Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ersun Yanal'n Taraftardan stei

Cabri61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Artvin

Standart Ersun Yanal'n Taraftardan stei

Alnt Ersun Yanal Nickli yeden Alnt
    Yanal, szlerini yle srdrd: "Oyun iinde yaadmz skntlar var. Seyirci konusunda hepimizin yaad skntlar var. Btn olarak yaamadmz bir gerek. Bugn bir takm seyircinin, takma tepki gstermesi gerekli sinerjiyi oluturamyor. Takm kt gidince eletirilir, iyi gidince alklanr dncesi yanl bir dnce. Bunun deitirilmesi gerekir."
    Tamam kt gidiyoruz...Beenmediimiz futbolcular ok...Ynetim felaket... vs vs
    Bu ynetim varken de kazandmz zaman futbolcular tribne arp ouyoruz.
    Takm ktye sard m
    "En byk taraftar futbolcular sahtekar" ben hibir futbolcumuz sahada bilerek oynamadn dnmyorum.Yetenek meselesi.Mesele onu oraya koydurmak zorunda olanda diye dnyorum
    Ben futbolcu olsam Avni Aker Dk 86 2-1 yeniliyoruz 86 dakika sahada ter dkmm sonra "En byk taraftar futbolcular sahtekar". Hangi motiveyle oynarm sahada.O mata ya da baka bir mata hangi psikolojiyle ut ekerim kaleye.
    Futbolcularmza ok ikiyzllk yapyoruz.Beikta 3-2 yendiimiz manda tribnlere ardmz kadro da bu bugn Ofta'a 2-1 yenilip sahtekar diye adlandrdmz oyuncularda bu.Ondan sonra
    Yanal zgveninizi kaybetmeyin
    Alnt Ersun Yanal Nickli yeden Alnt
    Yanal futbolcularna hitaben yapt konumada, bu saat itibariyle birlik ve beraberlik iinde hareket etmeleri gerektiini belirterek, "Birbirimize destek olalm. Bu kt gnleri de atlatacaz. Kendinize gveninizi kaybetmeyin, giydiiniz formanz hakkn verin. zgveninizi kaybetmeyin" dedii renildi.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ben aklamalarn bu ksmna katlmyorum ama umutun o gol atmalydk filan diye bitirdii son blme katlyorum

hamucera - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

ben katlyorum.
    Bizim taraftarmz belkide dnyann hibir yerinde yok. iyi olunca herkes iyi. ama kt olunca herkes kt. Ma izlediim yerde adamn teki her hataya bir kfr etti. iyi pas olunca aferin. sende olmazsan ne yapardk. ama hatal pas atnca ayn adama etmedik kfr brakmad. ofta gol att. sonraki ataklarda o ok byk trabzonspor a olanlar hadi olum at bi tane daha. at bi tane daha. ondan sonra alayna kfr.
    Futbol da top her zaman sizin ayanzda olmaz. ve her attnz isabetli olacak diye bir kanunda yok. Ama bizim taraftar hep biz oynayalm. her topumuz iyi olsun. her kale tutan gol olsun istiyor. eee olmayncada basyor tepkisini takm iyi olsada ble olmasada ble.ben hak veriyorum oyunculara ve teknik kadroya. zerlerinde zaten kazanamamaktan gelen bi gvensizlik var. bu ortamda seyirciyi anlyorum iyi bireyler istiyor ama bu istek ters tepki ile takm daha olumsuz ynde etkiliyor.
    eski seyirci kitlesinin ve takm iin tutuan seyircinin yllardr olmadn herkes grmekle birlikte her geen zaman dilimi iinde daha da ktye gittiini grmekteyiz
    Konu hamucera tarafndan (20.01.2008 Saat 00:47 ) deitirilmitir. Sebep: kelime hatas
    Biz Trabzonsporumuzun ampiyon olmasn isteriz ama sadece ampiyon olacak diye sevmeyiz

