Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 2 Yldr Sahipsiz Bir Takmmz Var Haberiniz Var m? HANETE DEVAM!

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Standart 2 Yldr Sahipsiz Bir Takmmz Var Haberiniz Var m? HANETE DEVAM!

Bir bakan dnn ki ; seilmeden nce onu tanyan yoktu. bir gn kyor ve "iki yldz alacam - stat yaptracam - ampiyonluk greceiz" diyor. hayda!

herkesin dikkatini nasl ekeceini birisi sylemi ona!... en yakn danmanlar belkide.

sonra seimler oluyor ve o kii bakan oluyor. milyonlarca trabzonspor taraftar bu adama sahip kyor. neden? nk trabzonspora hizmet edeceinden adlar gibi eminler.

bu adamn szlerini tutmayacan - her defasnda bahaneler bulacan - bir dediinin bir dediini tutmayacan kim nereden bilebilirdi ki! herkesi kendimiz gibi iyi niyetli ve sadece trabzonsporumuzu dndn zannetmeye devam ededuralm biz.

sonra aylar geti ve bunun i yz ortaya kt ... hem de nasl kt! su yznden de yukarlara...

basiretsiz ynetimlerinden tutunda kaan futbolculara ondan sonra disiplinsizlik yapan futbolculara verilmeyen cezalara kadar bilhare yneticiler arasndaki kavgalara... neler neler...

bunlar aylarca yazdk konutuk zaten.

ve bir bakan dnn!

malara gitmeyen bir bakan. trabzonspor bakan olmasna ramen elimizin parmaklarn gemeyecek kadar brakn trabzonsporumuzun malarna gelmeyi kulbe gelmeyen bakan!

bu takmn banda 3.snf insanlar var!...

bu takmn banda bir ba yok!

bu takmn banda malara gitmeyen - trabzonsporla alakas olmayan - smarlama haberlerle gazetelerde "unu dedi bunu dedi" diyen bir insan var!

hayaller deil artk! yalanlar var! zaman deil artk oyalama var!

beceriksizlik deil! ARTIK HANET VAR!
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

tuba61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2008
    Ya
    30

ok gzel bi yaz. Psrk bakan istemiyoruz artk takma kendi ocuu gibi sahip kacak adamlar lazm.
    Baarya endeksli deiliz, varlna az. | Bordo&Mavi |

Trabzonspor Kongre yesi

Abdullah Altnta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2007
    Nereden
    stanbul

Kimse Trabzonsporun ampiyonluunu dnmyor ,zaten ama Trabzonspor dan nemalanmak avniaker de ma izleyince Trabzonsporun nasl satldn ok arpc bir ekilde gryorsunuz.Taraftarn belli bir blm satn alnm dierleride onlara ses karamyor

kalavara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2007
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    39

Alnt Nytre Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bir bakan dnn ki ; seilmeden nce onu tanyan yoktu. bir gn kyor ve "iki yldz alacam - stat yaptracam - ampiyonluk greceiz" diyor. hayda!

herkesin dikkatini nasl ekeceini birisi sylemi ona!... en yakn danmanlar belkide.

sonra seimler oluyor ve o kii bakan oluyor. milyonlarca trabzonspor taraftar bu adama sahip kyor. neden? nk trabzonspora hizmet edeceinden adlar gibi eminler.

bu adamn szlerini tutmayacan - her defasnda bahaneler bulacan - bir dediinin bir dediini tutmayacan kim nereden bilebilirdi ki! herkesi kendimiz gibi iyi niyetli ve sadece trabzonsporumuzu dndn zannetmeye devam ededuralm biz.

sonra aylar geti ve bunun i yz ortaya kt ... hem de nasl kt! su yznden de yukarlara...

basiretsiz ynetimlerinden tutunda kaan futbolculara ondan sonra disiplinsizlik yapan futbolculara verilmeyen cezalara kadar bilhare yneticiler arasndaki kavgalara... neler neler...

bunlar aylarca yazdk konutuk zaten.

ve bir bakan dnn!

malara gitmeyen bir bakan. trabzonspor bakan olmasna ramen elimizin parmaklarn gemeyecek kadar brakn trabzonsporumuzun malarna gelmeyi kulbe gelmeyen bakan!

bu takmn banda 3.snf insanlar var!...

bu takmn banda bir ba yok!

bu takmn banda malara gitmeyen - trabzonsporla alakas olmayan - smarlama haberlerle gazetelerde "unu dedi bunu dedi" diyen bir insan var!

hayaller deil artk! yalanlar var! zaman deil artk oyalama var!

beceriksizlik deil! ARTIK HANET VAR!
    bunu anlayan birilerinin olmas gzel.ilk gnden bugne albayrak konusndaki phlerimi dile getirdim.baz arkadalar gerek forumda gerek yzyze kzdlar bana.ben de ne de olsa bakanmzdr.belki iyi niyetlidir diye pek de ar eletirmiyordum.ama gerek ortada.savunan ya krdr ya da albayrak dedim bir ok kii kzd.hala diyorum.nk iyi niyet olduuna inandrlmam lazm.bunun iin bir iki kk hareket yeterdi ama yle biey yok.

