Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 Yýldýr Sahipsiz Bir Takýmýmýz Var Haberiniz Var mý? ÝHANETE DEVAM!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Standart 2 Yýldýr Sahipsiz Bir Takýmýmýz Var Haberiniz Var mý? ÝHANETE DEVAM!

Bir baþkan düþünün ki ; seçilmeden önce onu tanýyan yoktu. bir gün çýkýyor ve "iki yýldýz alacaðým - stat yaptýracaðým - þampiyonluk göreceðiz" diyor. hayda!

herkesin dikkatini nasýl çekeceðini birisi söylemiþ ona!... en yakýn danýþmanlarý belkide.

sonra seçimler oluyor ve o kiþi baþkan oluyor. milyonlarca trabzonspor taraftarý bu adama sahip çýkýyor. neden? çünkü trabzonspora hizmet edeceðinden adlarý gibi eminler.

bu adamýn sözlerini tutmayacaðýný - her defasýnda bahaneler bulacaðýný - bir dediðinin bir dediðini tutmayacaðýný kim nereden bilebilirdi ki! herkesi kendimiz gibi iyi niyetli ve sadece trabzonsporumuzu düþündüðünü zannetmeye devam ededuralým biz.

sonra aylar geçti ve bunun iç yüzü ortaya çýktý ... hem de nasýl çýktý! su yüzünden de yukarýlara...

basiretsiz yönetimlerinden tutunda kaçan futbolculara ondan sonra disiplinsizlik yapan futbolculara verilmeyen cezalara kadar bilhare yöneticiler arasýndaki kavgalara... neler neler...

bunlarý aylarca yazdk konuþtuk zaten.

ve bir baþkan düþünün!

maçlara gitmeyen bir baþkan. trabzonspor baþkaný olmasýna raðmen elimizin parmaklarýný geçmeyecek kadar býrakýn trabzonsporumuzun maçlarýna gelmeyi kulübe gelmeyen baþkan!

bu takýmýn baþýnda 3.sýnýf insanlar var!...

bu takýmýn baþýnda bir baþ yok!

bu takýmýn baþýnda maçlara gitmeyen - trabzonsporla alakasý olmayan - ýsmarlama haberlerle gazetelerde "þunu dedi bunu dedi" diyen bir insan var!

hayaller deðil artýk! yalanlar var! zaman deðil artýk oyalama var!

beceriksizlik deðil! ARTIK ÝHANET VAR!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

tuðba61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    34

Çok güzel bi yazý. Pýsýrýk baþkan istemiyoruz artýk takýma kendi çocuðu gibi sahip çýkacak adamlar lazým.
    Baþarýya endeksli deðiliz, varlýðýna aþýðýz. | Bordo&Mavi |

Trabzonspor Kongre Üyesi

Abdullah Altýntaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kimse Trabzonsporun þampiyonluðunu düþünmüyor ,zaten amaç Trabzonspor dan nemalanmak avniaker de maç izleyince Trabzonsporun nasýl satýldýðýný çok çarpýcý bir þekilde görüyorsunuz.Taraftarýn belli bir bölümü satýn alýnmýþ diðerleride onlara ses çýkaramýyor

kalavara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

Alýntý Nytre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir baþkan düþünün ki ; seçilmeden önce onu tanýyan yoktu. bir gün çýkýyor ve "iki yýldýz alacaðým - stat yaptýracaðým - þampiyonluk göreceðiz" diyor. hayda!

herkesin dikkatini nasýl çekeceðini birisi söylemiþ ona!... en yakýn danýþmanlarý belkide.

sonra seçimler oluyor ve o kiþi baþkan oluyor. milyonlarca trabzonspor taraftarý bu adama sahip çýkýyor. neden? çünkü trabzonspora hizmet edeceðinden adlarý gibi eminler.

bu adamýn sözlerini tutmayacaðýný - her defasýnda bahaneler bulacaðýný - bir dediðinin bir dediðini tutmayacaðýný kim nereden bilebilirdi ki! herkesi kendimiz gibi iyi niyetli ve sadece trabzonsporumuzu düþündüðünü zannetmeye devam ededuralým biz.

sonra aylar geçti ve bunun iç yüzü ortaya çýktý ... hem de nasýl çýktý! su yüzünden de yukarýlara...