Trabzonspor Kongre yesi
    Gkebey - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    39

Bir ma kahveden izliyorum. Man henz 10. 15. saniye civarlar. Bir top kaybetti bizim futbolcularmzdan biri. Yanmdaki 15 16 yalarndaki velet ayaa frlad ve man oynand sre kadar kfretti. te ben o an braktm bu taraftar anlamay

tuba61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2008
    Ya
    30

Doru sylemi Ersun hoca nekadar "berbat" da olsalar morallerini bozmamak lazm.
    Baarya endeksli deiliz, varlna az. | Bordo&Mavi |

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    19.01.2008
    Ya
    39

ersun hoca doru demi demesinede son 20 dakika berabere giden macta her ne kadar yorulsalarda en nemli oyuncularn yattara ve bar memii neden oyundan alyorsun? zaten kulubende oyuncu sfat altnda duran adamlar mac deitirecek yetenee sahip deil.
    olay taktik yani kendi alannda deerlendirmesi gerekirdi ersun hocann.

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

mesele kazma krek meselesi yine.kapasite bu kadar.
    Recep Onur KIVRAK

Arif Timurciolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    35

Umut bugn gol attnda bir admn eletirmesi ok zoruma gitti. Adamn cmlesi ''o topa ylemi vurulur..., ne kadar aar kald..., pozisyonunu kaybetti, bu nebiim gol.'' ok oldum yemin ediyorum. Day dedim sper gol att daha ne istiyorsun sustu. Nokta noktalarda kfr. Yani u dnemde tarbzonsporda oynamak ok zor. Hoca doru sylyor eksiide var takm ndeykende hatta gol annda bile eletiriler oluyor.

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

bencede hoca hakl tepki gsterilecekse isim belli ayman tayfun mustafa keeli hseyin
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

Hdai Pervaneli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

bence taraftarin takima sahip cikmasi lazim

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Alnt muchtar61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bence taraftarin takima sahip cikmasi lazim
    her zaman aynisi millet baska cmle bilmiyor taraftar takimina sahip ciksin eh cikmiyor mu yani??

her deplasmanda en cok taraftari olan kulp trabzonspordur..ama deplasmanda mac kazanamiyor...
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

The Legend - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2005
    Nereden
    Trabzon

ersun hoca kusura bakma ama bu takmn banda sen olmadan da kme deriz.
    elbet bir gn toprak olup gideceiz...
    TRABZONLU DODUK TRABZONSPORLU LECEZ...
    legends never die ...

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

yok kardesim bu futbolcular moral degil RESMEN DAYAK istiyor......
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

efulim67 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    44

Alnt aruwana Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Umut bugn gol attnda bir admn eletirmesi ok zoruma gitti. Adamn cmlesi ''o topa ylemi vurulur..., ne kadar aar kald..., pozisyonunu kaybetti, bu nebiim gol.'' ok oldum yemin ediyorum. Day dedim sper gol att daha ne istiyorsun sustu. Nokta noktalarda kfr. Yani u dnemde tarbzonsporda oynamak ok zor. Hoca doru sylyor eksiide var takm ndeykende hatta gol annda bile eletiriler oluyor.
    Ama gereki sylemek gerekirse; vuruu ar ar izle, eer top ayana otursa top nereye giderdi.
    Ltfen dikkatle izle. Bence Kim demise doru demi. Pozisyon kaybda var.
    mr Dediin Gndr, Dn Geldi Geti, Yarn Mehuldr,
    O Halde mr Dediin Bir Gndr, O da Bugndr...

Cabri61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Artvin

Alnt Punisher-61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yok kardesim bu futbolcular moral degil RESMEN DAYAK istiyor......
    bu da gzeldi
    Ondan sonra deriz "SZYMEK" niye olumsuz referans veriyor?
    "ELLER" Brezilyallara ne gbi telkinlerde bulundu?

