Sayfa 859 Toplam 861 Sayfadan BirinciBirinci ... 359 759 809 849 857 858 859 860 861 SonuncuSonuncu
Toplam 21508 adet sonuctan sayfa basi 21,451 ile 21,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Onur Recep Kıvrak

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takım gayet iyi şampiyonluğa gidiyoruz allahını seversen uzak dur ROK bizden gözünü seveyim bak dünyanın parasını kaldırdın zaten sal bizi

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan bir daha giyersen o formayı Allah belanı versin.
    o parayı sana verecek kulüp bulursan kankalarını da al yanına.
    hadi yürü git
    trabzonsporun bi geeleceği varsa bu adam bu formayı bir daha giymeyecek.
    vahhhxx hey gidi neler çektik be

Gümüshaneli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu adama dünyanin parasi verildi (Yillik 3.25 milyon €). Kulübü soydu resmen, karsiligini da Burak Yilmazin öcünü alarak verdi, formayi yere birakarak verdi. Sonunda efsane ilan edildi, gelen toplari kolayca iceri alan bu kaleci. Kariyeri boyunca tek bir penalti tuttugunu görmedigim kaleci. 2010-11 ve 2013-14 sezonlarinda iyiydi, hakkini vermek lazim ama taraftarin bu adama karsi bu inanilmaz abartili, ask dolu muamelesi neden kaynaklaniyor ?

Saka gibi ama degil. 2020 yilinda ki Trabzonspor camiasi bu. Allahtan akli basinda TS taraftari da var...

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Güya aklınca ulema kesilmişsin senin gibi düşünmeyenleri aklı başında olmamakla falan itham etmişsin. Normalde cevap vermeye de değmezsin lakin şu anı izlemeni istedim zira o ara ergenliğinin zirvesindeydin görmemen normal.

Zirve demişken eğer Onur iki kez ağır diz sakatlığı yaşamasaydı kariyeri çok daha farklı gelişecekti. Lakin hayat bu.

Alıntı Gümüshaneli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kariyeri boyunca tek bir penalti tuttugunu görmedigim kaleci.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu adama dünyanin parasi verildi (Yillik 3.25 milyon €). Kulübü soydu resmen, karsiligini da Burak Yilmazin öcünü alarak verdi, formayi yere birakarak verdi. Sonunda efsane ilan edildi, gelen toplari kolayca iceri alan bu kaleci. Kariyeri boyunca tek bir penalti tuttugunu görmedigim kaleci. 2010-11 ve 2013-14 sezonlarinda iyiydi, hakkini vermek lazim ama taraftarin bu adama karsi bu inanilmaz abartili, ask dolu muamelesi neden kaynaklaniyor ?

Saka gibi ama degil. 2020 yilinda ki Trabzonspor camiasi bu. Allahtan akli basinda TS taraftari da var...
    Çünkü kötü olduğumuz her an çıkıp şike sürecinden bahsedip gaz alıyordu. Nasıl Ali Koç hep hakem hatalarından bahsedip gözleri fenerin leş olmasından uzak tutmayı başarıyorsa Onurda taraftarı bu şekilde uyuttu. Bu arada bilemem şike sürecinden sonra motivasyon kalmamış ve söylediği her şeyde ciddi olabilir o zaman da suç o dönemki yönetimlerindir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Şu süreçte adı bile anılmamalı.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kendisini geliştirmemesinde sakatlıkların etkisinden daha çok kendi zihinsel yetersizlik yatıyor. Yan topa çıkmak gibi bir kalecinin en rahat geliştirebileceği özelliği yıllarca geliştirmemesi iyi bir örnektir buna. Önü son derece açık doğuştan yetenekli bir kaleci olmasına rağmen kültürel zayıflığı ve o dönemler tarla olan trabzonsporun ağası olması sebebiyle kaleciliğine geliştirmeye ihtiyaç duymamıştır. yettiğini düşünmüştür. Kötü bir insan olduğunu asla düşünmüyorum bence aksine iyi de biri. Ama yetki ve sorumluluğu kaldırabilecek biri olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Bundan sonraki hayatında başarılar dileriz kendisine.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendisini geliştirmemesinde sakatlıkların etkisinden daha çok kendi zihinsel yetersizlik yatıyor. Yan topa çıkmak gibi bir kalecinin en rahat geliştirebileceği özelliği yıllarca geliştirmemesi iyi bir örnektir buna. Önü son derece açık doğuştan yetenekli bir kaleci olmasına rağmen kültürel zayıflığı ve o dönemler tarla olan trabzonsporun ağası olması sebebiyle kaleciliğine geliştirmeye ihtiyaç duymamıştır. yettiğini düşünmüştür. Kötü bir insan olduğunu asla düşünmüyorum bence aksine iyi de biri. Ama yetki ve sorumluluğu kaldırabilecek biri olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Bundan sonraki hayatında başarılar dileriz kendisine.
    Valla o zamanlar Vahid hocanin kaleci antrenörünün 2 müthis tespiti de bunlardi :

