Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 134 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Hocama Açýk Mektup: "Gereðini Yap Hocam!"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Erkan Ocakli : Bakin, o zamanin Trabzonspor’unun, ona buna yol vereyim diye bir düsüncesi olmazdi. Herkesi yenmek için sahaya çikardi; ama içerde ama disarda... Arafilboyu’nda rahmetli Cemil’e, ‘Naber he? Dün o golü nasil yazamadun?’ denmesinden korkardi.
    Futbolun son noktas neyse, Trabzonspor onu oynuyordu.
    Trabzonspor’un kurulusundan bu yana varim, ama sonradan buradan da dislandim.
    -
    Trabzonspor’dan da dislandiginizi söylüyorsunuz. Peki, bunda kimin suçu var?
    Nedenini ve kimler oldugunu siz bulursaniz, bana da söyleyin…
    Ne zamanki menfaatlerin çarpisma alani haline geldi, iste bu bizi bitirdi...

Erkan abimiz Galiba cokdan his etmiski bu laflari kullanmis.

Ayhan Güçlücan adli Oflu bir hemsehrimiz. Yirmi sene ondan ayrilmadim. Harika Plak’tan çok para kazandim diyemeyecegim.
    Cunku bir Oflu’dan ne kadar para kazanabilirsiniz? Bu laf bir espiri oldugu kadar, gerçektir de...

Insallah eski gunlere doneriz ve gercek Firtina gene esmeye baslar ama ozune donus mecbur, kendilerine Trabzonsporu rand edinmis kisilerden mutlaka kurtulmaliyiz yoksa boyle ve bundanda daha fena oluruz hocamin eskilerle bol bol sohbet etmesi lazim ve Trabzonsporun basarilarinin nereden geldigine dahir bilgiler almasi lazim ve butun Karadenizin hocamiza ama basda Trabzonspra cikar ve menfat beklemeden yardimci olmasi lazim her ne gorusden olursa olsun.

Bahattin Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

bende katýlýyorum faydalý olduðu oyuncularý takýmda tutsun diðerlerini gençlerden toplasýn en azýndan takýmda TRABZONSPOR RUHU olur..
    Belki Çoðu Þey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Þey Beni Yolumdan Edemedi.

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ayný masallar baþladý gene..
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

trabzonsporun tek ve en büyük sorunu alt yapýdan a takýma bir türlü cýkarýlmýyan genc yeteneklerdir.
    ersun hoca beklentileri karþýlar karþýlamasýnada biz bu takýmdan ne bekliyoruz bunu birileri ersun hocaya söylese.
    mesela 2 sene ligi rolantiye al hedef koyma.takýmýn %80 futbolcularýný gönder,alt yapýdan cýkar yetenekleri bizlerde hiç yoksa geleceðin futbolcularýný koltuðumuza gerile gerile yaslanýp izleyelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Bu gidiþle Ersun Hocanýn da baþka çýkýþ yolu kalmayacak zaten...

