Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ulusoy - Ýktidar Savaþý: Baþrolde Albayrak, Figüran Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Standart Ulusoy - Ýktidar Savaþý: Baþrolde Albayrak, Figüran Trabzonspor!

Arkadaþlar biliyorum bu aralar çok baþlýk açtým ancak sizler gibi ben de yerimde duramýyorum ve Trabzonsporumuzun ne günlere geldiðini ve ne için geldiðini gördükçe gördüklerimi ve ortada duran apaçýk þeyleri yazmak istiyorum.

Bizim canýmýzdan çok sevdiðimiz - yýllarýmýzý verdiðimiz - aþkýmýzý yaþadýðýmýz TRABZONSPOR þu anda sadece bir araç olarak fütursuzca kullanýlmaktadýr.

Peki bu kullaným kime ne hakla verilmiþtir ve bu kiþiler bu hakký artýk gasp ederek (bir dilekçenin yaptýklarý!) kullanmaya devam etmektedirler.

Bu eziyetin yaný sýra TRABZONSPORU bir dakika bile düþündüklerini göremiyoruz. Bunun kanýtlarýný da transferlerle olsun - takýmla birlikte hiç bir yere gitmeyen baþkanlarla olsun - verilen sözlerin tutulmayýþlarý ile olsun - TRABZONSPORU ekonomik olarak rezilliðe sürüklemekle olsun görüyoruz.

Bundan kaç yýl önceydi bilemiyorum Haluk Ulusoy ile Ýktidar arasýnda bir çatýþma yaþandý ve dönemin spor bakaný tff.yi genel kurula çaðýrdý ancak ne olduysa yasal olarak Haluk Ulusoyu devirmeyi baþaramadýlar. Artýk onu neden devirmek istediklerini bilemiyorum þu anda bilen arkadaþlarýmýz varsa bilgilerini bizimle paylaþsýnlar.

Sonra ne oldu ? Anladýlar Haluk Ulusoy'u deviremeyeceklerini (kendisini de çok severiz ya!) ellerine kulüplerden bazýlarýný ele geçirerek kendi çizgilerinde veya yakýn insanlarý baþkanlýða getirmek ya da baþkanlýktaki insanlarý daha da kendilerine yaklaþtýrmak (hatta kendi mahalle takýmýný süper lige çýkarmak bile olabilir artýk...) süretiyle ulusoyun hakkýndan gelmek için and içtiler herhalde (!)

Þimdi büyük bir þaaþa ile baþa geçen dil uçuklatan vaadlerde bulunan bilumum sözler veren baþkanýmýz çok deðerli insan ile yola çýktýk. Biz saf! Biz temiz! Sadece yüreðinde TRABZONSPOR sevgisi olan bu kiþiyi baðrýmýza bastýk kongrede . bilemedik doðacak günlerin ne kadar karanlýk ve TRABZONSPORSUZ olacaðýný!

Diðer olanlarý ve bugüne kadar ayaðýmýza dolananlarý , boynumuzu bükenleri , utancýmýzý katlayanlarý anlatmaya gerek bile yok.

En son dilekçe olayýndan sonra "bize 1.5 ay ne kazandýrýr ki!" diye yalvaran gözlerle çýktýlar ekranlara. Size bir þey kazandýrmaz ancak TRABZONSPORA Çok þey kaybettirir ve kaybettirdi de.

Trabzonspor hangi çiviyi çakmýþ bugüne kadar bu þahýslar? Dertleri bir! Dertleri TRABZONSPORLA deðil baþka hesaplarla olan bu kiþilerin niyetleri iyice su yüzüne çýktý TFF kongresi ile.

Ulusoy gidecek ! Sonra biz gideriz demelerine ramak kaldý.

Trabzonsporumuzun bu kadar da kullanýldýðý bir dönemi hatýrlamýyorum ve olamaz da!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    42

yine süper yazmýþsýn hocam eline saðlýk...kendi þahsi emelleri için Trabzonsporu oyuncak taraftarýný çocuk yerine koyacak kadar pislik zorba zihniyet bunlarýnki....

Trabzonspor böyle rezalet görmedi....

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

tek suçlu yönetimdir bu hallere gelmemizde onlarda pazar günü feleðini þaþýracak

EÐÝTÝM ÞART!!!