1- Kalecilerin hepsi bu isten ekmek yer, farkli yetenekleri var, ama en iyisi Ugurcan ve içlerinde bir gün Premier ligde oynayabilecek tek kaleci kendisi
    2- Onur çok yetenekli bir kaleci ama kapasitesinin farkinda degil, çok daha iyisini yapabilir ama eldekileriyle yetiniyor...

Yil 2014, Ugurcan 3.-4. kaleci falan
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla o zamanlar Vahid hocanin kaleci antrenörünün 2 müthis tespiti de bunlardi :

1- Kalecilerin hepsi bu isten ekmek yer, farkli yetenekleri var, ama en iyisi Ugurcan ve içlerinde bir gün Premier ligde oynayabilecek tek kaleci kendisi
    2- Onur çok yetenekli bir kaleci ama kapasitesinin farkinda degil, çok daha iyisini yapabilir ama eldekileriyle yetiniyor...

Yil 2014, Ugurcan 3.-4. kaleci falan
    10-11 sezonu ona anlamsız bir misyon yükledi ve ne yapması gerektiğini unuttu bence. Baştan beri profesyonel bir teknik ekip ve yönetimimiz olsaydı onur böyle davranamazdı. Neyse artık bizim gündemimiz uğurcan hatta erce hatta arda olmalı. İnşallah hepsi de başarılı olur çalışmaya devam ederlerse
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Emirhan Yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarim nefret eden kitle 2 sene üst üste küme düşmekden kurtardiğini akillarina getirir tesekkurler
    Geriye dönük okurken mesajı gördüm cinlerim tepeme çıktı. Hayırdır siz ya Trabzonsporu bu paçalı don mu kurtarmış. Kümeymiş yok ya sen önce Trabzonspor lafını ağzına alırken besmele çek. Bu kimki Trabzonsporu kurtaracak.

Nereden
    Kuzey Amerika

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geriye dönük okurken mesajı gördüm cinlerim tepeme çıktı. Hayırdır siz ya Trabzonsporu bu paçalı don mu kurtarmış. Kümeymiş yok ya sen önce Trabzonspor lafını ağzına alırken besmele çek. Bu kimki Trabzonsporu kurtaracak.
    Onur olmasa ben de iyi hatırlıyorum o iki sezondan birinde küme düşebilirdik
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

https://m.youtube.com/watch?v=m8Ny2wRbRo4
    Röportaj vermiş eski kaptan

Seviliyorsun kaptan, bir yanlış yaptın diye silmeyiz...
    Benim için efsane.. İstese daha 2-3 yıl başka takımlarda oynayip bir kaç mio. € daha kazanırdı... Ama yapmadı...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Gümüshaneli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Popülistin teki. Kulübe bir daha yanastirilmamali. Yillik maasi 3.2 Mio. €'ydu bu arada.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Popülistin teki. Kulübe bir daha yanastirilmamali. Yillik maasi 3.2 Mio. €'ydu bu arada.
    Hocam popülist falan değil. Bana kalırsa hala futbola başladığı günden beri oynayan en iyi kaleci kendisi. Saçma sapan çöp futbolcularla futbol oynadı takımda hep. Yeteneği doğrultusunda paralar kazanmıştır benim için. Şimdi olsa Avrupa'ya gider daha da paralar kazanırdı.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne olursa olsun seviyorum bu adamı.Bu ligde gördüğüm en hırslı en iyi kalecilerden biriydi.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://m.youtube.com/watch?v=m8Ny2wRbRo4
    Röportaj vermiş eski kaptan

Seviliyorsun kaptan, bir yanlış yaptın diye silmeyiz...
    Benim için efsane.. İstese daha 2-3 yıl başka takımlarda oynayip bir kaç mio. € daha kazanırdı... Ama yapmadı...
    açar açmaz dislaykı yapıştırdım.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam gibi adam.
    Gecmise yonelik Unal Karamana devre arasi soyledigi iddia edilen sozler dogruysa çok gerçekci ve makul.

