Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 131 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oðlum Aðlamaklý bir ifade ile; "HERKESE YENÝLÝYORUZ..."

efulim67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    47

Standart Oðlum Aðlamaklý bir ifade ile; "HERKESE YENÝLÝYORUZ..." | Geleceðimizi Kaybediyoruz

____ Büyük oðlum 9 yaþýnda; "Baba: "HERKESE YENÝLÝYORUZ..." Bu sözden sonra ona sadece þu cümlelerle teselli vermeye çalýþtým.
    " Oðlum bu takým bizim takýmýmýz, yeniliyor diye býrakamayýz ki ! Bir takým hep yeniyor diye tutulmaz. Biraz daha zaman geçsin yenmeye baþlayacaðýz."

____ Küçük oðlum 6 yaþýnda; o biraz üçkaðýtçý fýrsat kolluyor takým deðiþtirmek için. Az otorite boþluðu olsa hemen çarkedecek.

____ Birileri, birilerini durdursun artýk, GELECEÐÝMÝZÝ KAYBEDÝYORUZ.
    Konu efulim67 tarafýndan (20.01.2008 Saat 00:19 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ömür Dediðin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarýn Meçhuldür,
    O Halde Ömür Dediðin Bir Gündür, O da Bugündür...

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    33

Alýntý efulim67 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ____ Büyük oðlum 9 yaþýnda; "Baba: "HERKESE YENÝLÝYORUZ..." Bu sözden sonra ona sadece þu cümlelerle teselli vermeye çalýþtým.
    " Oðlum bu takým bizim takýmýmýz, yeniliyor diye býrakamayýz ki ! Bir takým hep yeniyor diye tutulmaz. Biraz daha zaman geçsin yenmeye baþlayacaðýz."

____ Küçük oðlum 6 yaþýnda; o biraz üçkaðýtçý fýrsat kolluyor takým deðiþtirmek için. Az otorite boþluðu olsa hemen çarkedecek.

haklýsýn aðabey bu takýmý hangi çocuk tutmak ister ki gelecekteki taraftar potansiyeli sýfýr a doðru gidiyor

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

güzel abicim valla biz yandýk bari o yanmasýn.yol yakýnken vazgeçir,rahat býrak çocukcýðazý.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

iþte en kötüsü bu. Nuri Albayrak sadece günümüzle deðil geleceðimizlede oynuyor. yarýn bi gün yabancý adam alamazsak gelmek istemeseler sebebi nuri albayraktýr. yaþattýðý rezillikler karþýsýnda çocuklarýn gözünde bile Trabzonsporu mahalle takýmý durumuna düþürdü.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

çoçuklar bile her þeyin farkýnda ama þu yönetici diye gezinenler farkýnda deðiller

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Trabzonspor TV þart. 24 saat bu takýmýn nasýl doðdunu neler yaptýðýný en baþta çocuklara izlettirmeliyiz. Amerika Yugoslovya'yý televizyon sayesinde parçaladý. Þu an ülkemizin birlik beraberliðini ve geleceðini en çok tehdit eden þey de televizyon. Bari bir iþe yarasýn

Selçuk Demircioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

bazen düþünüyorum çok mu fanatiðiz diye..kendimi frenlemeye çalýþýyorum...ama olmuyor...ne kadar uzak tutmak istesem de kendimi hayatýmýn büyük bölümünü iþgal ediyor bu takým....hani çok güzel bir kadýn vardýr da sana hep zararý olur o kadýnýn sen de ondan bir türlü vazgeçemezsin...iþte onun gibi birþey...
    Trabzon hersene þampiyon olsaydý bu kadar çok sevemezdim

irfanb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    54

Cocuklarin gözlerinden öpüyorum.
    Onlara bir amca nasihati " Yenile yenile elbet bir gün yenmesini ögrenecegiz "

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    47

Alýntý ParaNoyaK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor TV þart. 24 saat bu takýmýn nasýl doðdunu neler yaptýðýný en baþta çocuklara izlettirmeliyiz. Amerika Yugoslovya'yý televizyon sayesinde parçaladý. Þu an ülkemizin birlik beraberliðini ve geleceðini en çok tehdit eden þey de televizyon. Bari bir iþe yarasýn
    Kesnlikle!
    Büyük oðlum aylardýr Trabzonspor TV 'yi bekliyor.

"Trabzonspor Tv 2008 de açýlacak" deyip duruyor.

