Sayfa 789 Toplam 861 Sayfadan BirinciBirinci ... 289 689 739 779 787 788 789 790 791 799 839 ... SonuncuSonuncu
Toplam 21508 adet sonuctan sayfa basi 19,701 ile 19,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Onur Recep Kıvrak

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

maç başlığında sayfalarca yediği golün hatalı olduğuna dair tartışma olmuş..

söyleyecek söz bulamıyorum..kontapiyede kalan oyuncuya dahi suç bulunuyorsa pess..

stoper orada ayağında top olan adama basmayıp arkasını dönerse golü yersin , bunu göremeyen , anlamayan çok taraftar varmış forumdada..

............
    Onur un hatası ayağı ile yaptığı pas hatası..
    bu konuda zaafı var ama olabilir bunun çözümünü bence tektop değilde kontrol pas çalışması ve yöntemini uygulamalı..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Rahatsızlığı ile ilgili merak ettiğim bir şey var. Onur neden ameliyat olmuyor? Geride kaleye geçecek adam olmamasından mı yoksa ameliyat olduğu takdirde tekrar sahaya dönememe korkusundan mı? Çapraz bağ epey de geç iyileşiyormuş herhalde. Beşinciliği garantilediğimiz takdirde sezon bitmeden bile ameliyat olamaz mı? Sene başından beri var bağ muhabbeti onun için daha iyi olacaksa neden olmuyor merak ediyorum bilen varsa söylesin bi zahmet.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur 2010 senesinden itibaren yattığı yerden para kazanıyor bu takımda.Tolga Onur yüzünden feda edilmiştir.Kaleciler genellikle 30 yaşından sonra daha iyi performans gösterirler ama bizim Onur her sene geriye gidiyor üstelik bilerek veya bilmeyerek takımını sabote ediyor.
    mesajı saat 3'te gördüm, biri çıkar bir şeyler yazar diye ben yazmadım.
    çıkmadı kimse, yazayım.
    İNSAF BE İNSAF.
    YUH, OHA ÇÜŞ.
    nasıl bir vefasızlık, körlük örneğidir bu?

2008-2009-2010 yıllarında dikkat çekecek performans sergiledi.
    2010-11 de 26 maçta 21 gol yedi ve ligin en iyi kalecisiydi.
    sakatlık geçirdi 2013 yılının eylül ayında tolganın sakatlanmasıyla kaleye geçti.
    13-14 te avrupa liginde gösterdiği performans hayvani bir performanstı. sizin gibi unutma problemi olan potansiyel alzheimer ve nankörler hatırlamayabilir. juventus maçlarını izleyenler çok iyi bilir. aynı yıl ligde gösterdiği performans zaten kariyerinin en iyi performansıydı. ligin en çok kurtarış yapan kalecisiydi.
    14-15 harika ötesi başladı bu sefer diğer ayağı sakatlandı. 1 sene sonra döndü. ama dönüşü bazılarını rahatsız etmişti tabii.

15-16 duraklama dönemidir, zannımca en kötü senesidir ve onurun performansının yüksek seviyeden aşağıya düştüğü senedir. ona rağmen fahiş bir hata yapmamıştır.

16-17 yani geçen sene ise tamamen yine bazen lağım ağızlıların ezbere yorum yapması sebebiyle kötü gibi gösterilse de yediği saçma frikik golleri dışında ligde tamı tamına 14 maç kalesini gole kapatmıştır. en iyi kurtarış yüzdesine sahip kalecisi olmuştur. takımı ipten alacak kurtarışlar yapmıştır.

bu sene ise geçen haftalarda sonerden yediği ve öncesinde orkandan yediği frikik golü dışında -ki puan kaybettiren sonuncusu sadece- takımı yakacak hiç bir harekette bulunmamıştır.

e peki ben sana soruyorum, bu takımda son 20 yılda iyi diyebilecek kaç kaleci izledin de yattığı yerden para kazanıyor diye itham ediyorsun?
    anlamadığınız mesele şu ; 2012 yılında burakın ayrılmasıyla bu takımda tepe seviye denilen tek adam onur kaldı 3 yıl boyunca. taraftar da oyuncusuna sahip çıktı, en tepeye çıkarttı. ne demek 2010 dan beri yatıyor ya? nasıl şöyle mesajlar yazabiliyorsunuz?

