Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Matrax...

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Matrax...

MATRAX... MATRAX... MATRAX...

Gecenin miskinliğine inat, hop hop hoplatan... Zıp zıplatan... Ritmik... Dinamik... Enerjik.... Tüm frekanslarda bulduğunuz bulabileceğiniz en manyak programdır Matrax...

Bornoz kuşağını sıkı sıkıya bağlamayanların programıdır Matrax...

Kaymaklı bisküvinin, kaymağını yalayıp yutan... Geriye kalan dairesel bisküvi parçalarını kenara itenlerin programıdır Matrax...

Hazır çorbalar her ne kadar, orijinaliyle aynı lezzette diye babalansa da bunu yutmayacak zeka seviyesindekilerin programıdır Matrax...

Karanlık gecelerin parlak ışığıdır...

Dışardan her türlü yiyecek getirmenin serbest olduğu tek programdır...

Cilloptur...

Kuruyemişçilerin, dükkan önündeki küçük metal alette kavurduğu leblebi kokusunun etrafa yayılmasından keyif alan, keyif almakla yetinmeyip, kuruyemişçiye girip 150 gram sarı leblebi alarak, bu müteşebbis uyanıklığa yenik düşenlerin programıdır Matrax...

Türkiye radyolarında ilkleri gerçekleştiren programdır...

Uygulama vardır... Deney vardır...

Norveç'in meşhur yemeği diye canlı yayında dinleyicilerine "Ostorogospuralatif SLX" yaptırmıştır... Norveç Konsolosluğu ciddiye alıp, böyle bir yemek yoktur diye mesaj geçmiştir...

Doğal deodorant, sosyal demokrat usulü cacık, Nijerya usulü kahve, sincap melemeni, acıyı bal eyleme sıvısı, sahtekar çemen programda; telefonda dinleyicilere uygulattırılmış bazı atraksiyonlardır... Her biri canlı yayında gıda edilmiştir... Dinleyiciler bu lezzetleri çok tutmuştur...

Gecenin bir yarısı mikser, mutfak robotu, rendelenen turp, saç kurutma makinesi, cızırdayan yağ, matkap, elektrik süpürgesi ve benzeri sesler kaplar her yeri...

Tüm bunlar Matrax'ın "atraksiyon" bölümünün doğal sonucudur...

Bazı geceler geleneksel "Matrax, sifonumu sana pöykürtüyorum, en kudretli benim sifonumdur"yarışması düzenlenir...

Canlı yayında zayıflamak uğruna sandalyenin üzerine sağ ayakla 50, sol ayakla 50 defa çıkıp, nefes nefese kalan dinleyiciye ancak Matrax'ta rastlayabilirsiniz...

Bulunulan mekanda 3 kişi veya üzeri kalabalık varsa,"Grup Guttirik" olarak yayına dahil olup; şarkı,türkü çığırmak,bu programın kendisine has özelliklerinden biridir...

Her gece farklı bir konu işlenir... Hacmi şuncazcık olan,incir çekirdeği doldurulmaya çalışılır...

Dileyen dinleyici Matrax ve ekibine "Konu dediğiniz ne ola ki,ben öyle bir konu belirledim ki, sizin konunuz benimkinin yanında tırt" deme hakkına sahiptir...

Program kriterlerine uymayan dinleyicinin gözünün yaşına bakılmaz.... Kriterler programın en başında hatırlatılır... Herkesin yayına katılması istenmez... İncir çekirdeğinin hacmine katkı sağlamak esastır...

Matrax'ta istek şarkı çalınmaz... Halaya, dayıya, görümceye, kaynataya,yan komşuya,üst komşuya,arkadaşa, sevgiliye,eşe, dosta,arkadaşa selam gönderilmez... Bu taleplerle gelenden haz edilmez...

Programın en can alıcı noktalarından bir tanesi de bazı ifadeleri jargonlaştırıp, piyasaya armağan etmesidir... Dillere pelesenk olur... Diğer radyolarda, dizilerde,show programlarında kullanılır... Bu da Matrax ekibinin kulağına gelirse çıngar çıkarılır...

Tüm bunlar iyidir hoştur da... Matrax'ın her bir şeyi Zeki Kayahan Coşkun'un tek ricası, kural despotluğunda sunulur: Matrax'ı yatağın içinde, yorganın altında dinlemek yasak!!!

Bu kurala uymayanların yatağının uzun, yorganını kısa gelmesi için program boyunca beddua edilir... Vesvese yapılır, nefesi kuvvetli hocalara, üfürükçülere gidilir gerekirse...

Çünkü;Zeki Kayahan Coşkun,3 saat boyunca oturmadan program yapmaktadır... Dinleyicilerin de "aman şöyle uzanayım n'olcak, çekeyim üstüme de yorganımı" rahatlığına ayar olur... Dinlerken uyuyan dinleyici bir daha iflah olmaz...O gün içinde, cin yavrusuna döner... Yarinden ayrı düşer...Dişi apse yapar...vs... Bundan mütevellit, yatağın içinde yorganın altında dinlenmemesi sık sık salık verilir...Çok canlar yanmıştır... Komodini ortadan ikiye çatlayan, davlumbaz fırını gecenin bir yarısı saldırıya geçen, gece lambasının sapı kopan, avizesi tangaya dönen çok dinleyici olmuştur...Ama tangası avize olana rastlanmamıştır henüz... Eee biraz zor tabii...Hacim dar...

