Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 131 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Olum Alamakl bir ifade ile; "HERKESE YENLYORUZ..."

efulim67 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    44

Standart Olum Alamakl bir ifade ile; "HERKESE YENLYORUZ..." | Geleceimizi Kaybediyoruz

____ Byk olum 9 yanda; "Baba: "HERKESE YENLYORUZ..." Bu szden sonra ona sadece u cmlelerle teselli vermeye altm.
    " Olum bu takm bizim takmmz, yeniliyor diye brakamayz ki ! Bir takm hep yeniyor diye tutulmaz. Biraz daha zaman gesin yenmeye balayacaz."

____ Kk olum 6 yanda; o biraz kat frsat kolluyor takm deitirmek iin. Az otorite boluu olsa hemen arkedecek.

____ Birileri, birilerini durdursun artk, GELECEMZ KAYBEDYORUZ.
    Konu efulim67 tarafndan (20.01.2008 Saat 01:19 ) deitirilmitir.
    mr Dediin Gndr, Dn Geldi Geti, Yarn Mehuldr,
    O Halde mr Dediin Bir Gndr, O da Bugndr...

Samet Berber - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.05.2007
    Nereden
    Balkesir
    Ya
    30

Alnt efulim67 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ____ Byk olum 9 yanda; "Baba: "HERKESE YENLYORUZ..." Bu szden sonra ona sadece u cmlelerle teselli vermeye altm.
    " Olum bu takm bizim takmmz, yeniliyor diye brakamayz ki ! Bir takm hep yeniyor diye tutulmaz. Biraz daha zaman gesin yenmeye balayacaz."

____ Kk olum 6 yanda; o biraz kat frsat kolluyor takm deitirmek iin. Az otorite boluu olsa hemen arkedecek.

haklsn aabey bu takm hangi ocuk tutmak ister ki gelecekteki taraftar potansiyeli sfr a doru gidiyor

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

gzel abicim valla biz yandk bari o yanmasn.yol yaknken vazgeir,rahat brak ocukcaz.
    • Biz emperyalistlerin penesine den bir ku gibi yava yava aalk bir lme mahkum olmaktansa, babalarmzn oullar olarak vurua vurua lmeyi tercih ediyoruz.
      Mustafa Kemal Atatrk

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

ite en kts bu. Nuri Albayrak sadece gnmzle deil geleceimizlede oynuyor. yarn bi gn yabanc adam alamazsak gelmek istemeseler sebebi nuri albayraktr. yaatt rezillikler karsnda ocuklarn gznde bile Trabzonsporu mahalle takm durumuna drd.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ouklar bile her eyin farknda ama u ynetici diye gezinenler farknda deiller

Trabzonspor Kongre yesi
    Gkebey - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    39

Trabzonspor TV art. 24 saat bu takmn nasl dodunu neler yaptn en bata ocuklara izlettirmeliyiz. Amerika Yugoslovya'y televizyon sayesinde paralad. u an lkemizin birlik beraberliini ve geleceini en ok tehdit eden ey de televizyon. Bari bir ie yarasn

Seluk Demirciolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

bazen dnyorum ok mu fanatiiz diye..kendimi frenlemeye alyorum...ama olmuyor...ne kadar uzak tutmak istesem de kendimi hayatmn byk blmn igal ediyor bu takm....hani ok gzel bir kadn vardr da sana hep zarar olur o kadnn sen de ondan bir trl vazgeemezsin...ite onun gibi birey...
    Trabzon hersene ampiyon olsayd bu kadar ok sevemezdim

irfanb - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.01.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    51

Cocuklarin gzlerinden pyorum.
    Onlara bir amca nasihati " Yenile yenile elbet bir gn yenmesini grenecegiz "

yelik tarihi
    29.12.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    44

Alnt ParaNoyaK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonspor TV art. 24 saat bu takmn nasl dodunu neler yaptn en bata ocuklara izlettirmeliyiz. Amerika Yugoslovya'y televizyon sayesinde paralad. u an lkemizin birlik beraberliini ve geleceini en ok tehdit eden ey de televizyon. Bari bir ie yarasn
    Kesnlikle!
    Byk olum aylardr Trabzonspor TV 'yi bekliyor.

"Trabzonspor Tv 2008 de alacak" deyip duruyor.