eksiklerini her hafta biz de yazıyoruz, 10 üzerinden 7 ayarında kaleci olduğunu biz de biliyoruz. hata yaptık mı biz de eleştiriyoruz. ama bu eleştiri değil başka bir seviye.

tolgayı da kimse feda etmedi. gitmek istiyordu gitti. bjk nin parası da o dönem tolgaya yeterdi, onurun eldivenlerini dahi alamazdı.
    Konu Emre Veli tarafından (20.03.2018 Saat 23:50 ) değiştirilmiştir.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kötü, yetersiz, rezalet falan diyenler buyursunlar şuraya da belki birazcık dinlenirler. Böylelikle adamı da rahat bırakmış olurlar.

https://www.msn.com/tr-tr/spor/futbo...vw-goalkeeping
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kunuba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesajı saat 3'te gördüm, biri çıkar bir şeyler yazar diye ben yazmadım.
    çıkmadı kimse, yazayım.
    İNSAF BE İNSAF.
    YUH, OHA ÇÜŞ.
    nasıl bir vefasızlık, körlük örneğidir bu?

2008-2009-2010 yıllarında dikkat çekecek performans sergiledi.
    2010-11 de 26 maçta 21 gol yedi ve ligin en iyi kalecisiydi.
    sakatlık geçirdi 2013 yılının eylül ayında tolganın sakatlanmasıyla kaleye geçti.
    13-14 te avrupa liginde gösterdiği performans hayvani bir performanstı. sizin gibi unutma problemi olan potansiyel alzheimer ve nankörler hatırlamayabilir. juventus maçlarını izleyenler çok iyi bilir. aynı yıl ligde gösterdiği performans zaten kariyerinin en iyi performansıydı. ligin en çok kurtarış yapan kalecisiydi.
    14-15 harika ötesi başladı bu sefer diğer ayağı sakatlandı. 1 sene sonra döndü. ama dönüşü bazılarını rahatsız etmişti tabii.

15-16 duraklama dönemidir, zannımca en kötü senesidir ve onurun performansının yüksek seviyeden aşağıya düştüğü senedir. ona rağmen fahiş bir hata yapmamıştır.

16-17 yani geçen sene ise tamamen yine bazen lağım ağızlıların ezbere yorum yapması sebebiyle kötü gibi gösterilse de yediği saçma frikik golleri dışında ligde tamı tamına 14 maç kalesini gole kapatmıştır. en iyi kurtarış yüzdesine sahip kalecisi olmuştur. takımı ipten alacak kurtarışlar yapmıştır.

bu sene ise geçen haftalarda sonerden yediği ve öncesinde orkandan yediği frikik golü dışında -ki puan kaybettiren sonuncusu sadece- takımı yakacak hiç bir harekette bulunmamıştır.

e peki ben sana soruyorum, bu takımda son 20 yılda iyi diyebilecek kaç kaleci izledin de yattığı yerden para kazanıyor diye itham ediyorsun?
    anlamadığınız mesele şu ; 2012 yılında burakın ayrılmasıyla bu takımda tepe seviye denilen tek adam onur kaldı 3 yıl boyunca. taraftar da oyuncusuna sahip çıktı, en tepeye çıkarttı. ne demek 2010 dan beri yatıyor ya? nasıl şöyle mesajlar yazabiliyorsunuz?

eksiklerini her hafta biz de yazıyoruz, 10 üzerinden 7 ayarında kaleci olduğunu biz de biliyoruz. hata yaptık mı biz de eleştiriyoruz. ama bu eleştiri değil başka bir seviye.

tolgayı da kimse feda etmedi. gitmek istiyordu gitti. bjk nin parası da o dönem tolgaya yeterdi, onurun eldivenlerini dahi alamazdı.
    Yahu bırakın kardeşim,yıllardır sizin gibi onur aşkıyla yanıp tutuşanlar yüzünden takım yerlerde sürünüyor.Takımı avrupada bırakıp kaçan bendim herhalde yetmedi taraftarı havaalanına çağırıp güçgösterisi yapanda bendim.Trabzonsporu kim yönetiyor belli değil onur kafasına göre hareket ediyor hiçbir hoca cesaret edip adamı kesemiyor.Neymiş efendim sakat sakat oynuyormuş bilmem ne oynama kardeşim ya git tedavi ol.Türkiye liginin en kötü kalecisi onurdur bu kadar net konuşuyorum.