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kongrenin ertelenmesine iþte bu nedenle biraz sevinmiþtim. Malum baþkan adaylarýnýn hepsi Haluk Ulusoy'a sýcak baktýklarýný açýk açýk dile getiriyorlardý. Bu bakýmdan Ulusoy'un gitmesini isteyen biri olarak son tablo hoþuma gitti. Þimdi gönül rahatlýðý ile Albayrak'a yol verilebilir
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

+ 1967
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Normal, sýradan takýmlar transfer sezonunda "transfer" konuþurlar. Ama biz, yok kongre, yok Ulusoy, yok PAF takým, yok bilmem ne...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

haluk ulusoyu sevdiðimden deðil . bu baþkan adaylarýndan hacý yýldýz gözaltýna alýnýyor ibrahim hacýosmanoðlu oftaþ delegesi çýkýyor. sadri þener ise çekimser kendi iç halinde. aralarýnda kötünün iyisi sadri þener dedik.
    trabzonsporun 2 yýldan beri kullanýldýðý artýk gün gibi ortada.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

Mustafa Önal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

ülkede iktidar her þeyi tekeline almak için her yolu deniyor. basketbol federasyonu seçimlerine nasýl müdahil olduklarýný. daha önceki federasyon seçimine nasýl müdahil olduklarýný biliyoruz. bu ülkede iþler ne yazýk ki böle baþa gelen her þeyi tekeline almak istiyor bir þekilde. kendi adamlarýnýn reklamýný daha kolay yaparlar fedarasyon koltuðundan.
    derdim ulusoy falan deil . zaten hiç sevmem gitmesini isteyen kiþilerin baþýnda gelirim ama kim gelirse gelsin bize yaramaz. bizimkilerde maþa olmaya devam etsinler takýmý düþünen yok malesef. belkide federasyon baþkanlýðýna aday olur baþkanýmýz bu kadar karýþtýðýna göre. hükümet albayraktan daha ii baþkan mý bulacak
    öldüðümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doðmadýk öldüðümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNÝ -TS KARADENÝZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlasý !

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Albayrakýn yapmaya çalýþtýðý en güzel 2. icraat. Ulusoy denen þahsiyetten kurtulmamýzý saðlayacak. Ýnþallah
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

biraz daha kullanýrlarsa küme düþer bu takým.kredimiz kalmadý..
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

BURAK DOGU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

malesef kullanýlýyor takýmýmýz ve taraftar olarak bizler sadece Trabzonsporun menfaatlerine hizmet edecek ve Türk futboluna saf, temiz duygularla katkýda bulunacak baþkanlarý istiyoruz...

Adem CAKIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Artýk bu konularý okumakta yazmakta insanýn içini karartýyor.
    Allah ýslah etsin bunlarý.
    Üzdükleri bunca insanýn vebali omuzlarýnda...

Onur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    37

Ulusoy & Albayrak elele ÝSTÝFA!!!
    FxY

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bu iktidar herþeyi yapar.Tam da düþündüðüm gibi þeyler okudum.Hiç de þaþýrmadým.Oy gelsn de nasý gelirse gelsin.Ýþin üzüldüðüm yaný bu iktidar Trabzonda hala oy alabiliyor

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    42

haluk ulusoy hakkýnda ne iyi ne kötü hiç bir düþüncem yok ama ulusoy gidincede ne gibi bir deðiþim olacak merak ediyorum kimin kimlerin baþý göðe erecek...

þimdi albayrakýn ulusoy hakkýnda herhangi bir planý var diye ortada uþak ve aracý konumda Trabzonsporun kullanýlmasý ne büyük bi terbiyesizlik hainliktir...

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý Erkut Ay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    haluk ulusoy hakkýnda ne iyi ne kötü hiç bir düþüncem yok ama ulusoy gidincede ne gibi bir deðiþim olacak merak ediyorum kimin kimlerin baþý göðe erecek...

þimdi albayrakýn ulusoy hakkýnda herhangi bir planý var diye ortada uþak ve aracý konumda Trabzonsporun kullanýlmasý ne büyük bi terbiyesizlik hainliktir...
    DEVLET`in adami gelecek ve o arada bizim SAGLAM GÜCLÜ BASKANIMIZ olmasa ozaman o günleri görmek bile istemiyorum...ondan sonra millet ULUSOY`u arar durur artik..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Bende Sadri Senerin yerinde olsam cekimser olurum. Kimbilir baskan olduktan sonra neler ile karsilasacaktir ????

Trabzon ve Trabzonspor eskisi gibi degil bana göre bizleri baskalari yönetiyor adi üstünde yönetim sadece kukla orda.

Kacanlardan basla: Senol Hoca'dan tutda Agaoglu'dan Fatih Tekke'ye kadar...bosuna terkettmediler Trabzon'u !
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

ulusoy ile albayraký al birine vur ötekine. bu iki insancýk yüzünden olan TRABZONSPORUMUZA oluyor. kullanýlan TRABZONSPORUMUZ ve MÝLYONLARCA TARAFTARIMIZ!...

banane ulusoydan albayraktan ! ikisininde büyük (!) hizmetlerini görmedik mi senelerden beri!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

bu konu belki bir kaç saat sonra kilitlenebilir ancak konun sadece trabzonspor olduðunu göstermek isterim.

