece ts aleyhine yaptıklarını sanmıyorum.bizim hakemlerimiz gerçekten çok kötüler.hakem gönderemememizin sebebi de bu zaten.bjk maçında da el pozisyonu var orda da hakem görmedi.hakemler çok kötü çok..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir yandan beceriksiz yönetim, bir yandan kabiliyetsiz futbolcular bi yandan taraflı hakemler.Trabzonsporlu olmak çok zor be kardeşim.
    işte söz budur

EĞİTİM ŞART!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Macı seyredemedim malesef. Pozisyonlara baktım.

Beraberlik golünde el vardı.

Bahane mi arıyorum... Asla... Ama bunları görmezden gelmek olmaz
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bunların başındaki kimde bunlarda ne olsun.zaten iş baştan bitiyor.ulusoy defol...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer bir takımın yönetiminin işi takımın hakkını aramak değil de Futbol Federasyonu ile didişmek ise hakemlerin haftalardır Trabzonspor'u katletmeye hakkı var. Hakemler bilerek ve isteyerek Trabzonspor'un önünü kesmeye çalışıyor ve sonuna kadar haklılar(!). Bu yönetim bunu hakediyor.

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bazı arkadaşlarımız Trabzonspor'un kötü oyununa kızarak yenilgide hakemin doğrudan etkisini küçümsüyorlar. Ama unutmayalım ki, takım isterse dünyanın en rezil futbolunu oynamış olsun, kazanmaya bu kadar ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde net 3 puanımız hakemin "kasıtlı" yanlış kararları yüzünden gitmişse, onun da tepki görmesi çok normaldir. Bunun için şampiyonluğa oynuyor olmamız gerekmez.
    aynen katılıyorum abi.bizde biliyoruz bu mazeretlerin arkasına sığınılmaz ancak Trabzonspor bu olmamalı.yönetimi basiretsiz futbolcusu basiretsiz.taraftar da bu yüzden tamamen bölünmüş bi durumda.mutlaka güçlü bi başkanla önce taraftar birleştirilmeli.
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende görüntüleri yeni izledim.bariz penaltımız verilmemiş onların ilk golüde elle almış adam.2. gollerinde bi, sorun yok.eleman bizim isiyinin önünden tren gibi geçmiş.isiyinde malum canlı gibi seyretmiş sadece.
    barış memiş ilk yarı ii oynamış.umuta verdiği pası gördüm ilkdefa izledim barışı bu uşak ii futbolcu olacak.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Valla ben açıkçası hakemle falan ilgilendiğim yok.
    Hakemin kabahatide yok demiyorum fakat derdimiz hakem olmamalı kanaatimce.
    Takım dökülüyo hakem kabahatli olmuş beni çok enterese etmiyo. Benim trabzonsporum hakem kötüde olsa kazanmasını bilmesi lazım. İdda ediyorum maç 1-0 sonuçlansaydı kimse maçı hakem katletti demicekti.
    üzgünüm ama birilerinin ekmeğine yağ sürüp duruyoruz. Bir deli kuyuya bir taş atıyo hepimiz o taşı bulmakla uğraşıyoruz.
    Başımıza türlü türlü çorap örülüyo biz hala hakemlerle uğraşıyoruz......
    İnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslında insanı insan yapan ağzından çıkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

Ali Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insallah yeni gelen yönetim TFF ile arasini iyi tutar yoksa bu hakemler bizi bu ligden düsürmeye kararli. Istedikten sonrada basarabilirlerde maalesef.

RepLay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer nuri albayrak fedarasyonla uğraştığı için bunlar başımıza geliyorsa ne mutlu bize ozaman.Bu olanlar bizim başımıza Nuri albayraktan öncede geliyordu biz hangi maçı hakemle kazandıkki ?. Haluk ulusoy bize ne yaptıki bugüne kadar bundan sonra yapsın bizim hatamız onursal başkanımız dururken gidip haluk ulusoy ( ki kendisi galatasaraylıdı ) desteklememiz. Biz bunu desteklediysek bize herşey müstehaktır. Ah M.a.y olacaktıkii bakalım ozaman hakemler bile bile bizi yakıyorlarmıı.

Hiç bi hakemin göz göre göre hata yapma lüksü yoktur. Vicdansızlar ayrı

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Yumruk atacaaaaaaz!...
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    İstanbul

Ben İnanıyorum.Gün gelecek İstanbul basınında''HAKEMLERE RAĞMEN SÜPER BİR TRABZONSPOR İZLENDİ VE GALİP GELDİ''.Trabzonspor un Gelecek Yönetiminde Trabzonspor sevdalısı 10 Adam Olacak inşallah ve Bu günler Çok fazla Uzak olmayacak.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hakemliği bilmeyen beceriksiz yeteneksiz kabiliyetsiz birinin bunu yapma olasılığı yüksek yan hakemin kör orta hakemin bilgisiz bir insan olduklarına eminim bu hakem falan değil kör mhk kör federasyon bu hakeme bu görüntüleri tekrar tekrar izletin bir penaltı daha nasıl çalınır adam kafaya böyle mi çıkar beceriksiz terbiyesiz hırsız hakem bozuntusu
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Fazla bir şey söylemenin anlamı yok.Aslında herkes olanların farkında amma açıklamaya cesaret edemiyor.Yıllardır bu liglerde TS istenmedi ve istenmiyor.Ben bu sezon Sivas maçı ile başlayan ve hem sahada hem masada yendirilen TS camiasının artık bir daha belini doğrultmamacasına bir sona itilmek istediğine dikkat çekmek istiyorum.Sözüm ona Trabzonlu TFF başkanı Haluk Ulusoy efendinin TS'a verdirmek istediği zarar sadece üç puan silme ve beş maç saha kapatma cezası ile dinmeyeceği gün gibi ortada.Hemen her hafta bu adamın emirleri ile hareket ettiklerini bildiğimiz bu hakem müsvetteleri bizi satır satır doğrarken sesi çıkmayanlara soruyorum;
    '' Haluk efendinin suyu ısındı,TFF'nin kapısından içeri adımını atamayacağı gümler yakında.Ancak bu MHK ve onun güdümlü füzeleri görevlerine devam edeceklerine göre HU sonrası TS maçlarına çıkan hakemlerin dürüst olabileceğine ne kadar inanabiliriz?'' yada daha açık bir şekilde soralım HU gitse bile bu mevcut hakemler ile lig devam edeceğine göre bizim bunların dürüstlüğüne inanmamız nasıl mümkün olacak?
    Şahsi kanaatim ben hiç bir hakeme inanmıyorum ve TS'a karşı önyargılı olduklarına kalıbımı basarım.Hele son yıllarda yaptıkları terbşiyesizlikler ceza bulmayıp aksine kimi yayın organlarınca birde ödüllendirilen bu adamları hiç bir maçımızda görmek istemiyorum.Yeni TFF yasasını hazırlayanlar Süperlig maçlarına dışarıdan hakem getirilmesi uygulamasınıda denemeliler bence.Aksi halde bu çirkef döngü yeni TFF başkanı ve yeni MHK başkanı ile çözülemez.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)