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu bırakın kardeşim,yıllardır sizin gibi onur aşkıyla yanıp tutuşanlar yüzünden takım yerlerde sürünüyor.Takımı avrupada bırakıp kaçan bendim herhalde yetmedi taraftarı havaalanına çağırıp güçgösterisi yapanda bendim.Trabzonsporu kim yönetiyor belli değil onur kafasına göre hareket ediyor hiçbir hoca cesaret edip adamı kesemiyor.Neymiş efendim sakat sakat oynuyormuş bilmem ne oynama kardeşim ya git tedavi ol.Türkiye liginin en kötü kalecisi onurdur bu kadar net konuşuyorum.
    Sondan ikinci falan da değil ha direkt sonuncu öyle mi?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Ordu

peki kunuba yazınca aklıma geldi....

lütfen gerçeği söyle..

Onur dan daha önceki sezonları kaleci performanslarımızı biliyormusun??

.................

cevap gelince kaleci konusunda tüm spor kamuoyunun söylediği Trabzonsporun kale durumu ile ilgili gerçeği söyliyecem..
    Konu alperrr tarafından (21.03.2018 Saat 22:04 ) değiştirilmiştir.
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki kunuba yazınca aklıma geldi....

lütfen gerçeği söyle..

Onur dan daha önceki sezonları kaleci performanslarımızı biliyormusun??
    Merak etme senden daha iyi bilirim Trabzonsporun kalecilerini.

Nereden
    Ordu

Merak etme senden daha iyi bilirim Trabzonsporun kalecilerini.
    buyur!! ya bilmezsin demedim ki ..

bir gerçeği ortaya çıkarmak için soruyorum..
    ................

neyse madem biliyorsun yıllarca tüm spor kamuoyunun iyi kalecisi yok olsa idi şampiyonluğa oynarlardı..
    yine kalecisi yaktı..
    kalecisi maç alamıyor..
    söylemlerinide bilirsin o zaman..

lazio yu eleyeceğiz ortasahadan gol yiyen viktoru
    yeteneksiz nihatı..
    petronoviçi..

falanda bilirsin o zaman..

onlarla Onuru kıyasla bakalım!!

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı must61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    He yavrum Beto, 1-2 gömlek aşağıda Onur'dan. Harun Tekin kaleci değil. Volkan Babacan kova.

İstatistiki verilere dayanılarak hazırlanan bi kaç haber;

http://www.futbolarena.com/super-lig...i-kim-253291h/

Neyin istatistik verisi olup olmadığına siz mi karar veriyorsunuz? Opta istatistik değil, opta verileriyle hazırlanan goal.com haberi dayanaksız. Maç başı yenilen gol oranı, kurtarış yüzdesi önemsiz.

Ama siz gelip buraya Onur 1-2 gömlek üstün kaleci deyince bunu değerli bir bilgi olarak görüp, kabul etmeliyiz değil mi?

Yahu adamın muadillerine göre fazla maaş aldığını söyledik. Bunu kabullenmek, bunu anlamak zor olmamalı güzel kardeşlerim, istatistiki verisini yediklerim.
    verdigin istatistiklerin yanlis oldugunu belgeleyen bir belge daha

resmen onurun iyi istatistikleri atlatilmis, anlamsiz kötüler yazilmis

ligde devamli oynayan kaleciler arasinda 3. en iyi rakam bu, kalecilikte golsüz gecirdigin mactan sonra en önemli istatistik bu
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Amasya

