Sayfa 797 Toplam 861 Sayfadan BirinciBirinci ... 297 697 747 787 795 796 797 798 799 807 847 ... SonuncuSonuncu
Toplam 21508 adet sonuctan sayfa basi 19,901 ile 19,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Onur Recep Kıvrak

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıllardır kalecimizdir, kaleciliğini takdir ederim fakat hatırladığım kadarıyla bir demecinde bir önceki sezon bitiminde sakat olduğunu ve bunun telafisi için nasıl fedakarlık yapıp antrenmanlardan sonra bilmem kaç saat ekstra çalışmalar yaptığını söylüyordu. Şu aklıma takıldı: Madem sakat olduğun sezon bitiminde belliydi, neden sezon başlamadan aradaki tatilde ameliyat olmadın? Şimdi yine sakat...
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Avrupa Diğer

Dünyada Türk milleti kadar komplo teorilerine inanan toplum yoktur herhalde. Ya da kendimizi muassır medeniyet seviyesinde görüpte bu kadar cahil olan.

Neden bir kişi veya futbolcu eleştirildiği zaman hemen altında bir şey aranıyor anlamış değilim.

Onur kötü kaleci, aldığı paraya göre kötü..

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünyada Türk milleti kadar komplo teorilerine inanan toplum yoktur herhalde. Ya da kendimizi muassır medeniyet seviyesinde görüpte bu kadar cahil olan.

Neden bir kişi veya futbolcu eleştirildiği zaman hemen altında bir şey aranıyor anlamış değilim.

Psikolojisi bozuk çünkü toplumun.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

onur un bu maaşı ile takımda kalması imkansız.net

Nereden
    İstanbul

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Türk insanı göçebe yaşayan bir toplum, son yıllarda kentleşme ve şehir hayatı yaşantısı insanların psikolojisini bozmuş, bu yüzden toplumun çoğu artık vaktinin büyük çoğunluğunu betonarme 4 duvar arasında sürdürüyor. Ayriyeten futbol ve siyaset dışında müzik, kültür ve sanattan çok uzak. Bir de üstüne cehaleti eklediğimizde ortaya mutsuz ve psikolojik sorunları olan bir insan profili ortaya çıkıyor. Üstelik sosyal medya üzerinden başkalarının hayatını da gözlemledikleri zaman daha mutsuzlaşıyorlar. Sonuçta kindar bir toplum haline geldik, muhtemelen 1-2 sene sonra bende yurtdışında yaşamaya başlayacağım. Diğer türlü seni de buradaki olumsuz hava etkiliyor.

Sorunun ancak sosyal devlet olma ve insanı yaşat anlayışını benimseyen bir siyaset akımı ile bu ülkenin düzelteceğini düşünüyorum.

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

onura neye göre kötü kaleci diyosunuz anlamadım?önünde defans mı var? Muslerayıu koyun ts kalesine
    bir kalecinin kalitesi önündeki defansa göre şekillenir.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı makif61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türk insanı göçebe yaşayan bir toplum, son yıllarda kentleşme ve şehir hayatı yaşantısı insanların psikolojisini bozmuş, bu yüzden toplumun çoğu artık vaktinin büyük çoğunluğunu betonarme 4 duvar arasında sürdürüyor. Ayriyeten futbol ve siyaset dışında müzik, kültür ve sanattan çok uzak. Bir de üstüne cehaleti eklediğimizde ortaya mutsuz ve psikolojik sorunları olan bir insan profili ortaya çıkıyor. Üstelik sosyal medya üzerinden başkalarının hayatını da gözlemledikleri zaman daha mutsuzlaşıyorlar. Sonuçta kindar bir toplum haline geldik, muhtemelen 1-2 sene sonra bende yurtdışında yaşamaya başlayacağım. Diğer türlü seni de buradaki olumsuz hava etkiliyor.

Sorunun ancak sosyal devlet olma ve insanı yaşat anlayışını benimseyen bir siyaset akımı ile bu ülkenin düzelteceğini düşünüyorum.
    Türk insanı göçebe yaşayan bir toplum değildir. Kültür sanat... Biraz araştırın. Kendi toplumunuzu bu kadar hakir görüyorsanız, gerçeklerin farkına varamıyorsanız hiç 1-2 sene beklemeyin. Yazık
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1000 senedir bu topraklardayız.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Onur iyi kaleci ama bir profesyonel sporcunun kariyerini tek seferde bitirecek sakatlığı (otuz yaşına gelmeden) üç kere yaşadı.

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türk insanı göçebe yaşayan bir toplum değildir. Kültür sanat... Biraz araştırın. Kendi toplumunuzu bu kadar hakir görüyorsanız, gerçeklerin farkına varamıyorsanız hiç 1-2 sene beklemeyin. Yazık
    Bir ilave yapayım: Prof. Dr. Saadettin Y. Gömeç Bey'in "Konar Göçer Deyimine Dair İlk Tespitler ve Konar Göçerlik" başlıklı güncel makalesini ilgi duyan arkadaşlarıma salık veririm.

