Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dünyanýn En Pahalý Oyuncusu Anelka+Chelsea'de..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Standart Dünyanýn En Pahalý Oyuncusu Anelka+Chelsea'de..

O, dünyanýn en pahalý futbolcusu

Almanya'da yayýnlanan Bild gazetesi, dünyanýn en pahalý futbolcusunun eski Fenerbahçeli oyuncu Nicolas Anelka olduðunu yazdý.

Gazetede, ''Ne Beckham ne Zidane ne Ronaldinho. O gerçekten de dünyanýn en pahalý futbolcusu'' baþlýðýyla verilen haberde, Anelka'nýn toplam 132,1 milyon Avro'yla dünyada bugüne kadar kendisi için en fazla transfer ücreti ödenen oyuncu olduðu belirtildi.

Fenerbahçe'den 12 milyon Avro'luk transfer ücretiyle Bolton'a geçen Anelka için þimdi de Chelsea'nin yaklaþýk 20 milyon Avro transfer ücreti ödemek istediði ifade edilen haberde, Anelka'nýn 2005 yýlýnda Fenerbahçe'yle birlikte lig þampiyonu olduðu hatýrlatýldý.
    Dünyanýn en pahalý futbolcularý listesinde Anelka'yý, bugüne kadar aldýðý toplam 115,5 milyon Avro'luk transfer bedeliyle, futbol kariyerine son veren Zinedine Zidane izliyor. Zidane'nin ardýndan 101 milyon Avro'yla Ronaldo ve 37,4 milyon Avro'yla Ronaldinho geliyor.
    Almanya'da ise, en pahalý futbolcunun Galatasaray'dan Olympique Marsilya, buradan da Bayern Münih takýmýna geçen Franck Ribery olduðu, Ribery için bugüne kadar ödenen toplam transfer bedelinin 27,5 milyon Avro olduðu belirtildi.
    Haberde ayrýca, dünyada yýlýn futbolcusu seçilen Brezilyalý Kaka'nýn toplam 8,3 milyon Avro'luk transfer bedeliyle, 9,9 milyon Avro transfer bedeli ödenen ve Chelsea takýmýnda oynayan Alman milli takým futbolcusu Michael Ballack'ýn gerisinde kaldýðýna iþaret edildi.
    Büyük Takým Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

VE ANELKA CHELSEA'DE!

Premier League ekibi Chelsea Fransýz golcü Nicolas Anelka için kulübü Bolton Wanderers'ý sonunda ikna etti ve yýldýz oyuncu için 15 milyon Pound karþýlýðýnda anlaþma saðladý. Ýngiliz basýný Fenerbahçe'nin eski yýldýzýnýn yeni takýmýyla 4.5 yýllýk anlaþmaya vardýðýný belirtti.

Ocak transfer döneminin en büyük bombasý Ýngiltere'den geldi.

Chelsea de uzun zamandýr "Beni alýn" diyen Anelka da muradýna erdi.

Didier Drogba ve Salomon Kalou'nun ülkelerinin milli takýmýyla Afrika Kupasý'nda olmasý ve Andriy Shevchenko'nun sakatlýðý sebebiyle golcü arayýþýna giren Blues, Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Fransýz Nicolas Anelka için kulübü Bolton Wanderers'ý sonunda ikna etti.

Bolton Wanderers'ý 15 milyon Pound (yaklaþýk 29.35 milyon Dolar) karþýlýðýnda ikna eden Chelsea, Fransýz oyuncuyla da 4.5 yýllýk anlaþma saðladý.

Cuma öðlen saatlerinde tamamlanan anlaþmanýn ardýndan imzalar da ayný gün atýlabilirse, Anelka Chelsea'nin Cumartesi Tottenham'la oynayacaðý Premier League maçýnda forma giyebilecek.

Anelka bu sezon Bolton formasýyla çýktýðý 22 maçta 11 gol kaydetti.
    Fransýz oyuncu daha önce sýrasýyla Paris St Germain, Arsenal, Real Madrid, Liverpool, Manchester City ve Fenerbahçe'de oynamýþtý. Anelka'yý bugüne kadar renklerine baðlayan takýmlarýn ödedikleri toplam bonservis bedeli 66.4 milyon Pound'u buldu.
    Büyük Takým Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu chelsea nereye para harcasam diye þaþýrýyo.tamamiyle boþ bir transfer...anelkada oynuyacaðýný sanmýþ galiba ve gitmiþ.en fazla 3 hafta ilk 11 dir.drogba ve kalu milli görevden dönene kadar oynatýlmak için alýnmýþ bir adam.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Sheva'dan daha fazla iþ yapar Ama Sheva'yi daha çok severim
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

MarceloTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

dünyada gördüðüm en maymun iþtahlý futbolcu bi takýmda 1 seneden fazla durmaz hep ister baþka yerlere gitmek chelsea eski günlerine döndü normal karþýlýyorum bu aptalca transferi
    7-7-7-7-7-7-7

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Nicolas Anelka türkiyeye gelmiþ en yetenekli 3 yabancýdan biri Ancak Fb de brezilya ayrýmcýlýðý onu soðuttu takýmdan Ýngilterede þu anda gol kralýðýnda 1. sýrada yanýlmýosam ronaldoyla birlikte kafa kafaya gidiolardý en son.Harika bir tekniði var.Futbol zekasý süper oyunu müthiþ okuyor Anelkayý acaip beðeniyorum maçýný izlerken çok zevk alýyor insan...

