Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 181 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Albayrak'n Reklam, "BAI DUYARSIZLII" ve BECERKSZLN SON PERDES!...

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

Standart Albayrak'n Reklam, "BAI DUYARSIZLII" ve BECERKSZLN SON PERDES!...

Hepinize burada yazmaya baladm konu hakknda ne kadar zgn olduumu ve aslnda utandm sylemek ile balyorum.

Bizler Trk Milleti olarak topramza - bayramza - vatanmza bal insanlarz ve bu topraa gzlerini dikmi insanlara kar canlaryla koruyan gencecik fidanlarn hikayesini biliyoruz ve bir oumuz da onlarn kutsal "EHT" mertebelerine ulamasak da askerlik grevimizi gururla ifa ettik.

Hakkari Dalca'da hain bir ekilde pusuya drlen askerlerimizin ehit olmalarnn ardndan millet olarak ayaa kalktk ve sokaklara dkldk ve hala da oturmadk. Ta ki o hainlerin zehirli balarn ayaklarmzla tamamiyle ezinceye kadar oturmayacaz.

O gnlerde milli takm nderliinde ok anlaml bir ba kampanyas yapld ve milyonlarca insan milyonlarca ytl baladlar. bu balar getiimiz hafta ierisinde genelkurmay bakanna trenle teslim edilerek o kampanya sona erdi (86.ooo.ooo ytl)

Bu ba dalgasyla ayaklanan Trk milleti kurumlaryla irketleriyle dernekleriyle ve son olarakta kulpleriyle balara katldlar. Bu kulplerin arasnda tabiki TRABZONSPOR KULB de olmak zorundadr. nk halkyla bu lkeye en bal ehirlerden birisidir Trabzon. TRABZONSPOR KULB BAKANI NUR ALBAYRAK KULBN LK YARI SONUNA KADAR K BTN SAHA MALARDAN ELDE ETT HASILATLARI EHT ALELERNE BAILAYACAINI AIKLADI . bu durum tabiki bizim tarafmzdan beklenen bir davrant. dier onlarca kulp dernek gibi TRABZONSPOR da bu grevini yerine getirmeliydi.

ite size o gnlerden bir ka haber bal aktaraym .

"""""""""""""tarih 11-10-2007

Trabzonspor'dan anlaml karar!
    Trabzonspor Bakan Nuri Albayrak, ilk yarda kendi sahalarnda yapacaklar tm malarn haslatn ehit ailelerine balama karar aldklarn belirtti.

Albayrak, yapt aklamada, son gnlerde yaanan terr saldrlar sonucu byk znt yaadklarn ifade ederek, ''lkemizi kana bulayan terr saldrlarnda ehit den genlerimizi unutamayz'' dedi.

Bunun iin zerlerine dn tm grevleri yapmaya hazr olduklarn vurgulayan Albayrak, ''Trabzonspor Kulb olarak ilk yarda oynayacamz ve seyircimizin gelecei tm malarn haslatn ehit ailelerine balama karar aldk. Tm kulplerin de bu konuda duyarl olmasn istiyoruz'' diye konutu."""""""""""

""""""""""12.10.2007 09:39

Trabzon'dan ehit Ailelerine Destek

Trabzonspor Bakan Nuri Albayrak , ilk yarda kendi sahalarnda yapacaklar tm malarn haslatn ehit ailelerine balama karar aldklarn belirtti.

zoom - galleria Albayrak, son gnlerde yaanan terr saldrlar sonucu byk znt yaadklarn ifade ederek "lkemizi kana bulayan terr saldrlarnda ehit den genlerimizi unutamayz" dedi. Bunun iin zerlerine dn tm grevleri yapmaya hazr olduklarn vurgulayan Albayrak, "Trabzonspor Kulb olarak ilk yarda oynayacamz ve seyircimizin gelecei tm malarn haslatn ehit ailelerine balama karar aldk. Tm kulplerin de bu konuda duyarl olmasn istiyoruz" diye konutu.

Trabzonspor'un bu tavrnn ardndan dier kulplerin nasl hareket edecei merak konusu. Baz byk kulplerin de ehit ailelerine yardm yapaca renildi. te yandan Futbol Federasyonu, yapt aklamada bu hafta oynanacak karlamalarda terrn knanacan bildirdi. Federasyon aklamasnda, yle denildi:

"lkemizde son dnemde yaanan terrist saldrlar sonucu hayatn kaybeden aziz ehitlerimiz bu hafta oynanacak profesyonel ve amatr lig malarnda anlacak. ehitlerimizi anmak ve hain terrist saldrlar knamak amacyla bu hafta oynanacak profesyonel ve amatr futbol malarnda takmlar sahaya siyah bantla kacak ve karlamalar ncesi bir dakikalk sayg duruu yaplacak."""""""""""""""

