Hesaplipazar
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Dnyann En Pahal Oyuncusu Anelka+Chelsea'de..

Trabzonspor Kongre yesi

Serdr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Standart Dnyann En Pahal Oyuncusu Anelka+Chelsea'de..

O, dnyann en pahal futbolcusu

Almanya'da yaynlanan Bild gazetesi, dnyann en pahal futbolcusunun eski Fenerbaheli oyuncu Nicolas Anelka olduunu yazd.

Gazetede, ''Ne Beckham ne Zidane ne Ronaldinho. O gerekten de dnyann en pahal futbolcusu'' balyla verilen haberde, Anelka'nn toplam 132,1 milyon Avro'yla dnyada bugne kadar kendisi iin en fazla transfer creti denen oyuncu olduu belirtildi.

Fenerbahe'den 12 milyon Avro'luk transfer cretiyle Bolton'a geen Anelka iin imdi de Chelsea'nin yaklak 20 milyon Avro transfer creti demek istedii ifade edilen haberde, Anelka'nn 2005 ylnda Fenerbahe'yle birlikte lig ampiyonu olduu hatrlatld.
    Dnyann en pahal futbolcular listesinde Anelka'y, bugne kadar ald toplam 115,5 milyon Avro'luk transfer bedeliyle, futbol kariyerine son veren Zinedine Zidane izliyor. Zidane'nin ardndan 101 milyon Avro'yla Ronaldo ve 37,4 milyon Avro'yla Ronaldinho geliyor.
    Almanya'da ise, en pahal futbolcunun Galatasaray'dan Olympique Marsilya, buradan da Bayern Mnih takmna geen Franck Ribery olduu, Ribery iin bugne kadar denen toplam transfer bedelinin 27,5 milyon Avro olduu belirtildi.
    Haberde ayrca, dnyada yln futbolcusu seilen Brezilyal Kaka'nn toplam 8,3 milyon Avro'luk transfer bedeliyle, 9,9 milyon Avro transfer bedeli denen ve Chelsea takmnda oynayan Alman milli takm futbolcusu Michael Ballack'n gerisinde kaldna iaret edildi.
    Byk Takm Byk Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Trabzonspor Kongre yesi

Serdr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

VE ANELKA CHELSEA'DE!

Premier League ekibi Chelsea Fransz golc Nicolas Anelka iin kulb Bolton Wanderers' sonunda ikna etti ve yldz oyuncu iin 15 milyon Pound karlnda anlama salad. ngiliz basn Fenerbahe'nin eski yldznn yeni takmyla 4.5 yllk anlamaya vardn belirtti.

Ocak transfer dneminin en byk bombas ngiltere'den geldi.

Chelsea de uzun zamandr "Beni aln" diyen Anelka da muradna erdi.

Didier Drogba ve Salomon Kalou'nun lkelerinin milli takmyla Afrika Kupas'nda olmas ve Andriy Shevchenko'nun sakatl sebebiyle golc arayna giren Blues, Fenerbahe'nin eski oyuncusu Fransz Nicolas Anelka iin kulb Bolton Wanderers' sonunda ikna etti.

Bolton Wanderers' 15 milyon Pound (yaklak 29.35 milyon Dolar) karlnda ikna eden Chelsea, Fransz oyuncuyla da 4.5 yllk anlama salad.

Cuma len saatlerinde tamamlanan anlamann ardndan imzalar da ayn gn atlabilirse, Anelka Chelsea'nin Cumartesi Tottenham'la oynayaca Premier League manda forma giyebilecek.

Anelka bu sezon Bolton formasyla kt 22 mata 11 gol kaydetti.
    Fransz oyuncu daha nce srasyla Paris St Germain, Arsenal, Real Madrid, Liverpool, Manchester City ve Fenerbahe'de oynamt. Anelka'y bugne kadar renklerine balayan takmlarn dedikleri toplam bonservis bedeli 66.4 milyon Pound'u buldu.
    Byk Takm Byk Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

bu chelsea nereye para harcasam diye aryo.tamamiyle bo bir transfer...anelkada oynuyacan sanm galiba ve gitmi.en fazla 3 hafta ilk 11 dir.drogba ve kalu milli grevden dnene kadar oynatlmak iin alnm bir adam.
    • Biz emperyalistlerin penesine den bir ku gibi yava yava aalk bir lme mahkum olmaktansa, babalarmzn oullar olarak vurua vurua lmeyi tercih ediyoruz.
      Mustafa Kemal Atatrk

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Sheva'dan daha fazla i yapar Ama Sheva'yi daha ok severim
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

MarceloTS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.09.2006

dnyada grdm en maymun itahl futbolcu bi takmda 1 seneden fazla durmaz hep ister baka yerlere gitmek chelsea eski gnlerine dnd normal karlyorum bu aptalca transferi
    7-7-7-7-7-7-7

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    28

Nicolas Anelka trkiyeye gelmi en yetenekli 3 yabancdan biri Ancak Fb de brezilya ayrmcl onu souttu takmdan ngilterede u anda gol kralnda 1. srada yanlmosam ronaldoyla birlikte kafa kafaya gidiolard en son.Harika bir teknii var.Futbol zekas sper oyunu mthi okuyor Anelkay acaip beeniyorum man izlerken ok zevk alyor insan...