devam ediyorum

Bu sezon ligde maç başına en çok şut kurtaran kaleciler(20 maç üzeri)
    •Serkan Kırıntılı 4,0-----------36 gol yedi---26 mac
    •Ramazan Köse 3,7 --------46 gol---26 mac
    Onur Kıvrak 3,6----------30 gol---23 mac
    •Beto 3,5 ------------------29 gol---22 mac

yani daha az girisime ragmen ligde en cok cikartan kaleci, güncel

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

bu da son mac öncesi gs taraftarlari

sinirda olan 9 oyuncu varken

rakipler degerinin farkinda

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

ligde zirve kalecisi olarak gösterilen fabri

onur daha az sürede 30 sut daha fazlasi ile karsilasti, buna ragmen istatistikler kafa kafaya

Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu Onur'la Burak takımdan gitseler de görsem o zaman her fırsatta Onur ve Burak düşmanlığı yapan arkadaşları...

Bakalım yerleri nasıl dolacak!!!
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Nereden
    Amasya

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Onur'la Burak takımdan gitseler de görsem o zaman her fırsatta Onur ve Burak düşmanlığı yapan arkadaşları...

Bakalım yerleri nasıl dolacak!!!
    Onurun yerini Arda dolduracaktir, bundan bayaga eminim ama 1-2 yila daha ihtiyaci var...

ve umarim cok daha fazla boy atmaz, 2 metreden sonra kaleci atletizimi icin dezavantajlar asiri oluyor, özellikle besikten gol yeme zaafi ciddi artiyor...

Çok uzun olması büyük sıkıntı, katılıyorum sana bu konuda...
    su an daha ideal, 195 santimlan

eminim hocalarda agir kas antrenmanlarina baslamistir, daha taze 17 yasina girdiginden bisey yapilmazsa devam boy atmasi önlenemez
    Konu selcuk tarafından (22.03.2018 Saat 09:48 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onurun yerini Arda dolduracaktir, bundan bayaga eminim ama 1-2 yila daha ihtiyaci var...

ve umarim cok daha fazla boy atmaz, 2 metreden sonra kaleci atletizimi icin dezavantajlar asiri oluyor, özellikle besikten gol yeme zaafi ciddi artiyor...
    Çok uzun olması büyük sıkıntı, katılıyorum sana bu konuda...
    Arafilboylu

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur dusmanligi fazla sert bir ifade. Birakin dusmanligi Onur kotu kaleci dahi demedim. Altini cizerek tekrar ifade etmek istiyorum; Onur artik eski seviyesinde degil ve aldigi maas mevcut performansinin ustunde.

İstatistiklerde Onur'un ustunde ya da altinda yer alan isimlerin aldigi rakamlar arasinda ciddi fark var. Sampiyonlar liginde oynayan besiktasin kalecisi Fabri ile kiyaslanmis o adam dahi 1.2 milyon euro aliyor.

Cevap vermeyecektim ama son kez yaziyorum basliğa artik tekrara dustu cunku mesajlar, ayni seyleri yinelemek gereksiz kendi adima.

Ayrilma gibi bir dusuncesi yoksa kaptanin, mali anlamda sikinti yasadigimiz su donemlerde maasi revize edilir ve umarim performans acisindan eski gunlerine doner kisa sure icinde.
    Konu must61 tarafından (22.03.2018 Saat 10:09 ) değiştirilmiştir.
    #Dik oyna

Nereden
    Amasya

Onur dusmanligi fazla sert bir ifade. Birakin dusmanligi Onur kotu kaleci dahi demedim. Altini cizerek tekrar ifade etmek istiyorum; Onur artik eski seviyesinde degil ve aldigi maas mevcut performansinin ustunde.

İstatistiklerde Onur'un ustunde ya da altinda yer alan isimlerin aldigi rakamlar arasinda ciddi fark var. Sampiyonlar liginde oynayan besiktasin kalecisi Fabri ile kiyaslanmis o adam dahi 1.2 milyon euro aliyor.