temel_yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

gökdeniz de dahil dünki oyunda barýþ hariç bütün kenelerin pardon kadronun üçüne beþine bakýlmaksýzýn satýlmasý lazým bu utanç deðil onlar için sonuçta 3 ihtimalli oyun deyip geçecekler ama
    benim için utanç kardeþim barýþ hariç býrakýn satýlmasýný paf takýmla hepsini yer deðiþtiriceksin ve bütün futbol hayatlarýný bitireceksin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Ersun Hocam benden de sana Açýk mektup.
    Biz Trabzonspor olarak senin gibi Bir hocaya layýk deðiliz.
    Biz Transfer yapamayýz,Yönetici diye seçtiðimiz Müsvetteler Brezilyalara sefer yaparlar,Brezilya dizileri gibi,Günlerce,Haftalarca,aylarca sürer,bir halt yapamayýz.
    Bizde yönetici diye seçtiðimiz Müsvetteler,Oyunculara iyileþtirme adý altýnda en azý 750.000 ytl olmak üzere paralarý sayarak sokaða atarlar,
    Bizde Yönetici müsvetteleri kendi çýkarlarý Uðruna Kongreler iptal ettiriler.
    Bizde Yönetici müsvetteleri Sakandallara imazlar atarlar,Hiç bir þey yokmuþ gibi devam ederler.
    Bizde Birde Futbolcu müsvetteleri varki,Sormayýn gitsin.Þenol Güneþ iyileþtirme yapmayýn dediði için Þenol Güneþi gmnderme pahasýna Sýradan Rum takýmýna yenilmekten utanmazlar,Ligde 7 hafta galibiyetsiz geçer,5hafta gol atamazlar,Sýrdan takýmlara yenilirler,Avrupada sýrdan takýmlara elenirler,
    Zerre kadar utanmazlar,Zerre kadar yüzleri kýzrmaz,hele hele bir kaptaný vardýrki adam 1,5 milyon Ytl ücret alýr.Rakip takýmalara asist yapar,Geri paslarla kalecileri zorda býrakýr,Bir tane Kurtardýðý maç yoktur.Ama Hakeme itiraz edeceðim diye Takýmýna gol yedirir.Zerre kadar Yüzü kýzarmaz utanmaz,
    Yani Hocam anlayacaðýn Bize Futbolcu Yok SABATOJ cýlar sürürüsü var.
    Hocam Bizde taraftarda arama Bizde Öyle dangalak adamlar vardýrki 1-0 galibiz Dünyda eþi benzeri Yoktur maçýn bitimine 30 saniye kala sahaya dalan Traftar bozuntusu vardýr.
    Bizde artýk takýmýna sahip çýkamayan taraftar vardýr.
    Sen büyük hedefler peþinde koþmak istiyorsan Býrak hocam bizi biz sana layýk deðiliz.
    Ziya Doðan-Sadi tekelioðlu bize çok bile.
    Bize Necmi perekli gibi Taraftar düþmaný menejerler yeterde artara bile
    Býrak hocam Yol yakýnken,Yakýnda Kariyer diye bir þeyin kalmayacak,
    Ama yüzssüzler ordusu Sabtoajcý Futbolcular Sözleþme zamaný Utanmadan sýkýlmadan 1,5 trilyondan aþaðý imza atmayacaklar,Nasýl olsa Trabzonspor bir çiftlik Bu çiftlikte Sana yer yok hocam.
    Zaten yakýnda Bu takýmý Küme düþürürlerde Bizde Trabzonspordan nemalanmak istyen Grupta rahata erer.
    SABIRLA BEKLEDÝK AVRUPADA UEFA CAS TA KÝTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLÝYORUZ ÜLKEMÝZDE KÝTAPTA YAZANMI YOKSA KÝTAPSIZLARIN DEDÝÐÝMÝ OLACAK

_SeRKaN_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Hedefte kalmadý bencede en az 8-9 kiþi süresiz kadro dýþý býrakýlmalý ve takým bundan sonra gençlerle harmanlanarak mücadele etmelidir..Hiç deðilse ruhlarýný ortaya koyarak oynayan bir takým izleriz..Formanýn deðerini bilenlerle oynamak en iyisidir..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Hocam yukarda yazdýklarýma Raðmen Ben Trabzonsporu bu durumdan kurtaracaðým diyorsan o zaman sana Baþka önerim var.
    Bu takýmda 3,4 tane Oyuncu dýþýnda geri kalan Takýmdan kes paf takýma gönder,Ýyide bir ceza kestir.
    Paf takýndan takviyeler yaparak bu takýmýn geleceðini kurtararak tarihe geç,
    Bir defa o defansta ve kalede 1 tane oyuncu býrakma 7 kiþi Tek Adanalýdan Gol yiyorsa Çekip gitsinler Paf takýmý bile çok onlara.
    tarihe geçmek istiyorsan Bu sezon zaten bitmiþ.Tamamen Gençleþtirme Oparesyonu ile Bu takýmý Düzlüðe Çýkarabilirsin.

