Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 181 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Albayrak'ýn Reklamý, "BAÐIÞ DUYARSIZLIÐI" ve BECERÝKSÝZLÝÐÝN SON PERDESÝ!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Standart Albayrak'ýn Reklamý, "BAÐIÞ DUYARSIZLIÐI" ve BECERÝKSÝZLÝÐÝN SON PERDESÝ!...

Hepinize burada yazmaya baþladýðým konu hakkýnda ne kadar üzgün olduðumu ve aslýnda utandýðýmý söylemek ile baþlýyorum.

Bizler Türk Milleti olarak topraðýmýza - bayraðýmýza - vatanýmýza baðlý insanlarýz ve bu topraða gözlerini dikmiþ insanlara karþý canlarýyla koruyan gencecik fidanlarýn hikayesini biliyoruz ve bir çoðumuz da onlarýn kutsal "ÞEHÝT" mertebelerine ulaþmasak da askerlik görevimizi gururla ifa ettik.

Hakkari Daðlýca'da hain bir þekilde pusuya düþürülen askerlerimizin þehit olmalarýnýn ardýndan millet olarak ayaða kalktýk ve sokaklara döküldük ve hala da oturmadýk. Ta ki o hainlerin zehirli baþlarýný ayaklarýmýzla tamamiyle ezinceye kadar oturmayacaðýz.

O günlerde milli takým önderliðinde çok anlamlý bir baðýþ kampanyasý yapýldý ve milyonlarca insan milyonlarca ytl baðýþladýlar. bu baðýþlar geçtiðimiz hafta içerisinde genelkurmay baþkanýna törenle teslim edilerek o kampanya sona erdi (86.ooo.ooo ytl)

Bu baðýþ dalgasýyla ayaklanan Türk milleti kurumlarýyla þirketleriyle dernekleriyle ve son olarakta kulüpleriyle baðýþlara katýldýlar. Bu kulüplerin arasýnda tabiki TRABZONSPOR KULÜBÜ de olmak zorundadýr. Çünkü halkýyla bu ülkeye en baðlý þehirlerden birisidir Trabzon. TRABZONSPOR KULÜBÜ BAÞKANI NURÝ ALBAYRAK KULÜBÜN ÝLK YARI SONUNA KADAR KÝ BÜTÜN ÝÇ SAHA MAÇLARDAN ELDE ETTÝÐÝ HASILATLARI ÞEHÝT AÝLELERÝNE BAÐIÞLAYACAÐINI AÇIKLADI . bu durum tabiki bizim tarafýmýzdan beklenen bir davranýþtý. diðer onlarca kulüp dernek gibi TRABZONSPOR da bu görevini yerine getirmeliydi.

iþte size o günlerden bir kaç haber baþlýðý aktarayým .

"""""""""""""tarih 11-10-2007

Trabzonspor'dan anlamlý karar!
    Trabzonspor Baþkaný Nuri Albayrak, ilk yarýda kendi sahalarýnda yapacaklarý tüm maçlarýn hasýlatýný þehit ailelerine baðýþlama kararý aldýklarýný belirtti.

Albayrak, yaptýðý açýklamada, son günlerde yaþanan terör saldýrýlarý sonucu büyük üzüntü yaþadýklarýný ifade ederek, ''Ülkemizi kana bulayan terör saldýrýlarýnda þehit düþen gençlerimizi unutamayýz'' dedi.

Bunun için üzerlerine düþün tüm görevleri yapmaya hazýr olduklarýný vurgulayan Albayrak, ''Trabzonspor Kulübü olarak ilk yarýda oynayacaðýmýz ve seyircimizin geleceði tüm maçlarýn hasýlatýný þehit ailelerine baðýþlama kararý aldýk. Tüm kulüplerin de bu konuda duyarlý olmasýný istiyoruz'' diye konuþtu."""""""""""