"""""""""13-10-2007 ligtv.com.tr

"Ceza kalkarsa o malarda da ba yaparz"

Trabzonspor Kulb Bakan Nuri Albayrak, ilk yarda sahalarnda oynayacaklar karlamalarn gelirini ehit ailelerine balama karar aldklarn hatrlatarak, Futbol Federasyonu'nun seyircisiz oynama cezalarn kaldrmas halinde bu malarn gelirini de balayacaklarn syledi.

Albayrak, Mehmet Ali Ylmaz Tesislerinde dzenlenen bayramlama treninde, gazetecilere yapt aklamada, bayram ncesinde ehit olan askerlerin kendileri iin byk nem tadn belirterek, ''ehitlerimiz iin balattmz bir kampanya var. Bu kampanyaya tm kulplerimiz ile vatandalarmzn katlmasn istiyoruz. Kulp olarak bu iin ncln yapmak iin ayaa kalktk. Eer federasyon bizim aklamamza istinaden seyircisiz malarmz kaldrrsa, biz o malardan gelen geliri de ehit ailelerimize aktarrz. Ama byle bir talepte bulunmamz etik adan doru olmaz.'' dedi."""""""""

Buraya kadar her ey normal ancak buradan sonra DUYARSIZLIK - BATAN SAVMACILIK ve LGSZLK giriyor devreye.

"devreye" demiken. Byk Bakanmz (!) ne demiti? lk yar sonucundaki haslat balayacaz. Peki ilk devrede seyircili olarak oynadmz malar hatrlayalm.

25.11.2007 Trabzonspor 0 - 1 Galatasaray

9.12.2007 Trabzonspor 3 - 2 Gaziantepspor

15.12.2007 Trabzonspor 2 - 1 stanbul BB

en son olarak araln 15.nde istanbulspor bb ile oynamz. sahamzdaki en son mamz ayn 15.nde oynamz. Peki yarn ayn ka ? 14 ocak 2007. ARADAN KA GN gemi? tam 30 gn. yani bir ay!

Peki ... Benim art niyetli olduumu dnenler olabilir ancak ortada art niyet aramyorum .

aradm tek ey DUYARSIZLIK - LGSZLK - VERLEN SZLERN TUTULMAMASI ve UNUTULMASI - VURDUMDUYMAZLIK - GERYE BAKILMAMASI gibi insani gereklerden uzak kalnmas sonucu vicdanen nasl rahat bir ekilde hayatna devam ediyor insanlar bunun cevabn aryorum!

imdi bir ka haber daha yazmak istiyorum...

tarih : 24 Aralk 2007 / 12:20 HABER61

""""""""""""""""ehit aileleri haslat bekliyor
    24 Aralk 2007 / 12:20
    ehit Aileleri Dernei Trabzonspor'un i saha haslatlarn alamamaktan yaknd.
    Trabzon ehit Aileleri dernei Bakan Sonkan Svalolu, Trabzonspor Bakan Nuri Albayrak'n i saha karlamalarnn haslatlarnn ehit ailelerine balanaca ynndeki szlerinin yerine getirilmesini bekliyor.

Svalolu, Bakan Nuri Albayrak ile grtn ve parann devre arasnda ehit ailelerine taahht ettiini syledi. """""""""""""""""""

DEVRE ARASINDA VERLECEK(M).... byk bakan yle emir telakki etmi. ya da bakann bundan haberi bile yoktur orasn bilemeyiz.

imdide kendimden bir ka haber vereyim.

Ba konusuna taklmamn sebebi bu konu hakknda bir yerde bir trabzonsporlu olduunu dndm bir arkadan "belkide yaplmayan ba" gibi bir szdr.

Bunun doru olamayacak kadar utan verici olduunu dndm. nk ortada milli bir mesele var ve yaplacak olan ba EHTlerimize ve gazilerimiz iindi. TRABZONSPOR YNETM BU KONU DA BLE DUYARSIZ VE VERD SZ TUTMAMAZLIK yapmaz dedim. ihtimal bile vermedim ve olayn asln renmek iin kollar svadm.

lk olarak MEHMETK VAKFINA bir ileti gndererek durumu anlattm ve Trabzonsporumuzun bir ba yapp yapmadn renmek istedim. 17/12/2007 tarihli olarak gnderdikleri cevapta byle bir ban kendilerine ulamadn sylediler. Tabi benim bamdan aaya kaynar sular dkld. Nasl olur? Nasl byle bir duyarszlk ve ilgisizlik yaparlar diye dndm ve sinirlendim. Ardndan kendimi avutmak iin "belkide ehit aileleri derneine balamlardr" diyerek ehit ailelerine de sormak istedim. Ancak sezon yeni bitmiti ve biraz beklemek istedim. Belki o arada ba gerekleir diye.