Sinan Akyýldýz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Ersun Hoca ne yaparsa arkasýnda bu taraftar . Hiçbiþeyden çekinmesin hocam . Eðer gereði istifa ise o bile hakkýdýr .
    " Biz dalkavuk bir aydýnlýðýn yerine onurlu bir karanlýðý seçtik "

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bütün "Kaþar" tabirli oyuncularý kadrodýþý býrak. Transferleri yaptýrt. Kadrodýþýlarý takasta kullan lütfen hocam
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bütün "Kaþar" tabirli oyuncularý kadrodýþý býrak. Transferleri yaptýrt. Kadrodýþýlarý takasta kullan lütfen hocam
    Diyelimki Hüseyin kadro dýþý ve taksta Kullanacaksýn.
    Kim verecek Hüseyine 1,5 trilyon
    Diyelimki Hasaný Vestele önerdin.Nasýl verecek Hasana Celalettine 1 trilyonu.
    Trabzonsporda nasýl olsa havadan bu paralarý alýyorlar neden gitsinlerki Bu çiftlikten.
    Yapýlacak en iyi þey alacaklarýna karþýlýk Bonservislerini verip göndermek.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Vermeyecek. Hakettiklerini alacaklar ve razý olacaklar. Yok öyle yaðma. Kalýrlarsa da yöneticiysen bütün yetkilerini kullanýr hayatlarýný cehenneme çevirirsin. Onu da göze alamazlar. Zaten sýrf onlar mý daha ne futbolcular var ayrýlmasý gereken
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Süleyman Eruyar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

þu trabzonspor taraftarýný, þu futbolla yatýp kalkan þu insanlarý futboldan soðuttunuzya, ALLAH BELANIZI VERSÝN,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ersun Hoca!

Eðe Celalettin i bir daha 18 e koyarsan seninle ilgili düþüncelerim deðiþecek.
    Yönetim sana destek veriyormuþ gözükse bile istediklerini yapmýyorsa ne kadar samimi olduklarýný anlamýþsýndýr.Gerekenleri yap taraftar arkanda...ve samimi.....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

2 senede 3 hoca deðiþen bu yönetim Ersun hocayý göndermeye cesaret edemez. Taraftarýnda arkasýnda olduðunu bilen Ersun hoca hiç kimsenin gözünün yaþýna bakmadan gereksiz adamlarý kesinlikle takýmdan uzaklaþtýrmalý.
    aslýnda o bunu yapmaya dünden razý. ama yanýnda kimseyi göremiyor. ona destek olcak bi yönetim gerekli. bizde þuan bu yok. o nedenle en kýsa sürede Ersun hocanýn istediði kadroyu kuracak ne yaptýðýný bilen yeni bir yönetime ihtiyacýmýz var.
    ama bu utanmaz rezil yönetim ne istifa ediyor nede seçimi yaptýrýyor. seçimin ertelenmesiyle yeni yönetim geldiðinde transfer mevsimide sona ermiþ olacak. bunlarda kimseyi almamýþ olacak. giderken bile zarar vermek için uðraþýyorlar. bunlar bizi Sabote ediyor.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vermeyecek. Hakettiklerini alacaklar ve razý olacaklar. Yok öyle yaðma. Kalýrlarsa da yöneticiysen bütün yetkilerini kullanýr hayatlarýný cehenneme çevirirsin. Onu da göze alamazlar. Zaten sýrf onlar mý daha ne futbolcular var ayrýlmasý gereken
    Hangi Yönetici hangi yetki
    Bu yönetim geldiði günden beri hangi rezalettin hesabý soruldu,Sen Futbolculara 1 kez dahi ceza kesildiðini duydunmu.Sadece Güçleri Musampaya yetti onada 300.000 euro gibi bir ceza kestiler,O da ödemedi Fifalýk olduk.
    Eðer Yürekleri yetiyorsa Bu a.demir olayýndan sonra Futbolcu baþý kessinler 100.000 usd ceza görelim.
    Bu dönemde sen hiç kadro dýþý cezasý duydunmu,Güçleri Fatih Akyele yetti oda çekti gitti.

