Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 177 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 11 Oyuncumuz Soğuktan Etkilendi

10 numara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı mahmuter61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivaslı oyuncular Antalyadamı oynadı???Aynı şarttaydı elbette yazık ama sen maçın başında kaçır o golü Allah adamın kulağını şişirir başka yerini de acıyamam bunlara biz her hafta rezil yönetim sayesinde buz tuttuk!!!-61 dereceye çıktık bize acıyanmı var???
    konu sivaslı oyuncuların antalya'da oynadığı yada şartların bize farklı olması değil sadece böyle birşey oldu geçmiş olsun demek bu kadar zormu?
    poetricus

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gecmiş olsun futbolcular böyle olduğuna göre taraftarlar ne haldedir kimbilir
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umut'da da ne kulak varmış be kardeşim!!!Herhalde takımda en çok onun kulaklar donmuştur.Kepçe kulak olduğundan en çok o etkilenmiştir.

Dün tribünde battaniyelileri görünce şaşırmadım desem yalan olur.Bir soğuk ne kadar soğuk olabilir ki düşünürken; işin vehameti sahaya atılan karanfillerin kırılması ile ayyuka çıkmıştı...

Bencede bu maç bu soğukta oynanmazdı...Federasyon ve bizim iş bilmez yönetimaz az kaldı.Her ikinide yakında devrileceksiniz.Hadi federasyon maçı oynatıyor, senin yöneticilerin neden bu soğukta maç oynuyor ki?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

geçmiş olsun.ne diyelim...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    Ankara

Alıntı mahmuter61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivaslı oyuncular Antalyadamı oynadı???Aynı şarttaydı elbette yazık ama sen maçın başında kaçır o golü Allah adamın kulağını şişirir başka yerini de acıyamam bunlara biz her hafta rezil yönetim sayesinde buz tuttuk!!!-61 dereceye çıktık bize acıyanmı var???

baba alemsin valla
    evet üzülmekle birlikte dediklerine katılıyorum
    bizim takıma gelenlerin kimisi sıcağa alışkın soğukta oynayamaz
    kimisi soğuğa alışkın sıcakta oynayamaz
    sivaslılarda maşallah magirus dolmuşların viseti gibi şıkır şıkır oynadılar
    hiç bi sorunda göremedik karşı cenahta.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır buckler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

paralarını aldılarmı ısınırlar.. bu futbolcular bizim için naaptıki? sonuçta para için ordalar bizi sallayan yok.. taraftar üzülmüş onlar için dert diil.. paralarını alsınlar rahatlasınlar...

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bütün futbolcularımıza geçmiş olsun.
    maç sırasında onlara o kadar kızgındımki bu resimleri görünce üzüldüm şimdi.
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ulan madem bukadar soguktuda neden itiraz etmedi bizimkiler ? Maci baska zaman oynasaydik. Nebicim yonetim bu ya!
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

-25 Derecede başka hangi ülkede maç yapılır ki bu kadar sorumsuz bir federasyon...Neden se hep bizi buluyo böyle aksilikler...!!!

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ne biçim iklim bu ne şans bu ne talih bütün sıkıntılar Trabzonspor'u mu buluyor.

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivaslı oyuncularada Allah kolaylık versin..
    fazla lafa gerek yok onlar immum mu olmuslar soguga yahu bu resimlerin gercek olduklarina bile inanmiyorum ya neyse allaha havale ediyorum bu sahtekarlari.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bir ekleme daha yapayım, şu anda Sivasspor ve Trabzonspor da roller değişilmiş.
    Eski Trabzonspor ruhu Sivasspor'a geçmiş.

Ya sivas sporlular demirden adammiydilar , onlarda bu tur resim cekipde sivas sporun resmi wep sitesinemi koydular???? buda nuri bey ve ruhsuz yonetimin bir ayak oyunu baska bir sey degil yaziklar olsun bu zihniyete.

Bmn yonetimin yerinde olsam bu basligi kokunden kaldirirdim onlarin ayak oyunlarina alet olmamak icin, kusura bakmayin ama aklimdan oyle seyler geciyorki krizlerim geliyor ya arkadaslar bizimle resmen alay geciyorlar bunlar, tovbe tobve.

Iki gun sonra bir kisi kendini boztepeden assagiya atar ve bir mektup geri birakir ve bu mektupda nuri albayragin yeniden secilmesi icin yalvarir vs vs vs.
    Konu zeleka tarafından (14.01.2008 Saat 17:46 ) değiştirilmiştir.

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı araklili61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    . Ayrıca oyuncularımızın Gençlerbirliği Oftaşspor maçına da yetişememe durumu söz konusu” diye konuştu.
    öncelikle geçmiş olsun......... eğer yetiştirilemezlerse bu kadro darlığında vay halimize

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçta futbolcunun parmakları donduAmatör Lig maçında aşırı soğuklar nedeniyle parmakları donan futbolcu tedavi altına alındı.

14.01.2008 16:15Sivas Süper Amatör Lig’de oynanan bir maçta soğuk hava nedeniyle futbolculardan Muhammed Demir’in sağ elindeki 3 parmağı dondu.

Buna rağmen maça devam ederek bir de gol atan Demir, maçın ardından tedavi altına alındı.

Sivas Süper Amatör Lig’de Paşaçayır Sahası’nda oynanan Sivas Belediyespor-Sağlıkspor maçının ilk yarısında, Sivas Belediyespor’da top koşturan orta saha oyuncusu Muhammed Demir (26) sağ elinin 3 parmağının soğuk havadan etkilendiğini fark etti.

Parmaklarını hareket ettiremeyen ve morardığını gören Demir, buna rağmen durumu kulüp yetkililerine söylemeyerek maça devam etti.