Bulamayan olur ve istenirse gönderebilirim.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

ben çoguna katiliyorum yazinin, göçebe olayi hâriç

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

5 – Süper Lig'de 2017/18 sezonunda en az 50 kurtarış yapan kaleciler arasında kurtarış yüzdesi en yüksek ilk beş kaleci:
    Fabri - %75.6 (99 kurtarış)
    Serkan Kırıntılı - %75.2 (121)
    Volkan Babacan - %72.8 (91)
    Onur Kıvrak - %72.7 (93)
    Volkan Demirel - %71.6 (60)Kale.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Dostum yazdıklarına katılmakla birlikte diğer arkadaşların yazdıklarını yanlış anladıklarını belirteyim..Kırsal ve köylü sınıfın şehire alabildiğince hızlı göçü insanların psikolojisini bozuyor bi nevi kültürel şok yaşıyoruz bunun sonuçları da acı oluyor...Diğer arkadaşlar ülkemizde yaşanan bu durumu değil de tarih boyunca Türklerin coğrafya değiştirip değiştirmediğinden dem vurmuşlar..Ayrıca siyasetin bu kadar fazla konuşulduğu bir ülkede kültür ve sanatın gelişemeyeceği özellikle sanatta Batı ile yarışamadığımız da aşikar..

Bunun dışında Onur'a gelirsek; eski performansında değil...Savunmamızın iyi olmadığı dönemlerde Onur'un takımı kurtardığı çok maç oldu bugün de savunmamız iyi değil ama Onur da iyi değil..Seneye kendisini zorlayacak rekabete sokacak bir kaleci lazım...Esteban gönderilmeli...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Sefa Toyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Gerçek kaptan, gerçek efsane...
    *Onur Recep Kıvrak*

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

33716031_449008018854415_5188419754557177856_n.jpg

güzel günler, ah güzel günler.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    33716031_449008018854415_5188419754557177856_n.jpg

güzel günler, ah güzel günler.
    Üstteki Colman ise bir nebze uzulebilirim

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neyseki özkan sümer bazı şeylerin farkında bir takımın kalecisi Türkiye gibi bir ülkede senede 12 13 milyon para alıyorsa çok ciddi fark yaratması lazım. Onurun ise geçmişte yaptıklarına para veriliyor şuanda yabancı serbestliği varken onuru alsa alsa şenol güneş faktörü ile beşiktaş alır. Fabri gibi ayakları iyi bir kaleciyi kesebilir mi orasıda ayrı konu

Onuru çok sevdik çok adamı karşımıza aldık onun için ama bu senede son 3 seneki gibi olacaksa kusura bakmasın.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 – Süper Lig'de 2017/18 sezonunda en az 50 kurtarış yapan kaleciler arasında kurtarış yüzdesi en yüksek ilk beş kaleci:
    Fabri - %75.6 (99 kurtarış)
    Serkan Kırıntılı - %75.2 (121)
    Volkan Babacan - %72.8 (91)
    Onur Kıvrak - %72.7 (93)
    Volkan Demirel - %71.6 (60)Kale.

Onur'a kötü kaleci diyenlerin suratına şunu yapıştırmak lazım. Şöyle alınlarının ortasına bunu vuracaksın.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aslında Onur ile ilgili artan tepkilerin ana sebebi, geçmişte, saha arkasında yaşandığı iddia edilen olayların yanı sıra, kritik maçlarda, kendisinden beklenmedik hataları yapmasıdır.
    Keza, Onur, yukarıdaki istatistiklerde iyi gibi dursa da, eski formunda değil ama çok sakatlandı, çok yıprandı. Yaşı da ilerledi vb bir çok sebep var.

Ben, Onur'u seven tayfadan biriyim, tabir-i caizse.

Şunu da belirtmek gerekir.

Taraftar, son bir kaç yıldır, hem sportif hem de başkanlar bazında inanılmaz bir hayal kırıklığı yaşadı, hala da yaşıyoruz...

Bütün bu krizlerin üstüne, sportif olarak sahada neredeyse sıfır olan bir takım olunca, Onur'un yaptığı hatalar, daha bir göze batar oldu haklı olarak...

Onur'un aldığı para vb tartışmalara girmek istemiyorum. Bu adam, kulüp tarihinde, üCretinde en çok indirime giden adamdır. Lütfen bunu inkar etmeyin. Hatta kendi açıklaması var. Ben, servetimi burada yaptım, beklentim artık para değildir diye. Bunu yapan bir adamın, bu sözleri diyen adamın, kulüple bağı, ücretine bağlı değildir.

Onur'dan daha iyi bir kaleci bulursak, kaleye o geçer. Kimse kazık çakmıyor kulübe. Kazık çakan onca adam hala yönetimde halbu ki...

