Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal'ýn Taraftardan Ýsteði

Cabri61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Standart Ersun Yanal'ýn Taraftardan Ýsteði

Alýntý Ersun Yanal Nickli Üyeden Alýntý
    Yanal, sözlerini þöyle sürdürdü: "Oyun içinde yaþadýðýmýz sýkýntýlar var. Seyirci konusunda hepimizin yaþadýðý sýkýntýlar var. Bütün olarak yaþamadýðýmýz bir gerçek. Bugün bir takým seyircinin, takýma tepki göstermesi gerekli sinerjiyi oluþturamýyor. Takým kötü gidince eleþtirilir, iyi gidince alkýþlanýr düþüncesi yanlýþ bir düþünce. Bunun deðiþtirilmesi gerekir."
    Tamam kötü gidiyoruz...Beðenmediðimiz futbolcular çok...Yönetim felaket... vs vs
    Bu yönetim varken de kazandýðýmýz zaman futbolcularý tribüne çaðýrýp çoþuyoruz.
    Takým kötüye sardý mý
    "En büyük taraftar futbolcular sahtekar" ben hiçbir futbolcumuz sahada bilerek oynamadýðýný düþünmüyorum.Yetenek meselesi.Mesele onu oraya koydurmak zorunda olanda diye düþünüyorum
    Ben futbolcu olsam Avni Aker Dk 86 2-1 yeniliyoruz 86 dakika sahada ter dökmüþüm sonra "En büyük taraftar futbolcular sahtekar". Hangi motiveyle oynarým sahada.O maçta ya da baþka bir maçta hangi psikolojiyle þut çekerim kaleye.
    Futbolcularýmýza çok ikiyüzlülük yapýyoruz.Beþiktaþý 3-2 yendiðimiz maçýnda tribünlere çaðýrdýðýmýz kadro da bu bugün Oftaþ'a 2-1 yenilip sahtekar diye adlandýrdýðýmýz oyuncularda bu.Ondan sonra
    Yanal Özgüveninizi kaybetmeyin
    Alýntý Ersun Yanal Nickli Üyeden Alýntý
    Yanal futbolcularýna hitaben yaptýðý konuþmada, bu saat itibariyle birlik ve beraberlik içinde hareket etmeleri gerektiðini belirterek, "Birbirimize destek olalým. Bu kötü günleri de atlatacaðýz. Kendinize güveninizi kaybetmeyin, giydiðiniz formanýz hakkýný verin. Özgüveninizi kaybetmeyin" dediði öðrenildi.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ben açýklamalarýn bu kýsýmýna katýlmýyorum ama umutun o golü atmalýydýk filan diye bitirdiði son bölüme katýlýyorum

hamucera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

ben katýlýyorum.
    Bizim taraftarýmýz belkide dünyanýn hiçbir yerinde yok. iyi olunca herkes iyi. ama kötü olunca herkes kötü. Maçý izlediðim yerde adamýn teki her hataya bir küfür etti. iyi pas olunca aferin. sende olmazsan ne yapardýk. ama hatalý pas atýnca ayný adama etmedik küfür býrakmadý. oftaþ gol attý. sonraki ataklarda o çok büyük trabzonspor aþýðý olanlar hadi oðlum at bi tane daha. at bi tane daha. ondan sonra alayýna küfür.
    Futbol da top her zaman sizin ayaðýnýzda olmaz. ve her attýðýnýz isabetli olacak diye bir kanunda yok. Ama bizim taraftar hep biz oynayalým. her topumuz iyi olsun. her kale tutan gol olsun istiyor. eee olmayýncada basýyor tepkisini takým iyi olsada böle olmasada böle.ben hak veriyorum oyunculara ve teknik kadroya. üzerlerinde zaten kazanamamaktan gelen bi güvensizlik var. bu ortamda seyirciyi anlýyorum iyi birþeyler istiyor ama bu istek ters tepki ile takýmý daha olumsuz yönde etkiliyor.
    eski seyirci kitlesinin ve takým için tutuþan seyircinin yýllardýr olmadýðýný herkes görmekle birlikte her geçen zaman dilimi içinde daha da kötüye gittiðini görmekteyiz
    Konu hamucera tarafýndan (20.01.2008 Saat 00:47 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: kelime hatasý
    Biz Trabzonsporumuzun þampiyon olmasýný isteriz ama sadece þampiyon olacak diye sevmeyiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Bir maçý kahveden izliyorum. Maçýn henüz 10. 15. saniye civarlarý. Bir top kaybetti bizim futbolcularýmýzdan biri. Yanýmdaki 15 16 yaþlarýndaki velet ayaða fýrladý ve maçýn oynandýðý süre kadar küfretti. Ýþte ben o an býraktým bu taraftarý anlamayý