Aradan gnler geti . Ve getiimiz hafta ierisinde dayanamayp ehit aileleri genel merkezini aradm. Grtm kiiye konuyu arz ettim ancak yine olumsuz bir cevap aldm . Hatta bir laf vard konutuum kiinin zldm. ehit aileleri dernei Trabzonsporun byle bir ba yapacan duyunca Trabzonspora telefon etmiler. Onlarda byle bir ba u anda yapamayz demiler. Bu iddialar ok nemli ve ciddi. Ancak konutuum insandan byle eyler duyarken nce phelendim ancak sonradan adamn samimiyeti ve neden durup dururken byle bir ifade kullanma gerei duysun ki dedim ve en sonunda buraya bunu yazmaya karar verdim.

En son olarak topladm bilgilerle Trabzonsporu aradm. Muhasebeden yetkili biri ile grtm.(ismi bendedir) Kendisi bu konuyla ilgili olarak "TRABZONSPOR BYLE BR BAI YAPMAMITIR ANCAK GNDEMDEDR. YAKIN ZAMANDA YAPACAKTIR. TRABZONSPORUN HASILATI OK OLMADIINDAN YNETM KURULU BR MKTAR ZERNDE DNYOR..." zaten iki cmlelik muhabbetimizde szlerinin toparlamas budur. Belki anlamadnz ne dediini. nk ben de anlamadm.

Anlayacanz ortada yukarda da bahsettiim gibi KONUSU EHTLERMZ OLAN BR BAI VAADNDE BLE U ANA KADAR REKLAMDAN TEYE GEEMEYEN BR DURUM SZ KONUSUDUR.

bakan ve yneticilerin TRK KMLN - VATAN SEVGSN - BAYRAK AKINI SORGULAYACAK HALMZ YOK TABK. ANCAK DUYARSIZLIKLARINI - TUTARSIZLIKLARINI - BECERKSZLKLERN - AIRKANLILIKLARINI - SZLERNDE DURAMAYILARINI - VAADLERN TUTAMAYILARINI - KLKLERNDEK BAZI AKSAKLIKLARI - TRABZONSPORLULAR N NEML OLAN BR OLAYI KAVRAYAMAYILARINI ..... gibi onlarca eyi burada tartabilmek ve sorgulamak iin bu konuyu atm.

imdide sizlere bir ka tane daha haber sunup konuyu kapatacam.

29/10/2007 Bu haberi oumuz biliyordur

""""""""Genelkurmay Bakanl Resmi sitesinde yaynlanan mektup gerekten ok duygulandryor.

Byklerinin verdikleri bayram harlklarndan biriktirdii 50 YTL'yi TSK Mehmetik Vakfna balayan, zmir/Karabalar lkretim Okulu 4 nc snf rencisi Rabia erife YILDIRIM'n Genelkurmay Bakan Orgeneral Yaar BYKANIT'a hitaben yazd mektup;""""""""""""""

"""""""" 02/11/2007 zaman

Ayakkab boyacsnn 'ehit' duyarll

Trkiye'de blc terr rgtnn katlettii ehit aileleri iin dzenlenen yardm kampanyalarna herkes gc lsnde destek vermeye alyor.

Baz kurumlar ve iadamlar binlerce YTL'lik ekle kampanyalara katlrken baz vatandalar ise evine gtrd ekmek parasndan keserek ehit ailelerine destek oluyor. Denizli'de ayakkab boyacl yapan Mehmet Ali Akbayrak (50) da bunlardan biri. Albayrak, 10 gnlk gelirini ehit aileleriyle paylaacak.

Ayakkab boyad yerin arkasna, "Bayraa uzanan eller krlsn, kahrolsun PKK" yazan Akbayrak, yllardr Gazi Bulvar zerinde boyaclk yapyor. Bu tr kampanyalara daha nce de katldn belirten Akbayrak, Trk milletinin ehit ailelerine sahip kmas gerektiini dile getiriyor. Akbayrak, "1991 ylndaki Bosna Hersek savanda, Mslman kardelerimiz iin bir gnlk kazancmn tamamn gnderdim. """"""""

Bu haberleri neden verdim. nk bu iin ZAMANI- BAKARIZI- DNRZ - HALLEDRZ yok yok yok!

