Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11
Toplam 259 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 259 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonsporum:3 - 1:Kayserispor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ahmetturk Nickli Üyeden Alıntı

Celaledddin;o kadar hücuma katildiki gol aticagini hissediyordu sanki.Hucumda bos alanlar bulmasina ragmen pas alamadi ama yilmadi elinden geldigince hucumlara katildi ve kanadinda Kayserililerle tek basina aslanlar gibi savasti. Vazgeçilmez.

Mehmet Yilmaz; Performansini hiçi iyi bulmadim.

Bu görüslere katilamiyorum. Mehmet Yilmaz bu takimin en önemli savunma oyuncusudur. Gol atamamis olabilir, Fatih de atamadi, ama ilerde basti ve oyunda kaldigi süre içerisinde rakibi asla direkt olarak çikartmadi. O çiktiktan sonra "orta saha" normalde olmasi gereken duruma düstü, yani ilk karsilayan taraf oldu ve zor duruma düstü. Bu anlamda Mehmet bence mükemmel isler yapiyor, her zaman oldugu gibi.

Celaleddin'in topla oynayisi -bence- çok ciddi biçimde gelistirilmeli. Onun isi pas almak degil pas yapmak... Topla rahat degildi ve bence iyi de kullanamadi. Attigi gol takimin rahatlmasini saglamasi açisindan önemliydi...

Nereden
    Avrupa Diğer

Bazi arkadaslarinda degindigi gibi tolga sakatliktan sonra daha tam formuna kavusamamis gorunuyor veya kendini zorlayacak bir defans adamin olmayisi onu rahatlatmis olabilir?.. ama unutmamasi gereken bir sey var teknik kapasitesi yuksek olmayan oyuncular hirsinida kaybederse kaybolur!

MeriçENERCAN (Hürriyet)
    Kirilma noktasi

Aslinda her pozisyonda Yattara?nin imzasi vardi. Sahada 80 dakika kaldi. Topu her alisinda tribünleri ayaga kaldirdi. Gol atti, goller attirdi. Ancak siyahi oyuncunun bilmesi gereken, acimasizca saga sola yatirdigi savunmacilardan birinin bir gün öfkesine yenik düsebilecegi ve sonrasinda tedaviyi gerektirecek bir harekete maruz kalabilecegi tehlikesi. Bunu birilerinin Yattara?ya özenle anlatmasi gerekli.

BU YAZI NE ANLAM GELIYOR, YORUMLARMISINIZ LÜTFEN...

ulan yattara tellere yapistik yine gelmedin çok fazla naz yapiyosun[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı OmeR Nickli Üyeden Alıntı

MeriçENERCAN (Hürriyet)
    Kirilma noktasi

Aslinda her pozisyonda Yattara?nin imzasi vardi. Sahada 80 dakika kaldi. Topu her alisinda tribünleri ayaga kaldirdi. Gol atti, goller attirdi. Ancak siyahi oyuncunun bilmesi gereken, acimasizca saga sola yatirdigi savunmacilardan birinin bir gün öfkesine yenik düsebilecegi ve sonrasinda tedaviyi gerektirecek bir harekete maruz kalabilecegi tehlikesi. Bunu birilerinin Yattara?ya özenle anlatmasi gerekli.

BU YAZI NE ANLAM GELIYOR, YORUMLARMISINIZ LÜTFEN...

"her an birisi gelip yattara'nin ayagini kirabilir." demek.

bence de çok hakli...!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bence hurriyetin yaptigi yorum hedef gostermek!

anadolunun okumamis egitim almamis oyunculari bilincli veya bilincsiz boyle bir girisimde bulunursa bunun sorumlusu bu DANGALAK yazar olacaktir!

maci seyretmedimde dinlemedim de ancak yorumlarinizin hepsini okudum! ciddi olarak dusunuyorum ki aramizda provakatorler yada ruh hastalari var! kazanilmis bir mac sonrasi(zorda olsa) hala provakatif yazi yazarak hocaya ki daha ilk maci takima oyunculara laf yetistirme insanlarin kafalarini karistirma teleasina dusmusler! bir oyunun 80. dakikasinda 2-0 ondeysen yapacagin en mantikli sey defansina takviye yapmaktir! bunu m. utd barcelona yada inter yapiyorda neden bizim hocamiz yapmasin! mac boyunca huseyinin deli gibi topun pesinde kosmadigini maci seyretmemeze ragmen hangimiz soyleyebiliriz! onun oyundan cikmasi normal degil mi yada yattaranin 2-0 dan sonra kazma bir defans oyuncusunun olasi saldirisina maruz kalip sakat kalmasindandaha iyi degil midir kenara alinmasi!

yapilmasi gereken cok sey vardir takim icinde bu dogrudur ancak daha ilk macta hoca hakkinda yorum yapan arkadaslari daha dikkatli konusmaya cagirmaktan baska bir sey yazamiyorum!

senol gunes bizim olduya vurun abaliya! bu kadar kolay mi insanlari elestirmek! merak ediyorum bu elestiriyi yapanlar acaba yasamlarinda kendilerine yapilan elestirilere nasil tepki veriyorlar!

kazanilmis bir mactan sonra oyun uzerine yorum yapmak hepimizin hakki ve bu hakkida kimse elimizden alamaz ancaaaak bu hakkimizi en iyi sekilde kullanmakta bizim sorumlulugumz altinda olan bir durum! bu soylediklerimi anlayanlar icin bir sorun yok asil sorun bunlari anla(ya)mayanlarla! onlarla hangi dilde konusmak gerekecek bende bilmiyorum ama son olarak sunu soyluyorum;

keyfimizi kacirmayin tadini cikaralim...

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Senol hoca geldikten sonra dikkatimi en çok çeken 2 seyi size söyleyeyim.

1- Takimatak oynamaya basladi. Bakinz: 4 forvet

2- Takimda gol atan futbolcular artti. Ziya Doganlayken takimda gol atmis. Sadece 5 futbolcu vardi. (Klasik 4'lü ve Hüseyin) Artik takimda farkli adamlar da gol atiyor(Celo, Adem koçak, Tolga...). Bu da takim oyunun gelistigini gösterir.

Senol hoca geldiginden beri çok dogru isoler yapmistir. Halada yapiyor.

LÜTFEN KIMSE TRABZONSPORUMUZUN GELECEGINI ETKILEMEYE KALKMASIN ÇÜNKÜ BASARAMAZ!!!!!!!!!

Nereden
    Avrupa Diğer

iyi bir baslangic yaptik devamida gelecek

hersey guzel, senol hoca yillardir takimi atak oynatir zaten, dogrusuda budur , trabzona trabzonspora yakisani oynatir senol hoca, ziya hoca gibi 3. sinif hoca degil korkak oynatmaz. maclar gol atarak kazanilir. ama su da bir gercekki ya dehane bu takimdan gideck ya da bir gun parcalayacagim onu, bu defansla cok gol yeriz, 3 atar 2 yeriz , bazen de 2 atar 5 bile yiyebiliriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)