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Abi ben 22 yaþýndayým ben bile aðlamaklý oldum. Hala daha içimde bir buruklukl var. Evet geleceðimizi kaybediyoruz. Trabzonda bazý okullarda yapýlan anket sonuçlarýnda feneri tutan öðrenci sayýsýnýn daha fazla çýkmasý malesef çok üzücü.

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Alýntý CeMtS-1967 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    güzel abicim valla biz yandýk bari o yanmasýn.yol yakýnken vazgeçir,rahat býrak çocukcýðazý.
    ne Demek yol yakýnken vazgeçir Mutlu deðilsen sen deðiþtir takýmýný!!

kübraTs - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Benimde kücük kuzenlerim var ayni sorulari soruyorlar bana "kübra abla niye bu kadar kötüyüz,niye hep yeniliyoruz..." ve insan gercekten ne cevap verecegini bilmiyor herzamanki "O yensede yenilsede bizim büyük Trabzonsporumuz" "daha iyi olacak..." gibi seyler diyebiliyoruz ancakYüregim oynuyor baska takim tutacaklar diye...

hasannuhoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

3 kücükleri tutmaya da zaten basladýlar...trabzonspor kücüldü gözlerinde ,dalga konusu ..alay konusu oldu dillerinde ..bunlar su an olanlar gelecek deil !! halen biþelerin cabasý icindeyiz ama eriyoruz !!! allahým ne zaman seviyeli iþbilen zeki adamlar bu takýmýn basýna gelcek,nezman iyi yönetilcez biz NEZAMAN !!
    Bu ara herzaman duydugum bir söylentiye göre cok pis beddua almýsýz zamanýnda..bu takým iflah olmaz diyolar
    anlatilmaz bir sevgi buuu...deli gibi seviyoruz TRABZONU !!!!

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    47

Alýntý hasannuhoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    3 kücükleri tutmaya da zaten basladýlar...trabzonspor kücüldü gözlerinde ,dalga konusu ..alay konusu oldu dillerinde ..bunlar su an olanlar gelecek deil !! halen biþelerin cabasý icindeyiz ama eriyoruz !!! allahým ne zaman seviyeli iþbilen zeki adamlar bu takýmýn basýna gelcek,nezman iyi yönetilcez biz NEZAMAN !!
    Bu ara herzaman duydugum bir söylentiye göre cok pis beddua almýsýz zamanýnda..bu takým iflah olmaz diyolar
    Bu BEDDUA konusunda bir kez baþlýk attým kilitlendi.
    Kýzdým BEDDUA -II diye yine açtým 15 gün ceza yedim.
    Ýyisimi karýþtýrma sen bu kýsmý. Param olunca ben verecem inþ.

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

güzel günler elbet gelecek biz bu takýmýn güzel günlerinide gördük kötü zamanýnda da yanýnda olacaðýz karþýlýksýz bir sevda bu anlatýlmaz yaþanýr siz güzel babalar anneler çocuklarýnýza bu efsaneyi yaþatýn benimsetin
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Her pazartesi halý sahada maç yaparýz 5 senedir. Her hafta inatla ben Trabzonspor formamla oynuyorum diye takýlýrdý arkadaþlarým.

Onlara gerçekten de inanarak söylediðim birþey var:

"Biz Trabzonsporlular yeniyor diye tutmuyoruz Trabzonspor'u. Elbette yenmesini herþeyden çok istiyoruz, bu ayrý. Ama yenemiyorsak, yenmek için her birimiz ne gerekirse de yapmaya her an hazýrýzdýr. Çünkü o bizim takýmýmýzdýr. Çünkü o bizizdir. Ýnsan kendini býrakabilir mi? Ya da "ben zenciyim" desek zenci olabilir miyiz?"
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý hasannuhoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ayný bedduayý bende duymuþtum ama ne kadar doorudur bilinmez.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hakankurt1967 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

kardeþim 6-7 yaslarýnda o zamanlarda gs ni uefa ve lig kupalar falan aldýgý zaman o takýmý tutuyordu.ben her zaman ki gibi tek takýmýým Trabzonspor umu tutuyorum.zaman geldi gecti o pazardan gs formasý alýrdý ben ona Trabzon dan Trabzonspor umun formasýný getirirdim biraz daha büyüdükce onu Trabzonspor lu yaptým ve oyle bir bilinçle Trabzonspor a aþýkki hala Trabzonspor u býrkamadý
    - Abi sýnýfta emrah birde ben varým Trabzonspor lu diðerleri ya fb ya gs ya da bjk onlardan ne güzel dimi Ayrýcalýklý bir takýma sahip olmak.
    ama þimdi nuri ve yönetimi ve de artýk ne dolaplar varsa orada bizi bunaltýyorlar.sanki býrakýn artýk Trabzonspor diye birsey yok hadi len oradan .sizler cekip gidersiniz ama gerekirse oraya cýakr biz oynarýz þer.....

