Sayfa 754 Toplam 861 Sayfadan BirinciBirinci ... 254 654 704 744 752 753 754 755 756 764 804 854 ... SonuncuSonuncu
Toplam 21508 adet sonuctan sayfa basi 18,826 ile 18,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Onur Recep Kıvrak

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonsporun efsaneleri arasındasın ama lütfen artık 2. kaleci olma vaktin geldi
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yanlış anlaşılan bir şey yok. Verdiğiniz sanatçı örneğini tekrar okuyun. Ne anlaşılması lazımsa o anlaşıldı.
    Hadsizlik yaptınız, özür dilemek yerine kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

artık fanları savunmayı bıraksın lütfen. adamın top kurtardığı yok iyi oynadı dendiği maçta bile hatalı gol yemiş hala savunuyorlar.

madem çok Trabzonspor'lu neden zamanında kampı terkettide bizi avrupa maçında 3. kaleci ile oynamak zorunda bıraktı.

herkes kendini düşünüyor
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artık fanları savunmayı bıraksın lütfen. adamın top kurtardığı yok iyi oynadı dendiği maçta bile hatalı gol yemiş hala savunuyorlar.

madem çok Trabzonspor'lu neden zamanında kampı terkettide bizi avrupa maçında 3. kaleci ile oynamak zorunda bıraktı.

herkes kendini düşünüyor
    Hocam adam kadro dışı bırakıldı
    En büyük Trabzon

esra61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

madem çok Trabzonspor'lu neden zamanında kampı terkettide bizi avrupa maçında 3. kaleci ile oynamak zorunda bırakti.
    herkes kendini düşünüyor

Sırf Onur'a laf etmek için bunları yazabildiniz ya pes doğrusu!

Hatalı gol yemiştir,son donemde ki performansı eksiktir ama yedek kulübesinde ikinci bir isim neyazik ki yok şuanda.
    Acilen iyi bir kaleci ve defans alınmalı.
    Onur efsanedir,performansına laf edebilirsiniz ama karakterini ya da Trabzonspor duruşu asla yorumlanamaz.

C.Guleryuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Onur bu takımın efsanelerinden birisidir.
    Hakettiği saygıyı sonuna kadar göstereceğim.
    Gol yemek sadece kalecinin değil, tüm takımın sorunudur. Çok gol yiyorsan kalecin kötü değil, takımın kötüdür.
    Arbeit Macht Frei !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Günaydın kaptan
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydın kaptan
    Günaydın ablam, günaydın Kaptan
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Onur'a acilen çok iyi bir kaleci antrenörü lazım.....

Formunu birebir etkiliyor bu durum......

Yoksa Türkiye'nin en yetenekli yerli kalecisidir.....

Hatalı bir kaç gol yedi diye göndermek istiyoruzda önce 2 yıldır klübü hatalı yönetim borcu 900 e çıkaranları bir gönderelim bakalım
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur'un performansı tartışılır ama tartışılmayacak birşey var Onur kaptan olduğundan beri hiçbirşey iyi olmadı.
    Sanki takım içinde soyunma odasında kavga çıksa eldivenleri soyunma odasına bırakıp gidecek bir imajı var
    Kendisine takım içinden bir eleştiri gelse gözleri dolup ortamı terkedecek bir profili var
    Onur zamanında çok sevildi ama kaptanlık farklı bir meziyet karakter isterdi.
    Bu takım yıllardrı Hüseyin gibi Egemen gibi Fatih gibi bir kaptan arıyor.
    Zaten buna sahip olsaydık 6-1 ler 6-0 lar 4-0 lar havada uçuşmazdı.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur için ayrılma zamanı bence geldi. Belki küçük şikeciler alır bi şansımızı denemek lazım

Nereden
    İstanbul

Kaleci olarak bişey diyemem takım 6 tane gol yemiş bir tek sen suçlusun demek ağır olur ama kaptan olarak kesinlikle sınıfta kaldı. Geçmiş kaptanlar ile kendisini kıyaslamak bile saçma olur.

Bu saatten sonra takımda kalıp kaptanlığı da vermeyeceğine göre zor bir karar olan takımdan gönderme tercihi yapılmalı. Belki iyi para veren de çıkar hem.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Onur sevici ne lan ne acayip adamsınız yahu.

Nereden
    İstanbul

ekstra hiçbir yanı kalmamış gibi ; nerede bire birdeki yeteneği , nerede iyi olan refleksleri.

herhalde bi 6 ay olmuştur kurtarış yapmayalı.