basiretsiz yönetimlerinden tutunda kaçan futbolculara ondan sonra disiplinsizlik yapan futbolculara verilmeyen cezalara kadar bilhare yöneticiler arasýndaki kavgalara... neler neler...

bunlarý aylarca yazdk konuþtuk zaten.

ve bir baþkan düþünün!

maçlara gitmeyen bir baþkan. trabzonspor baþkaný olmasýna raðmen elimizin parmaklarýný geçmeyecek kadar býrakýn trabzonsporumuzun maçlarýna gelmeyi kulübe gelmeyen baþkan!

bu takýmýn baþýnda 3.sýnýf insanlar var!...

bu takýmýn baþýnda bir baþ yok!

bu takýmýn baþýnda maçlara gitmeyen - trabzonsporla alakasý olmayan - ýsmarlama haberlerle gazetelerde "þunu dedi bunu dedi" diyen bir insan var!

hayaller deðil artýk! yalanlar var! zaman deðil artýk oyalama var!

beceriksizlik deðil! ARTIK ÝHANET VAR!
    bunu anlayan birilerinin olmasý güzel.ilk günden bugüne albayrak konusndaki þüphlerimi dile getirdim.bazý arkadaþlar gerek forumda gerek yüzyüze kýzdýlar bana.ben de ne de olsa baþkanýmýzdýr.belki iyi niyetlidir diye pek de aðýr eleþtirmiyordum.ama gerçek ortada.savunan ya kördür ya da albayrak dedim bir çok kiþi kýzdý.hala diyorum.çünkü iyi niyet olduðuna inandýrýlmam lazým.bunun için bir iki küçük hareket yeterdi ama öyle biþey yok.

Kobalas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Albayrak Geldiðinde
    (haþa)Baþýmýza Peygamber Gelmiþ Gibi Bir Ýzlenim Nasýl Oluþmuþtu
    Anlayamadýðým O
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    38

piyon baþkan istemiyoruz. hükümetin ulusoyu devirme planýyla baþa gelen albayrak emeline ulaþýyor ama biz git gide uçuruma doðru sürükleniyoruz. Trabzona bundan öncede siyaset bulaþmýþtý ama hiç bu kadar siyasetin içinde olmamýþtýk.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

çok güzel bir yazý altýnaimzamý atarým

tuðba61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    34

Siyasetle alakasý yok.. Tutturulmuþ bi siyaset karýstý falan çok yanlýþ. (siyaset karýstý diyenlere diyorum alýntý yapmamýsým )
    Konu tuðba61 tarafýndan (10.01.2008 Saat 01:35 ) deðiþtirilmiþtir.
    Baþarýya endeksli deðiliz, varlýðýna aþýðýz. | Bordo&Mavi |

Trabzonspor Kongre Üyesi

Abdullah Altýntaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu takým 2 senedir deðil 24 senedir sahipsiz,24 senedir kendi insaný tarafýndan bilinçli ve sistemli bir þekilde sabote ediliyor

Yavuz Hasan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

evet dogru cumle bu galiba "piyon baskan istemiyoruz"
    ...olay sonzuza dek yaþamak deðil,esas olay hayatla barýþýk olmak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2 yýl öncesine kadar bir çivileri yoktu isimleri yoktu....

birden Trabzonsporluluklarý tuttu.....

bi þey demedik beceremediler tarihimizin en baþarýsýz dönemini yaþattýlar bir 2. lig takýmýna yenilmediðimiz kalmýþtý onu da yaptýlar dün.....

bana onlarýn iyiniyetli olduðunu inanadýramaz. gökdenizle yattara dýþýnda takýmda adam kalmadý hala transfer yok. demekki umurlarýnda deðil.
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

evet piyon baþkan istemiyoruz !!! belkide bu baþkanlar farklý bir durumda takýmýmýza baþkan oluyorlar ama sonra her nedense kulüp ile birlikte Trabzon daki bir takým karanlýk kiþilerin piyonu yada oyuncaðý oluyorlar....

güngör_81 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    42

Ya Kimse Kusura Bakmasýn Bu Takýmý Sahipsiz Býrakanlar bizleriz taraftarlar. Hep yaz çiz baþka bir þey yok.Biri geliyor þöyle yürüyüz yapacaz falanda hep lafta yani olan hiçbir halt yok 40 yýllýk tarihin en kötü 2 sezonunu yaþýyoruz ama taraftar týs yani Yuh olsun Yazýklar olsun Sizin Trabzonsporluluðunuza baþkada bir þey demiyorum kim üstüne alýnmak istiyorsada alýnsýn.