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    28

Alnt CeMtS-1967 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu chelsea nereye para harcasam diye aryo.tamamiyle bo bir transfer...anelkada oynuyacan sanm galiba ve gitmi.en fazla 3 hafta ilk 11 dir.drogba ve kalu milli grevden dnene kadar oynatlmak iin alnm bir adam.
    Hi alakas yok...
    Drogba sezon sonu gidiyor
    anleka drogba dan daha kaliteli bir isim onu zaten keser
    Kalu falan henz gen Anelka seviyesine gelmesi iin ok almas lazm
    Anelka ingiltere ligini ok iyi tanyan bir oyuncu
    Gerek Arsenal gerek man city gerekse boltonda saysz gol var Chelsea hcm futbolu oynayamyor tam olarak anelka ok byk g katcak onlara ok da baarl olur

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

Alnt MarceloTS Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    dnyada grdm en maymun itahl futbolcu bi takmda 1 seneden fazla durmaz hep ister baka yerlere gitmek chelsea eski gnlerine dnd normal karlyorum bu aptalca transferi
    Aynen. Her imza treninde ayni senaryo yasaniyor: "Artik gecmisi unutacagim. Sorunlar yasadim ama artik yepyeni bir Anelka var." 1 sezon gectikten sonra tekrar ayrilmak istedigini sylyor.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

Hdai Pervaneli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

chealsea nin forveti fazla bir kac ini bize satsin hehe

Erbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Anelka ok iyi bir forvet ama iyi bir golc deil.Shevchenko ile oynas bu durumu deitirebilir.Eline gelen son ans iyi deerlendirecektir.

Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

12 milyon avroya Fenerden aldlar, 30 milyon dolara sattlar..Mthi kar

Atakan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.06.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

uanda fifa 99 oynuyorum trkiye ligi var trabzonsporum ve anelka'yla beckham' aldm3 forvetim orhan ortada solda anelka sagda vig.... die bir ivar sper oynuyor
    Ms Que Un Club

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    24.06.2007

Standart Yalan Haber!!!

Simdi iyi guzelde Dunyanin en bahli futbolcusu anelka degil bir kere 30 milyon dolarlik degeri varmis!!! toplama bakarak hesap larsa adamlar olabilir!!! ama su an ronaldinya veyatda amerikaya giden beckham 90 milyon dolara amerika transfer oldu ha bu reklam vs vs vs paralari ile toplamda transfer oldu beni ilgilendirmez bu haberi yazan guya Bild gazetesi galiba baze seyleri gozden kacirmis (sanmiyorum) haberi hazirlayan zaman gazetesi artik biraksin Ezikler reklami (baska bir seyde dehil) yapmasini resmen milleti keriz yerine koyuyorlar yaziklar olsun bu zihniyete ronaldinyayu su an transfer etmek istiyorsan en azindan 70 milyon euro gosden cikarman lazim lafin kisasi 20 milyon eurluk anelka nasil oluyorda dunyanin en bahli futbolcusu oluyor sasirdim resmen.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

bu sene boltonda ok iyidi her mata hemen hemen gol vard

yelik tarihi
    14.06.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

haberin tamamn okrusan anlarson uana kadar bir sr takma gitmi anelka ve toplam transfer miktaryla dnyann en pahal futbolcusu diyor her takmdaki transfer paras toplam
    Ms Que Un Club

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

Alnt kaka6191 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hi alakas yok...
    Drogba sezon sonu gidiyor
    anleka drogba dan daha kaliteli bir isim onu zaten keser
    Kalu falan henz gen Anelka seviyesine gelmesi iin ok almas lazm
    Anelka ingiltere ligini ok iyi tanyan bir oyuncu
    Gerek Arsenal gerek man city gerekse boltonda saysz gol var Chelsea hcm futbolu oynayamyor tam olarak anelka ok byk g katcak onlara ok da baarl olur
    yapma be dostum.anelkay nekadarda gznde bytmsn.yani adam bilmesek messidende iyi diye bamza karcan.drogba o herife bin basar.chelseada bu adam ezilir;demedi deme.

fb de ne yaptda chelseada ne yapsn...
    • Biz emperyalistlerin penesine den bir ku gibi yava yava aalk bir lme mahkum olmaktansa, babalarmzn oullar olarak vurua vurua lmeyi tercih ediyoruz.
      Mustafa Kemal Atatrk

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    30.12.2007
    Ya
    31

Alnt Atakan ztrk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    uanda fifa 99 oynuyorum trkiye ligi var trabzonsporum ve anelka'yla beckham' aldm3 forvetim orhan ortada solda anelka sagda vig.... die bir ivar sper oynuyor

fifa 99 da trkiye ligi yokkki trk takmlarndanda sadece beikta la galatasaray var

Vkgz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Alnt master yoda Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    fifa 99 da trkiye ligi yokkki trk takmlarndanda sadece beikta la galatasaray var
    yamayla oynuyor diyelim... istanbul takmlarn semek gibi bir hata yapmamtr arkadamz
    nce TRABZONSPOR

yelik tarihi
    14.06.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

evet aynen yama ykledim var btn takmlar
    Ms Que Un Club

Trabzonspor Kongre yesi
    Uurtan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Bu Anelka nasl adamdr zemedim gitti Stilini beenmiyorum zaten topa dokunuyomu vuruyomu anlalmyor ama her takm transfer edip duruyor zemedim bu ii
    Bir Gn Mutlaka Aslna Dneceksin. Dnmek Zorundasn. Bu Senin Genlerinde var...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)