Sayfa 11 Toplam 43 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1071 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Barýþ Memiþ! Çalýþ, Çalýþ, Daha Çok Çalýþ!

Kara Mert61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

çok bencil oynuyor...takým oyununu benimsemeli...böyle giderse o da bir çok yýldýz adayý gibi sönüp gider...
    ÝnSaN DeÐiLiZ TRABZON'LUYUZ

ulvicebi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben barýþýn þuanda trabzonsporda bulunduðu yer bakýmýndan þýmardýðýný söylüyorum,bunu da karþýlaþtýðým bi olayla örnek olarak söyledim..hepimiz isteriz ki trabzonspora ilerde katký saðlayabilecek bi futbolcu olsun barýþ (ama þýmarmadan)

Emre Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý zeyberoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence ziyan olup gitti bile.
    18 yaþýnda karakteri bile oturmamýþ bir cocuða ziyan olup gitti diyoruz yaa allah bize , takýma , hocaya kolaylýk versin.

UNALOMUR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý by kaplan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    çok bencil oynuyor...takým oyununu benimsemeli...böyle giderse o da bir çok yýldýz adayý gibi sönüp gider...

aynen katýllýyorumm.
    Güçlüye karþý güçlü olmayý Trabzonspordan öðrendim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ibilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    50

Arkadaþlar ben gerede kampý sonrasý bir kaç yorumda barýþ böyle devam ederse barýþada bizede yazýk olacak diye yazmýþtým.cuma günüde barýþý izledim,ceyhunla beraber tam önümde ýsýnýyorlardý.sonradan oyuna girdiler.Ceyhunu neden çok beðendiðimi ýsýnma hareketleri yaparken bir daha anladým.onda bir ciddiyet bir kalite farký var.O adam çok iyi olacak...ama unutmamak lazýmki barýþda daha çok küçük bir çocuk.Býrakýn 18 yaþýný 25 yaþýnda yaptýðým hatalar aklýma gelince bu kadarýda fazla diyorum kendi kendime...
    Bu yüzden 18 yaþýndaki barýþtan inanýlmaz bir olgunluk beklemek çok da doðru deðil.Biz karadenizliler sevdikmi ölümüne severiz sildikmide birden sileriz.Bence biraz daha ýlýmlý olmakta fayda var.biraz daha sabýrlý olmalýyýz.Týpký hüseyine hasan göstertiðimiz gereksiz tepki yersiz olduðu gibi barýþýda hemen asmayalým.O kendini asmak isterse 1 yýl sonra zaten kimsenin hatýrýnda kalmaz.O kulupten kimler geldi kimler geçti...
    Dip Not:Ünal karaman bir gün akçabata giderken yolun karþýsýnda yaðmurun altýnda dolmuþ bekleyen yaþlý teyzeyi görür, ünal u çeker geri döner teyzeyi arabasýna alýr evine býrakýp öyle akçabata gider.Bunun gibi bir çok örneði olan Ünal Karamana da bir çok taraftarýmýz olmadýk þeyler söylerken barýþýn bu biraz þýmarýk haline az bile söyleniyor, ama doðru þeyler deðil bunlar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    mehmets61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

61 numaralarý formanýn ona erken verildigi kanaatindeydim halada ayný düþüncedeyim.o formayý haketmesi lazýmdý týpký gökdeniz abisi gibi.kendine gelmesi lazým takýmdan bi abisi kulagýný çekmeli...
    TRABZONSPOR

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

yeteneklerinin üst düzey oldugu ortada.
    ama bazen gereginden fazla calima kaciyor ve bircok pozisyonda ayakta kalamiyor.
    su anki haliyle yedeklikten öteye gecemez.
    ta ki fizik gücünü gelistirene ve gereginde basit oynamasini ögrendigi zaman...
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Ohhh be þükür! Taraftarýmýzýn bakýþ açýsý nasýl da deðiþiverdi takýmýn görüntüsünün deðiþmesiyle, diye düþünüyordum ki,yanýldýðýmý fark ettim þükür
    "Orada birisi farklý yürüyordur."