Tiksindim artýk hep protesto yapalým da yürüyüþ yapalýmda yazan anketlere katýlmaya VALLA yazýklar olsun bize.

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2 yýl öncesine kadar bir çivileri yoktu isimleri yoktu....

birden Trabzonsporluluklarý tuttu.....

bi þey demedik beceremediler tarihimizin en baþarýsýz dönemini yaþattýlar bir 2. lig takýmýna yenilmediðimiz kalmýþtý onu da yaptýlar dün.....

bana onlarýn iyiniyetli olduðunu inanadýramaz. gökdenizle yattara dýþýnda takýmda adam kalmadý hala transfer yok. demekki umurlarýnda deðil.
    dün akþamki maçta gökdeniz de vardý yattara da ..... eðer sen bunlara adam diyorsan gerisini düþünmek bile facia....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý deðirmendere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dün akþamki maçta gökdeniz de vardý yattara da ..... eðer sen bunlara adam diyorsan gerisini düþünmek bile facia....
    ilk yarýda onlar olmasaydý bugün büyük ihtimalle kasýmpaþanýn konumunda olurduk. benim eleþtirdiðimde bu zaten. sadece 2 isim olursa her zaman çekirge sýçramýyor.....

ilk yarýda onlar olmasaydý bugün büyük ihtimalle kasýmpaþanýn konumunda olurduk. benim eleþtirdiðimde bu zaten. sadece 2 isim olursa her zaman çekirge sýçramýyor.....
    peki ne yapalým ? buyur sen öner bir þeyler. yýldýz dediðimiz topçular kalmýyor hepsi en ufak bir meseleyi büyüterek gitmek istiyor ve gidiyorlarda hatta buna kaçýyorlar diyebiliriz. bak iþte yattara da gitmek istiyor þimdi ne yapalým kalmasý için gidip ayaklarýnamý kapanalým ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

peki ne yapalým ? buyur sen öner bir þeyler. yýldýz dediðimiz topçular kalmýyor hepsi en ufak bir meseleyi büyüterek gitmek istiyor ve gidiyorlarda hatta buna kaçýyorlar diyebiliriz. bak iþte yattara da gitmek istiyor þimdi ne yapalým kalmasý için gidip ayaklarýnamý kapanalým ?
    Ömer Rýzanýn bile bu takýmda durmak istememesi takýmýn ne halde olduðunun resmidir..... siz büyük takým olursanýz oyuncu gelir sizin ayaklarýnýza kapanýr....

ayný yattara þampiyonluða oynadýðýmýz zaman þimdi aldýðý paranýn yarýsýna oynuyordu gýkýda çýkmýyordu.....

gitmek isteyen giderse kalmak isteyen kalýrsa o zaman yönetim ne iþ yapar söylermisin. konu mankenimi seçtik onlarý.....

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

aynen öyle...
    burda gýkýný çýkarmayan , üç kuruþa tenezzül edip hala "albayrak sen bizim herþeyimizsin" diye baðýran, kendilerine tepki veren taraftarlara tekme tokat saldýran ve adýna taraftar denilen bu tarz gerizekalýlar olduðu sürece bunlarýn yaptýklarý az bile...
    yarýn albayrak aleyhine yönetim aleyhine protesto yapýlsn çýkar bi kaç tane çapulcu " ne yapayýsýnýz la, baþkan ne yapsýn" diye çemkirir..herkes sizin üstünüze gelir...e, sizde biþey yapamazsýnýz..þenol güneþin bi sözü vardý: "adaletin gücümü, gücün adaletimi" diye..bunlarýnki o hesap..trabzonda dýþlanacak olan þey ilk önce satýlmýþ taraftardýr..kimse bu konuya girmiyor.80-95 arasý bu böyle deðildi...protesto bi baþladýmý avni aker yýklýrdý...stadýn dýþýna çýkardý , taþardý..hemde bugünkü yönetimin böyyüüüükkk baþarý diye lanse ettiði 3.olursak..
    kimliðimizi kaybettik, onurumuz ayakta..bundan sonra kaybedecek neyimiz var sizce..
    bana birisi kongreye aday olmadýðýn halde sadece transfer dönemi içinde kongreyi erteleyip transfer dönemi bitince kongre yapmayý ve hiç trnasfer yapmadan yinede aday olmayý HAÝNLÝK ten baþka bi ölçüsü varsa izah etsin.....
    bunlar trabzon hainidir...onlara yardým edende yalakalýk edende haindir.