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    24.06.2007

Bmn Ana sayfasinda bunu okuyan galiba Ersun yanalinda artik kendine ceki duzen vermesinin zamaninin geldiginin farkina varmisdir Ersun yanal bizden ne bekliyorsa en azindan bizde ondan saygi bekliyoruz durumumuz belli biz siradan bir klub degiliz biz Trabzonsporuz.

bu yaziyi yazan Kardesimize saygilar iletiyorum aynen dusunduklerimi duzgun Turkceyle dile getirmis sagolasin KARDESIM.
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Yanal aklamasnda ikinci gol bulamayp, yenilen goln krlma noktas olduunu vurgulad.

Taraftar konusunda bir sknt olduunu dile getiren Yanal, bir btn olamamann iyi bir sinerji yaratamadn, bunun da bir sknt olduunu vurgulad.

G. Oftaspor, yllarca akll politikalar uygulam ve Sper Lig'e bu sene km bir takm. Rakibi deplasmanda bu sene banda "ampiyonluk aday" olarak gsterilen Trabzonspor.

Bu mata yenilen bir goln krlma noktas olmas bile durumumuzu zetliyor. Bu durumda da tahamml snr alm oluyor.

Ersun Yanal Milli Takm Sorumluluu'na kadar ykselmi baarl bir teknik adam. Yllardr bu liglerde alyor ve dolaysyla ok da iyi biliyor Trabzonspor'u. Bu skorlarn ardndan, biz bir zr bekliyorken, uzunca bir sredir "tepkisiz" kalan Trabzonsporlularn bir man son blmde yapt slkl tepkinin sknt dourduunu sylyorsa, biz de hocamza sylyoruz:

Hocam tahamml snrlar oktan ald!

Biz bu olumsuz duruma katknn Ersun Yanal tarafndan deil, tutulmayan szler ve plansz, zensiz, isteksiz ynetim tarafndan yapldn sylyoruz; ama bu "sessiz" ortamda dahi verilen kk apl tepkilerin abartlmamas gerektiini; ancak camiann da tavrn net olarak BR AN NCE ortaya koymas gerektiini vurguluyoruz.

Hocam sen baka bir takmda alabilirsin ama biz baka bir takma gnl veremeyiz.

Taraftara, Trabzonspor'un sevenlerine biraz daha sayg, biraz daha anlay ltfen!
    Konu zeleka tarafndan (20.01.2008 Saat 11:17 ) deitirilmitir.

zeyir Gnl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    45

Ersun Yanal'a sonuna kadar katlyorum. Taraftar takmna sahip kacak. Ynetimi eletir ama takma sahip k. nk sahada oynayan ynetim deil futbolcu. Sen onun moralini bozarsan o futbolcu ne verebilir ki takma?
    Yanal, Umut'un o gol atmas gerektiini sylemi. Doru da sylemi. Sen Trkiye'nin en byk takmlarndan birinde forvet oynuyorsun ama gol atamyorsun. Bu olmaz kardeim. Mcadele etmeni takdirle karlyorum ama sadece mcadele yetmez ki. Kendini gelitir, gol vurularn dzelt. Her mata zerine bir eyler koy. Ama Umut bana gre fazla gelime gsteremedi. Mcadeleciliine hayranm ama vuru becerisi ok zayf. Bize de lazm olan bu. Aslnda bana gre Yanal ynetime de mesaj gnderdi. Bu takma adam gibi bir golc alnsayd, ya da olanlar satlmasayd bu takm imdi bu durumda kesinlikle olmazd. Yani Yanal transfer istiyor acil olarak. Baka izah var m?
    Maa gidebilen arkadalar! Ltfen takma sahip kn. Bu takm kme dmez diyoruz ama durumumuz her geen gn ktye gidiyor. Ktye giden bir durumu daha da ktletirmeyin.

