Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara Neden Oynamýyor? Satýlmalý mý?

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Yattara Neden Oynamýyor? Satýlmalý mý?

Bildiðiniz gibi Yattara'nýn istikrarsýz görüntüsü senelerdir hep ayný

feybe maçýndaki güzel görüntüsünden sonra düþüþe geçti. Ýddialar muhtelif:

- Ödemenin geç yapýlmasý, moralinin düþmesi
    - Çocuklarý için Fransýz okulu olan bir þehire taþýnma isteði
    - Afrika Kupasý'na katýlamamasýnýn yarattýðý moral bozukluðu
    - Afrika Kupasý'na katýlamamasýný yöneticilerin araya girmesine baðlamasý
    - Yaþýnýn ilerlemesi ve kendini gösterememe endiþesi
    - Gelecek sezon Türk vatandaþlýðý statüsü kazanacak olmasý
    - ...

Bence her iki taraf da daha çok yýpranmadan ve dolayýsýyla deðerlerini yitirmeden bu soruna bir çözüm bulmak þart oldu. Þimdi sýrasý mý diyenler olabilir. Ama zaten bu konu ertelene ertelene bugünlere geldi. Çözüm ne ise artýk uygulamaya koyulmalý
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

KadrianO Leite - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gelecek sene Türk vatandaþý olursa dakka durmaz burda aha bende diyim. Ne kadar kabiliyetli olsada maalesef profesyonelliðin ne olduðunu bilmiyor.

Gün gelir çok ara bu günlerini ama.Bir camia vardýr der,yanlýþ yapmýþým der...

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Vurun Yattara'ya

Yattara'da böyle ara ara form düþüklüðü hep oldu. Hemen gündeme gönderilmesi geldi. Böyle adamlar kolay kolay kazanýlmýyor ama çok kolay kaybediliyor.

Neyse Yattara'nýn takýmda kalmasýný kimseye savunmayacaðým Çünkü buna gerek yok. Takýmdan gidecek çok oyuncu var..
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

yapýlacak transferlere göre her þey olabilir ama þu anda o ve gökdenizden baþka takýmý ileri taþýyacak adam malesef yok. takým iyi oyunculardan kurulursa takýmda bununla birlikte ekonomik geliþme gösterir ve oda paralarýný alýr.iyi kadroyla birlikte avrupa maçlarýnda daha sýk yer alýr ve kenidini gösterir,milli takýma daha sýk çaðrýlýr bunlar çözülebilir ama çocuðunun okul sýkýntýsý biraz iþi zora sokuyor.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

YA ARKADASLAR AATTARA NEDEN OYNAMIYOR!!!!

Guldurdunuz beni gene ya yattara oynasaydi su an Turkiyede degil Afrika Kupasinda Oynuyor Olurdu, bunu hic dusundunuzmu!!!!

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

ben soru yanlis yattara neden oynamiyor olmamaliydi.. yattara neden oynuyamiyor diye sorulmasi gerekirdi! adamin yanin da kimler oynuyo önce ona bi bakin sonra yattara niye oynuyamiyor diye bence tartisin!
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vurun Yattara'ya

Yattara'da böyle ara ara form düþüklüðü hep oldu. Hemen gündeme gönderilmesi geldi. Böyle adamlar kolay kolay kazanýlmýyor ama çok kolay kaybediliyor.

Neyse Yattara'nýn takýmda kalmasýný kimseye savunmayacaðým Çünkü buna gerek yok. Takýmdan gidecek çok oyuncu var..
    Ýlhan Yattara kötü oynayýnca dediðin gibi gönderilmesi hemen gündeme geliyor.Fakat iyi oynadýðýnda kimsenin sesi çýkmýyor.Yattara'dan önce takýmdan gönderilecek o kadar çok oyuncu var ki saymakla bitmez.
    -1461 TRABZON-

Ercan DEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sað kanatta oynayabilecek gökdeniz var ve þimdi birde barýþ geldi. Sol kanat transferi yapýlýrsa ve türkiye dýþýnda bir ülke olacaksa bence satýlmalý.

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

yattara sivasspor macini saymayalim(hava ve saha sartlari) ondan önceki maclarda hep oynadi iyi oynadi FB maci dahil....bi oftasa karsi kötü oynadi diye yaygara cikarmaya gerek yok...haftaya yine iyi oynar...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

bencede yaygara yapmaya gerek yok alan savunmasý yapýnca yattara püfff olduuu baþka sorunlarda olabilir ama yattara bizim futbolcumuzdur iyi oynayacðýndan þüphem yok düzelecektir
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Alýntý Robin_]-[ooD Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben soru yanlis yattara neden oynamiyor olmamaliydi.. yattara neden oynuyamiyor diye sorulmasi gerekirdi!adamin yanin da kimler oynuyo önce ona bi bakin sonra yattara niye oynuyamiyor diye bence tartisin!
    Iyi guzelde diyelimki Trabzonsporda kimler yaninda oynuyor ve onun icinde kendi oyununu oynuyamiyor iyi guzelde!!! kendi milli takiminda niye oynamiyor begenmedigimiz jabi milli takimda ama bizce Superrrrr Yattara milli takima cagirilmadi, olay burda .