Alýntý mavinisan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kimse Trabzonsporun þampiyonluðunu düþünmüyor ,zaten amaç Trabzonspor dan nemalanmak avniaker de maç izleyince Trabzonsporun nasýl satýldýðýný çok çarpýcý bir þekilde görüyorsunuz.Taraftarýn belli bir bölümü satýn alýnmýþ diðerleride onlara ses çýkaramýyor
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Yönetimin her söylediði yalan , hepsi bu klüp tarihinin en kötü yöneticileri, yaptýklarý tek olumlu þey yok, sportif baþarýsýzlýk dýþýnda yönetimsel olarakta dibe vurduk rezil olduk (Ersen martin olayý, kaçan oyuncular, hacýosmanoðlu- sayitoðlu olayý ve daha birçok olay). Hepsi bi yere kadar kabul edilebilir ama bu yalanlara dayanamýyorum, çünkü bunlar karakter problemidir ve bu takýma yönetici olanlarýn karakterli insanlar olmalarý gerekir ne yazýkki bu deðerimizi de kaybettik 5. sýnýf insanlarý klüp yönettirmeye çalýþarak.

"2. sýnýf rum takýmlarýna yenildik , küme düþmemeye oynadýk, yaþamadýðýmýz rezillik kalmýþmýydý demekki kalmýþ bi de Adana Demir'e yenildik. Ama yarýn çýkýp konuþacak 5 transfer düþünüyoruz diyecek ve sonrasýnda da dengeleri bozmayalým taransferden vazgeçtik diyecek bir Zeyyat kafkas'ýmýz, brezilyalara gidip sambacýlarla takýlýp gelecek ne halt yemeye oralara gittiði bilinmeyen Kanca'larýmýz Baturoðullarý'mýz, arada bir Trabzonspor konusunda fikri sorulan fakat nedense konuyu takýmdan uzaklaþtýrýp kendisini anlatan bir onursal baþkanýmýz, galip olduðumuz bir maçta sahaya atlayacak kadar cehaletin esiri olmuþ taraftarlarýmýz, gerçek taraftarýn içi kan aðlarken maðlubiyetler sonrasý gülüp oynayan futbolcularýmýz var.
    Ve sonuçta dibe vurmuþ bizden baþkasýnýn Büyük olarak görmediði (bence haklýlar da artýk) rezil olmuþ bir takým var ortada., yukarýda bahsi geçen durumdan sonra da bundan baþkasýný beklemek sürpriz olur zaten".

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý zeki gursoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aynen öyle...
    burda gýkýný çýkarmayan , üç kuruþa tenezzül edip hala "albayrak sen bizim herþeyimizsin" diye baðýran, kendilerine tepki veren taraftarlara tekme tokat saldýran ve adýna taraftar denilen bu tarz gerizekalýlar olduðu sürece bunlarýn yaptýklarý az bile...
    yarýn albayrak aleyhine yönetim aleyhine protesto yapýlsn çýkar bi kaç tane çapulcu " ne yapayýsýnýz la, baþkan ne yapsýn" diye çemkirir..herkes sizin üstünüze gelir...e, sizde biþey yapamazsýnýz..þenol güneþin bi sözü vardý: "adaletin gücümü, gücün adaletimi" diye..bunlarýnki o hesap..trabzonda dýþlanacak olan þey ilk önce satýlmýþ taraftardýr..kimse bu konuya girmiyor.80-95 arasý bu böyle deðildi...protesto bi baþladýmý avni aker yýklýrdý...stadýn dýþýna çýkardý , taþardý..hemde bugünkü yönetimin böyyüüüükkk baþarý diye lanse ettiði 3.olursak..
    kimliðimizi kaybettik, onurumuz ayakta..bundan sonra kaybedecek neyimiz var sizce..
    bana birisi kongreye aday olmadýðýn halde sadece transfer dönemi içinde kongreyi erteleyip transfer dönemi bitince kongre yapmayý ve hiç trnasfer yapmadan yinede aday olmayý HAÝNLÝK ten baþka bi ölçüsü varsa izah etsin.....
    bunlar trabzon hainidir...onlara yardým edende yalakalýk edende haindir.