kardeþim 12 yaþýna gireli 17 gün oldu ve hala Trabzonspor lu ayný benim olduðum gibi. bu renkleden vazgecmek kolaymý bu sevdanda dönmek kolaymý dönen namerttir.Gidin siz baskka takýmlarda para ile oynayýn biz oynarýz canýmýzla sahada sevda için oynadýnmý kazanýrsýn sen ne soguk ne güçlü olan bir takým karsýmýzda durabilir deplasman bile bize ewimizde oynuyor gibi olur eskisi gibi.......

BMN KOCAELÝ--BMN ANKARA
    Lazanat' lý

Kobalas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ayný bedduayý bende duymuþtum ama ne kadar doorudur bilinmez.
    O Bedduayi Lise1in Birinci Dönemi Beduuayý Edenlerin Yurtlarýnda Kalýrken Duymuþtum
    Böyle Bir beddua Olamaz Lütfen Sacmalýk Ötesi Bu O Bedduayý Eden kiþi Bu Kadar Ýnsanýn Vebalinin Altýndan Kalkamaz

Artýk Tepkisizleþtim Yenilince Üzülmüyorum Bile
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Her pazartesi halý sahada maç yaparýz 5 senedir. Her hafta inatla ben Trabzonspor formamla oynuyorum diye takýlýrdý arkadaþlarým.

Onlara gerçekten de inanarak söylediðim birþey var:

"Biz Trabzonsporlular yeniyor diye tutmuyoruz Trabzonspor'u. Elbette yenmesini herþeyden çok istiyoruz, bu ayrý. Ama yenemiyorsak, yenmek için her birimiz ne gerekirse de yapmaya her an hazýrýzdýr. Çünkü o bizim takýmýmýzdýr. Çünkü o bizizdir. Ýnsan kendini býrakabilir mi? Ya da "ben zenciyim" desek zenci olabilir miyiz?"
    helal tunga abi.. bende ýsrarla atký boðazýmda gezýorum bu aralar hergün

iddamýz yok belki ama sevdamýzýn ölesiye peþindeyiz
    Gurbetçi Gençler.

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý pukay61revolt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O Bedduayi Lise1in Birinci Dönemi Beduuayý Edenlerin Yurtlarýnda Kalýrken Duymuþtum
    Böyle Bir beddua Olamaz Lütfen Sacmalýk Ötesi Bu O Bedduayý Eden kiþi Bu Kadar Ýnsanýn Vebalinin Altýndan Kalkamaz

Artýk Tepkisizleþtim Yenilince Üzülmüyorum Bile
    Bu beddûâ nedir ve kimler tarafýndan edilmiþtir?
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

Recep KINALI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Kokturk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu beddûâ nedir ve kimler tarafýndan edilmiþtir?
    Bende duydum bu beddua iþini ve de doðru olmaýs lazým bende liseye giderken Süleymancýlarýn yurdunda kalýyordum orada anlatmýþlardý...
    O beddua eden her kimse ... vay haline
    "Beþ sene evvel ilk defa Samsun'a ayak bastýðým zaman bana kuvvet-i kalp veren vatandaþlarýmýn ilk safýnda kahraman Trabzonlularýn bulunduðunu asla unutmayacaðým."
    Mustafa Kemal Atatürk - 15 Eylül 1924

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hakankurt1967 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bende kulaktan dolma seylerle biliyorum bundan bir kac gün önce yanlýs hatýrlamýyorsam salý günü arkadaslarla sohbet ediyorduk dini konular agýrlýkta.artýk konu nereden acýldýysa Trabzonspor neden sampiyon olamýyor diye arkadas bana söylediði sey

cocugun biri Trabzon macýna gitmiþ ve orada cocuk yaralanmýs mac izlerken cýkan olaylardan mý artýk bilmiyorum.Daha sonra cocuðun annesi bir hocaya giderek Trabzonspor için beddua etmesini istiyor hoca da boyle birsey yapýyormus.

benim bildiðimi bu ne kadar doðru ne kadar yalan boyle birsey duydum.

BMN KOCAELÝ--BMN ANKARA
    Lazanat' lý

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Nedense (!) þimdi takýmýma daha bir ýsýndým.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Simdi akil var mantik var gercekten hoca olan biri futbol takimina beddua eder mi ayrica beddua etmek icin hocaya gitmeye gerek yok her insan beddua edebilir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)