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Alýntý CeMtS-1967 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu chelsea nereye para harcasam diye þaþýrýyo.tamamiyle boþ bir transfer...anelkada oynuyacaðýný sanmýþ galiba ve gitmiþ.en fazla 3 hafta ilk 11 dir.drogba ve kalu milli görevden dönene kadar oynatýlmak için alýnmýþ bir adam.
    Hiç alakasý yok...
    Drogba sezon sonu gidiyor
    anleka drogba dan daha kaliteli bir isim onu zaten keser
    Kalu falan henüz genç Anelka seviyesine gelmesi için çok çalýþmas lazým
    Anelka ingiltere ligini çok iyi tanýyan bir oyuncu
    Gerek Arsenal gerek man city gerekse boltonda sayýsýz golü var Chelsea hücüm futbolu oynayamýyor tam olarak anelka çok büyük güç katcak onlara çok da baþarýlý olur

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý MarceloTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dünyada gördüðüm en maymun iþtahlý futbolcu bi takýmda 1 seneden fazla durmaz hep ister baþka yerlere gitmek chelsea eski günlerine döndü normal karþýlýyorum bu aptalca transferi
    Aynen. Her imza töreninde ayni senaryo yasaniyor: "Artik gecmisi unutacagim. Sorunlar yasadim ama artik yepyeni bir Anelka var." 1 sezon gectikten sonra tekrar ayrilmak istedigini söylüyor.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

chealsea nin forveti fazla bir kac ini bize satsin hehe

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Anelka çok iyi bir forvet ama iyi bir golcü deðil.Shevchenko ile oynasý bu durumu deðiþtirebilir.Eline gelen son þansý iyi deðerlendirecektir.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

12 milyon avroya Fenerden aldýlar, 30 milyon dolara sattýlar..Müthiþ kar

Atakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Þuanda fifa 99 oynuyorum türkiye ligi var trabzonsporum ve anelka'yla beckham'ý aldým3 forvetim orhan ortada solda anelka sagda vig.... die bir ivar süper oynuyor
    Més Que Un Club

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Standart Yalan Haber!!!

Simdi iyi guzelde Dunyanin en bahli futbolcusu anelka degil bir kere 30 milyon dolarlik degeri varmis!!! toplama bakarak hesap larsa adamlar olabilir!!! ama su an ronaldinya veyatda amerikaya giden beckham 90 milyon dolara amerika transfer oldu ha bu reklam vs vs vs paralari ile toplamda transfer oldu beni ilgilendirmez bu haberi yazan guya Bild gazetesi galiba baze seyleri gozden kacirmis (sanmiyorum) haberi hazirlayan zaman gazetesi artik biraksin Ezikler reklami (baska bir seyde dehil) yapmasini resmen milleti keriz yerine koyuyorlar yaziklar olsun bu zihniyete ronaldinyayu su an transfer etmek istiyorsan en azindan 70 milyon euro gosden cikarman lazim lafin kisasi 20 milyon eurluk anelka nasil oluyorda dunyanin en bahli futbolcusu oluyor sasirdim resmen.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bu sene boltonda çok iyidi her maçta hemen hemen golü vardý

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

haberin tamamýný okrusan anlarsýon þuana kadar bir sürü takýma gitmi þanelka ve toplam transfer miktarýyla dünyanýn en pahalý futbolcusu diyor her takýmdaki transfer parasý toplamý
    Més Que Un Club

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý kaka6191 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hiç alakasý yok...
    Drogba sezon sonu gidiyor
    anleka drogba dan daha kaliteli bir isim onu zaten keser
    Kalu falan henüz genç Anelka seviyesine gelmesi için çok çalýþmas lazým
    Anelka ingiltere ligini çok iyi tanýyan bir oyuncu
    Gerek Arsenal gerek man city gerekse boltonda sayýsýz golü var Chelsea hücüm futbolu oynayamýyor tam olarak anelka çok büyük güç katcak onlara çok da baþarýlý olur
    yapma be dostum.anelkayý nekadarda gözünde büyütmüþsün.yani adamý bilmesek messidende iyi diye baþýmýza çýkarcan.drogba o herife bin basar.chelseada bu adam ezilir;demedi deme.

fb de ne yaptýda chelseada ne yapsýn...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    34

Alýntý Atakan Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þuanda fifa 99 oynuyorum türkiye ligi var trabzonsporum ve anelka'yla beckham'ý aldým3 forvetim orhan ortada solda anelka sagda vig.... die bir ivar süper oynuyor

fifa 99 da türkiye ligi yokkki türk takýmlarýndanda sadece beþiktaþ la galatasaray var

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý master yoda Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    fifa 99 da türkiye ligi yokkki türk takýmlarýndanda sadece beþiktaþ la galatasaray var
    yamayla oynuyor diyelim... istanbul takýmlarýný seçmek gibi bir hata yapmamýþtýr arkadaþýmýz
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

evet aynen yama yükledim var bütün takýmlar
    Més Que Un Club

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Bu Anelka nasýl adamdýr çözemedim gitti Stilini beðenmiyorum zaten topa dokunuyomu vuruyomu anlaþýlmýyor ama her takým transfer edip duruyor çözemedim bu iþi
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)