A.K.Göksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Onur'la ilgili sürekli takımı bozduğuna dair şeyler duyardım yediremezdim,ama kötü performansdan mütevellit olsa gerek şimdi inanmaya başladım.Sonra bir daha düşündüm bu takımda 6 yıldır değişmeyen ne varda bu takım hangi futbolcu hangi teknik direktör hangi başkan gelirse gelsin ne kadar iyi olduğunu düşünülen kadro kurulursa kurulsun başarılı olmanın yakınında dahi geçemiyor aklıma ondan başkası gelmedi..Vallahi şunu yıllarca Mustafa Yumlu için düşündüm kesin bir şey var bunda dedim adam gitti daha iyi kadro kurup daha kötü olduk.Onur senin belli bir süre saha üzerinde verdiklerin tartışılmaz,büyüksün ama şu halinle çekilecek kadar kadar büyük olmanın yakınında bile değilsin.
    Ayrıca Trabzonspor'u çok sevdiğinden kalmış,Avrupayı reddetmiş falan değildir kendisi,zamanında A.Madrid kendisini 8 milyon euro'ya alacaktı ama sakat diye almadı,kendi doktoru söyledi bunu.
    Hem futbolcu göndermek ayıp bir şey değil kardeşim R.Madrid'de Casillas performans düşüklüğü yaşadığı an önce yedeğe çekilip sonra gönderildi,adam bırak R.Madrid,İspanya efsanesi olmayı Dünya futbolunun efsanesi en az 50 Onur eder kimse çıkıp ne yapıyonuz o efsana,öyle karakterli böyle iyi insan falan demedi.Kaldı ki Onur'un ne kadar karakterli olduğunu tartışılır.Burada insanlar Hami'nin önüne forma koyması falan deyince millet kör,sağır,dilsiz oluyor anında.Orada insanlar formayı yere bırakmasını tartışıyor,forma kutsal falan diyorlar ama bu safsata bence orada benim takıldığım her ne kadar sevmesemde en az Onur kadar Trabzonspor'a katkısı olan Hami'yi Onur o hareketiyle taraftarın önüne attı,yiyin bunu dedi.Trabzonspor'da Onur ne zamandır karar mercii kardeşim.Gidin yanında besledikleri dışında sorun Onur'u 1 tane seven futbolcu var mı takımda? Ya genç oyunculardan biri söyledi bir yerde Onur kahvaltıya inmeden kahvaltıya başlanmıyormuş.Adam rehin almış takımı.Eskiden muazzam kaleciydi kimse bunları görmüyordu ya da görsede sineye çekebiliyordu ama o işler bitti Kaptan ne kadar ekmek o kadar köfte.
    Konu A.K.Göksu tarafından (18.10.2017 Saat 15:11 ) değiştirilmiştir.

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Iyi bir kaleci antrenörü ve yanina rekabete girecek iyi bir kaleci lazim devre arasinda. Birde ameliyat mi olacak ne olacaksa olsun yoksa takimda kalmasinin anlami kalmadi artik
    .

Francesco
    Totti

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Performansı burda tartışılandan çok daha kötü. Ceza sahası hakimiyetini tamamen yitirmiş durumda. Vasat bir çizgi kalecesine dönüştü. Bir kaleci 28-34 arası asıl perfromansını göstercekken, Onur bu döneme girerken dip yaptı.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Nereden
    Bursa

Hoca gitti bizim içimiz soğumasa da adam işini kaybetti,yönetim ve başkan taraftarın en ağı laflarına maruz kalıyorlar,bir sonraki hatada onların da koltukları tehlikede.

Peki Trabzonspor tarihinden olmadık skorları almış olduğumuz bu dönemin kaptanı bedel ödemeyecek mi?
    Nezaketen de olsa yeni gelen Hoca'nın kaptan seçmesi için kaptanlık bandını Hocanın masasına bırakmayacak mı?
    Herkes suçlu ama o dağınık takımın kaptanı suçsuz mu?

Olacak iş değil.
    • Memento mori

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Onur asıl yerine en geç sezon sonu geri dönmeli.
    Ya da 800 bin euroluk bir maasla 2. Kaleci olmalı.
    Onur senin kaptan olduğun takim büyük rezillikler yaşadı.
    Trabzon tarihine kazındın.
    Zirvede birak. Git Goztepeye. Abinle emlak islerini de rahat rahat yürütürsün.
    Yoksa 2 kötü mac daha oynadın mi bu kez oklar sana dönecek.
    Yol yakınken kendi isteğinle birakma vakti geldi..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Ya ameliyat ya da gönderilmeli. Akla, mantığa uygun değil şuanki hal. Gelen 6 atıyor giden 4.

Bu arada Tolga, Harun veya yabancı kaliteli bir kaleci almak mecburiyet devre arası.

Emre İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur un form düşüklüğü önünde bulunan defans hatları ile doğru orantılı olması ile birlikte,
    esasen Tolga Zengin in gidişiyle ve Estaba ın gelişiyle başladığını düşünüyorum.
    Kalede rekabet bitti ve Onur da form düşüklüğü başladı ama isteyerek ama istem dışı.
    Onurdan daha genç ve umut vaadeden bir kaleci transferi hem Onur için hem de Trabzonsporumuz için doğru ve olumlu bir hamle olacağını düşünüyorum...
    Yok, öyle umutları yitirip, karanlıklara savrulmak;
    Unutma aynı gökyüzü altında,bir direniştir yaşamak..
    Nazım Hikmet

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Emre İskender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur un form düşüklüğü önünde bulunan defans hatları ile doğru orantılı olması ile birlikte,
    esasen Tolga Zengin in gidişiyle ve Estaba ın gelişiyle başladığını düşünüyorum.
    Kalede rekabet bitti ve Onur da form düşüklüğü başladı ama isteyerek ama istem dışı.
    Onurdan daha genç ve umut vaadeden bir kaleci transferi hem Onur için hem de Trabzonsporumuz için doğru ve olumlu bir hamle olacağını düşünüyorum...
    Erce Kardeşler - Altınordu.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

OzcanHan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hakan Arikan suan ne durumda takip eden var mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı OzcanHan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan Arikan suan ne durumda takip eden var mi?
    Karcemarskas'ın yedeği Osmanlıspor'da. Forma şansı pek bulamıyor.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Bursa

Her şey değişiyor,kaptan değişmiyor,onun bu işte bir etkisi yoksa etkisiz elemansa neden kaptan oluyor?
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)