tuðba61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    34

Doðru söylemiþ Ersun hoca nekadar "berbat" da olsalar morallerini bozmamak lazým.
    Baþarýya endeksli deðiliz, varlýðýna aþýðýz. | Bordo&Mavi |

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    42

ersun hoca doðru demiþ demesinede son 20 dakika berabere giden macta her ne kadar yorulsalarda en önemli oyuncularýn yattara ve barýþ memiþi neden oyundan alýyorsun? zaten kulubende oyuncu sýfatý altýnda duran adamlar macý deðiþtirecek yeteneðe sahip deðil.
    olayý taktik yani kendi alanýnda deðerlendirmesi gerekirdi ersun hocanýn.

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

mesele kazma kürek meselesi yine.kapasite bu kadar.
    Özkan SÜMER

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Umut bugün gol attýðýnda bir adýmýn eleþtirmesi çok zoruma gitti. Adamýn cümlesi ''o topa öylemi vurulur..., ne kadar aðar kaldý..., pozisyonunu kaybetti, bu nebiçim gol.'' Þok oldum yemin ediyorum. Dayý dedim süper gol attý daha ne istiyorsun sustu. Nokta noktalarda küfür. Yani þu dönemde tarbzonsporda oynamak çok zor. Hoca doðru söylüyor eksiðide var takým öndeykende hatta gol anýnda bile eleþtiriler oluyor.

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

bencede hoca haklý tepki gösterilecekse isim belli ayman tayfun mustafa keçeli hüseyin
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence taraftarin takima sahip cikmasi lazim

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý muchtar61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence taraftarin takima sahip cikmasi lazim
    her zaman aynisi millet baska cümle bilmiyor taraftar takimina sahip ciksin eh cikmiyor mu yani??

her deplasmanda en cok taraftari olan kulüp trabzonspordur..ama deplasmanda mac kazanamiyor...
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ersun hoca kusura bakma ama bu takýmýn baþýnda sen olmadan da küme düþeriz.
    elbet bir gün toprak olup gideceðiz...
    TRABZONLU DOÐDUK TRABZONSPORLU ÖLECEÐÝZ...
    legends never die ...

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

yok kardesim bu futbolcular moral degil RESMEN DAYAK istiyor......
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

efulim67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    47

Alýntý aruwana Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Umut bugün gol attýðýnda bir adýmýn eleþtirmesi çok zoruma gitti. Adamýn cümlesi ''o topa öylemi vurulur..., ne kadar aðar kaldý..., pozisyonunu kaybetti, bu nebiçim gol.'' Þok oldum yemin ediyorum. Dayý dedim süper gol attý daha ne istiyorsun sustu. Nokta noktalarda küfür. Yani þu dönemde tarbzonsporda oynamak çok zor. Hoca doðru söylüyor eksiðide var takým öndeykende hatta gol anýnda bile eleþtiriler oluyor.
    Ama gerçekði söylemek gerekirse; vuruþu aðýr aðýr izle, eðer top ayaðýna otursa top nereye giderdi.
    Lütfen dikkatle izle. Bence Kim demiþse doðru demiþ. Pozisyon kaybýda var.
    Ömür Dediðin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarýn Meçhuldür,
    O Halde Ömür Dediðin Bir Gündür, O da Bugündür...

Cabri61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Alýntý Punisher-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yok kardesim bu futbolcular moral degil RESMEN DAYAK istiyor......
    bu da güzeldi
    Ondan sonra deriz "SZYMEK" niye olumsuz referans veriyor?
    "ELLER" Brezilyalýlara ne gbi telkinlerde bulundu?

