Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 131 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 131 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oðlum Aðlamaklý bir ifade ile; "HERKESE YENÝLÝYORUZ..."

Telha TANYILDIZI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazýð
    Yaþ
    39

allah çok þükür benim oðlan 2 bitti 3 e girecek daha bilmiyor
    allaha þükrediyorum ki o bugünleri hiç görmedi
    adak adýyorum ne zaman þampiyon olursak bi kurban kesecem

ahmeTurk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

5 aylýk bir oðlum var. Kendisi daha yeni yeni ev halkýný ve olmayanlarý ayýrmaya baþladý. Gelen misafirler sevmek istese bir müddet sonra aðlamaya baþlýyor. Ancak kendisini güldürerek sevenlere ayný þekilde karþýlýk veriyor. Kahkahasýndan durulmuyor. Yani kendisini güldürenlere bir güven duygusu ile yaklaþýyor. Takýmým her hafta biraz daha sýradanlaþýp bizleri hiç güldürmüyorsa bu çocuk büyüyünce þimdiki tepkisinin aynýsýný verecektir. Kendisini aðlataný asla sevmeyecektir. Birilerinin çýkýp bý takýmý gýdýklamasýný ve oluþacak tebessümlerin giderek kahkahalara dönüþmesini temenni ediyorum.
    "Bir maçý 6-0 kazanmaktansa, 6 maçý 1-0 kazanmayý yeðlerim"

Fabio Capello

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Beþiktaþ'a 7-1 yenildiðimiz maçtan sonra Trabzonspor'u býrakmak istediðimde babam izin vermemiþ ;"amatöre düþsse dahi bu evde baþka takým desteklenemez" demiþti.Ama þimdiki nesile laf anlatmak güç..Trabzonspor'u destekleyen yeðenime forma hediye ettim ama arkadaþlarý dalga geçtiði için artýk Galatasaray'ý tuttuðunu söyledi.Birinci sýnýfta okuttuðum þuan dörde giden eski bi öðrencimde artýk beþiktaþý tuttuðunu söyledi.Armaðan ettiðim kaþkoluda takmýyormuþ artýk..Kýsacasý galiba böyle giderse neslimiz iyice azalacak.Ama babamýn dediði gibi amatöre düþsse bile biz Trabzonsporluyuz...Bu aþk ancak kalp duruncaya deðin çýkmayacak bünyeden

Ahmet54 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    40

arakdaslar acik ve net söyleyim Trabzonlu olmayipta Trabzonsporu tutanlari, Trabzonlu olupta baska takimi tutanlardan daha yakin görüyorum..
    Trabzonlu olupta baska takimi tutanlara karsi hic toleransli degilim ..tamam takimimizin durumu iyi degil,kötü sonuclar aliyor, dalga konusu oluyor ama hic bir neden senin memleketinin takimi dururken, senin nüfus kagidinda yazan takim dururken, senin sehrini kalkindiran takim dururken, seni en iyi sekilde ifade, temsil eden takim dururken neidügü belli olmayan baska takimlari tutmana sebeb olamaz!..
    bakin bu satirlari yazan kisinin trabzon sehriyle alakasi yoktur, hic gitmemistir ama o sehri o kadar benimsiyor,seviyor ve kabul ediyorum ki bu sevgimi o sehrin takimina bagliligimla,sadakatimla, maddi anlamda katkilarima göstermeye calisiyorum..
    Bu düsünceleri benimsemis birisi olarak cocugumu iyi bir Trabzonsporlu yapip, ona Trabzonsporun bir futbol takiminin ötesinde bir anlam ifade ettigini anlatmaya calisacagim hemde herkese, herseye ragmen!
    Eski rumuz...MaVeRaM

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Yanlýþ anlaþýlmasýn ama göztepe bir zamanlarýn efsane takýmýymýþ 1.ligde.þimdi amatörde oynuyor ama taraftarlarý hala destekliyor.izmirde çevik kuvvette çalýþna kardeþim amatör küme maçlarýnda dahi binerce seyircinin takýma destek vermeye geldiðini söylüyor.baþka bir takýmýn taraftar kitlesisini örnek vermek ne derece doðru bilmiyorum.ama biz de efsaneyiz..bizden baþka anadolu þampiyonu yok.olmayacakda..2001 yýlýnda 40 puanla kümede kaldýk.ondan sonra küllerimizden yeniden doðup iki sezon þampiyonluðu kaçýrdýk.hep öðrencilerime söylerim.kýþýn ardýndan bahar gelir..baþka bir mevsim gelmez diye.evet umudumuz biraz örselenmiþ durumda.ama bu karanlýðýn sonunda aydýnlýk bizi bekliyor olacak buna inanýyorum..........kýzýma da bunlarý anlatacaðým beni anlayacak yaþa geldiðinde.umarým efsane devam eder..fýrtýna tekrar patlar karadenizde....
    Konu orhan42 tarafýndan (26.01.2008 Saat 22:30 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)