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

barýþ,acilen hüseyin abinden hayat dersleri almaya baþla
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Nereden
    Ýstanbul

Geçen seneki gibi iddiasýz bir takým olsaydýk Barýþ'ýn sahadaki saçma sapan hareketlerini görmezden gelebilirdik.
    Ama bu sene böyle bir þeye tahammülümüz yok.
    Barýþ öðrenmesi gerekenleri sahada deðil, yedek kulübesinde öðrenmelidir.
    Hocanýn, camianýn ve takým arkadaþlarýnýn gereðinden fazla toleranslý davrandýðýný düþünüyorum.
    Kötü oynamanýn ötesinde, bütün takýmýn ayarýný da bozuyor.
    Geçtiðimiz yýllarda tahammül edemediðim birçok oyuncu vardý.
    Bu haliyle Barýþ bu seneki tek isim.
    Kiralýk verilmesinin kendisi için daha doðru olacaðýný düþünüyorum.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

61 Numarayi Almasi Biraz Havalandirdi Onu.....

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

þýmarma felan yok ortada...barýþýn kapasitesi bu...evet teknik futbolcu felan ama güçsüz ve topla koþarken kafa yerde koþuyor,topla dribling halindeyken kimseyi gör(e)miyor....yani etrafýndaki futbolcunun konumundan habersiz....topu alýp 5 kiþiyi çalýmlayýp sonuç almak istiyor....bu türlü futbol anlayýþýyla baþarýlý olunmaz.kimse kusura bakmasýn ben barýþtan hiç ümitli deðilim.Ýnþallah bu düþüncem tümüyle yanlýþ çýkar....

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

barýþ bu son ankaragücü maçýnda oyunda kaldýðý süredeki performansý daha iyi olabilirdi.þahsi ve kiþisel olarak oynadý. çünkü maç bir nevi kopmuþtu ve sadece barýþta deil hemen hemen tüm oyuncularýmýzda bi gevþeme vardý.eðer maç çok daha ciddi olsaydý veya yenik durumda fln olsaydýk daha farklý bir barýþ izlerdik..
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Alýntý bkaraman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    61 Numarayi Almasi Biraz Havalandirdi Onu.....
    Sende pek havalandýn...
    Bir Gün Mutlaka!!

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

okul takýmýnda ve paf takýmdayken barýþ takýmý yönetiyordu takým olmaya çalýþmýyordu
    çoðu gençte olduðu gibi kendini gösterme isteði ve 61 numarayý alýp gökdenizin varisi gösterilmek onu zor iþleri baþarmaya çalýþmasýna neden oluyor zamanla düzleir ersun hoca kulaðýný çeker onun eðer olmuyorsa 1.lig takýmlarýndan birisine(forma giyebileceði birisine) gönderilmesinde yarar var

W_O_L_D_A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

barýþ efendi bi cocuk inanýyorum ileride daha iyi olucak bu kadar cok yüklenmeye gerek yok arkadaþlar
    Hayat üç buçukla dört arasýndadýr. ya üç buçuk atarsýn ya da dört dörtlük yaþarsýn…
    Türkçe Konuþ Türkiye!

erol_izm - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Barýþ'ýn biraz bencil olmasýný o kadar önemsemiyorum. Bencilliði tamamen kendine olan güveninden kaynaklanýyor. Bu kötü bir þey deðil. Fatih Tekke'nin ilk dönemlerini izleyenler bunu daha kolay anlayacaktýr. Fatih'de aþýrý derecede bencil bir futbolcuydu.Kaleciyle karþý karþýya kaldýðý pozisyonlarda bile bekleyip çalým atacak birilerini bekliyor gibiydi. Fazla asist yapan bir futbolcuda deðildi. Fatih'in þu anda gönlümüzdeki yeri ve kariyerindeki baþarýlara bakýnca Barýþ Memiþ'in bu bencilliðini çok görmüyorum. Söndü, bitti, þýmardý kelimelerine katýlmýyorum. Þýmarýk futbolcu þýmarýklýðýný saha içinden daha çok saha dýþýnda belli eder. Ukalâ bir futbolcu deðil. Ankaragücü maçýnda bencillik yaptýðý doðrudur fakat sadece pas vermediðine takýlmayýn arkadaþlar. Barýþ Memiþ oyuna girdikten sonra ne kadar akýllý ve kaliteli bir futbolcu olduðunuda kanýtladý. Oyunda devamlý aktif durumda ve Umut'un bile yapamadýðý þeyleri çok kolay yapabiliyor. Boþ yerleri görebiliyor ve ceza alanýna her giriþi zekilik kokuyor. Pozisyon yaratabiliyor ve rakip defansý daðýtabiliyor. Bunlarý bu yaþta yapan bir futbolcuya fazla yükleniyoruz bence. Bu maçta pas vermedi ama bunlarý yaþamasý gerekiyor. Maçtan sonra eminim bencillik yaptýðýný kendide farkýna varmýþtýr. Her hatadan bir doðru çýkarabilmesi önemli olan. Bunuda yapabilecek kapasiteye sahiptir. Ben o kadar olumsuz bakmýyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ben barýþýn bencilliðini gecen sene ceyhun eriþ ile beraber takýlmasýna baðlýyorum...gecen seneden beride iddia ediyorum bu zihniyetle oynarsa bize hicbir katkýsý olmaz..aliþen kandil gibi olur ....ama yaþý cok genc olduðu icin haladaha þansý var...bu fizik yapýsý ile sahada tutunmasý cok zor her pozisyonda ezilip gidiyor rakip karsýsýnda...