Adem CAKIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    giderken bile zarar vermek için uðraþýyorlar. bunlar bizi Sabote ediyor.
    Ya insanýn aklý almýyor, geçen sene sonuna kadar bu yönetimin iyi niyetli ama acemi olduðuna yürekten inanýyordum. Ancak son olaylardan sonra bukadar hata yada beceriksizliðin iyi niyetle yapýlabileceðine inanamýyorum artýk.

Bide insanýn aklýna, aslýnda bu yönetimin amacýnýn TS'un baþarýsý deðilde Federasyonu zayýflatmak olabileceði, Sivas maçýndaki olaylarýnda bu planlý oyunun bir parçasý olabileceði gibi saçma sapan þeyler geliyor.

Öyle ya amacý TS baþarýsý olsa, Albayrak grubu 55.yýl adý altýnda TV'lere onca reklam parasý ödemek yerine çok daha az paraya TS için bir þeyler yapardý. Bozulan imajýný kurtarmak hem daha kolay hemde kalýcý olurdu.

Diðer yandan Stat projesi masalýna önce bende inandým. Ancak görünen o ki, stat yönetimde hangi kazma oðlu kazma olsa zaten mecburiyetten yapýlacak. Bunun bilgisini önden alýp, bunu bir seçim vaadine dönüþtürmek hakkýný yemeyelim zekice... Atalay'ýn açýklamalarýndan benim anladýðým budur.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonspor köþeye sýkýþmýþ durumda. Kulüpte para yok, Albayrak'ta cepten harcamak istemiyor. Transfer yapýlamýyor. Bunlar bildiðimiz þeyler. Ersun Yanal'dan istifa edip kolaya kaçmasýný istemiyorum. Transfer yapýlmasa da kadrosunda düþünmediði isimleri süresiz kadro dýþý býraksýn. Bu adamlar takasda da kullanýlmaz. Kimse almaz bunlarý. Alacaklarýna karþýlýk verin ellerine bonservislerini kulüple iliþkilerini kesin. Tabi bunu yapmadan önce futbolculara iyi bir para cezasý verilmeli. Takýmý alenen sabote eden futbolcular var. Transferi beklemeden gönderin gitsin. Paf takýmdan genç arkadaþlar enazýndan temiz yürekleri ile mücadele ederler.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Faruk abi sana yüzde yüz katýlýyorum

tutuncuerdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

baþarýda alkýþlanacak olan sensin , baþarýsýzlýkda bilet sana kesilecek.bu taraftar arkanda.radikal kararlar al.
    ÝNADINA TRABZONSPOR

Vatan topraðý kutsaldýr.

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

celolarla-erdniç-ceyhun-aymanlarla 2. yarýya baþlarsak sen de bitersin ersun hoca.

"transfer yapýlmadý, mecburum bunlarla oynamaya savunmasý" 2-3 maç tutar ondan sonra çaðlayanýn önünde sen de duramazsýn, bitersin.

Gereðini yap.

Transfer yaptýr. Olmuyorsa ya istifa et ya da paftan 3-4 kiþi daha al.

Yeteneksiz gamsýzlarý takýmdan uzaklaþtýr. 12. bitireceðimize 14. bitiririz en fazla...
    Rüyalarý gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktýr...