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.01.2008
    Nereden
    Avrupa Dier

Bizim taraftarda taraftar ruhu yokkk!belkide vardi ama kalmadi!Trabzonun yenildigini grnce ben burda monitore kafa atyiorum sinirden , bizim beles biletlilerde cekirdek yiyo,lan bi tepki versenize sunlara bizim taraftarinda ne oldugu belli degil ya ... farozlular ayri erdogdulular bilmem neler ayri. kesin onlarin aralarinda bile bi fikir catismasi vardir.ayni takimi tutan bi kac gurup olur mu yavv..byle olursa herhalde bir butun olamayiz biz
    Konu Grkan tarafndan (21.01.2008 Saat 23:28 ) deitirilmitir. Sebep: yazm kurallar
    Trabzonspor Trkiye'nin Porto'su olmalidir...

Samet Yildirim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    31

1-0 nde olan bi takima kfr ediliyorsa o taraftar profilinde bi yanlislik var demekdir...iyi olunca sper kt olunca kfr hakaret bu kadar basit ...byle sacmalik olamaz ve olmamalida...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

futbolcularn evleri yok mu bunlar trabzonda hi mi gezmiyorlar szle taciz etsin trabzondaki renktalarmz
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    24.06.2007

biz bir zr bekliyorken, uzunca bir sredir "tepkisiz" kalan Trabzonsporlularn bir man son blmde yapt slkl tepkinin sknt dourduunu sylyorsa, biz de hocamza sylyoruz:

Hocam tahamml snrlar oktan ald!

Hocam sen baka bir takmda alabilirsin ama biz baka bir takma gnl veremeyiz.

Taraftara, Trabzonspor'un sevenlerine biraz daha sayg, biraz daha anlay ltfen!

daha neyi / kimi savunuyorsunuz.

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Ersun Yanal'n szlerine katlyorum. Matan nce stadyum bayram yerine dnmeli diye yazmtm ma sayfasna. te bunun iindi. Hata yapma korkusu krklendike insan fel eder. Bu dediim bilimsel bir gerek. Takma destek olalm
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

vayyyyyyyyy yine seyirci sulu oldu tabiiiiiiiii hereyin sebebi seyirci ersun efendi. yoksa yle sper bi takmn ve bilgisayarn var ki bu seyirci olmasa ampiyonlar liginin tozunu atardn. git iine nce vdn o ruhsuzlar ordusuna bak da yle konu. ge tribne tv nin bana da gr. sen herhalde trabzonsporu tanmyordun. genlerbirliine benzemez. o seyirci o tribnlere ekmek parasndan kyp geliyor. paray veren seyirci alan oyuncu ve sen. ama oyuncu oynamasn seyirci de biidemesin. vay be ne gzel bir dzen. gidin iinize ya. vaybe yzszle bak

Samet Yildirim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    31

Alnt bordoylamavi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    vayyyyyyyyy yine seyirci sulu oldu tabiiiiiiiii hereyin sebebi seyirci ersun efendi. yoksa yle sper bi takmn ve bilgisayarn var ki bu seyirci olmasa ampiyonlar liginin tozunu atardn. git iine nce vdn o ruhsuzlar ordusuna bak da yle konu. ge tribne tv nin bana da gr. sen herhalde trabzonsporu tanmyordun. genlerbirliine benzemez. o seyirci o tribnlere ekmek parasndan kyp geliyor. paray veren seyirci alan oyuncu ve sen. ama oyuncu oynamasn seyirci de biidemesin. vay be ne gzel bir dzen. gidin iinize ya. vaybe yzszle bak
    hoca taraftar suclu felan demeedi...herseyi syledi su bu felan diye bi ekleme olarak da sunu syledi 1-0 olan takimin oyuncusuna kfr edilyiorsa ozaman saglikli bi ortam yok demekdi bunda ben bi yanlislik gremiyorum o tarftar suclu demedi zaten...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Konuya ilgi duyan arkadalardan ricam,mmknse son 5-10 yllk srete aldmz cezalarn dkmn sayfaya aktarmanz.

Hereyi enine boyuna tartalm isterim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)