Cevap vermeyecektim ama son kez yaziyorum basliğa artik tekrara dustu cunku mesajlar, ayni seyleri yinelemek gereksiz.
    fabri 2 yildir takiminda

onurun maasini muslera ve volkan ile kiyaslayabilirsin

onlarinda nerdeyse yarisini aliyor, buna ragmen nerdeyse her istatistikde onlardan üstün

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fabri 2 yildir takiminda

onurun maasini muslera ve volkan ile kiyaslayabilirsin

onlarinda nerdeyse yarisini aliyor, buna ragmen nerdeyse her istatistikde onlardan üstün
    Tamam, kimi kimle kiyaslamam gerektigi konusunda da bilirkişi olarak sana danisacagim.

Yalniz daha once de yazdim, rica ediyorum alintilama beni @selcuk .

Kimse kimseye hicbir konuda katilmak zorunda degil. Ama saygi gostermek zorundasin. Bu cizgiyi daha once astigin icin ciddiye alamiyorum seni ve sabir zorlama mumkunse.

Tekrar rica ediyorum katilmadigin hususlarda yorum yapmazsan sevinirim.
    #Dik oyna

Nereden
    Amasya

Tamam, kimi kimle kiyaslamam gerektigi konusunda da bilirkişi olarak sana danisacagim.

Yalniz daha once de yazdim, rica ediyorum alintilama beni @selcuk .

Kimse kimseye hicbir konuda katilmak zorunda degil. Ama saygi gostermek zorundasin. Bu cizgiyi daha once astigin icin ciddiye alamiyorum seni ve sabir zorlama mumkunse.

Tekrar rica ediyorum katilmadigin hususlarda yorum yapmazsan sevinirim.
    burasi forum, yani meclis

meclisde görüs bildirilir, okuyanlar bildirilen argüman ve belgelere göre karar kilar

seni alintilamiyorum, meclise sundugun görüsü alintiliyorum ve icindeki yanlislari gösteriyorum

acik tarafli, onurun atlandigi, sundugun istatistikleri belgeledim sadece

buna karsi düsüncelerini kaale almiyorum, meclisin kurallari ortada, yazdiklarin bu kurallari delerse cezasida verilir, verildi de

Ps: avrupada standart bir foruma su sundugun yanlis oldugunu belgeledigim istatistiki sunman bile ceza nedeni, benzer hatayi bende kaynagi incelemeden transfermarkt forumunda yapmisdim ve 6 ay ibinde tekrarlanirsa ebedi ban cezasi almisdim
    malesef Türkiye forumlari bu derece serbest ve herkes kendini baglamadan her türlü sacmaligi paylasabiliyor, ondan sosyal medya kalitesine düstü burasi
    Konu selcuk tarafından (22.03.2018 Saat 11:25 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

@must61

Forum yöneticisi olarak değil, bu forumun bir üyesi olarak yazdığımı belirtmek isterim.
    Aranızdaki olaya müdahil olmak istemem ama 'beni artık alıntılama' gibi bir istek/talep, forum kültürüne pek de uymuyor.

Bir de gerçek olmayan iddialarda bulunup, lafı yazıp kenara çekilmek ve kimse de beni alıntılamasın demek, bu forum olayının doğasına ters.

O zaman ne işimiz var burada, herkes kendi kendine yazsın, kimse kimseye cevap vermesin, bunun sonu yok ki...

Senin nazarında bunu dile getirmiş gibi oldum ama bazı forum üyesi arkadaşlarımızda malesef bu tavır var....

İstatistiki sonuçlar/gerçekler ortadayken, bu sonuçları yazdıklarınıza kanıt/cevap olarak gösteren insanlara, artık beni alıntılama demek çok da uygun değil açıkçası...

Gerek de yok buna...

Onur'u veya bir başka futbolcuyu/teknik adamı sevmeyebilirsiniz, nefret de edebilirsiniz, buna kimsenin bir şey deme lüksü yok....

Ama o zaman ben bu adamı sevmiyorum deyin ve çıkın işin içinden, konu kapansın....

Ama biri çıkıp da Onur bu ülkenin en kötü kalecisi vb bir ifade kullanırsa ama birisi de çıkıp, Onur'un istatistiki olarak bu ligdeki en iyiler arasında olduğunu gösterirse, o zaman söyledikleriniz çürümüş oluyor..