""""""""""12.10.2007 09:39

Trabzon'dan Þehit Ailelerine Destek

Trabzonspor Baþkaný Nuri Albayrak , ilk yarýda kendi sahalarýnda yapacaklarý tüm maçlarýn hasýlatýný þehit ailelerine baðýþlama kararý aldýklarýný belirtti.

zoom - galleria Albayrak, son günlerde yaþanan terör saldýrýlarý sonucu büyük üzüntü yaþadýklarýný ifade ederek "Ülkemizi kana bulayan terör saldýrýlarýnda þehit düþen gençlerimizi unutamayýz" dedi. Bunun için üzerlerine düþün tüm görevleri yapmaya hazýr olduklarýný vurgulayan Albayrak, "Trabzonspor Kulübü olarak ilk yarýda oynayacaðýmýz ve seyircimizin geleceði tüm maçlarýn hasýlatýný þehit ailelerine baðýþlama kararý aldýk. Tüm kulüplerin de bu konuda duyarlý olmasýný istiyoruz" diye konuþtu.

Trabzonspor'un bu tavrýnýn ardýndan diðer kulüplerin nasýl hareket edeceði merak konusu. Bazý büyük kulüplerin de þehit ailelerine yardým yapacaðý öðrenildi. Öte yandan Futbol Federasyonu, yaptýðý açýklamada bu hafta oynanacak karþýlaþmalarda terörün kýnanacaðýný bildirdi. Federasyon açýklamasýnda, þöyle denildi:

"Ülkemizde son dönemde yaþanan terörist saldýrýlar sonucu hayatýný kaybeden aziz þehitlerimiz bu hafta oynanacak profesyonel ve amatör lig maçlarýnda anýlacak. Þehitlerimizi anmak ve hain terörist saldýrýlarý kýnamak amacýyla bu hafta oynanacak profesyonel ve amatör futbol maçlarýnda takýmlar sahaya siyah bantla çýkacak ve karþýlaþmalar öncesi bir dakikalýk saygý duruþu yapýlacak."""""""""""""""

"""""""""13-10-2007 ligtv.com.tr

"Ceza kalkarsa o maçlarda da baðýþ yaparýz"

Trabzonspor Kulübü Baþkaný Nuri Albayrak, ilk yarýda sahalarýnda oynayacaklarý karþýlaþmalarýn gelirini þehit ailelerine baðýþlama kararý aldýklarýný hatýrlatarak, Futbol Federasyonu'nun seyircisiz oynama cezalarýný kaldýrmasý halinde bu maçlarýn gelirini de baðýþlayacaklarýný söyledi.

Albayrak, Mehmet Ali Yýlmaz Tesislerinde düzenlenen bayramlaþma töreninde, gazetecilere yaptýðý açýklamada, bayram öncesinde þehit olan askerlerin kendileri için büyük önem taþýdýðýný belirterek, ''Þehitlerimiz için baþlattýðýmýz bir kampanya var. Bu kampanyaya tüm kulüplerimiz ile vatandaþlarýmýzýn katýlmasýný istiyoruz. Kulüp olarak bu iþin öncülüðünü yapmak için ayaða kalktýk. Eðer federasyon bizim açýklamamýza istinaden seyircisiz maçlarýmýzý kaldýrýrsa, biz o maçlardan gelen geliri de þehit ailelerimize aktarýrýz. Ama böyle bir talepte bulunmamýz etik açýdan doðru olmaz.'' dedi."""""""""

Buraya kadar her þey normal ancak buradan sonra DUYARSIZLIK - BAÞTAN SAVMACILIK ve ÝLGÝSÝZLÝK giriyor devreye.

"devreye" demiþken. Büyük Baþkanýmýz (!) ne demiþti? Ýlk yarý sonucundaki hasýlatý baðýþlayacaðýz. Peki ilk devrede seyircili olarak oynadýðýmýz maçlarý hatýrlayalým.

25.11.2007 Trabzonspor 0 - 1 Galatasaray

9.12.2007 Trabzonspor 3 - 2 Gaziantepspor

15.12.2007 Trabzonspor 2 - 1 Ýstanbul BB

en son olarak aralýðýn 15.nde istanbulspor bb ile oynamýþýz. Ýç sahamýzdaki en son maçýmýzý ayýn 15.nde oynamýþýz. Peki yarýn ayýn kaçý ? 14 ocak 2007. ARADAN KAÇ GÜN geçmiþ? tam 30 gün. yani bir ay!

Peki ... Benim art niyetli olduðumu düþünenler olabilir ancak ortada art niyet aramýyorum .

aradýðým tek þey DUYARSIZLIK - ÝLGÝSÝZLÝK - VERÝLEN SÖZLERÝN TUTULMAMASI ve UNUTULMASI - VURDUMDUYMAZLIK - GERÝYE BAKILMAMASI gibi insani gerçeklerden uzak kalýnmasý sonucu vicdanen nasýl rahat bir þekilde hayatýna devam ediyor insanlar bunun cevabýný arýyorum!