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Sizde Gine milli takýmýný yaptýnýz Brezilya..
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

O arap kulübü gerçekten 10 milyon euro veriyorsa satýlmalý. Ama tabiki bu yönetim satmamalý. Aklý baþýnda insanlar satýp parasýyla saðlam iki üç tane adam almalý.

steelturkTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

bu takýmda kim top oynuyor ki yattara oynasýn adamýn paslarýna karþýlýk verecek adam yok.fatih ve szmek varken nasýl oynuyodu þimdi nasýl oynuyor.takýmýn baþarýný sadece yattaraya baðlamamak gerekir.yattarayla anlaþabilcek bi iki oyuncu olsa o zaman yattara bu takýmda deli gib top oynar..
    Football Ýs My Life

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

þu takýmda iyi oyanayan 4-5 oyuncu söyleyebilecek var mý da yattaraya bir ma. kötü oynad diye o eleþtiriliyor.

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

10 milyon dolarýn altýnda satýlýlýrsa yazýk olur satýlmamalý ama onun kahrýný da kimse çekmezz
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Arkadaþlar takýmda adam yok yattara bize kral geliyo fatih smek zamanýndada aynýydý 1 maç oynar 3 maç yatar. Zaten hep 1 devre oynardý. Eee kadro kasaplarla dolu olunca yattara kýymetlimizdi þimdi kýymetlidende öte bir þey oldu.

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Thumbs down

Böyle saçmasapan bir baþlýk olabilir mi yahu?

Bu nasýl iþ böyle?

Þimdi oynamadýðý ya da hiçbir zaman oynayamadýðý düþünülen Hüseyin, Hasan, Tayfun, Keçeli, Jeferson, Ferhat, Ayman ve hatta Umut için de birer baþlýk mý açmalýyýz?

Bu nasýl bir mantýk?

Böylesi bir tartýþmayý açmanýn, futbolcunun kafasýný bulandýrmanýn, taraftarý salt bir futbolcu üzerinden kutuplaþtýrmanýn anlam nedir?

Bütün sorunlarýmýz bitti de Yattara m batmaya baþladý bize?

Bu baþlýðýn hala burada duruyor olmasý bile skandal..

Tabii ki bu tamamen benim fikrim..

Bu baþlýk burada durduðu sürece de tepki gösterme hakkým devam edecektir..

Böyle biline..
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben dunkü macta yattaranmin calaim atamadigini fark etttim

Yaþ
    38

futbolcunun görevi elinden gelen herþeyi yapmak ama yattara nasýl bu takýma uyum saðlayamamýn peþinde..

ismail tüfekçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

ben daha evvel yazmýþtým yattara istediði zaman oynayan istemedimi oynamayan þýmarýk bir futbolcudur takýmý fifaya þikayet edipte o takýmýn baþarýsý için ter dökmeyeceðini ersunda nuride iyi biliyor kaos olmasa çoktan satýlmýþtý taraftar baskýsýndan ipi çekilemedi derhal satýlmalý þu saatten sonra trabzona faydasý olmaz

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Great White Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Böyle saçmasapan bir baþlýk olabilir mi yahu?

Bu nasýl iþ böyle?

Þimdi oynamadýðý ya da hiçbir zaman oynayamadýðý düþünülen Hüseyin, Hasan, Tayfun, Keçeli, Jeferson, Ferhat, Ayman ve hatta Umut için de birer baþlýk mý açmalýyýz?

Bu nasýl bir mantýk?

Böylesi bir tartýþmayý açmanýn, futbolcunun kafasýný bulandýrmanýn, taraftarý salt bir futbolcu üzerinden kutuplaþtýrmanýn anlam nedir?

Bütün sorunlarýmýz bitti de Yattara m batmaya baþladý bize?

Bu baþlýðýn hala burada duruyor olmasý bile skandal..

Tabii ki bu tamamen benim fikrim..

Bu baþlýk burada durduðu sürece de tepki gösterme hakkým devam edecektir..

Böyle biline..
    Senelerdir böyle bir sorunumuz var. Gözlerimizi kapadýðýmýz zaman, devekuþu gibi kafamýzý kumun içine göndüðümüz zaman bu sorun ortadan kalkmýyor. Ben kutuplaþmaya mahal verecek bir yazý yazmadým yukarda. Güzel bir dille bu sorunu tartýþalým diyorum ne var bunda bu kadar rahatsýz olacak? Ayrýca batma, bu nasýl mantýk, skandal vesaire yakýþmýyor, kullandýðýmýz kelimelere dikkat edelim. Tartýþmaktan korkmayalým. Tartýþan deðil tartýþmayan önünü göremez. Eðer bir futbolcunun performansý bir zirveye bir dibe vuruyorsa bunu tartýþmak hakkýmýz. Diðer bahsi geçen futbolcularda böyle bir durum yok. Hep vasatlar, takým baþarýsýzken daha çok farkediliyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý muchtar61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben dunkü macta yattaranmin calaim atamadigini fark etttim
    bende FB macinda ROBERTO CARLOSU mafettigini farkina vardim
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Gökdeniz de oynamýyor.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

ismail tüfekçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

yattarayý kral yapanlar fener maçý hariç hangi maçta çok iyi oynadý bizi bu yýl uefa dan 2 yýl evvel þampiyonlar liginden tek baþýna etti hangi maçý tek baþýna aldý ben onun notunu geçen yýl galatasarayla istanbuldaki maçta verdim maç 1,1 ken oyuna girdi tam yattaralýk dakikalar dedim g s açýk oynuyo yattara aldýðý her topu ezmek için uðraþtý yattara seyirciye oynayan þýmarýk biridir asla takýmýný düþünmez yattara bu iþte

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)