Paylaşım programda da bitmez... Matrax dinleyicileri gün boyunca www.zekirdek.com adresinde buluşur... Sitenin binlerce üyesi "yarın değil, şimdi haberiniz olsun"sloganıyla çalışan sitede habere doyar... Köşe yazarlarını sömürür...Forum sayfalarında tartışır...Chatini yapar gerekirse... Duş almak isteyenin sırtı ovalanır... Böylesine kadirşinas insanlardan oluşur Matrax ekibi...

Ve her gece program "her sözün dudaklarda gülüş, her gülüşün düş" olacağı şekilde kapanır...

koskaca forumda mutlaka matraxı dinleyen vardır herhalde

akşamları 22.30-02.00 ( bazen belli olmuyor) alem fm de

arkadaşlar dinlemenizi tavsiye ederim
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ilk çıktığından beri dinliyordum ama artık dinleyemiyorum..Okul yüzünden
    Gerçi insanları bazen aşırı aşağılasada güzel program yapıyor ZKC

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Bordo mavi net dinliyorum....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

galyanlim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

bende arasıra dinliyorum herkese tavsiye ederim Türkiyenin halini görmeleri için

bu başlık kapanır bence
    medicina humaniem veterineria humatitem

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende çok dinliyordum ama Zeki nin kişisel görüşlerini öğrendikten sonra açıkcası soğudum ondan.Bana ters böyle düşünceler ondan dolayı artık dinlemiyorum.ama gerçekten çok güzel bir program.Dinlenmeye değer...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

galyanlim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı lazboy_oflu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende çok dinliyordum ama Zeki nin kişisel görüşlerini öğrendikten sonra açıkcası soğudum ondan.Bana ters böyle düşünceler ondan dolayı artık dinlemiyorum.ama gerçekten çok güzel bir program.Dinlenmeye değer...
    kişisel düşünce dedinde geçen akşam stv bi laf attı bazılarının acayip zoruna gitmiş
    mesajla Zekiye hakaret etmişlerdi Zekide onları mahkemeye verip 10 milyar kazanacağını iddaa etmişti

herkesin kişisel düşünceleri kendine
    medicina humaniem veterineria humatitem

Nereden
    Bursa

Alıntı galyanlim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kişisel düşünce dedinde geçen akşam stv bi laf attı bazılarının acayip zoruna gitmiş
    mesajla Zekiye hakaret etmişlerdi Zekide onları mahkemeye verip 10 milyar kazanacağını iddaa etmişti

herkesin kişisel düşünceleri kendine
    ewet saat 2 suları böyle bir mukuat olmustu
    acaba gerçekten dava açıp 10 milyarı alıyormudur daha önceki programlarında bundan bahsetmişti
    ~Twitter ~

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Para alıp almadığını bilmiyorum.Ama sanmıyorum...evet haklısınız herkesin düşüncesi kendine ama burda bir radyo programı olduğu ve bunu kaç bin kişinin dinlediğinide unutmamak gerek.Ben Tesettüre karşı çıkan bir zihniyeti dinlemem kabul etmem Buda benim şahsi düşüncem
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Yasin N. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ne acıdırki artık insanlara hakaret eden insanları aşağılayan şeylere gülmeye başladık, güzel sözler insanların gönüllerini hoş edecek kelimeler sarf etmek yerine birilerinin kalbini kırmak ve aşağılamak olgusunu binlerce insan komedi olsun diye seyrede durmuş. İsmi üzerinde matrax denilen programın daha yeni başlığını açtığımız bir konuyla ne kadar çatıştığını ve bizi biraz daha kendimizden dilimizden, yaptığı espirilerle birbirimize karşı hitap şekilimizden uzaklaştırdığı ve daha kırıcı daha aşağılayıcı yapmaya çalıştığını farkına varmamız gerekirdi konuyu açan kardeşimizi suçlamıyor sadece yaşının vermiş olduğu heyecanla güzel birşeyler yapmaya çalıştığını görüyorum ama yinede bu tür konuların güzel olmadığını ve insanları aşağılayan kişilerin hiçbir zaman saygı görmeyeceğini belirtmek isterim. Bu başlığın kapatılmasını gerektiğinide yöneticilerden arz ederim.
    İmzam yok parmak bassam olurmu ?

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yatmadan her gece dinlerdim ama artık dinlemiyorum
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    Bursa

her gece nereden baksan 20 den fazla kişinin şevkini ve kalbini kırıyor ve hiç umrunda değil
    ve bu yanı beni zkc den soğutan bir yanı
    ~Twitter ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2 sene önce konyada okurken tv miz bozulmuştu iki üç hafta her gece dinlerdik şimdi dinlemiyorum
    Bordomavi.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)