Þimdi bir kaç haber daha yazmak istiyorum...

tarih : 24 Aralýk 2007 / 12:20 HABER61

""""""""""""""""Þehit aileleri hasýlatý bekliyor
    24 Aralýk 2007 / 12:20
    Þehit Aileleri Derneði Trabzonspor'un iç saha hasýlatlarýný alamamaktan yakýndý.
    Trabzon Þehit Aileleri derneði Baþkaný Sonkan Sývalýoðlu, Trabzonspor Baþkaný Nuri Albayrak'ýn iç saha karþýlaþmalarýnýn hasýlatlarýnýn þehit ailelerine baðýþlanacaðý yönündeki sözlerinin yerine getirilmesini bekliyor.

Sývalýoðlu, Baþkan Nuri Albayrak ile görüþtüðünü ve paranýn devre arasýnda þehit ailelerine taahhüt ettiðini söyledi. """""""""""""""""""

DEVRE ARASINDA VERÝLECEK(MÝÞ).... büyük baþkan öyle emir telakki etmiþ. ya da baþkanýn bundan haberi bile yoktur orasýný bilemeyiz.

Þimdide kendimden bir kaç haber vereyim.

Baðýþ konusuna takýlmamýn sebebi bu konu hakkýnda bir yerde bir trabzonsporlu olduðunu düþündüðüm bir arkadaþýn "belkide yapýlmayan baðýþ" gibi bir sözüdür.

Bunun doðru olamayacak kadar utanç verici olduðunu düþündüm. Çünkü ortada milli bir mesele var ve yapýlacak olan baðýþ ÞEHÝTlerimize ve gazilerimiz içindi. TRABZONSPOR YÖNETÝMÝ BU KONU DA BÝLE DUYARSIZ VE VERDÝÐÝ SÖZÜ TUTMAMAZLIK yapmaz dedim. ihtimal bile vermedim ve olayýn aslýný öðrenmek için kollarý sývadým.

Ýlk olarak MEHMETÇÝK VAKFINA bir ileti göndererek durumu anlattým ve Trabzonsporumuzun bir baðýþ yapýp yapmadýðýný öðrenmek istedim. 17/12/2007 tarihli olarak gönderdikleri cevapta böyle bir baðýþýn kendilerine ulaþmadýðýný söylediler. Tabi benim baþýmdan aþaðýya kaynar sular döküldü. Nasýl olur? Nasýl böyle bir duyarsýzlýk ve ilgisizlik yaparlar diye düþündüm ve sinirlendim. Ardýndan kendimi avutmak için "belkide þehit aileleri derneðine baðýþlamýþlardýr" diyerek þehit ailelerine de sormak istedim. Ancak sezon yeni bitmiþti ve biraz beklemek istedim. Belki o arada baðýþ gerçekleþir diye.

Aradan günler geçti . Ve geçtiðimiz hafta içerisinde dayanamayýp þehit aileleri genel merkezini aradým. Görüþtüðüm kiþiye konuyu arz ettim ancak yine olumsuz bir cevap aldým . Hatta bir lafý vardý konuþtuðum kiþinin üzüldüm. Þehit aileleri derneði Trabzonsporun böyle bir baðýþ yapacaðýný duyunca Trabzonspora telefon etmiþler. Onlarda böyle bir baðýþý þu anda yapamayýz demiþler. Bu iddialar çok önemli ve ciddi. Ancak konuþtuðum insandan böyle þeyler duyarken önce þüphelendim ancak sonradan adamýn samimiyeti ve neden durup dururken böyle bir ifade kullanma gereði duysun ki dedim ve en sonunda buraya bunu yazmaya karar verdim.

En son olarak topladýðým bilgilerle Trabzonsporu aradým. Muhasebeden yetkili biri ile görüþtüm.(ismi bendedir) Kendisi bu konuyla ilgili olarak "TRABZONSPOR BÖYLE BÝR BAÐIÞ YAPMAMIÞTIR ANCAK GÜNDEMDEDÝR. YAKIN ZAMANDA YAPACAKTIR. TRABZONSPORUN HASILATI ÇOK OLMADIÐINDAN YÖNETÝM KURULU BÝR MÝKTAR ÜZERÝNDE DÜÞÜNÜYOR..." zaten iki üç cümlelik muhabbetimizde sözlerinin toparlamasý budur. Belki anlamadýnýz ne dediðini. çünkü ben de anlamadým.