He şu da var, Onur'un topu oyuna sokma yeteneği sıfır oğlu sıfır,berbat ayakları var, onun yüzünden maç da kaybettik defalarca...

Kimse bunların aksini söylemiyor ki zaten...

Ama en kötü kaleci Onur demek, Onur vasat demek???

Kusura bakmayın da o kadar da uzun boylu değil...
    Velhasıl, çok uzattım...

Daha önce, başka bir konu başlığında da ifade etmiştim...

Kimse burada dünyayı kurtarmıyor, alt tarafı futboldur bu, çok da papaz olmaya gerek yok şahıslarla....

İyi forumlar herkese...
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (22.03.2018 Saat 11:14 ) değiştirilmiştir.
    Arafilboylu

Nereden
    İstanbul

@must61

Forum yöneticisi olarak değil, bu forumun bir üyesi olarak yazdığımı belirtmek isterim.
    Aranızdaki olaya müdahil olmak istemem ama 'beni artık alıntılama' gibi bir istek/talep, forum kültürüne pek de uymuyor.

Bir de gerçek olmayan iddialarda bulunup, lafı yazıp kenara çekilmek ve kimse de beni alıntılamasın demek, bu forum olayının doğasına ters.

O zaman ne işimiz var burada, herkes kendi kendine yazsın, kimse kimseye cevap vermesin, bunun sonu yok ki...

Senin nazarında bunu dile getirmiş gibi oldum ama bazı forum üyesi arkadaşlarımızda malesef bu tavır var....

İstatistiki sonuçlar/gerçekler ortadayken, bu sonuçları yazdıklarınıza kanıt/cevap olarak gösteren insanlara, artık beni alıntılama demek çok da uygun değil açıkçası...

Gerek de yok buna...

Onur'u veya bir başka futbolcuyu/teknik adamı sevmeyebilirsiniz, nefret de edebilirsiniz, buna kimsenin bir şey deme lüksü yok....

Ama o zaman ben bu adamı sevmiyorum deyin ve çıkın işin içinden, konu kapansın....

Ama biri çıkıp da Onur bu ülkenin en kötü kalecisi vb bir ifade kullanırsa ama birisi de çıkıp, Onur'un istatistiki olarak bu ligdeki en iyiler arasında olduğunu gösterirse, o zaman söyledikleriniz çürümüş oluyor..

He şu da var, Onur'un topu oyuna sokma yeteneği sıfır oğlu sıfır,berbat ayakları var, onun yüzünden maç da kaybettik defalarca...

Kimse bunların aksini söylemiyor ki zaten...

Ama en kötü kaleci Onur demek, Onur vasat demek???

Kusura bakmayın da o kadar da uzun boylu değil...
    Velhasıl, çok uzattım...

Daha önce, başka bir konu başlığında da ifade etmiştim...

Kimse burada dünyayı kurtarmıyor, alt tarafı futboldur bu, çok da papaz olmaya gerek yok şahıslarla....

İyi forumlar herkese...
    Senelerdir bu forumdayim. Bu zamana kadar kimseye beni alintilama gibi bir talepte bulunmadim. Fikirler uyusmayabilir, uzun hareretli tartismalar yasanabilir bunlar defalarca karsilastigim durumlar.

Ama kalkip bana hakaret eden adam hicbirsey yokmus gibi iletisim kurmaya devam etmesin bi zahmet. Ben ayni kisiye hakettigi uslupla cevap vermedim diye hicbir sorun yokmus gibi o kisiyle tartismaya devam edemem.

Sosyal hayatta bugun yuzune "palavraci" deyip ertesi gün iletisime hicbir sey yokmus ibi devam eden insanlar olabilir.

Ama sahsi anlayisim geregi bana bu kelimeyi kullanmis adamin bir daha yuzune bakmam. Ki o kiside yuz varsa o da benle iletisime gecmez yeniden. Kaldi ki sosyal hayatta bu sekilde naif ve ricaci bi sekilde "benle tekrar iletisime gecmezsen sevinirim" tadinda sirin bir cevap verecek kadar sakin bir adam degilim.