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Ýnþallah Ersun Hoca buralarý okuyordur da sesimizi duyar..
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Mustafa OK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

artýk umudum kalmadý ne neþter ne revizyon bundan sonra trabzonsporun þampiyon olacaðý yok boþuna heveslenmeyin 24 senedir bekliyoruz hiç bir geliþme yok hep gelen gideni aratýyor hep ayný senaryo ayný palavralar býktým artýk futboldan soðuttular 24 yaþýndayým hep bir umutla þampiyonluk görmek için senelerdir bekliyorum ama nafile anlaþýlan bi 24 sene daha geçse yine þampiyon olamayýz 1 yaþýnda oðlum var ben þimdi onu nasýl trabzonsporlu yapayým ben 24 sene çektim oda mý çeksin hadi trabzonsporlu yapmak istedim bana sorsa baba sen ne baþarýsýný gördün diye cevap KOSKOCA bir HÝÇ yazýk çok yazýkk

artýk hiç umudum yok...
    Þenol Güneþ: “...Ama unutulmasýn ki, adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur”

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

ERSUN HOCAYA MEKTUP!

Rýdvan Dilmen
    rdilmen@takagazete.com

Tarih: 10.01.2008 Saat: 02:41:22 (891 okuma)

Sevgili Ersun hocam,

Herhalde 30 yýldýr tanýþýyoruz, benim aðabeyimin takým arkadaþýsýn, týrnaklarýnla kazýya kazýya Türkiye’nin en önemli antrenörlerinden biri oldun.

Hak ettin de..

Hatta Milli takýmda çalýþýrken de býraktýðýnda baþarýlýydýn.

Milli takým macerasýndan sonra birçok takýmýn teklifine hayýr dedin.

Trabzonspor gibi büyük bir takýmdan teklif gelince de haklý olarak kabul ettin.

Hedefi olan bir antrenör olduðun için hedefi olan büyük bir kulübü tercih ettin.

Tabi ki, yönetim bazýnda umduðun olmadý.

Kongrenin ertelenmesi yüzünden, eksikliði giderme adýna transferleri yapamadýn.

Kadronun geçmiþine baktýðýnýzda senin geldiðin günden itibaren Adana Demirspor maçý dahil tüm maçlarda çok pozisyonlar verdin.

Bu takým bu kadar baþarýlý deðildi ama bu kadar pozisyon vermiyordu.

TAKA Gazetesine, arkadaþlarýma yazý yazdýðým için daha dikkatli yazýyorum Trabzon’a.

Her gün iyiye gideceðini düþünürken hýzla irtifa kaybederek ikinci yarýya baþlýyorsun.

Caným hocam,

Benim sende telefonum var.

Bana þu sorularýn cevabý lütfen söyle:

1-Adana Demirspor maçýnda ne oynadýn?

Ben yýllarca futbol seyrederim, içindeyim ve fena da deðilim. Ben hiç bir þey anlamadým.

Hele hele ikinci yarý kim ne oynuyor, nerede oynuyor, hani eskiden bir laf vardýr ya mahalle takýmý gibi..

Böyle bir görüntü vardý.

Bir ne oynadýðýný bana söyler misin?

3-5-2 mi, 4-4-1 mi?

Ýkinci sorum da, bireysel bir formsuzluklar var takýmda.

Oyuncular kalitesinin çok altýnda. Neden?

Bu iki soruyu çok merak ediyorum.

Yoksa Adana Demirspor’a yenilebilirsin.

Yüksek motivasyonla oynadýlar.

Benimde oynadýðýmda ya da teknik adamlýðýmda alttaki takýmlara maðlup olduðum vardý.

Bunlar çözülebilir hadiseler. Bu iki sorunun cevabýný bekliyorum.

Yoksa bu görüntünle, Trabzonlularýn ve benim beklentimin çok uzaðýnda kalýrsýn.

Oyunculara da bir çift lafým var.

Kaybedebilirsiniz, ilk defa da kaybetmediniz, olabilir.

Futbolda var bunlar,

Yahu arkadaþlar hiç mi üzülmediniz, rakibinizin sizinle dalga geçmesinden sýkýlmadýnýz mý?

Size topuk hareketi çekiyorlar,

Rakip takýmýn oyuncularýnýn davranýþlarý.

Kaptan Hüseyin’in tahrik ederek kendilerini piste atmalarý!

Kaybedin ama formanýzla alay ettirmeyin.

O forma boþuna büyük forma olmadý?
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)