Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ulusoy - ktidar Sava: Barolde Albayrak, Figran Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Standart Ulusoy - ktidar Sava: Barolde Albayrak, Figran Trabzonspor!

Arkadalar biliyorum bu aralar ok balk atm ancak sizler gibi ben de yerimde duramyorum ve Trabzonsporumuzun ne gnlere geldiini ve ne iin geldiini grdke grdklerimi ve ortada duran apak eyleri yazmak istiyorum.

Bizim canmzdan ok sevdiimiz - yllarmz verdiimiz - akmz yaadmz TRABZONSPOR u anda sadece bir ara olarak ftursuzca kullanlmaktadr.

Peki bu kullanm kime ne hakla verilmitir ve bu kiiler bu hakk artk gasp ederek (bir dilekenin yaptklar!) kullanmaya devam etmektedirler.

Bu eziyetin yan sra TRABZONSPORU bir dakika bile dndklerini gremiyoruz. Bunun kantlarn da transferlerle olsun - takmla birlikte hi bir yere gitmeyen bakanlarla olsun - verilen szlerin tutulmaylar ile olsun - TRABZONSPORU ekonomik olarak rezillie srklemekle olsun gryoruz.

Bundan ka yl nceydi bilemiyorum Haluk Ulusoy ile ktidar arasnda bir atma yaand ve dnemin spor bakan tff.yi genel kurula ard ancak ne olduysa yasal olarak Haluk Ulusoyu devirmeyi baaramadlar. Artk onu neden devirmek istediklerini bilemiyorum u anda bilen arkadalarmz varsa bilgilerini bizimle paylasnlar.

Sonra ne oldu ? Anladlar Haluk Ulusoy'u deviremeyeceklerini (kendisini de ok severiz ya!) ellerine kulplerden bazlarn ele geirerek kendi izgilerinde veya yakn insanlar bakanla getirmek ya da bakanlktaki insanlar daha da kendilerine yaklatrmak (hatta kendi mahalle takmn sper lige karmak bile olabilir artk...) sretiyle ulusoyun hakkndan gelmek iin and itiler herhalde (!)

imdi byk bir aaa ile baa geen dil uuklatan vaadlerde bulunan bilumum szler veren bakanmz ok deerli insan ile yola ktk. Biz saf! Biz temiz! Sadece yreinde TRABZONSPOR sevgisi olan bu kiiyi barmza bastk kongrede . bilemedik doacak gnlerin ne kadar karanlk ve TRABZONSPORSUZ olacan!

Dier olanlar ve bugne kadar ayamza dolananlar , boynumuzu bkenleri , utancmz katlayanlar anlatmaya gerek bile yok.

En son dileke olayndan sonra "bize 1.5 ay ne kazandrr ki!" diye yalvaran gzlerle ktlar ekranlara. Size bir ey kazandrmaz ancak TRABZONSPORA ok ey kaybettirir ve kaybettirdi de.

Trabzonspor hangi iviyi akm bugne kadar bu ahslar? Dertleri bir! Dertleri TRABZONSPORLA deil baka hesaplarla olan bu kiilerin niyetleri iyice su yzne kt TFF kongresi ile.

Ulusoy gidecek ! Sonra biz gideriz demelerine ramak kald.

Trabzonsporumuzun bu kadar da kullanld bir dnemi hatrlamyorum ve olamaz da!
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Erkut Ay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    38

yine sper yazmsn hocam eline salk...kendi ahsi emelleri iin Trabzonsporu oyuncak taraftarn ocuk yerine koyacak kadar pislik zorba zihniyet bunlarnki....

Trabzonspor byle rezalet grmedi....

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

tek sulu ynetimdir bu hallere gelmemizde onlarda pazar gn feleini aracak

ETM ART!!!

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Kongrenin ertelenmesine ite bu nedenle biraz sevinmitim. Malum bakan adaylarnn hepsi Haluk Ulusoy'a scak baktklarn ak ak dile getiriyorlard. Bu bakmdan Ulusoy'un gitmesini isteyen biri olarak son tablo houma gitti. imdi gnl rahatl ile Albayrak'a yol verilebilir
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

FANATIK61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

+ 1967
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol a, ya da yoldan ekil.

DERIN TRABZONSPOR

yelik tarihi
    07.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Normal, sradan takmlar transfer sezonunda "transfer" konuurlar. Ama biz, yok kongre, yok Ulusoy, yok PAF takm, yok bilmem ne...