Ya da Viradan bir şahisa soyledigi sozler , viralinin sozu takimi satmayin tarzinda olan cumleye verilmisse muhtesem hakli bir tepki ve ağzının payini vermiştir. Adam 2 kez capraz kopardi , elinde firsat varken ayrılmadı.

Onurun Ts lulugu yeter.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bir sebep aramıyorum , seviyorum
    nedensiz

hatalar yamış olabilir , hangimiz hata yapmadık ki
    BMN KOCAELİ

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Uğurcan hakkında yaptığı açıklamada, eski kaleci antrenörümüz Mickael Boully'nin çalıştığı en iyi kaleci hocası olduğunu söylemiş.

Ayrıca bence de ilk zirve anında yurt dışı transferini yapmalıydı. Hatırlamıyorum ama Atletico Madrid istemiş. Keşke gitseydi.

https://www.61saat.com/amp/futbol/on...i-h839545.html

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan hakkında yaptığı açıklamada, eski kaleci antrenörümüz Mickael Boully'nin çalıştığı en iyi kaleci hocası olduğunu söylemiş.

Ayrıca bence de ilk zirve anında yurt dışı transferini yapmalıydı. Hatırlamıyorum ama Atletico Madrid istemiş. Keşke gitseydi.

https://www.61saat.com/amp/futbol/on...i-h839545.html
    Su kismi anlamadim, kesin yanlis aktarilmistir, bizim yerel basindan zâten farkli bir sey beklenemez... ya da Onur hatlari karistirdi :
    "Trabzonspor’a daha önce kaleci antrenörü olarak Mika’nın gelmesini istemiştim o en iyi antrenördü. Onla çalışmasını da isterdim"

Ben burada çok kez yazdim düzelttim, yok Ugurcan'i Vahid hoca kesfetmis zamâninda begenmis falan hikâye, adamin haberi yoktu bile, Micka idi onun için o zamanlar bile övgüyle bahseden... yil 2014 Micka sunu demisti bana "premier ligde oynayabilecek tek kalecimiz Ugurcan"
    Onur için de çok yetenekli bir kaleci oldugunu ama onunla yetindigini ve üzerine katabilecekken pek katmadigini da söylemisti bana... bir de idman kalecisi/maç kalecisi olayindan bahsetmisti, Onur tam bir maç kalecisi demisti, onun için Millî takimdan dönüslerde ya da hafif agrilari oldugunda dinlendiriliyordu Onur...

Benim anlamadigim Onur Micka'yi önceden tanimiyordu ki "önceden gelmesini istedim" desin, ve Ugurcan'in onunla çalismasini isterdim dedi ama çalistilar birkaç ay da olsa... hani hiç çalismadilar tanismiyorlarmis gibi konustu Onur, ya da öyle aktarildi...

Ugurcan'la o zamanlar Vahid hoca ve ekibi gittiken birkaç ay sonra yazismistik, "Micka'nin gidisi bitirdi beni" mesaji duruyor hâla bende hey gidi hey çecug idi o zamanlar
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

bugun attıgı story ile Ünal hocayı haklı çıkardı

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugun attıgı story ile Ünal hocayı haklı çıkardı
    Sadece Ünal mı? Hurma, Şota?

Nereden
    Kocaeli

nasıl dehledik ama seni??? nasıl kapıya koyduk??? AHAHAHA
    hami'nin şota'nın intikamını ünal aldı. Allah ondan bir kez daha razı olsun.
    onur gittiği günden bu yana ligdeki maçların hepsini toplasak en kötü 2.yizdir.
    bu kulübe bir daha giremeyeceksin aslan, hoca falan yiyemeyeceksin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)