Anlayacaðýnýz ortada yukarýda da bahsettiðim gibi KONUSU ÞEHÝTLERÝMÝZ OLAN BÝR BAÐIÞ VAADÝNDE BÝLE ÞU ANA KADAR REKLAMDAN ÖTEYE GEÇEMEYEN BÝR DURUM SÖZ KONUSUDUR.

baþkan ve yöneticilerin TÜRK KÝMLÝÐÝNÝ - VATAN SEVGÝSÝNÝ - BAYRAK AÞKINI SORGULAYACAK HALÝMÝZ YOK TABÝKÝ. ANCAK DUYARSIZLIKLARINI - TUTARSIZLIKLARINI - BECERÝKSÝZLÝKLERÝNÝ - AÐIRKANLILIKLARINI - SÖZLERÝNDE DURAMAYIÞLARINI - VAADLERÝNÝ TUTAMAYIÞLARINI - KÝÞÝLÝKLERÝNDEKÝ BAZI AKSAKLIKLARI - TRABZONSPORLULAR ÝÇÝN ÖNEMLÝ OLAN BÝR OLAYI KAVRAYAMAYIÞLARINI ..... gibi onlarca þeyi burada tartýþabilmek ve sorgulamak için bu konuyu açtým.

Þimdide sizlere bir kaç tane daha haber sunup konuyu kapatacaðým.

29/10/2007 Bu haberi çoðumuz biliyordur

""""""""Genelkurmay Baþkanlýðý Resmi sitesinde yayýnlanan mektup gerçekten çok duygulandýrýyor.

Büyüklerinin verdikleri bayram harçlýklarýndan biriktirdiði 50 YTL'yi TSK Mehmetçik Vakfýna baðýþlayan, Ýzmir/Karabaðlar Ýlköðretim Okulu 4 ncü sýnýf öðrencisi Rabia Þerife YILDIRIM'ýn Genelkurmay Baþkaný Orgeneral Yaþar BÜYÜKANIT'a hitaben yazdýðý mektup;""""""""""""""

"""""""" 02/11/2007 zaman

Ayakkabý boyacýsýnýn 'þehit' duyarlýlýðý

Türkiye'de bölücü terör örgütünün katlettiði þehit aileleri için düzenlenen yardým kampanyalarýna herkes gücü ölçüsünde destek vermeye çalýþýyor.

Bazý kurumlar ve iþadamlarý binlerce YTL'lik çekle kampanyalara katýlýrken bazý vatandaþlar ise evine götürdüðü ekmek parasýndan keserek þehit ailelerine destek oluyor. Denizli'de ayakkabý boyacýlýðý yapan Mehmet Ali Akbayrak (50) da bunlardan biri. Albayrak, 10 günlük gelirini þehit aileleriyle paylaþacak.

Ayakkabý boyadýðý yerin arkasýna, "Bayraða uzanan eller kýrýlsýn, kahrolsun PKK" yazan Akbayrak, yýllardýr Gazi Bulvarý üzerinde boyacýlýk yapýyor. Bu tür kampanyalara daha önce de katýldýðýný belirten Akbayrak, Türk milletinin þehit ailelerine sahip çýkmasý gerektiðini dile getiriyor. Akbayrak, "1991 yýlýndaki Bosna Hersek savaþýnda, Müslüman kardeþlerimiz için bir günlük kazancýmýn tamamýný gönderdim. """"""""

Bu haberleri neden verdim. Çünkü bu iþin ZAMANI- BAKARIZI- DÜÞÜNÜRÜZÜ - HALLEDÝRÝZÝ yok yok yok!

Bu arada bahsetmeyi unuttuðum bir nokta da albayrak þirketinin reklamýnýn sonunda geçen TÜRK BAYRAÐI ile ilgili sözün bu konuyla ve anlattýklarýmla ne kadar çeliþki yaþadýðýdýr.