Çok uzattım, keşke takımın yegane problemi kaleci olsa da hep beraber yüklensek Onur'a ama bir laf vardır...

'Her kuşu bilmem ne yaptık da leylek kaldı...'

Bu iş biraz da öyle...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

beratika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ey gidi 4 sene evvel Trabzon'a geldiğimde en çok da Trabzonspor için sevinmiştim. Belki başarılı bir sene olur da ben de yıllar sonra "ben de Trabzondaydım" diye anlatırım demiştim. Kaptanı da bol bol görürüm imza fotoğraf alırım demiştim. Şans da bu ya Trabzonspor en kötü dönemlerini yaşadı,seni de bir kaç kere gördüm. Bu da böyle bir anımdır
    Bordo Mavi bayrağım kanatlansın sonsuza.
    Genç, yaşlı, erkek, kadın; verdik omuz omuza.

Nereden
    Amasya

Bomba gibi geliyorum

Son dönemde yaşadığı sakatlıklar ve geçirdiği ameliyatlar nedeniyle futbol hayatının tehlikede olduğu iddia edilen Onur Kıvrak, “Kimse merak etmesin. Ben çok iyiyim. Bomba gibi geliyorum. Futbol hayatım da tehlikede değil. Yeni sezonda takımımın kalesinde olacağım” dedi.

[COLOR=rgba(255, 255, 255, 0.5)][/COLOR]

Trabzonspor’un uzun yıllardır formasını giyen ve futbolu Trabzon’da bırakmak isteyen Onur Recep Kıvrak, yeni sezona bomba gibi gireceğini söyledi. Son zamanlarda “Bir daha sakatlanırsa futbol hayatı biter” haberleri sonrası konuşan Onur, “Geçmişte bazı ameliyatlar ve operasyonlar geçirdim ama bu 16 kez olmadı. 2-3 kez operasyon geçirdim. Futbol hayatım da tehlikede değil. Her dizden 2-3’er kez ameliyat olan futbolcular var ve halen oynuyorlar” dedi. Çinli doktor Freddie Fu’nun kendisine futbol hayatının bitebileceğine dair bir şey söylemediğini, sadece kendisine dikkat etmesi gerektiğini söylediğini de ifade eden Onur, “Kimse merak etmesin. Ben çok iyiyim. Tatilde kendimi yeni sezona hazırladım. Bomba gibi geliyorum. Futbol hayatım da tehlikede değil. Yeni sezonda takımımın kalesinde olacağım. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Trabzonspor’un başarısı için mücadele edeceğim” diye konuştu.
    Yabancılar yine kampa katılmadı
    Trabzonspor’da yeni sezon hazırlıkları önceki gün başlarken, Jose Sosa, Esteban Alvarado ve Hugo Rodallega iki gündür gerçekleştirilen idmanlara izinsiz olarak katılmadı. Trabzonspor yönetimi, 3 futbolcu için noter ile tespit yaparken ceza verileceği de ifade edildi. Öte yandan Jose Sosa’yı ülkesinden Club Atletico Colon’un istediği dile getirildi. 33 yaşındaki oyuncuyu transfer etmek isteyen Colon’un Trabzonspor’a reddetmeyeceği bir teklif yapacağı da iddia edildi. Sosa, ülkesine dönmek istediğini açıklamıştı.

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

Jose Bosingwa: "Takım bütünleşmesi adı altında yemek organizasyonu yapılıyordu, yemekte sadece balık yiyorduk. Kaleci Onur bazen balıklarla konuşurdu. Şaka zannederdim."

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jose Bosingwa: "Takım bütünleşmesi adı altında yemek organizasyonu yapılıyordu, yemekte sadece balık yiyorduk. Kaleci Onur bazen balıklarla konuşurdu. Şaka zannederdim."

Bu yazı troll bir hesap tarafından atılmıştı. Aynı kaynaksa yalan diye düşünüyorum
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Ali Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yazı troll bir hesap tarafından atılmıştı. Aynı kaynaksa yalan diye düşünüyorum
    "Şaka zannederdim" kısmı çok manidar ve çok haince. Ne yani şimdi adamın futbolculuğunu, aldığı parayı geçtik deliliğinemi geldik
    Ne güzel balıktın sen KOFANA

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ali Bektaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Şaka zannederdim" kısmı çok manidar ve çok haince. Ne yani şimdi adamın futbolculuğunu, aldığı parayı geçtik deliliğinemi geldik
    Bizim insanımız kahve fincanını da şirin bulabilir. Garip garip nesnelerle gönül bağı kurabilir. Bir avrupalının bunu normal karşılamasını bekleyemeyiz. Avrupalılar ne bilir ki zaten

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ali Bektaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur'u ben çok eleştiririm. Aldığı ücret ve son zamanlardaki kötü performansı yüzünden ama bu olay troll bir hesap tarafından yapilan şaka.
    Gerçek değil bu röportaj ☺

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)