Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geçmis Olsun Kazim Koyuncu...

Guests
    Ziyaretçi

Topicle alakasi yok ama Gölge oyunu Allah sabir versin arkadasim sana da...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allah Acil sifalar versin..

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üzüldük.Allah Acil Sifalar versin.

Kazim Koyuncu'nun hasta olup yataklara düsmek gibi bir hakki yok ki ! Daha çok isimiz var onunla.. Bu sezonun son maçi Istanbulsporla, Istanbul'da.. Ve muhtemelen deOlimpiyat stadinda 80.000 kisinin önünde oynanacak bir sampiyonluk turu maçi olacak bu maç.. Istanbul'un tarihinde görmedigi birambians olacak belki de o gün...

O maçta Kazim Koyuncu elinde mikrofunuyla sahanin göbegine inecek, "UYY!..AHAAA!..." diyecek ve hep birliktesikesiz, saibesiz, son 20 yilin ilk gerçek sampiyonunuselamlayacagiz orada.

Daha çoook isimiz var Kazim, yok öyle kaytarmaca..Omuzlarini titret ve kendine gel!.

Acil sifalar..

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaradan Mevlam, Kazim KOYUNCU'ya acil sifalar versin...

Nereden
    Avrupa Diğer

Allah acil sifalar versin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

kazim koyuncu kardes..

ta zugasi berepe'den beri izliyorum seni ve arkadaslarini. biliyorum ki söyleyecek seylerinin daha minicik bir bölümünü söyledin. öyle bir anda birakip gitmeye hakkin yok, ve gitmeyeceksin de..biliyoruz.

seni "yoklayan" hastaliga gerekli yaniti verecek gücün de moralin de var, olmali.

hasili; sezonun son macinda olimpiyat stadindayiz.."gel" demek haddimiz degil, biliyoruz ki orada olacaksin, elbet elinde mikrofonla..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bu arada kazim koyuncu kardesin 2 subat'ta bursa'da verecegi konseri; iptal edilmeyecek ve volkan konak kardesimiz bu konseri kazim kardesimiz adina gerceklestirecek. onlara da bu yakisir..

kazim abi allah acil sifalar versin. Suan trt2 de konseri var

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Aniketus Nickli Üyeden Alıntı

Kazim Koyuncu'nun hasta olup yataklara düsmek gibi bir hakki yok ki ! Daha çok isimiz var onunla.. Bu sezonun son maçi Istanbulsporla, Istanbul'da.. Ve muhtemelen deOlimpiyat stadinda 80.000 kisinin önünde oynanacak bir sampiyonluk turu maçi olacak bu maç.. Istanbul'un tarihinde görmedigi birambians olacak belki de o gün...

O maçta Kazim Koyuncu elinde mikrofunuyla sahanin göbegine inecek, "UYY!..AHAAA!..." diyecek ve hep birliktesikesiz, saibesiz, son 20 yilin ilk gerçek sampiyonunuselamlayacagiz orada.

Daha çoook isimiz var Kazim, yok öyle kaytarmaca..Omuzlarini titret ve kendine gel!.

Acil sifalar..

bir deger olarak görüp,henüz yeni yeni bagrimiza bastigimizKazim Koyuncu'ya,son yillarda bölgemiz insanina musallat olan bu illet hastaligi hiç yakistiramadim...

hastalik ve ölüm kimseye yakismaz ama,Kazim'a hiçmi hiçyakismaz...

acil sifalar kardesim...

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kazim abiye acil sifalar diliyorum ve kendisinin 29 ocaktaki yemege davet edilmesini ve hatta ikna edilmesini istiyorum........( çakir abi bilgilerine duyurulur...)))))))

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yemek organizasyonuyla ilgili ilk mesaj yazildigindan beri sürpriz misafir olarak niteledigimiz kisi hep Kazim Koyuncu'ydu zaten. Kazim abi davet edildi, saglik durumu iyi olursa, o gün kendini iyi hissederse aramizda olacak. Tek dilegimiz bu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yüce Allah kendisine acil sifalar versin, elimizden ne geliyorsa yapalim, destekse destek, maddi manevi...

alitemelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CilginGenc Nickli Üyeden Alıntı

Onula ilk Trabzon-gençler birligi kupa maçi finalinde sirtinda Trabzonsporumun formasi elinde bayragi... sanatçi degilde bir vatandasgibi Trabzonsporlu sevircilerin arasina dalip maça girerken tanismistim.. sonrasi Of'da senlige davet ettimizde kirmadi kalkti istanbuldan geldi Of'a senlige ve mükkemel türküleri ile bizi costurdu.. sanki 40 yillik arkadasi gibi bizim aramizagirdi çiktik of da bulvarda volta attik oturduk içik sohbet ettik muhabbet ettik.. sonradan ise kafaya koymustu Trabzonspor a bir beste yapacakti Ve yapti Her gol sonrasi çalan oo "uy Ha Ha" bestesini trabzonspor a uyarlayip verdi... ve..