Onur mevzusuna gelince yoruldum artik bu konudan cidden.

Google denen naneye;

super lig kaleci istatistikleri,

kaleci istatistikleri,

kaleci kurtaris oranlari,

vs gibi aramalar yapip bir cok habere ulasmak mumkun. Ben de iclerinden secmeden ilk uç beşini paylastim.

Kimi opta verileriyle hazirlanmis istatistikler. Kimi mac mac degerlendirmelerden ibaret. Bu degerlendirmelerde de kotu bir grafik cizmiyor Onur, tipki ligdeki kalburustu diger kaleciler gibi fena olmayan istatistiklere sahip.

Bu konuda daha kapsamli bir literatur taramaniz varsa dikkate alabilecegimiz onu da paylasin.

Yukarida Fabri-Onur kiyasi var. Bu dahi gosteriyor zaten mevcut durumu.

57. kez yaziyorum. Onur'a kotu kaleci demedim. Eskisi kadar iyi degil ve aldigi maas kendi standartlarindaki diger kaleciler icin yuksek dedim.

Demez olaydim.
    Konu must61 tarafından (22.03.2018 Saat 11:41 ) değiştirilmiştir.
    #Dik oyna

Nereden
    İstanbul

@must61

Gerçekçi olmayan iddialar da bana ait degil iki tik ile ulasilabilecek veriler ve bu bilgilerin herhangi birine dayanarak Onur kotu bir kaleci cikarimi yapilamaz. Muadillerine gore maasinin yuksek oldugu soylenebilir.

http://www.goal.com/tr/haber/sueper-...816hv4r56u7kgi

https://www.terliforma.com/4-buyuk-k...nesi-9259.html

http://www.futstats.net/2017/05/sezo...kaleciler.html
    #Dik oyna

Nereden
    Amasya

Gerçekçi olmayan iddialar da bana ait degil iki tik ile ulasilabilecek veriler ve bu bilgilerin herhangi birine dayanarak Onur kotu bir kaleci cikarimi yapilamaz. Muadillerine gore maasinin yuksek oldugu soylenebilir.

http://www.goal.com/tr/haber/sueper-...816hv4r56u7kgi

https://www.terliforma.com/4-buyuk-k...nesi-9259.html

http://www.futstats.net/2017/05/sezo...kaleciler.html
    yanlis iddialari görüsüne uydugu icin paylas sonra bana ait degil

size ait diyende yok, yanlis ve bir kisminin deneysel olduklarini inceleyip yazabilirdiniz ama ozaman görüsünüzü bunlarin desteklemediginden elinizde kalirdi

her türlü istatistik onurun bu ligin en iyi 3 kalecisinden biri oldugunu gösteriyor, ayaklarina ragmen

zaten dönüp dolasip konuyu paraya indirgenmesi herseyi ortaya seriyor

onur acaba kimin kafasina silahi dayadi da o kontrati aldi

gercekten o kontrati elestiren onu veren yöneticiyi elestirir, özellikle onurun burda oldugu 10 yilda 1 kez bile kontrat pazarligi yapmadigi ortadayken

zam verildi imzayi basti, feda denildi imzayi basti, loca al denildi onuda aldi...

ama halen onur suclu

kontrati veren yöneticiyi elestirin tekrar feda istesinler

16 maasi acikmis, 4 tanesini feda et denilse onur bunu kabul etmez diyebilen varmi icinizde

Ünal Karaman

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kesinlikle kabul eder.

Maaşını 1,5 yapalım 5 sene uzatalım de, onu da kabul eder.

O 5 senenin son iki senesinde 100’er bin euro indirim yapalım de, onu da kabul eder.

Performanstan vuramayınca işi maaşa getirmek olmaz. Kimse de yönetime gidip maaşımı indirin demez, hiç kimse patronuna gidip maaşımda indirim yapın demez.

Biraz gerçekçi olmak lazım, saçmalayacaksak hep birlikte saçmalayalım.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)