Maçın ikinci yarısında bu halde futbol oynanan Demir’in bir de gol attığı maç 2-0 Sivas Belediyespor’un üstünlüğüyle sona erdi.

Karşılaşmanın ardından Demir, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde tedavi altına alındı.

Maça devam edip, bir de gol attı!

Tedavisi hastanenin el cerrahisi servisinde devam eden Demir, yaptığı açıklamada, bu sezon başından beri Sivas Belediyespor’da forma giydiğini belirterek, "Cumartesi Sağlıkspor ile maçımız vardı. İlk yarı bittiğinde sağ elimin 3 parmağının donduğunu fark ettik. Kendimiz biraz yumuşatmaya çalıştık" diye konuştu.

Parmaklarında morarma ve his kaybı olduğunu anlatan Demir, "o elle maça devam ettim ve bir de gol attım. Maçtan da galip ayrıldık. Maçtan sonra hastaneye geldik, ameliyat oldum. Bir süre daha hastanede tedavi göreceğim" dedi.

Maç sırasında ellerinde eldiven olmadığını ve devre arasında hocalarına parmağının durumunu söylemediğini ifade eden Demir, "fakat sonuçta orada 22 kişiyiz, sadece bana oldu. Şansızlıktan mı, yoksa benim bünyemin zayıf olmasından mı bilmiyorum. Sağlıkspor maçında sağlığımdan oldum" dedi.

Tekrar ameliyat olacak

CÜ El Cerrahisi Bölümü Sorumlusu ve Ortopedi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hayati Öztürk ise Demir’in kendilerine geldiğinde 3 parmağında donmadan kaynaklanan dolaşım sıkıntısı bulunduğunu belirterek, şöyle konuştu:

"Tıbbi tedavisini yaptık, rahatlamayınca cerrahi tedavisini yapıyoruz şu anda. Ancak dolanım hala riskli. Bugün yeniden bir ameliyata alacağız. Tam durumu birkaç güne kadar belli olur." Bu soğuk havalarda mecbur kalmadıkça dışarı çıkılmaması gerektiğini, spor yapılacaksa eldivenlerle veya günün sıcak saatlerinde yapılması gerektiğini vurgulayan Öztürk, donmanın his kaybı, morarma ve su toplama şeklinde kendini gösterdiğini belirtti.

Sırayla Demir’in yanında refakatçi kalan takım arkadaşlarından Bayhan Çelik, çok soğuk havalarda maçların oynatılmaması gerektiğini ifade etti.

AA
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Alıntı DİE4YOU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun......... eğer yetiştirilemezlerse bu kadro darlığında vay halimize
    ayni seyler sivas sporicinde gecerli ozaman iyi sivasda kadro darligindan yenilecek demekdir ohhh be rahatladim sagolun arkadaslar.

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yazık ya.İnsan sağlığı herşeyden önemlidir.Madem böyle bir soğuk vardı.Maçı neden tatil etmediler.Yada ne bileyim başka bi yere alınabilirdi.Sivaslı futbolculara da Allah kolaylık versin.geçmiş olsun ne diyelim.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

f.bahçe'Li futboLcuLara böyLe bişe oLsa yargara kopardı
    7
    Cngz_61

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rabbim $ifa versin....
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Öncelikle geçmiş olsun.

Unutulmaması gerek ki Sivaslı topçular orda ilk defa maç oynamıyorlar. Bu soğuk ilk olarak yaşanmış olabilir ama Sivaslılar her gün o iklimin içinde zaten. Antrenman yapıyor, maç ediyor, sokakta dolaşıyor, yaşıyor...

Muhakkak onlar da etkilenmiştir ancak ılıman iklimli Trabzon'da yaşayan topçular kadar etkilenmelerini beklemeyelim.

Sahtekarlık değildir bu, bariz gerçek. O kadar da değil yani.

Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm Umut'a.

Maçın oynatılmaması gerektiğiyle ilgili ise tüm yorumlara katılıyorum.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçmiş olsun futbolcular

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Hepsine geçmiş olsun diyorum. Evet eleştirirken bunu dikkate almadığımızı yeni farkediyoruz. Fakat böyle bir haberi hemde bu fotoğraflarla resmi siteye koymanında bir amacı olduğuna inanıyorum!
    FxY

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu saatten sonra kimse bu kadrodaki oyunculara kızamaz.Gökdeniz'le Yattara'yı çıkart elde kalanlarla takım yükselme gurubunda bile tutunamaz.Büyük takımda sadece 2 tane skoru etkileyecek adamınız varsa önce laneti bu kadroyu oluşturan yönetime ve eski t.d. okuyacaksınız.
    Resimleri görünce kanım dondu! Tüm futbolcularımıza geçmiş olsun diyorum.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Hey güzel allahım,görüyor dağını veriyor karını.Ben maçtan sonra yakalayabilsem tüm TS takımını ısırmak istiyordum ,güzel mevlam imdada yetişmiş,yarattığı soğuğu ile TS'lu yumuşak futbolcuları ısırttmış.Ne diyelim;
    '' Mevlam görelim neyler,neylerse güzel eyler ''
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Karadağ06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Fırat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok kötü olmuşlar. Özellikle Umut Bulut. Geçmiş olsun hepsine.

Maçın tatil edilebilme ihtimali yok muydu acaba? -25 derecede futbol mu oynanır?
    havalar Sivasta biraz zor ısınır
    o yuzden bu mac ertelense haftaya olan maçta ertelenmesı gerekır yanı Sivas hep soguk
    .:'TraBz0nSp0r':.
    X ANTİ istanbul X

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)