Bmn Ana sayfasinda bunu okuyan galiba Ersun yanalinda artik kendine ceki duzen vermesinin zamaninin geldiginin farkina varmisdir Ersun yanal bizden ne bekliyorsa en azindan bizde ondan saygi bekliyoruz durumumuz belli biz siradan bir klub degiliz biz Trabzonsporuz.

bu yaziyi yazan Kardesimize saygilar iletiyorum aynen dusunduklerimi duzgun Turkceyle dile getirmis sagolasin KARDESIM.
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Yanal açýklamasýnda ikinci golü bulamayýp, yenilen golün kýrýlma noktasý olduðunu vurguladý.

Taraftar konusunda bir sýkýntý olduðunu dile getiren Yanal, bir bütün olamamanýn iyi bir sinerji yaratamadýðýný, bunun da bir sýkýntý olduðunu vurguladý.

G. Oftaþspor, yýllarca akýllý politikalar uygulamýþ ve Süper Lig'e bu sene çýkmýþ bir takým. Rakibi deplasmanda bu sene baþýnda "þampiyonluk adayý" olarak gösterilen Trabzonspor.

Bu maçta yenilen bir golün kýrýlma noktasý olmasý bile durumumuzu özetliyor. Bu durumda da tahammül sýnýrý aþýlmýþ oluyor.

Ersun Yanal Milli Takým Sorumluluðu'na kadar yükselmiþ baþarýlý bir teknik adam. Yýllardýr bu liglerde çalýþýyor ve dolayýsýyla çok da iyi biliyor Trabzonspor'u. Bu skorlarýn ardýndan, biz bir özür bekliyorken, uzunca bir süredir "tepkisiz" kalan Trabzonsporlularýn bir maçýn son bölümde yaptýðý ýslýklý tepkinin sýkýntý doðurduðunu söylüyorsa, biz de hocamýza söylüyoruz:

Hocam tahammül sýnýrlarý çoktan aþýldý!

Biz bu olumsuz duruma katkýnýn Ersun Yanal tarafýndan deðil, tutulmayan sözler ve plansýz, özensiz, isteksiz yönetim tarafýndan yapýldýðýný söylüyoruz; ama bu "sessiz" ortamda dahi verilen küçük çaplý tepkilerin abartýlmamasý gerektiðini; ancak camianýn da tavrýný net olarak BÝR AN ÖNCE ortaya koymasý gerektiðini vurguluyoruz.

Hocam sen baþka bir takýmda çalýþabilirsin ama biz baþka bir takýma gönül veremeyiz.

Taraftara, Trabzonspor'un sevenlerine biraz daha saygý, biraz daha anlayýþ lütfen!
    Konu zeleka tarafýndan (20.01.2008 Saat 11:17 ) deðiþtirilmiþtir.

Üzeyir Gönül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

Ersun Yanal'a sonuna kadar katýlýyorum. Taraftar takýmýna sahip çýkacak. Yönetimi eleþtir ama takýma sahip çýk. Çünkü sahada oynayan yönetim deðil futbolcu. Sen onun moralini bozarsan o futbolcu ne verebilir ki takýma?
    Yanal, Umut'un o golü atmasý gerektiðini söylemiþ. Doðru da söylemiþ. Sen Türkiye'nin en büyük takýmlarýndan birinde forvet oynuyorsun ama gol atamýyorsun. Bu olmaz kardeþim. Mücadele etmeni takdirle karþýlýyorum ama sadece mücadele yetmez ki. Kendini geliþtir, gol vuruþlarýný düzelt. Her maçta üzerine bir þeyler koy. Ama Umut bana göre fazla geliþme gösteremedi. Mücadeleciliðine hayraným ama vuruþ becerisi çok zayýf. Bize de lazým olan bu. Aslýnda bana göre Yanal yönetime de mesaj gönderdi. Bu takýma adam gibi bir golcü alýnsaydý, ya da olanlar satýlmasaydý bu takým þimdi bu durumda kesinlikle olmazdý. Yani Yanal transfer istiyor acil olarak. Baþka izahý var mý?
    Maça gidebilen arkadaþlar! Lütfen takýma sahip çýkýn. Bu takým küme düþmez diyoruz ama durumumuz her geçen gün kötüye gidiyor. Kötüye giden bir durumu daha da kötüleþtirmeyin.