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Konun kitlenmesi daha iyi olur. Çünkü bazý yazýlan yazýlar insaný tahrik ediyor.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

salihismet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Evet Trabzonspor bu konuda kullanildi, siyasetin icine cekildi, spor ve siyaset ic ice girdi, hicbir dönemde olmadigi gibi spor ve siyaset yan yana anilmaya ba$landi. Hangi siyasi görü$ iktidarda olursa olsun sporun siyasete alet edilmesini tasvip etmiyoruum.

Haluk Ulusoya gelince, bana göre kendi iktidarini sürdürmesi icin her siyasi fikire yakla$an bir ba$anlik sergiledi. Orada kalmayi sürdürmesi icin son zamanlarda tff nin parasiyla kendi reklamini yapmaya ba$ladi. Her seferinde Türk milletinin dualarini arkasinda hissettigini söyleyen Ulusoy, i$ koltuk sava$ina gelince gözünü kirpmadan Türk milletinin parasini kendi reklami icin harcayabilmektedir.

Konu$malarinda adamliktan ödün vermeyen Ulusoy, fb nin $ampiyonluk kutlamalarinda, fb ba$kanina uzattigi elin havada kalmasinin, nasil bir adamlik oldugunun aciklamasinida yapamiyacak kadar yalaka oldugunu herkese gösterdi.

Genellikle galip geldigimiz milli maclardan sonra, bu kadar sulu gözlü olmanin, bu kadar duygu sömürüsü yapmanin, milli takimin yenemeyecegi takim yoktur, sözüyle bagda$ir tarafi var mi? Sanki bu görevi ona zorla vermi$ler gibi, oynadigimiz son mactan sonra $ikayette bulunur gibi konu$malari bayagi sinir bozucu konu$malardi: Gece gündüz milli takimla yatip kalkdigim icin babamin elini öpemedim, anamin dizinde yatamadim. Karde$im sen milli takimla gece gündüz yatip kalkasin diyemi secildin oraya? Ba$kalari o i$i yapsinlar diye dünya kadar para vermiyormusun onlara, niye onlarin i$ini görevin olmadigi halde sen yapiyorsun?

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

HALUK ULUSOY`un aleyhine yapilan her yorumu gülüyorum ama sunu belirtiyim SIVASSPOR maci sonrasi 55 gün uzatmasina cok sinirlenmistim ama gerekziz bi sinirlenmeydi bu....yok reklam yapmis yok yalakalik yapmis güligim mi aligim mi anlamadim gitti...ULUSOY`un ne reklama ihtiyaci var acaba veya kime yalakalik yapacakmis vs.vs.....cok ilginc gercekten..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

takým çýksýn sahaya topunu oynasýn. bize ne ulusoyla iktidar kavgasýndan. sanki onlar barýþýk olsa bizim topçularýn ayaðýna nur yaðacak !

salihismet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    HALUK ULUSOY`un aleyhine yapilan her yorumu gülüyorum ama sunu belirtiyim SIVASSPOR maci sonrasi 55 gün uzatmasina cok sinirlenmistim ama gerekziz bi sinirlenmeydi bu....yok reklam yapmis yok yalakalik yapmis güligim mi aligim mi anlamadim gitti...ULUSOY`un ne reklama ihtiyaci var acaba veya kime yalakalik yapacakmis vs.vs.....cok ilginc gercekten..
    Karde$, fb liler kutlamalara gelmesin dedikleri halde oraya gitmedi mi? Aziz Yildirima elini uzattiginda eli havada kalmadi mi? Istenmedigi yerde durmak icin cirpinmiyor mu? Daha dün tv lere verdigi reklamla kendi reklamini yapmiyor mu?
    Yalakalik yapmak icin illede gidip birilerinin elini ayagini yalamasimi gerekir?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    38

Alýntý Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    DEVLET`in adami gelecek ve o arada bizim SAGLAM GÜCLÜ BASKANIMIZ olmasa ozaman o günleri görmek bile istemiyorum...ondan sonra millet ULUSOY`u arar durur artik..
    yaw bizim baþkan zaten hükümetin yakýn adamý. hükümet ulusoyla uðraþýyor. ulusoyda haliyle bizimle uðraþýyoruz. siz ne saçmalýyorsunuz. bu klübe bu kadar uzak olmayýn. gündemi bu kadar uaktan takip etmeyin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)