Vallaha bizim stadda ne yalakalýklar oldu Haluk Ulusoy posteri açýldýðýnda sinir krizi geçirecektim, yalaka yerel gazetelerimiz hergün adam lehine haber yapýp pofpofladýðýnda cinlerin tepeme çýkýyor ne yazýkki kendi içimizde satýlmýþ bir takým unsurlar var ve bunlarýn Trabzonspor umrunda deðil takýmýn altýna bir tek odun koyup yakmayan adamlara yalakalýk yapmak derdindeler ve ne yazýkki bunlar takýmda söz sahibi konumundalar.
    Konu emre81 tarafýndan (10.01.2008 Saat 10:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Ömer Rýzanýn bile bu takýmda durmak istememesi takýmýn ne halde olduðunun resmidir..... siz büyük takým olursanýz oyuncu gelir sizin ayaklarýnýza kapanýr....

ayný yattara þampiyonluða oynadýðýmýz zaman þimdi aldýðý paranýn yarýsýna oynuyordu gýkýda çýkmýyordu.....

gitmek isteyen giderse kalmak isteyen kalýrsa o zaman yönetim ne iþ yapar söylermisin. konu mankenimi seçtik onlarý.....
    dostum bu takýmdan , en iyi olduðumuz dönemlerde bile mesela ; 1996 yýlýnda tolunay , hami , abdullah , þota hatta ogün bile gitmek istiyordu. peki buna ne diyeceksiniz ? ... elbette biz yöneticileri konu mankeni olarak seçmiyoruz ama hiç olmazsa onlarý yanlýþ yönlendirmeyelim yeter diyorum....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

dostum bu takýmdan , en iyi olduðumuz dönemlerde bile mesela ; 1996 yýlýnda tolunay , hami , abdullah , þota hatta ogün bile gitmek istiyordu. peki buna ne diyeceksiniz ? ... elbette biz yöneticileri konu mankeni olarak seçmiyoruz ama hiç olmazsa onlarý yanlýþ yönlendirmeyelim yeter diyorum....
    Verdiðin örnek tamamýyla doðru ama bir nüans hatasý var bizim yöneticilerimiz kesinlikle yönlendirilebilecek insanlardan oluþmuyor ne olumlu ne olumsuz hiçbir fikri alýp uygulayacak esnekliðe ve kabiliyete sahip deðiller aksine,sýnýrlý kapasiteleriyle yalanlar söyleyerek bizi umuda sevkedip kendileri yönlendiriyor sadece.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý mavinisan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu takým 2 senedir deðil 24 senedir sahipsiz,24 senedir kendi insaný tarafýndan bilinçli ve sistemli bir þekilde sabote ediliyor
    Mukemmel bir tespit arkadasýma aynen katýlýyorum neyi paylaþamýyorlar anlamýs deðilim galiba bir kaç kuþak deðiþmesi gerek sanýrým duzelmesi için

efulim67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    47

Þunu Anladýk ki; Herþey Para Deðil.
    Özür Dilerim Atay Aktuð Baþkaným.
    Arkandan hep dedim: "Parasýz olsaydý bu iþler,bende baþkan olayým."

Bu yönetim Futboldan gram kadar anlamýþ olsaydý. Bu kadro bu hale gelmezdi.
    Bize uzun süre börev yapacak iþi bilen bir baþkan lazým.

Þu Ziya bir takýmla anlaþmadý mý yaaa. Anlaþsa da toplasa kurmaylarýný yanýna.
    Ömür Dediðin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarýn Meçhuldür,
    O Halde Ömür Dediðin Bir Gündür, O da Bugündür...

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

ya sadece reklamlarýný yaptýlar ve gidiyorlar

EÐÝTÝM ÞART!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)