Geçen o aci haberi duydumda tüylerim diken diken olmustu sanki öz abim kanser olmus gibi hisettim ve ediyorumda.. ewet Kazim abi testiskanseri olmus ve simdi cerrah pasada tedavi altinda imis ama morali çok iyi imis.. sanada bu yakisir Kazim abim Ha Konser Ha kanser Kazim hocam bunuda yener...

En azindan bizimde bir katkimiz olsun önümüzdeki hafta kayserispor maçinda Tribünleri 2-3dk ligina olsa bile Kazim Koyuncu OOOoO diye bagirsak herhalde ona vere bilecegimiz en büyük hediye olur..

TEKRAR SAGLIGINA KAVUSUP ARAMIZA DÖNECEGIMDEN SÜPHEM YOK KAZIM ABI.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

ben de o maça gitmistim...hatta kuzenimde bilet yoktu.bilet ararken kazim abiye rastladik.bilet varmis.sagolsun verdi bileti.abi ne fiyati ne kadardi dedigimizde gözlerimizin içine öyle bir bakisi vardi ki.....ne yalan söyleyeyim utandim...ayrilirkende söyle dedi:bugün susmak yok,kupayi kesin alacaz...

acil sifalar[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

daha dün trt 2 de konserini izledim geceyarisina kadar.çok iyi söylüyordu allah yardimcisi olsun ona tüm karadenizin ihtiyaci var

Nereden
    Trabzon

"KAZIM KOYUNCU" adini duydunuz mu? O karadenizin hirçin dalgalari gibi coskun bir delikanli

türkülere bir baska ses, bir baska yorum katti genç yasinda. Onu dinlerken yerinizde duramazsiniz, onunla konusurken yüzünüz asamazsiniz,

Ama o bizim yüzümüzü astirdi bu günlerde...

Çocuklarimin arkadasi, oglum gibi sevdigim Kazim Koyuncu "kanser" tedavisi görüyor...

Çernobilin karadenize en büyük armagani "kanser"...

28 Ocak aksami KANSERE "VIVA" demek için çikiyor sahneye KOYUNCU Istanbul'da...

Doktorundan kopardigi zoraki izinle tedavi öncesi konserinde onu kisacik kesilmis saçlari ile izleyecegiz...

Ve cosacagiz yine onunla...

Içimiz kan aglarken, gülecegiz...

Istanbul'da...

Asagi'da 23 Ocak Günü Koyuncu'nun Cumhuriyet Gazetesinde yayinlanan ropörtajindan bölümler aktariyorum. Tamami için linki tiklayabilirsiniz.

sevgiyle, dostça ve saglikla kalin.

nazmiye halvasi

gazeteci

Nereden
    Trabzon

kazim koyuncu'dan kansere viya [/list]
        Denizin Çocugu, yakalandigi hastaligi müzikle daha fazla ugrasmak için bir müjde olarak görüyor

Koyuncu'dan kansere Viya

Kazim Koyuncu, 28 Ocak Cuma aksami Yeni Melek Gösteri Merkezi'ndeki dinleyicileriyle ya da kendi tanimiyla arkadaslariyla ikinci bulusmasina vücudunda yeni fark ettigi tümörlerle yani kanser hastaligiyla hazirlaniyor. Yine horonlar tepilecek, hüzünlü sarkilar söylenecek ama kesinlikle sigara içilmeyecek. Koyuncu, ''Kanser ve konser arada sadece bir harf farki var. Hiçbir sey umurumda degil. Ben Yeni Melek'te konserimi yapacagim. Arkadaslarim üzülmesin, her zamanki simarik, kendini vermis halimle çikip sarkilarimi söyleyecegim'' diyor.

Kazim Koyuncu, bir kemoterapi seansi sonrasi dostlarina gülümsüyor.

Cumhuriyet 23.01.2005

HATICE TUNCER

Denize ''viya iner'' Karadenizliler... Viya dalgalarla dans etmektir, yüzme bilmeden de kayip gitmektir batmamayi basararak... 90'larin basinda Lazca rock yapan ''Denizin Çocuklari'' ndan (Zugasi Berepe) biriydi Kazim Koyuncu. Gruptan koptuktan sonra 2001'de ilk albümü ''Viya'' ve 2004'ün nisaninda ''Hayde'' yle bir rüzgâr tasidi Karadeniz'den. Çay filizi, derenin siriltisi, dalda karayemis, denizde taka, Kaçkarlar'da duman, yapraga vuran yagmur damlasiydi sesi. 28 Ocak Cuma aksami Yeni Melek Gösteri Merkezi'ndeki dinleyicileriyle ya da kendi tanimiyla arkadaslariyla ikinci bulusmasina, vücudunda yeni fark ettigi tümörlerle yani kanser hastaligiyla hazirlaniyor. [/list]
        .............

DENIZIN ÇOCUGU

Koyuncu, hastaliginin ilacini ve müzigindeki gelismeyi de sevgide görüyor: ''Sevmeyi bilebilmek, sevdigini hissedebilmek, sevenlerle göz göze gelebilmek. Bu kanserde de ise yarayacak, muhtemelen müzigimi büyütecek. Bu süreç beni sadece müzige yönlendiriyor. Daha az konusmaya, daha çok müzik yapmaya, daha hizli kosmaya ve dans etmeye sevk ediyor. Bu hastalik benim için gerçekten bir müjde olabilir. Aksi takdirde bu hayat su ana kadar yaptiklarimla durur.''