Kobalas61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Albayrak Geldiinde
    (haa)Bamza Peygamber Gelmi Gibi Bir zlenim Nasl Olumutu
    Anlayamadm O
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    20.04.2007
    Ya
    35

piyon bakan istemiyoruz. hkmetin ulusoyu devirme planyla baa gelen albayrak emeline ulayor ama biz git gide uuruma doru srkleniyoruz. Trabzona bundan ncede siyaset bulamt ama hi bu kadar siyasetin iinde olmamtk.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

ok gzel bir yaz altnaimzam atarm

tuba61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2008
    Ya
    30

Siyasetle alakas yok.. Tutturulmu bi siyaset karst falan ok yanl. (siyaset karst diyenlere diyorum alnt yapmamsm )
    Konu tuba61 tarafndan (10.01.2008 Saat 02:35 ) deitirilmitir.
    Baarya endeksli deiliz, varlna az. | Bordo&Mavi |

Trabzonspor Kongre yesi

Abdullah Altnta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2007
    Nereden
    stanbul

Bu takm 2 senedir deil 24 senedir sahipsiz,24 senedir kendi insan tarafndan bilinli ve sistemli bir ekilde sabote ediliyor

Yavuz Hasan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    zmir

evet dogru cumle bu galiba "piyon baskan istemiyoruz"
    ...olay sonzuza dek yaamak deil,esas olay hayatla bark olmak...

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

2 yl ncesine kadar bir ivileri yoktu isimleri yoktu....

birden Trabzonsporluluklar tuttu.....

bi ey demedik beceremediler tarihimizin en baarsz dnemini yaattlar bir 2. lig takmna yenilmediimiz kalmt onu da yaptlar dn.....

bana onlarn iyiniyetli olduunu inanadramaz. gkdenizle yattara dnda takmda adam kalmad hala transfer yok. demekki umurlarnda deil.
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    18.04.2007

evet piyon bakan istemiyoruz !!! belkide bu bakanlar farkl bir durumda takmmza bakan oluyorlar ama sonra her nedense kulp ile birlikte Trabzon daki bir takm karanlk kiilerin piyonu yada oyunca oluyorlar....

gngr_81 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.07.2007
    Nereden
    Dzce
    Ya
    39

Ya Kimse Kusura Bakmasn Bu Takm Sahipsiz Brakanlar bizleriz taraftarlar. Hep yaz iz baka bir ey yok.Biri geliyor yle yryz yapacaz falanda hep lafta yani olan hibir halt yok 40 yllk tarihin en kt 2 sezonunu yayoruz ama taraftar ts yani Yuh olsun Yazklar olsun Sizin Trabzonsporluluunuza bakada bir ey demiyorum kim stne alnmak istiyorsada alnsn.

Tiksindim artk hep protesto yapalm da yry yapalmda yazan anketlere katlmaya VALLA yazklar olsun bize.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    18.04.2007

Alnt blackseastorm Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2 yl ncesine kadar bir ivileri yoktu isimleri yoktu....

birden Trabzonsporluluklar tuttu.....

bi ey demedik beceremediler tarihimizin en baarsz dnemini yaattlar bir 2. lig takmna yenilmediimiz kalmt onu da yaptlar dn.....

bana onlarn iyiniyetli olduunu inanadramaz. gkdenizle yattara dnda takmda adam kalmad hala transfer yok. demekki umurlarnda deil.
    dn akamki mata gkdeniz de vard yattara da ..... eer sen bunlara adam diyorsan gerisini dnmek bile facia....

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt deirmendere Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    dn akamki mata gkdeniz de vard yattara da ..... eer sen bunlara adam diyorsan gerisini dnmek bile facia....
    ilk yarda onlar olmasayd bugn byk ihtimalle kasmpaann konumunda olurduk. benim eletirdiimde bu zaten. sadece 2 isim olursa her zaman ekirge sramyor.....

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    18.04.2007

ilk yarda onlar olmasayd bugn byk ihtimalle kasmpaann konumunda olurduk. benim eletirdiimde bu zaten. sadece 2 isim olursa her zaman ekirge sramyor.....
    peki ne yapalm ? buyur sen ner bir eyler. yldz dediimiz topular kalmyor hepsi en ufak bir meseleyi byterek gitmek istiyor ve gidiyorlarda hatta buna kayorlar diyebiliriz. bak ite yattara da gitmek istiyor imdi ne yapalm kalmas iin gidip ayaklarnam kapanalm ?