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

haluk ulusoyu sevdiimden deil . bu bakan adaylarndan hac yldz gzaltna alnyor ibrahim hacosmanolu ofta delegesi kyor. sadri ener ise ekimser kendi i halinde. aralarnda ktnn iyisi sadri ener dedik.
    trabzonsporun 2 yldan beri kullanld artk gn gibi ortada.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

Mustafa nal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

lkede iktidar her eyi tekeline almak iin her yolu deniyor. basketbol federasyonu seimlerine nasl mdahil olduklarn. daha nceki federasyon seimine nasl mdahil olduklarn biliyoruz. bu lkede iler ne yazk ki ble baa gelen her eyi tekeline almak istiyor bir ekilde. kendi adamlarnn reklamn daha kolay yaparlar fedarasyon koltuundan.
    derdim ulusoy falan deil . zaten hi sevmem gitmesini isteyen kiilerin banda gelirim ama kim gelirse gelsin bize yaramaz. bizimkilerde maa olmaya devam etsinler takm dnen yok malesef. belkide federasyon bakanlna aday olur bakanmz bu kadar kartna gre. hkmet albayraktan daha ii bakan m bulacak
    ldmde beni TRABZONA gmn . TRABZONLU domadk ldmzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA N -TS KARADENZ FIRTINASI MARMARADA
    BARA ''mes que un club '' bir kulpten daha fazlas !

sarman61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.03.2006
    Nereden
    stanbul

Albayrakn yapmaya alt en gzel 2. icraat. Ulusoy denen ahsiyetten kurtulmamz salayacak. nallah
    (talya'da Bologna teknik patronu Mihajlovi'in "Mourinho ile futbol konumam Futbol oynamam biri baz eyleri anlayamaz" lafna cevab) " Jokey olmak iin nce at m olmak gerekir?"

Muhammed KO - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

biraz daha kullanrlarsa kme der bu takm.kredimiz kalmad..
    devam gelsin mi gelsin ok zledik nk...

BURAK DOGU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.10.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

malesef kullanlyor takmmz ve taraftar olarak bizler sadece Trabzonsporun menfaatlerine hizmet edecek ve Trk futboluna saf, temiz duygularla katkda bulunacak bakanlar istiyoruz...

Adem CAKIR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    stanbul

Artk bu konular okumakta yazmakta insann iini karartyor.
    Allah slah etsin bunlar.
    zdkleri bunca insann vebali omuzlarnda...

Onur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2004
    Nereden
    Uzak Dou
    Ya
    34

Ulusoy & Albayrak elele STFA!!!
    FxY

aatay_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Bu iktidar hereyi yapar.Tam da dndm gibi eyler okudum.Hi de armadm.Oy gelsn de nas gelirse gelsin.in zldm yan bu iktidar Trabzonda hala oy alabiliyor

Erkut Ay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    38

haluk ulusoy hakknda ne iyi ne kt hi bir dncem yok ama ulusoy gidincede ne gibi bir deiim olacak merak ediyorum kimin kimlerin ba ge erecek...

imdi albayrakn ulusoy hakknda herhangi bir plan var diye ortada uak ve arac konumda Trabzonsporun kullanlmas ne byk bi terbiyesizlik hainliktir...

Samet Yildirim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    31

Alnt Erkut Ay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    haluk ulusoy hakknda ne iyi ne kt hi bir dncem yok ama ulusoy gidincede ne gibi bir deiim olacak merak ediyorum kimin kimlerin ba ge erecek...

imdi albayrakn ulusoy hakknda herhangi bir plan var diye ortada uak ve arac konumda Trabzonsporun kullanlmas ne byk bi terbiyesizlik hainliktir...
    DEVLET`in adami gelecek ve o arada bizim SAGLAM GCL BASKANIMIZ olmasa ozaman o gnleri grmek bile istemiyorum...ondan sonra millet ULUSOY`u arar durur artik..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

FANATIK61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Bende Sadri Senerin yerinde olsam cekimser olurum. Kimbilir baskan olduktan sonra neler ile karsilasacaktir ????

Trabzon ve Trabzonspor eskisi gibi degil bana gre bizleri baskalari ynetiyor adi stnde ynetim sadece kukla orda.

Kacanlardan basla: Senol Hoca'dan tutda Agaoglu'dan Fatih Tekke'ye kadar...bosuna terkettmediler Trabzon'u !
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol a, ya da yoldan ekil.

DERIN TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

ulusoy ile albayrak al birine vur tekine. bu iki insanck yznden olan TRABZONSPORUMUZA oluyor. kullanlan TRABZONSPORUMUZ ve MLYONLARCA TARAFTARIMIZ!...

banane ulusoydan albayraktan ! ikisininde byk (!) hizmetlerini grmedik mi senelerden beri!