Vatan bizimdir - Þehitler hepimizindir - Þehitlerin miraslarýna bakmak boynumuzun borcudur. Ancak ortaya bir laf atýp gerisin geriye o lafý unutmak AYIPTIR!

HERÞEY ZAMANINDA GÜZELDÝR .... DÜRTMEYLE - ÝTÝKLEMEYLE KENDÝNE GELEN AKILLAR BÝR GÜN TEKRAR ÝTÝLMEYE DÜRTÜLMEYE MUHTAÇTIR!

Saygýlarýmla...
    Konu Nytre tarafýndan (13.01.2008 Saat 23:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Tek kelime !

R E Z A L E T !

Allahým yarabbim sabýr ve güç ver vuracaðým kendimi en sonunda babadan kalmayla ya rabbim ! ! !
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

bütün basýna haber vermek lazým...
    Nick'ine sahip çýk kampanyasý byunus = yns61

Egemen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

Nytre öncelikle araþtýrmacý kiþiliðin ve duyarlýlýðýn için teþekkürler..
    aramýzda ahkam kesmekten baþka þeylerle ilgilenen birilerinin oldugunu bilmek gercekten gurur verici..

ve senin yaptýðýn þey bize ne kadar gurur versede yönetimimizin(!) ve baþkanýmýzýn(!) sergiledikleri tutum da bizi yerin dibine sokmaktadýr.. nereye el atsalar yapacaklarý iþi ellerine yüzlerine bulaþtýrmýþlardýr.. ancak oyunun da sonu gelmiþtir.. umarýz ki önümüzdeki kongre deðiþimin baþlangýcý olacaktýr..

emeðin için teþekkürler..
    Hadi eyvallah..

yazacak biþey bulamýyorm
    rezalet...

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Böyle birþey olabilir mi ya....
    Þehitlerin üstünden de kendine bir pay çýkar. Ben öyleyim ben böyleyim,bizde gereken yardýmý yapoacaðýz de,Sonrada bunlarý duy.Kulun Bi hesabý varsa Allah ýnda vardýr bi hesabý.Bunlar elbet bi yerden Çýkacak...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý byunus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bütün basýna haber vermek lazým...
    Kendi rezaletimizi duyurmak için mi ?

Ne diyecek basýn ? " Albayraðýn yediði bka bak" mý diyecek ?

Yoksa TRABZONSPOR YÖNETÝMÝNÝN yediðine bak mý ? ? ? ? ?

Lan Yönetim!
    Kullanmaktan nefret ederim ama " LANET OLSUN SÝZÝN GÝBÝ ÝNSANLARA ! "
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

Cem Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

tek kelimeyle rezalet diyecek laf bulamýyorum
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Alýntý lazoliii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

cok kýsa sonra o saydýgýn þahsiyet bizim baþkanlýgýmýzdan cýkacak.. hemen o paralarý geri yatýrmalý nuriii

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Cool

Öncelikle konuyu açarken en can alýcý kýsmý buraya koyup diðer kýsýmlarý ise link vererek dizayn etmiþ olsaydýn eminim daha çok kiþi bu devasa yazýyý okumayý düþünebilirdi

Konu ile ilgili yorumuma gelince..

Sn. Albayrak zaten sezonun neredeyse yarýsýný seyircisiz oynama cezasý ile geçireceðini düþündüðünden ve seyircili oynanan maçlarda ise tamamen budanmýþ olan bu ucube kadroya yeterince ilgi gösterilmeyeceðini tahmin ettiðinden olsa gerek bu ucuz kahramanlýðý yapmýþtýr diye tahmin ediyorum..

Sonuçta ilk sezon boyunca kendi sahamýzda seyircili oynadýðýmýz tüm maçlardaki hasýlatýmýzý toplasak Fenerbahçe' nin Þükrü Saracoðlu' nda bir maçta topladýðý parayý bir araya getiremeyiz maalesef
    Yani Albayrak her zaman yaptýðý gibi "Yaðmasa da gürlemiþ"..
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

tsakrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hocam usenmeddým hepsýný okudum ýnsallah dýger arkadaslar da okur eger bu bahsettýklerýn gercekse ký gercek oldugu temaslarýn dan haberlerden bellý, bu olaya kayýtsýz kalmamalýyýz maýl yagmuru olur klube yakýn kýsýlerden protesto tehdýdý ýle yaptýrým olur bunlar olmaz ýse býr pankart hazýrlanabýlýr macta sergýlenmek ýcýn ama bu pankart olayý tum turkýye gundemýne dusecegý ýcýn ýcýme sýnmýyor boyle býr olayýn trabzonspor a ozellýkle bu konularda hassas olan trazbonun adýna leke dusurmesýnden dolayý korkarým ama mutlaka býr seyler yapýlmalý.
    Murdar bir halden muhteþem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

utanýyorum..
    ...öLüMüNe TrAbZoNsPoR...