oskanonur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Bencillikten kastýnýz nedir arkadaslar. Barýs daha cok genc bir cocuk. Ersun Hoca da pismesi icin ona ilk 11 de sans vermiyor. Bence de dogru olaný bu. Ha barýs ayagýna topu aldýgýnda rakibini eksiltiyor ya da pozisyon buldugunda dogrudan kaleyi dusunuyor diye bencil diyorsanýz ondan once bencil diye tartýsýlmasý gereken pek cok isim var.
    Bize dusen bu cocuga sahip cikip desteklemek ve yardýmcý olmak.
    "AÝNESÝ ÝÞTÝR KÝÞÝNÝN, LAFINA BAKILMAZ"

Mustafa Demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Ankaragucu macinda cok bencil oynadi bikac gol atsin hemen simarir bu cocuk 61 numarayi haketmiyor

Nereden
    Ýstanbul

Bir yanlýþ anlaþýlma olmasýn.
    Þahsen Barýþ için 'bencil' demiyorum.

Bencil olmak için önce top oynamayý bilmek gerek.
    Gökhan Ünal bencil mesela.

Barýþ'ýn þu an oynadýðý þeye deðil süper ligde, mahalle maçlarýnda bile tepki gösterilir.

Takýma faydasý açýsýndan bir örnek vereyim.
    Hüseyin ilk pozisyonda topu kaybediyor.
    Barýþ iki-üç rakip oyuncuyu geçip öyle kaybediyor.
    Sonuç ayný yani.

Hüseyin en azýndan top kesiyor.
    Barýþ'ta o da yok.

W_O_L_D_A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

ya arkadaþlar son 5 dk maca girip 2 pozisyon kacýrdý diye bi cocugu asmadýgýnýz kaldý ya yapmayýn ne olur barýþý desteklememiz gerek o cocuk bu foruma giriyor ve bu yazýlanlarý okuyor yazdýklarýnýza dikkat edin lütfen bencillikle kastýnýz ne ? ALLAH bilir macý kaybetseydik bu bencil diyen arkadaþlar günah kecisi olarak barýþý sececeklerdi.
    Hayat üç buçukla dört arasýndadýr. ya üç buçuk atarsýn ya da dört dörtlük yaþarsýn…
    Türkçe Konuþ Türkiye!

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Ankaragücü maçýnda ki fevri oyunu birazda kendini göstermek istemesi ile alakalý takýma girmek istiyor bunun içinde bir þey yapmak istiyor doðru mu deðil ama onun için þýmardý demek saçma daha 18 yaþýnda Barýþ ve Ersun Yanal gibi gençleri seven bir hoca var bence çok daha iyi olacaktýr Barýþ tabi bizde þýmardýn sen bitti senin iþin daha akýllanmazsýn demezsek çok makbule geçer. yapýcý eleþtirmek gerekir diye düþünüyorum..
    sadece aþk bizimkisi

c_reis_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Henüz çok genç bir oyuncu. Önünde uzun yýllar var. Bence eleþtirenlerin kötü bir niyeti yok asmak kesmek gibi sadece bu kadar önemli bir yeteneði kaybetmekten korkuyorlar...

hamucera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

barýþ ýn yaptýklarý çocukluðuna verilemez 18 yaþýnda olan birisi çocuk deðildir. geçen sende barýþ daha küçüktü ama böyle deðildi. bu kadar çalýma girecek ne olduðunu ben hala anlamýyorum. evet kumaþ vawr iyi oyuncu olacak ama bu þekilde deðil. her aldýðýn topu ezersen Baþkan sana sonuna kadar güveniyorum dedi diye þýmarýrsan olmaz. benimde kýz arkadaþým bana yaptýðýn ve yapacaðýn herþey için seni þimdiden affediyorum demiþti ama giden gittimni geri gelmez
    Biz Trabzonsporumuzun þampiyon olmasýný isteriz ama sadece þampiyon olacak diye sevmeyiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)