Kazimseverler, 28 Ocak aksami Yeni Melek Gösteri Merkezi'nde, henüz dökülmeden baba meslegini sürdüren agabeyinin kisacik kestirtigi saçlariyla karsilasacak. Yine horon tepecekler, hüzünlenecekler ama kesinlikle sigara içmeyecekler: ''En iyi ihtimalle haziran ayina kadar konser veremeyecegim. Kanser ve konser arada sadece bir harf farki var. Hiçbir sey umurumda degil, ben Yeni Melek'te konserimi yapacagim. Arkadaslarim üzülmesin, her zamanki simarik, kendini vermis halimle çikip sarkilarimi söyleyecegim.''

Denizin çocugu-Zugasi bere, kiyida bekleyenlerin gözlerine bakip bilmedigi bir denize ''viya'' iniyor.

Hayde! Viya Kazim Koyuncu...

'RADYASYONLU ÇAY IÇMEK ZEKÂ? SORUNU DEGIL, BIR SUÇTUR'

Koyuncu, Rusya'da 1986 yilinda meydana gelen Çernobil nükleer kazasinin etkilerine kayitsiz kaldiklari gerekçesiyle yetkililerin cezalandirilmasi istemiyle geçen nisan ayinda Istanbul Cumhuriyet Bassavciligi'na suç duyurusunda bulunan sivil toplum temsilcilerinin arasindaydi. Facia tarihinde 14 yasinda olan Koyuncu, kaza sonrasi ilk yagmurlarin üzerine yagdigini anlatti: ''Hepimizde tümörler var ve hayatimizin belirli dönemlerinde radyasyon veya baska etkiler tetikleyip kansere dönüstürüyor. Kaza sonrasi adini animsamadigim bir bakanin 'iyi gelir' diyerek radyasyonlu çay içmesi yalnizca bir zekâ sorunu degil, suçtur. Çernobil'den sonra erken teshisler için rehabilitasyon merkezleri kurulabilir, belki binlerce insan ölmezdi. Hangi sehirde, kaç insan kansere yakalanmis gibi bir istatistik bile yapilmamis. Bu ülkenin politikacilara, yalancilara ihtiyaci yok. Ben böyle duyarsiz yöneticilerin halk düsmani olduklarini düsünüyorum''

Nereden
    Trabzon

istanbul da bulunan arkadaslar lütfen yalniz birakmayalim pirlantamizi. hepimizi uzaktan yada yakindan vurdu bu kanser. sadece 1. derecedeki akrabalarimin arasinda kanser tedavisi gören 3 kisi var. dayimin oglu daha 23 yasinda 80 kilodan 50 kiloya düstü. insanin içi yaniyor.aslinda söylenecek ,yapilacak çok sey var ama...

kazim'in konseri bütün sorumlulara cevap olur insallah.

volkan konak cerrahpasa'yi söylediginde medya sadece parçanin yasaklanmasi ile ilgilendi. ülkemiz maalesef böyle. konunun özü ile ilgilenen yok.

bizi bizden baska kimse savunmayacak anlasilan. sorumsuz siyasilerin suçlarini karadeniz halki caniyla ödüyor. biz buna mi layiktik. karadeniz halki türkiyenin en çaliskan ,en zeki,en namuslu,en onurlu halkidir.ödülümüz bu muydu yani ???

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dün gece TRT2'de konseri vardi... Çok da eglenceliydi..

Geçmis olsun. 15-20 gün kadar önce duymustum rahatsizligini. Erken tanindigi için iyilesme orani yüksek demislerdi. Sevinmistim..

Insallah öyle olur..

Allah acil sifa versin

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Allah (C.C) acil sifa versin. Buraya düsüncelerimizi yazalim: http://www.kazimkoyuncu.com/ziyaretci-turkce.htm[img]smileys/smiley32.gif[/img]

tamer__61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

yeni duydum cok uzuldum arkadaslar.

ama yüce rabbimiz onu bizden ayirmiyacaktir ve ona sifasini verecektir.

arkadaslar hep birlikte dualarimizi kazim abimizden esirgemeyelim.

gecmis olsun abiiim.

maca gidecek arkadaslar sakin kazim abiye tezahurrat yapmayi unutmayin.

Nereden
    İstanbul

çok üzüldüm kayseri maçinda onun için bagirmaliyiz morali için ii olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ibo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Acil sifalar dilerim....

Onu ofta ki senliklerde tanimistim ondan sonra iki kasetini de aldimfarkli bir sesi war

insallah allahin yardimiyla iyilesecek

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hey millet uyumayin ziayretçi defterineiçinizden gelenkelimeleri yazin.

Kaysei maçinda bütün stad bagirmali Kazim Koyuncu diye. Bu organizasyonu yapabilecek veya yaptirabilecek arkadasalrin dikkatine.

Allah acil sifalar versin[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)