Arif Timurciolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    35

Abi ben 22 yandaym ben bile alamakl oldum. Hala daha iimde bir buruklukl var. Evet geleceimizi kaybediyoruz. Trabzonda baz okullarda yaplan anket sonularnda feneri tutan renci saysnn daha fazla kmas malesef ok zc.

Remzi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.09.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    30

Alnt CeMtS-1967 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    gzel abicim valla biz yandk bari o yanmasn.yol yaknken vazgeir,rahat brak ocukcaz.
    ne Demek yol yaknken vazgeir Mutlu deilsen sen deitir takmn!!

kbraTs - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.05.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    31

Benimde kck kuzenlerim var ayni sorulari soruyorlar bana "kbra abla niye bu kadar ktyz,niye hep yeniliyoruz..." ve insan gercekten ne cevap verecegini bilmiyor herzamanki "O yensede yenilsede bizim byk Trabzonsporumuz" "daha iyi olacak..." gibi seyler diyebiliyoruz ancakYregim oynuyor baska takim tutacaklar diye...

hasannuhoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

3 kckleri tutmaya da zaten basladlar...trabzonspor kcld gzlerinde ,dalga konusu ..alay konusu oldu dillerinde ..bunlar su an olanlar gelecek deil !! halen bielerin cabas icindeyiz ama eriyoruz !!! allahm ne zaman seviyeli ibilen zeki adamlar bu takmn basna gelcek,nezman iyi ynetilcez biz NEZAMAN !!
    Bu ara herzaman duydugum bir sylentiye gre cok pis beddua almsz zamannda..bu takm iflah olmaz diyolar
    anlatilmaz bir sevgi buuu...deli gibi seviyoruz TRABZONU !!!!

yelik tarihi
    29.12.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    44

Alnt hasannuhoglu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    3 kckleri tutmaya da zaten basladlar...trabzonspor kcld gzlerinde ,dalga konusu ..alay konusu oldu dillerinde ..bunlar su an olanlar gelecek deil !! halen bielerin cabas icindeyiz ama eriyoruz !!! allahm ne zaman seviyeli ibilen zeki adamlar bu takmn basna gelcek,nezman iyi ynetilcez biz NEZAMAN !!
    Bu ara herzaman duydugum bir sylentiye gre cok pis beddua almsz zamannda..bu takm iflah olmaz diyolar
    Bu BEDDUA konusunda bir kez balk attm kilitlendi.
    Kzdm BEDDUA -II diye yine atm 15 gn ceza yedim.
    yisimi kartrma sen bu ksm. Param olunca ben verecem in.

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

gzel gnler elbet gelecek biz bu takmn gzel gnlerinide grdk kt zamannda da yannda olacaz karlksz bir sevda bu anlatlmaz yaanr siz gzel babalar anneler ocuklarnza bu efsaneyi yaatn benimsetin
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Her pazartesi hal sahada ma yaparz 5 senedir. Her hafta inatla ben Trabzonspor formamla oynuyorum diye taklrd arkadalarm.

Onlara gerekten de inanarak sylediim birey var:

"Biz Trabzonsporlular yeniyor diye tutmuyoruz Trabzonspor'u. Elbette yenmesini hereyden ok istiyoruz, bu ayr. Ama yenemiyorsak, yenmek iin her birimiz ne gerekirse de yapmaya her an hazrzdr. nk o bizim takmmzdr. nk o bizizdir. nsan kendini brakabilir mi? Ya da "ben zenciyim" desek zenci olabilir miyiz?"
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama gzel be kardeim!

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

Alnt hasannuhoglu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ayn bedduay bende duymutum ama ne kadar doorudur bilinmez.
    Recep Onur KIVRAK

hakankurt1967 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2006
    Nereden
    Kocaeli

kardeim 6-7 yaslarnda o zamanlarda gs ni uefa ve lig kupalar falan aldg zaman o takm tutuyordu.ben her zaman ki gibi tek takmm Trabzonspor umu tutuyorum.zaman geldi gecti o pazardan gs formas alrd ben ona Trabzon dan Trabzonspor umun formasn getirirdim biraz daha bydkce onu Trabzonspor lu yaptm ve oyle bir bilinle Trabzonspor a akki hala Trabzonspor u brkamad
    - Abi snfta emrah birde ben varm Trabzonspor lu dierleri ya fb ya gs ya da bjk onlardan ne gzel dimi Ayrcalkl bir takma sahip olmak.
    ama imdi nuri ve ynetimi ve de artk ne dolaplar varsa orada bizi bunaltyorlar.sanki brakn artk Trabzonspor diye birsey yok hadi len oradan .sizler cekip gidersiniz ama gerekirse oraya cakr biz oynarz er.....

kardeim 12 yana gireli 17 gn oldu ve hala Trabzonspor lu ayn benim olduum gibi. bu renkleden vazgecmek kolaym bu sevdanda dnmek kolaym dnen namerttir.Gidin siz baskka takmlarda para ile oynayn biz oynarz canmzla sahada sevda iin oynadnm kazanrsn sen ne soguk ne gl olan bir takm karsmzda durabilir deplasman bile bize ewimizde oynuyor gibi olur eskisi gibi.......

