Sayfa 2 Toplam 861 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 502 ... SonuncuSonuncu
Toplam 21508 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Onur Recep Kıvrak

AYDIN KANTEKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaleci Onur'un Trabzon'dan yıllık 700 bin YTL alacağı bildirildi.

Eger bu haber dogruysa ki arkadasimiz yalan yazacak hali yok almisdir bir yerden kaynagini yaziklar olsun.onlara soruyorum acaba kendi is yerlerinde calistirdiklari elemanlarada ayni parayi veriyorlarmi yoksa bu para trabzonspor un oldugu icinmi cöpe döküyorlar.
    Ne varsa Ay´da var Yildiz´da var Türke yanlız yine Türk´ten fayda var

Hayırlı olsun inşaallah TS'daki kale problemine ilaç olur.Genç ve yetenekli transferler yapılması gereken doğru hareketlerdir.TS gibi bir kulüp çok pahalı transfer yapamaz yapmamalıda zaten.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

ince_memed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

tek ve en acil en büyük sorun kaledeydi dünya capında bi kaleciyi de aldık,tamam artık önümüzdeki 4 yıl üstüste sampiyonuz hazırlıklara baslayın arkadaslar..tebrik ederiz yönetimi...
    SAVAŞA HAYIR.....

Nereden
    Trabzon

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaleci Onur'un Trabzon'dan yıllık 700 bin YTL alacağı bildirildi.
    YUH !

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Jefferson olayına ne kadar benziyor! Aldığımızda Botafogo'nun kalecisi istifa etmişti.
    Onurdada Rıdvan Hoca bırakmış görevi.

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer yapamıyoruz.. Ama her nedense her yaptığımız transferde olay oluyor..

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı _LaZeRCi_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer yapamıyoruz.. Ama her nedense her yaptığımız transferde olay oluyor..
    İzninle ilavem olacak yazdıklarına ;

Basında yer alan haberlerimizin birçoğunu: yaptığımız,yapamadığımız yüzümüze-gözümüze bulaştırdığımız,dengeleri bozabilecek tüm transferler ve dedikoduları oluşturuyor zaten.

Sevgili müstakbel kalecimiz Onur'a gelince ; ona başarılar diliyor ve hayırlı olsun diyorum.İnşallah kaleyi devralacak yetenek ve cesaret vardır kendisinde.Fakat önünde oynayan stoperlere bakınca çok iyi bir kaleci bile olsa işinin çok zor olduğunu düşünüyorum.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynen katılıyorum ne kadar iyi kaleci olursa olsun önüne sağlam adam koymadıkça gol yemeğe devam...
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı _LaZeRCi_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga abisi yetiştirir onu kendisini geliştirdiği gibi ..
    Evet yani koltuk altinda gol yemek gibi bir kabiliyet kolay elde edilmiyor

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Şok gelişme!

Trabzonspor'un şu ana kadar anlaşma sağladığı tek isim kaleci Onur'da pürüz çıktı.
    4.1.2008

Karşıyaka, Ümit Milli kalecinin henüz Bordo-Mavililer'e satılmadığını açıkladı.

İdmana bile çıktı
    Transferde birçok isimle ilgilenen ve henüz beklenen bombayı patlatamayan Trabzonspor’da ilginç gelişmeler yaşanıyor. Bordo-Mavili ekibin şu ana kadar anlaşma sağladığı tek isim olan Onur Kıvrak transferinde de sorun çıktı. Karşıyaka Basın Sözcüsü Rıfat Kınay, önceki gün Trabzon’a gelen ve antrenmana bile çıkan Ümit Milli Takım kalecisinin, Karadeniz ekibine satıldığı yolundaki iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

Yusuf gitmek istemedi
    Kınay, “Onur için Trabzonspor ile görüşme halindeyiz. Transfer ettiğimiz bir oyuncu da yok” ifadesini kullandı. Onur’un transferinde İzmir ekibine verilmesi düşünülen Yusuf Kurtuluş’un gitmek istememesi üzerine görüşmelerin tıkandığı öğrenildi. Yusuf’un ayrılması durumunda bir Süper Lig ekibini istediği kaydedildi. Ancak Bordo-Mavili yönetimin, Karşıyaka’ya başka bir oyuncuyu vererek ya da belli bir para ödeyerek, sorunu ortadan kaldırmayı amaçladığı bildirildi.

Kaynak: Fanatik
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

murseltaskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

geleceğe yatırım yapıyorlar güya.zaten elindeki kaleciler genç.tolga olsun jeferson olsun

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı murseltaskin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geleceğe yatırım yapıyorlar güya.zaten elindeki kaleciler genç.tolga olsun jeferson olsun
    gelde bunu yönetime anlat.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakkında çok iyi şeyler duydum umarım duyduklarım doğrudur

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adanademir macında oynasada nasılmıs bi gorsek
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başarılar Onur Allah utandırmasın inşallah..
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Onur seni ilk gördüm jeff'in ilk zamanları aklıma geldi. Brezilya milli takımının gelecekteki kalecesi çok iyi kaplan vs. Ama nedense bunların hiç birini göremedik bizim tolgadan hiç bir farkı yok. Sanada yapılan yorumlar jeff'inki gibi çok olumlu çok iyi trabzonun kalesini 10 yıl korur. Onun için ben dereyi görmeden paçaları sıvamam daha. İnş. kaderin ona benzemez bu kaleyi iyi korursun aldığın o paranında hakkını verirsin.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur Kıvrak sözleşme imzalayacak
    Takımımızın Karşıyaka'dan transfer ettiği kaleci Onur Kıvrak yarın (salı) sözleşme imzalayacak. Onur'un imza töreni saat 12.00'de Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirilecek.