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Bizim taraftarda taraftar ruhu yokkk!belkide vardi ama kalmadi!Trabzonun yenildigini görünce ben burda monitore kafa atyiorum sinirden , bizim beles biletlilerde cekirdek yiyo,lan bi tepki versenize sunlara bizim taraftarinda ne oldugu belli degil ya ... farozlular ayri erdogdulular bilmem neler ayri. kesin onlarin aralarinda bile bi fikir catismasi vardir.ayni takimi tutan bi kac gurup olur mu yavv..böyle olursa herhalde bir butun olamayiz biz
    Konu Gürkan tarafýndan (21.01.2008 Saat 23:28 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: yazým kurallarý
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

1-0 önde olan bi takima küfür ediliyorsa o taraftar profilinde bi yanlislik var demekdir...iyi olunca süper kötü olunca küfür hakaret bu kadar basit ...böyle sacmalik olamaz ve olmamalida...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

futbolcularýn evleri yok mu bunlar trabzonda hiç mi gezmiyorlar sözle taciz etsin trabzondaki renktaþlarýmýz
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

biz bir özür bekliyorken, uzunca bir süredir "tepkisiz" kalan Trabzonsporlularýn bir maçýn son bölümde yaptýðý ýslýklý tepkinin sýkýntý doðurduðunu söylüyorsa, biz de hocamýza söylüyoruz:

Hocam tahammül sýnýrlarý çoktan aþýldý!

Hocam sen baþka bir takýmda çalýþabilirsin ama biz baþka bir takýma gönül veremeyiz.

Taraftara, Trabzonspor'un sevenlerine biraz daha saygý, biraz daha anlayýþ lütfen!

daha neyi / kimi savunuyorsunuz.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ersun Yanal'ýn sözlerine katýlýyorum. Maçtan önce stadyum bayram yerine dönmeli diye yazmýþtým maç sayfasýna. Ýþte bunun içindi. Hata yapma korkusu körüklendikçe insaný felç eder. Bu dediðim bilimsel bir gerçek. Takýma destek olalým
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

vayyyyyyyyy yine seyirci suçlu oldu tabiiiiiiiii herþeyin sebebi seyirci ersun efendi. yoksa öyle süper bi takýmýn ve bilgisayarýn var ki bu seyirci olmasa þampiyonlar liginin tozunu atardýn. git iþine önce övdüðün o ruhsuzlar ordusuna bak da öyle konuþ. geç tribüne tv nin baþýna da gör. sen herhalde trabzonsporu tanýmýyordun. gençlerbirliðine benzemez. o seyirci o tribünlere ekmek parasýndan kýyýp geliyor. parayý veren seyirci alan oyuncu ve sen. ama oyuncu oynamasýn seyirci de biþidemesin. vay be ne güzel bir düzen. gidin iþinize ya. vaybe yüzsüzlüðe bak

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý bordoylamavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    vayyyyyyyyy yine seyirci suçlu oldu tabiiiiiiiii herþeyin sebebi seyirci ersun efendi. yoksa öyle süper bi takýmýn ve bilgisayarýn var ki bu seyirci olmasa þampiyonlar liginin tozunu atardýn. git iþine önce övdüðün o ruhsuzlar ordusuna bak da öyle konuþ. geç tribüne tv nin baþýna da gör. sen herhalde trabzonsporu tanýmýyordun. gençlerbirliðine benzemez. o seyirci o tribünlere ekmek parasýndan kýyýp geliyor. parayý veren seyirci alan oyuncu ve sen. ama oyuncu oynamasýn seyirci de biþidemesin. vay be ne güzel bir düzen. gidin iþinize ya. vaybe yüzsüzlüðe bak
    hoca taraftar suclu felan demeedi...herseyi söyledi su bu felan diye bi ekleme olarak da sunu söyledi 1-0 olan takimin oyuncusuna küfür edilyiorsa ozaman saglikli bi ortam yok demekdi bunda ben bi yanlislik göremiyorum o tarftar suclu demedi zaten...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Konuya ilgi duyan arkadaþlardan ricam,mümkünse son 5-10 yýllýk süreçte aldýðýmýz cezalarýn dökümünü sayfaya aktarmanýz.

Herþeyi enine boyuna tartýþalým isterim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)