BMN KOCAEL--BMN ANKARA
    Lazanat' l

Kobalas61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt fromTheRApBZONe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ayn bedduay bende duymutum ama ne kadar doorudur bilinmez.
    O Bedduayi Lise1in Birinci Dnemi Beduuay Edenlerin Yurtlarnda Kalrken Duymutum
    Byle Bir beddua Olamaz Ltfen Sacmalk tesi Bu O Bedduay Eden kii Bu Kadar nsann Vebalinin Altndan Kalkamaz

Artk Tepkisizletim Yenilince zlmyorum Bile
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

yelik tarihi
    13.05.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt Tunga Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Her pazartesi hal sahada ma yaparz 5 senedir. Her hafta inatla ben Trabzonspor formamla oynuyorum diye taklrd arkadalarm.

Onlara gerekten de inanarak sylediim birey var:

"Biz Trabzonsporlular yeniyor diye tutmuyoruz Trabzonspor'u. Elbette yenmesini hereyden ok istiyoruz, bu ayr. Ama yenemiyorsak, yenmek iin her birimiz ne gerekirse de yapmaya her an hazrzdr. nk o bizim takmmzdr. nk o bizizdir. nsan kendini brakabilir mi? Ya da "ben zenciyim" desek zenci olabilir miyiz?"
    helal tunga abi.. bende srarla atk boazmda gezorum bu aralar hergn

iddamz yok belki ama sevdamzn lesiye peindeyiz
    Gurbeti Genler.

zkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Alnt pukay61revolt Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    O Bedduayi Lise1in Birinci Dnemi Beduuay Edenlerin Yurtlarnda Kalrken Duymutum
    Byle Bir beddua Olamaz Ltfen Sacmalk tesi Bu O Bedduay Eden kii Bu Kadar nsann Vebalinin Altndan Kalkamaz

Artk Tepkisizletim Yenilince zlmyorum Bile
    Bu bedd nedir ve kimler tarafndan edilmitir?
    Stand-up bakan istemiyoruz!

Recep KINALI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    stanbul

Alnt Kokturk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu bedd nedir ve kimler tarafndan edilmitir?
    Bende duydum bu beddua iini ve de doru olmas lazm bende liseye giderken Sleymanclarn yurdunda kalyordum orada anlatmlard...
    O beddua eden her kimse ... vay haline
    "Be sene evvel ilk defa Samsun'a ayak bastm zaman bana kuvvet-i kalp veren vatandalarmn ilk safnda kahraman Trabzonlularn bulunduunu asla unutmayacam."
    Mustafa Kemal Atatrk - 15 Eyll 1924

hakankurt1967 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2006
    Nereden
    Kocaeli

bende kulaktan dolma seylerle biliyorum bundan bir kac gn nce yanls hatrlamyorsam sal gn arkadaslarla sohbet ediyorduk dini konular agrlkta.artk konu nereden acldysa Trabzonspor neden sampiyon olamyor diye arkadas bana syledii sey

cocugun biri Trabzon macna gitmi ve orada cocuk yaralanms mac izlerken ckan olaylardan m artk bilmiyorum.Daha sonra cocuun annesi bir hocaya giderek Trabzonspor iin beddua etmesini istiyor hoca da boyle birsey yapyormus.

benim bildiimi bu ne kadar doru ne kadar yalan boyle birsey duydum.

BMN KOCAEL--BMN ANKARA
    Lazanat' l

zkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Nedense (!) imdi takmma daha bir sndm.
    Stand-up bakan istemiyoruz!

Trabzonspor Kongre yesi
    AYYILDIZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Simdi akil var mantik var gercekten hoca olan biri futbol takimina beddua eder mi ayrica beddua etmek icin hocaya gitmeye gerek yok her insan beddua edebilir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)