BURAK DOGU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı uğur 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TS Rıdvan'ı istifa ettirdi02 Ocak 2008 14:41Kaleci Onur'un Trabzonspor'a satılması Rıdvan Dilmen'i istifa ettirdi.

TS Rıdvan'ı istifa ettirdi
    Karşıyaka yönetiminin kaleci Onur'u 400 bin euro artı Yusuf karşılığında Trabzon'a vermesi üzerine Karşıyakaspor Fahri Sportif Danışmanlığını bırakan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a da rezil olduğunu söyledi.

Karşıyaka'yı çok sevdiği için hiçbir ücret almadan yardımcı olmaya çalıştığını hatırlatan Dilmen, “Kaleci Onur'u, daha önce Fenerbahçe'ye 1 milyon dolara satmaya çalıştık. Aziz Yıldırım, (Bizden 1 milyon dolar istediniz, ama Trabzon'a 400 bin euroya sattınız) derse nasıl cevap veririm?'' dedi.

Bundan sonra alınacak kararlarda kendisinin olmayacağını ifade eden Dilmen, Onur'un transferinde Karşıyaka'nın çok zarar ettiğini dile getirdi. Dilmen, “Yönetim şimdi bir kaleci alıp yine para ödeyecek. Üstelik Trabzon'un gönderdiği oyuncuya da 275 bin YTL verecekler'' diye konuştu. Kaleci Onur'un Trabzon'dan yıllık 700 bin YTL alacağı bildirildi.

Bu haber toplam 1429 defa okunmuştur

AZİZİN KÖPEKLERİNİN BİZİM MAÇLARIMIZ HAKKINDA YORUM YAPMASINI İSTEMİYORUZ!!! TRABZON BÜYÜKTÜR GÖRMEZDEN GELİNEMEZ... GİT ARTIK ALBAYRAK SENİN YÜZÜNDEN MEYDAN KÖPEKLERE KALIYOR BÖYLE

BURAK DOGU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Onurun BaŞarili Olmasini Cani GÖnÜlden İstİyorum

kokoreç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya inşallah başarılı olur gelecek vaadettiği belli fenerde peişen düşmüş ama elimizde şimdi 4 kaleci var en azından 1i elden çıkarılsaydı da öyle yenisi alınsaydı...
    Göremezler seni yazdım kalbime TRABZONUM....

onurun başarılı olacağına bende cani gönülden inanıyorum..jefferson dan ümit kesildi ahmet ide biryerlere verirsek gayet iyi olur..
    ''ŞAMPİYONLUK YAKIŞACAK ŞEHRİME''

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Verdiği demeçler çok yerinde ve önemli. Şimdiye kadar hiç bir kaleci ben Şenol Güneş gibi olacağım demedi. Ben bunu hiç duymadım. Ama Onur " Herkes Rüştü abi gibi olmak istiyor. Ama benim amacım ikinci bir Şenol Güneş olmak. " diyor. Hedefin çok büyük Onur, inşallah yavaş yavaş bu hedefini gerçekleştireceksin.

Güneşimiz olursun umarım.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verdiği demeçler çok yerinde ve önemli. Şimdiye kadar hiç bir kaleci ben Şenol Güneş gibi olacağım demedi. Ben bunu hiç duymadım. Ama Onur " Herkes Rüştü abi gibi olmak istiyor. Ama benim amacım ikinci bir Şenol Güneş olmak. " diyor. Hedefin çok büyük Onur, inşallah yavaş yavaş bu hedefini gerçekleştireceksin.

Güneşimiz olursun umarım.
    evet gerçekten güzel söylemlerde bulunmuş.kendine güveni çok fazla,umarım iyi işler yapar.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ibelin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AZİZİN KÖPEKLERİNİN BİZİM MAÇLARIMIZ HAKKINDA YORUM YAPMASINI İSTEMİYORUZ!!! TRABZON BÜYÜKTÜR GÖRMEZDEN GELİNEMEZ... GİT ARTIK ALBAYRAK SENİN YÜZÜNDEN MEYDAN KÖPEKLERE KALIYOR BÖYLE
    Biraz terbiyeli ol ve kendi adına konuş..Ben yorum yapmasından rahatsız olmuyorum..
    Keşke herkes Rıdvan gibi adam olsa..

Nereden
    İstanbul

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz terbiyeli ol ve kendi adına konuş..Ben yorum yapmasından rahatsız olmuyorum..
    Keşke herkes Rıdvan gibi adam olsa..
    Bencede Rıdvan Dilmen spor dünyamızda doğru düzgün yorum yapan bikaç kişiden birtanesidir.Her olaya gayet objektif yaklaşıyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)