hasancolak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

yatýrsaydýlar þaþardým dogru yaptýklarý býrþey yokký bunu dogru yapsýnlar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Great White Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öncelikle konuyu açarken en can alýcý kýsmý buraya koyup diðer kýsýmlarý ise link vererek dizayn etmiþ olsaydýn eminim daha çok kiþi bu devasa yazýyý okumayý düþünebilirdi

Sonuçta ilk sezon boyunca kendi sahamýzda seyircili oynadýðýmýz tüm maçlardaki hasýlatýmýzý toplasak Fenerbahçe' nin Þükrü Saracoðlu' nda bir maçta topladýðý parayý bir araya getiremeyiz maalesef
    Büyük Takým Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    38

ya biz ne þerefsiz insanlarý toplamýþýz klübümüzü yönetmelerini bekliyoruz. ee yuh artýk yani.
    Konu Can basten tarafýndan (14.01.2008 Saat 05:27 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: w, x, q yasak...

ihtimana - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    99

Bu ülkede vatan millet sakarya edebiyatý ile malý götürenler çok oldu ama Albayrak adlý futbol -feraset ve yordam bilmez bir insanýn þehit kaný üzerinden paye çýkarma ve baþarýsýzlýk örtme oýpersayonuna ilkkez tanýk oluyoruz.Yazýklar olsun sana.

ince_memed - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

duyarlýlýgýn için saol ama bence dert etme bu albayraktan beklenicek bir davranýstýr. rezaletler efendisi albayrak kendine yakýsaný yapmýstýr.

ayrýca kendi hesabýndan ne kadar bu dernege bagýslamýstýr onu merak ediyorumisayýn tayyip ile birlekte cekmecedeki arzileri yagmalarken vatan akýllarýna geliyormu acaba.
    SAVAÞA HAYIR.....

Cabri61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Rezalet Ötesi!

Kobalas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý lazoliii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Lan Yönetim!
    Kullanmaktan nefret ederim ama " LANET OLSUN SÝZÝN GÝBÝ ÝNSANLARA ! "

Evet Kendi Rezaletimizi Duyurmak Ýçin
    Böyle Bir Konuda Serefsizlik Yapýyorsa Camiamýzdan Birileri
    Bunu Duyurmak Onurdur
    Konu Kobalas61 tarafýndan (14.01.2008 Saat 01:47 ) deðiþtirilmiþtir.
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

kokoreç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

üç kuruþluk herifler ne anlar bu deðerlerden
    Göremezler seni yazdým kalbime TRABZONUM....

Samet Türkmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Bu yönetim bu kadar insanýn bela duasýný aldý. Ve inat ediyor. ÝnþaAllah baþlarýna birþey gelmez.

irfanb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    55

Alýntý kokoreç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    üç kuruþluk herifler ne anlar bu deðerlerden

Sevdigim sözlerden biri :
    Üc kurusluk adama bes kurusluk deger verirsen iki kurusa satar seni

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Utanç verici bir durum. Oysa ne kadar hoþumuza gitmiþti alýnan o karar.. Kaderin sillesi bir gün yüzüne isabet edecektir Misyö Albayrak!

ALMA MAZLUMUN AHINI, ÇIKAR AHESTE AHESTE...
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Vay anasýný sayýn seyirciler.

Bu yazýya bir ek daha koyalým baþkan kendi cebinden 200 milyarcýk þehit ailelerine baðýþladý malum kampanyalar kampsamýnda. Kulüp olarak baðýþ konusuna gelirsek, böyle bir ilgisizlik varsa vahim bir durum gerçekten.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

tuðba61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    34

Rezaletin daniskasý. Nekadar BASÝT olduklarýnýn bi kanýtý daha.
    Baþarýya endeksli deðiliz, varlýðýna aþýðýz. | Bordo&Mavi |

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)