Bu arada bahsetmeyi unuttuum bir nokta da albayrak irketinin reklamnn sonunda geen TRK BAYRAI ile ilgili szn bu konuyla ve anlattklarmla ne kadar eliki yaaddr.

Vatan bizimdir - ehitler hepimizindir - ehitlerin miraslarna bakmak boynumuzun borcudur. Ancak ortaya bir laf atp gerisin geriye o laf unutmak AYIPTIR!

HEREY ZAMANINDA GZELDR .... DRTMEYLE - TKLEMEYLE KENDNE GELEN AKILLAR BR GN TEKRAR TLMEYE DRTLMEYE MUHTATIR!

Sayglarmla...
    Konu Nytre tarafndan (13.01.2008 Saat 23:52 ) deitirilmitir.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Emirolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Tek kelime !

R E Z A L E T !

Allahm yarabbim sabr ve g ver vuracam kendimi en sonunda babadan kalmayla ya rabbim ! ! !
    Kendini gelitirmeli(!). Hi bir futbolcu Trabzonspor'dan stn deildir(!). Yeniden yaplanalm(!). zmze dnmeliyiz(!). Transferi kapattk(!).

btn basna haber vermek lazm...
    Nick'ine sahip k kampanyas byunus = yns61

Egemen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    36

Nytre ncelikle aratrmac kiiliin ve duyarlln iin teekkrler..
    aramzda ahkam kesmekten baka eylerle ilgilenen birilerinin oldugunu bilmek gercekten gurur verici..

ve senin yaptn ey bize ne kadar gurur versede ynetimimizin(!) ve bakanmzn(!) sergiledikleri tutum da bizi yerin dibine sokmaktadr.. nereye el atsalar yapacaklar ii ellerine yzlerine bulatrmlardr.. ancak oyunun da sonu gelmitir.. umarz ki nmzdeki kongre deiimin balangc olacaktr..

emein iin teekkrler..
    Hadi eyvallah..

yazacak biey bulamyorm
    rezalet...

Ahmet Kuru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Byle birey olabilir mi ya....
    ehitlerin stnden de kendine bir pay kar. Ben yleyim ben byleyim,bizde gereken yardm yapoacaz de,Sonrada bunlar duy.Kulun Bi hesab varsa Allah nda vardr bi hesab.Bunlar elbet bi yerden kacak...
    Ne kaderime kstm Ne Devlete kstm
    nk inanmak, iman etmek varsa bir eye, bedel neyse onada katlanr. Yarabbi Kahrnda ho, Ltfunda ho dedik iki saniye sonrasna garantimiz olmayan bir hayatmz iin frldak olmaya gerek yok, ben frldaklk istemem( M . Y )

Emirolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Alnt byunus Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    btn basna haber vermek lazm...
    Kendi rezaletimizi duyurmak iin mi ?

Ne diyecek basn ? " Albayran yedii bka bak" m diyecek ?

Yoksa TRABZONSPOR YNETMNN yediine bak m ? ? ? ? ?

Lan Ynetim!
    Kullanmaktan nefret ederim ama " LANET OLSUN SZN GB NSANLARA ! "
    Kendini gelitirmeli(!). Hi bir futbolcu Trabzonspor'dan stn deildir(!). Yeniden yaplanalm(!). zmze dnmeliyiz(!). Transferi kapattk(!).

Cem Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

tek kelimeyle rezalet diyecek laf bulamyorum
    Trabzonspor bizim varolma,bu dnyaya gnderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Alnt lazoliii Nickli yeden Alnt Mesaj gster

cok ksa sonra o saydgn ahsiyet bizim bakanlgmzdan ckacak.. hemen o paralar geri yatrmal nuriii

Great White - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2007
    Nereden
    stanbul

Cool

ncelikle konuyu aarken en can alc ksm buraya koyup dier ksmlar ise link vererek dizayn etmi olsaydn eminim daha ok kii bu devasa yazy okumay dnebilirdi

Konu ile ilgili yorumuma gelince..

Sn. Albayrak zaten sezonun neredeyse yarsn seyircisiz oynama cezas ile geireceini dndnden ve seyircili oynanan malarda ise tamamen budanm olan bu ucube kadroya yeterince ilgi gsterilmeyeceini tahmin ettiinden olsa gerek bu ucuz kahramanl yapmtr diye tahmin ediyorum..