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

peki ne yapalm ? buyur sen ner bir eyler. yldz dediimiz topular kalmyor hepsi en ufak bir meseleyi byterek gitmek istiyor ve gidiyorlarda hatta buna kayorlar diyebiliriz. bak ite yattara da gitmek istiyor imdi ne yapalm kalmas iin gidip ayaklarnam kapanalm ?
    mer Rzann bile bu takmda durmak istememesi takmn ne halde olduunun resmidir..... siz byk takm olursanz oyuncu gelir sizin ayaklarnza kapanr....

ayn yattara ampiyonlua oynadmz zaman imdi ald parann yarsna oynuyordu gkda kmyordu.....

gitmek isteyen giderse kalmak isteyen kalrsa o zaman ynetim ne i yapar sylermisin. konu mankenimi setik onlar.....

zeki gursoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    46

aynen yle...
    burda gkn karmayan , kurua tenezzl edip hala "albayrak sen bizim hereyimizsin" diye baran, kendilerine tepki veren taraftarlara tekme tokat saldran ve adna taraftar denilen bu tarz gerizekallar olduu srece bunlarn yaptklar az bile...
    yarn albayrak aleyhine ynetim aleyhine protesto yaplsn kar bi ka tane apulcu " ne yapaysnz la, bakan ne yapsn" diye emkirir..herkes sizin stnze gelir...e, sizde biey yapamazsnz..enol gnein bi sz vard: "adaletin gcm, gcn adaletimi" diye..bunlarnki o hesap..trabzonda dlanacak olan ey ilk nce satlm taraftardr..kimse bu konuya girmiyor.80-95 aras bu byle deildi...protesto bi baladm avni aker yklrd...stadn dna kard , taard..hemde bugnk ynetimin byykkk baar diye lanse ettii 3.olursak..
    kimliimizi kaybettik, onurumuz ayakta..bundan sonra kaybedecek neyimiz var sizce..
    bana birisi kongreye aday olmadn halde sadece transfer dnemi iinde kongreyi erteleyip transfer dnemi bitince kongre yapmay ve hi trnasfer yapmadan yinede aday olmay HANLK ten baka bi ls varsa izah etsin.....
    bunlar trabzon hainidir...onlara yardm edende yalakalk edende haindir.

Alnt mavinisan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kimse Trabzonsporun ampiyonluunu dnmyor ,zaten ama Trabzonspor dan nemalanmak avniaker de ma izleyince Trabzonsporun nasl satldn ok arpc bir ekilde gryorsunuz.Taraftarn belli bir blm satn alnm dierleride onlara ses karamyor
    .... yok, sadece takm deil; bir yaam biimidir Trabzonspor!

yelik tarihi
    27.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Ynetimin her syledii yalan , hepsi bu klp tarihinin en kt yneticileri, yaptklar tek olumlu ey yok, sportif baarszlk dnda ynetimsel olarakta dibe vurduk rezil olduk (Ersen martin olay, kaan oyuncular, hacosmanolu- sayitolu olay ve daha birok olay). Hepsi bi yere kadar kabul edilebilir ama bu yalanlara dayanamyorum, nk bunlar karakter problemidir ve bu takma ynetici olanlarn karakterli insanlar olmalar gerekir ne yazkki bu deerimizi de kaybettik 5. snf insanlar klp ynettirmeye alarak.

"2. snf rum takmlarna yenildik , kme dmemeye oynadk, yaamadmz rezillik kalmmyd demekki kalm bi de Adana Demir'e yenildik. Ama yarn kp konuacak 5 transfer dnyoruz diyecek ve sonrasnda da dengeleri bozmayalm taransferden vazgetik diyecek bir Zeyyat kafkas'mz, brezilyalara gidip sambaclarla taklp gelecek ne halt yemeye oralara gittii bilinmeyen Kanca'larmz Baturoullar'mz, arada bir Trabzonspor konusunda fikri sorulan fakat nedense konuyu takmdan uzaklatrp kendisini anlatan bir onursal bakanmz, galip olduumuz bir mata sahaya atlayacak kadar cehaletin esiri olmu taraftarlarmz, gerek taraftarn ii kan alarken malubiyetler sonras glp oynayan futbolcularmz var.
    Ve sonuta dibe vurmu bizden bakasnn Byk olarak grmedii (bence hakllar da artk) rezil olmu bir takm var ortada., yukarda bahsi geen durumdan sonra da bundan bakasn beklemek srpriz olur zaten".

