Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 58 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz Taraftarız Holigan Değil

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla ben kendı adıma karsılama, tepkı falan beklemııyordum zaten, ustune ustluk suraya yazıyorum haftasonu macta maraton albayrak lehıne tezahurat yapıcaktır ve ben yıne hıc sasmıycam, nuri beyın tek yapabıldıgı sey bu zaten.
    Murdar bir halden muhteşem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben sizleri bilmemde ben bu sene sivas maçı öncesi 2-3 gün önce denizbankta işlem yaparken ziyayı görmüştüm onu orda dövmediğim için pişmanım şimdi bir yöneticiyi futbolcuyu görsem döverim bu benim fikrim isteyen katılır istemeyen katılmaz biz sustuğumuz için bazı şeyleri unuttuğumuz için tepkiyi tam olarak gösteremediğimiz için böyle oluyor bugüne kadar taraftar oldukta ne oldu hiç bir şeyy birde holiganlığı deneyelim yoksa trabzon çok vahim küme düşme takımıyla 7 puan var arada ve takımda bir gökdeniz birde yattara kaldı çok kötü

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar iyi diyorsunuz güzel diyorsunuz asalım keselim indirelim camı çerçeveyi kıralım dökelim de, burası muz cumhuriyeti değil ki? Bu ülkenin polisi savcısı hakimi var. Herkes sanki yaptıkları yanına kar kalacakmış gibi işkembe-i kübradan sallıyor.

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunu daha once de soyledim simdi de soyluyorum.
    Gecmiste bu klupte yoneticilik, hocalık ve futbolculuk yapmıs olup, alınan basarısız sonuclardan ya da yapılan yanlıs ugulamalardan dolayı elestirdigim hatta kufur ettigin kimler varsa hepsinden siz forum uyeleri huzurunda ozur diliyorum.

Bugunleri gordukten sonra bize mustahak demekten baska birsey gelmiyor icimden.

Sonucta insanlar layık oldukları sekilde yonetilirler.
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazoliii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu postu Ersen Martin olayı patladığında Trabzonda gördüklerim üzerin yazmıştım...Okumanızı tavsiye ederim...

--------------------------
    09/17/07

Bu arada 10 günlük Trabzon tatilimden bugün döndüm.Bir gözlemi mi anlatmak istiyorum yeri tam burası olmasada...Bu geçen hafta bursa maçı ve özellikle de patlayan ersen olayı özellikle bu gözleme neden oldu.Aklı başında her insan gibi Hepimiz biliyoruz büyük rezillik.Trabzonda ki esnafın,annemin babamın,arkadaş çevremiz,bir alt jenerasyon olan kardeşlerimin,komşularımın,mahallemizin bakkalının ve dolmuş şoförlerinin vs vs... görüşleri tepkileri ne mi ?

0 !

Kimsenin umurunda değil.Kimse artık sinirlenmiyor bile.Hatta ve hatta kimse öyle bir olayın farkında bile değil.Herkese ilk ben anlatıyorum.Bir sinirler lafa giriyorum anlatıyorum anlatıyorum bir sürü heyecanlı heyecanlı,karşılığında aldığım yorumların hepsi aynı :
    gülerekten " Ya Trabzonspor işte..."

Çok üzüldüm çok...Şehirden bütün umudumu yitirmiş durumdayım ! Sanki kendimi bir kayseride sivasta antepte hissettim.arkadaşlarım abilerim kardeşlerim kimsenin haberi bile yok ! Haberi verdiklerim kimse beni sallamadı bile ! Üzerinde 20 sn bile konuşulmadı ! Suluhanda WC ye giderken hiç bir masada konuşulmuyordu...Hep gittiğim kuaför de işim 1 saat sürmesine rağmen çalışanlar,gelenler gidenler,1 kişi bile dile getirmedi.Mahalle arkadaşlarımın hiç birinin haberi dahi yok.

Dedim ya en acısı da , kime anlatıyorsam,bir gülücük patlatıyor ve ardından " La Trabzonspor işte olm yaa " diyip gülmeye devam ediyordu.

O kadar bizim hasta paranoyak antrenör ve adam(!) bozuntusunun yaptıklarına,yönetim kelimesinden bihaber zavallıların yaptıklarına rağmen yıkılmadım,bu Trabzona gittiğimde gerçekten yıkıldım.Halkımın beni hiç bu kadar üzdüğünü hatırlamıyorum !
    Trabzonda ki durum aynen bu şekilde .
    herkesi küstürdüler.
    millet yalan dinlemekten bıktı.
    bunu sadece NA için söylemiyorum. son yıllardaki yönetimlerinde katkısı var.
    bu bir süreç ti. her geçen hafta- yıl derken bu günlere gelindi.
    morfin yemiş gibi oldu herkes. yavaaaş yavaş tepkisizlik normalleşti.
    maç kaçırmayan insanlar maçlara gitmez oldu. TS konuşulurken amaan bunların peşine mi gideceğim der olundu.
    kendi gözlemimde var. dışarda tv de, yada statta her izlediğim maçta kendim şahit oluyorum. azımsanmayacak bi çok kişinin dediği şey '' bidaha bu takımın maçını izlersem! '' ''bilmem kaç yıldır gelmiyordum şimdi geldikte ne oldu bu ruhsuzlarımı izleyeceğim ! '' vs..... hep bu tip konuşmalar.
    milleti bıktırmışlar . küçük düşünen insanlar bizi yönettikçe daha çok küsenler olacak.

ama herkes bilsin ki,
    Trabzon küllerin altındaki kor ateş gibi. bunuda adım gibi biliyorum. Takım düzgün yönetilsin başarı zaten kaçınılmaz olur. Trabzonspora kızıp takip etmiyorum diyenler az bi başarıda benden çok soruyorlar. tek sıkıntı Trabzonspor Layık yöneticiler tarafından yönetilmediğimiz. Trabzonsporun büyüklüğünü gerçekten bile camianın beklentilerini gerçekten bilen birisi olursa bu takım ayağa kalkar. o küstürülen küller altındaki taraftarda küllerinden yeniden doğar.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Trabzon

Taraftarlar Sabah İdmanından çıkartı
    14 Ocak 2008 11:38

Bordo Mavili takımın sabah yapılan antrenmanında bir grup taraftar tribünlerden çıkarıldı.

Trabzonspor'un sabah yapılan antrenmanını izlemek için gelen bir gurup taraftar takımı alkışlayarak protesto edince tesislerin korumaları tarafından tribünlerden çıkarıldı.

Antrenmanda futbolcuların konsantrasyonunu bozarlar gerekçesi ile çıkarılan taraftarlar ise taşkınlık yapmadan idmandan ayrıldılar

taraftarımızı kutlamak lazım aşıraya kaçmadan alkışlarla en güzel şekilde protesto etmek için gitmişler kutlamak lazım ama bu insanları idmandan çıkarmak neyin nesi parasını verdiğimiz boğazını doyurduğumuz insanları bu kadar bile eleştiremiyceksek biz daha neyiz

Mustafa K. Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bız dun sıvasta soguktan buz tutarken bıse yokta takım trabzona gelıncemı koruma oluyo yazık cok yazık

Canİlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan

eğer oftaş maçında maratonda nuriye ve takıma şiddetli bir protesto olmazsa kombinemi yıortıp atıyorum ve birdaha bu sezon maça gitmiyorum. trabzonum üzerine oynanan bu oyunları görerek kahrımdan ölmek istemiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)