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

bu konu belki bir ka saat sonra kilitlenebilir ancak konun sadece trabzonspor olduunu gstermek isterim.

sarman61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.03.2006
    Nereden
    stanbul

Konun kitlenmesi daha iyi olur. nk baz yazlan yazlar insan tahrik ediyor.
    (talya'da Bologna teknik patronu Mihajlovi'in "Mourinho ile futbol konumam Futbol oynamam biri baz eyleri anlayamaz" lafna cevab) " Jokey olmak iin nce at m olmak gerekir?"

salihismet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.01.2006
    Nereden
    Almanya

Evet Trabzonspor bu konuda kullanildi, siyasetin icine cekildi, spor ve siyaset ic ice girdi, hicbir dnemde olmadigi gibi spor ve siyaset yan yana anilmaya ba$landi. Hangi siyasi gr$ iktidarda olursa olsun sporun siyasete alet edilmesini tasvip etmiyoruum.

Haluk Ulusoya gelince, bana gre kendi iktidarini srdrmesi icin her siyasi fikire yakla$an bir ba$anlik sergiledi. Orada kalmayi srdrmesi icin son zamanlarda tff nin parasiyla kendi reklamini yapmaya ba$ladi. Her seferinde Trk milletinin dualarini arkasinda hissettigini syleyen Ulusoy, i$ koltuk sava$ina gelince gzn kirpmadan Trk milletinin parasini kendi reklami icin harcayabilmektedir.

Konu$malarinda adamliktan dn vermeyen Ulusoy, fb nin $ampiyonluk kutlamalarinda, fb ba$kanina uzattigi elin havada kalmasinin, nasil bir adamlik oldugunun aciklamasinida yapamiyacak kadar yalaka oldugunu herkese gsterdi.

Genellikle galip geldigimiz milli maclardan sonra, bu kadar sulu gzl olmanin, bu kadar duygu smrs yapmanin, milli takimin yenemeyecegi takim yoktur, szyle bagda$ir tarafi var mi? Sanki bu grevi ona zorla vermi$ler gibi, oynadigimiz son mactan sonra $ikayette bulunur gibi konu$malari bayagi sinir bozucu konu$malardi: Gece gndz milli takimla yatip kalkdigim icin babamin elini pemedim, anamin dizinde yatamadim. Karde$im sen milli takimla gece gndz yatip kalkasin diyemi secildin oraya? Ba$kalari o i$i yapsinlar diye dnya kadar para vermiyormusun onlara, niye onlarin i$ini grevin olmadigi halde sen yapiyorsun?

Samet Yildirim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    31

HALUK ULUSOY`un aleyhine yapilan her yorumu glyorum ama sunu belirtiyim SIVASSPOR maci sonrasi 55 gn uzatmasina cok sinirlenmistim ama gerekziz bi sinirlenmeydi bu....yok reklam yapmis yok yalakalik yapmis gligim mi aligim mi anlamadim gitti...ULUSOY`un ne reklama ihtiyaci var acaba veya kime yalakalik yapacakmis vs.vs.....cok ilginc gercekten..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    18.04.2007

takm ksn sahaya topunu oynasn. bize ne ulusoyla iktidar kavgasndan. sanki onlar bark olsa bizim topularn ayana nur yaacak !

salihismet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.01.2006
    Nereden
    Almanya

Alnt Samsunluyum55 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    HALUK ULUSOY`un aleyhine yapilan her yorumu glyorum ama sunu belirtiyim SIVASSPOR maci sonrasi 55 gn uzatmasina cok sinirlenmistim ama gerekziz bi sinirlenmeydi bu....yok reklam yapmis yok yalakalik yapmis gligim mi aligim mi anlamadim gitti...ULUSOY`un ne reklama ihtiyaci var acaba veya kime yalakalik yapacakmis vs.vs.....cok ilginc gercekten..
    Karde$, fb liler kutlamalara gelmesin dedikleri halde oraya gitmedi mi? Aziz Yildirima elini uzattiginda eli havada kalmadi mi? Istenmedigi yerde durmak icin cirpinmiyor mu? Daha dn tv lere verdigi reklamla kendi reklamini yapmiyor mu?
    Yalakalik yapmak icin illede gidip birilerinin elini ayagini yalamasimi gerekir?

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    20.04.2007
    Ya
    35

Alnt Samsunluyum55 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    DEVLET`in adami gelecek ve o arada bizim SAGLAM GCL BASKANIMIZ olmasa ozaman o gnleri grmek bile istemiyorum...ondan sonra millet ULUSOY`u arar durur artik..
    yaw bizim bakan zaten hkmetin yakn adam. hkmet ulusoyla urayor. ulusoyda haliyle bizimle urayoruz. siz ne samalyorsunuz. bu klbe bu kadar uzak olmayn. gndemi bu kadar uaktan takip etmeyin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)