yelik tarihi
    27.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Alnt zeki gursoy Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    aynen yle...
    burda gkn karmayan , kurua tenezzl edip hala "albayrak sen bizim hereyimizsin" diye baran, kendilerine tepki veren taraftarlara tekme tokat saldran ve adna taraftar denilen bu tarz gerizekallar olduu srece bunlarn yaptklar az bile...
    yarn albayrak aleyhine ynetim aleyhine protesto yaplsn kar bi ka tane apulcu " ne yapaysnz la, bakan ne yapsn" diye emkirir..herkes sizin stnze gelir...e, sizde biey yapamazsnz..enol gnein bi sz vard: "adaletin gcm, gcn adaletimi" diye..bunlarnki o hesap..trabzonda dlanacak olan ey ilk nce satlm taraftardr..kimse bu konuya girmiyor.80-95 aras bu byle deildi...protesto bi baladm avni aker yklrd...stadn dna kard , taard..hemde bugnk ynetimin byykkk baar diye lanse ettii 3.olursak..
    kimliimizi kaybettik, onurumuz ayakta..bundan sonra kaybedecek neyimiz var sizce..
    bana birisi kongreye aday olmadn halde sadece transfer dnemi iinde kongreyi erteleyip transfer dnemi bitince kongre yapmay ve hi trnasfer yapmadan yinede aday olmay HANLK ten baka bi ls varsa izah etsin.....
    bunlar trabzon hainidir...onlara yardm edende yalakalk edende haindir.

Vallaha bizim stadda ne yalakalklar oldu Haluk Ulusoy posteri aldnda sinir krizi geirecektim, yalaka yerel gazetelerimiz hergn adam lehine haber yapp pofpofladnda cinlerin tepeme kyor ne yazkki kendi iimizde satlm bir takm unsurlar var ve bunlarn Trabzonspor umrunda deil takmn altna bir tek odun koyup yakmayan adamlara yalakalk yapmak derdindeler ve ne yazkki bunlar takmda sz sahibi konumundalar.
    Konu emre81 tarafndan (10.01.2008 Saat 11:31 ) deitirilmitir.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    18.04.2007

mer Rzann bile bu takmda durmak istememesi takmn ne halde olduunun resmidir..... siz byk takm olursanz oyuncu gelir sizin ayaklarnza kapanr....

ayn yattara ampiyonlua oynadmz zaman imdi ald parann yarsna oynuyordu gkda kmyordu.....

gitmek isteyen giderse kalmak isteyen kalrsa o zaman ynetim ne i yapar sylermisin. konu mankenimi setik onlar.....
    dostum bu takmdan , en iyi olduumuz dnemlerde bile mesela ; 1996 ylnda tolunay , hami , abdullah , ota hatta ogn bile gitmek istiyordu. peki buna ne diyeceksiniz ? ... elbette biz yneticileri konu mankeni olarak semiyoruz ama hi olmazsa onlar yanl ynlendirmeyelim yeter diyorum....

yelik tarihi
    27.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

dostum bu takmdan , en iyi olduumuz dnemlerde bile mesela ; 1996 ylnda tolunay , hami , abdullah , ota hatta ogn bile gitmek istiyordu. peki buna ne diyeceksiniz ? ... elbette biz yneticileri konu mankeni olarak semiyoruz ama hi olmazsa onlar yanl ynlendirmeyelim yeter diyorum....
    Verdiin rnek tamamyla doru ama bir nans hatas var bizim yneticilerimiz kesinlikle ynlendirilebilecek insanlardan olumuyor ne olumlu ne olumsuz hibir fikri alp uygulayacak esneklie ve kabiliyete sahip deiller aksine,snrl kapasiteleriyle yalanlar syleyerek bizi umuda sevkedip kendileri ynlendiriyor sadece.

yelik tarihi
    30.11.2007
    Nereden
    stanbul

Alnt mavinisan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu takm 2 senedir deil 24 senedir sahipsiz,24 senedir kendi insan tarafndan bilinli ve sistemli bir ekilde sabote ediliyor
    Mukemmel bir tespit arkadasma aynen katlyorum neyi paylaamyorlar anlams deilim galiba bir ka kuak deimesi gerek sanrm duzelmesi iin

efulim67 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    44

unu Anladk ki; Herey Para Deil.
    zr Dilerim Atay Aktu Bakanm.
    Arkandan hep dedim: "Parasz olsayd bu iler,bende bakan olaym."

Bu ynetim Futboldan gram kadar anlam olsayd. Bu kadro bu hale gelmezdi.
    Bize uzun sre brev yapacak ii bilen bir bakan lazm.

u Ziya bir takmla anlamad m yaaa. Anlasa da toplasa kurmaylarn yanna.
    mr Dediin Gndr, Dn Geldi Geti, Yarn Mehuldr,
    O Halde mr Dediin Bir Gndr, O da Bugndr...

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ya sadece reklamlarn yaptlar ve gidiyorlar

ETM ART!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)