Sonuta ilk sezon boyunca kendi sahamzda seyircili oynadmz tm malardaki haslatmz toplasak Fenerbahe' nin kr Saracolu' nda bir mata toplad paray bir araya getiremeyiz maalesef
    Yani Albayrak her zaman yapt gibi "Yamasa da grlemi"..
    "sylediklerin kimseyi rahatsz etmiyorsa hibi' ey anlatmyorsun demektir"

GW

tsakrep61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara

hocam usenmeddm hepsn okudum nsallah dger arkadaslar da okur eger bu bahsettklern gercekse k gercek oldugu temaslarn dan haberlerden bell, bu olaya kaytsz kalmamalyz mal yagmuru olur klube yakn kslerden protesto tehdd le yaptrm olur bunlar olmaz se br pankart hazrlanablr macta serglenmek cn ama bu pankart olay tum turkye gundemne duseceg cn cme snmyor boyle br olayn trabzonspor a ozellkle bu konularda hassas olan trazbonun adna leke dusurmesnden dolay korkarm ama mutlaka br seyler yaplmal.
    Murdar bir halden muhteem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

utanyorum..
    ...LMNe TrAbZoNsPoR...

hasancolak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.09.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

yatrsaydlar aardm dogru yaptklar brey yokk bunu dogru yapsnlar

Trabzonspor Kongre yesi

Serdr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Alnt Great White Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ncelikle konuyu aarken en can alc ksm buraya koyup dier ksmlar ise link vererek dizayn etmi olsaydn eminim daha ok kii bu devasa yazy okumay dnebilirdi

Sonuta ilk sezon boyunca kendi sahamzda seyircili oynadmz tm malardaki haslatmz toplasak Fenerbahe' nin kr Saracolu' nda bir mata toplad paray bir araya getiremeyiz maalesef
    Byk Takm Byk Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    20.04.2007
    Ya
    36

ya biz ne erefsiz insanlar toplamz klbmz ynetmelerini bekliyoruz. ee yuh artk yani.
    Konu Can basten tarafndan (14.01.2008 Saat 05:27 ) deitirilmitir. Sebep: w, x, q yasak...

ihtimana - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.09.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    96

Bu lkede vatan millet sakarya edebiyat ile mal gtrenler ok oldu ama Albayrak adl futbol -feraset ve yordam bilmez bir insann ehit kan zerinden paye karma ve baarszlk rtme opersayonuna ilkkez tank oluyoruz.Yazklar olsun sana.

ince_memed - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.06.2007
    Nereden
    Tokat

duyarllgn iin saol ama bence dert etme bu albayraktan beklenicek bir davranstr. rezaletler efendisi albayrak kendine yaksan yapmstr.

ayrca kendi hesabndan ne kadar bu dernege bagslamstr onu merak ediyorumisayn tayyip ile birlekte cekmecedeki arzileri yagmalarken vatan akllarna geliyormu acaba.
    SAVAA HAYIR.....

Cabri61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Artvin

Rezalet tesi!

Kobalas61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt lazoliii Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Lan Ynetim!
    Kullanmaktan nefret ederim ama " LANET OLSUN SZN GB NSANLARA ! "

Evet Kendi Rezaletimizi Duyurmak in
    Byle Bir Konuda Serefsizlik Yapyorsa Camiamzdan Birileri
    Bunu Duyurmak Onurdur
    Konu Kobalas61 tarafndan (14.01.2008 Saat 01:47 ) deitirilmitir.
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

kokore - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2008
    Ya
    36

kuruluk herifler ne anlar bu deerlerden
    Gremezler seni yazdm kalbime TRABZONUM....

Samet Trkmen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.11.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    34

Bu ynetim bu kadar insann bela duasn ald. Ve inat ediyor. naAllah balarna birey gelmez.

irfanb - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.01.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    52

Alnt kokore Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kuruluk herifler ne anlar bu deerlerden

Sevdigim szlerden biri :
    c kurusluk adama bes kurusluk deger verirsen iki kurusa satar seni

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Utan verici bir durum. Oysa ne kadar houmuza gitmiti alnan o karar.. Kaderin sillesi bir gn yzne isabet edecektir Misy Albayrak!

ALMA MAZLUMUN AHINI, IKAR AHESTE AHESTE...
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Vay anasn sayn seyirciler.

Bu yazya bir ek daha koyalm bakan kendi cebinden 200 milyarck ehit ailelerine balad malum kampanyalar kampsamnda. Kulp olarak ba konusuna gelirsek, byle bir ilgisizlik varsa vahim bir durum gerekten.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

tuba61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2008
    Ya
    31

Rezaletin daniskas. Nekadar BAST olduklarnn bi kant daha.
    Baarya endeksli deiliz, varlna az. | Bordo&Mavi |

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)