Hesaplipazar
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 4077 Sayl Tketici Haklar..

Trabzonspor Kongre yesi

Serdr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Standart 4077 Sayl Tketici Haklar..

4077 Sayl Kanunda Geen Tketici Haklar konusunda ou kii yanl biliyor veya eniyor..

Maaza gibi Hiperstore'lardan yaplan alverilerde iade/deiim prosedrlerini hatrlatmak istedim..

rn fatura tarihi itibaryla ilk 30 gn iersinde arzalysa(aypl)yetkili servis onayyla birlikte rn iade/deiim yapabilirsiniz..4077 Sayl Kanun Madde 4.

Bunun dnda maazadan yapm olduunuz alverilerde rnn beenmediniz taktirde iade/deiim yapamazsnz.

Fakat zel firmalar mteri memnuniyeti adna kanunda gemese bile 15 gn iersinde almam rnleri deitirmekte veya alsa bile %15 kesinteler yaparak rnleri deitiriyorlar.

Bunun dnda nternet veya Telefon Siparilerinde..

rn elinize ulatktan sonra ilk 1 hafta iersinde Noter onayl yazyla birlikte(ou firma istemiyor)koulsuz olarak iade/deiim yapabilirsiniz.

Kapdan Satlarda ise rn aldktan 15 gn iersinde koulsuz olarak iade/deiim yapabilirsiniz.

Bu konuda sormak istediiniz sorular varsa yardmc olmak isterim

Not : Avukat deilim ama iim gerei bu konuyu ok iyi biliyorum
    Byk Takm Byk Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

duyarlln iin teekkrler.ilk kafama taklan eyde sorucam.
    • Biz emperyalistlerin penesine den bir ku gibi yava yava aalk bir lme mahkum olmaktansa, babalarmzn oullar olarak vurua vurua lmeyi tercih ediyoruz.
      Mustafa Kemal Atatrk

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

tansa migros gibi byk maazalarda koulsuz iade ve deiim kabul ediyorlar. her rn iin hemde

yelik tarihi
    15.03.2008
    Ya
    32

Merhaba konuyu aan arkadaa bir sorum olucakt ncelikle herkese sevgiler sayglar
    Benim diz st pc'imde 2 kez ayn toplam da 3 kez para deiimi yapld vede toplamda rn 6 kez servise gitti 7. kere servise gitmesini gerektircek sknt kt acaba buna ne gibi bir ilem uygulanabilir olumlu yada olumsuz cevaplarnz bekliyorum. Teekkrler kolay gelsin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)