Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 101 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'da Yabancýlar Neden Sorun Çýkarýyor?

Bayundur Han - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Yabanci futbolcuyu getiriyorsan ona senin sehirine, takimina ve insanina alisabilecegi ortamida yaratacaksin. Her insan ayni degildir. Bir Jun vardi bizde utangac oglana benziyordu. Kendi ozguvenini gelistirmesi icin artik pskologmu alirsin arkadasmi tutarsin. Birseyler gerekli. Bu adamlari gezdirecek, bunlarla dertlerini paylasacak ve dili ogretecek kisiler lazim. Oyle yabanciyi al sonra top oynasin gitsin, olmaz. Yabanciyi alirken bir insan ve ona bagli kulturu getiriyorsun. Oyle kolay degil bu isler. Onu aldinmi hersey tam olmasi gerekir. Parasi odenecek, yatacagi yeri olacak ve ailesi icin ortam olacak (okul vs). Bu islerle ugrasmiyacak.

Bende bu Hollandada param odenmedimi hemen sikayet ediyorum. Belki bizim isyerindendir ama adam bunu profesyonellik olarak goruyor. Hic kimse bu adami atalim falan demedi. Tabi ben hala ogrenciyim ve tam isci degilim arada bir calisiyorum. Ama cok dogal karsiladilar. Cunki bu paran. Ne kadar cok alirsan al odenmesi gerekiyor. Iscinin motivasyonu paradir. Kimse kusura bakmasin ama hic kimse Trabzonsporu seviyorum diye yillarca bedava oynamaz, yabanci futbolcu hic oynamaz. Ondan bunu beklemek aptalik.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    49

herþeyden önce býrakýn yabancý oyuncularý hem bir Türk hemde bir karadenizli olarak ben bile Trabzon þehrine adaptasyon sorunu çekerim...ayrýca istanbul takýmlarý kadar bu oyunculara para bile versek futbolcularýn kazandýklarý bu paralarý rahatça harcayabilecekleri bir ortam maalesef kentte yok...deplasmanlara gittiklerinde ailelerini rahatça býrakabilecekleri bir site veyahut yapý tesis edilememiþ...bir çoðuda ailesini getirmiyor zaten...futbolcular maçta gördükleri ilginin dýþýnda sosyal yaþantýlarýnda sadelik ve rahatlýk bekliyorlar...benim evim bjk tesislerine yaklaþýk 1 km. ben býrakýn yabancý futbolcularý daha baki mercimeki bile canlý gözle görmedim...
    bence lafýn özü futbolcular için sorun Trabzonspor deðil,Trabzon kentidir...

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    41

Trabzon kentini kötülemek için deðiþik kýlýklara girmeyin bir malatyada bir edirnede diyarbakýrda yabancý futbolcunun oynadýðý bu ülkede kimse þehre kente çamur atmasýn ayýptýr beðenmeyen istifa etsin ne uðraþtýrýyor kendini taraftarýmda demesin...

Yaþ
    49

valla sen kentini malatyayla edirneyle bir tutuyorsan diyecek bir þey yok...orada oynayan yabancý oyuncularýn kaliteside ortada...afrikadan þurdan burdan...baþarý beklemiyorsan alýrsýn malatya diyarbakýr gibi sýradan yabancý oyuncularý oynarsýn...

Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrklareli

futbolcunun iþi futbol oynamak, kapma girmek, haftada 1 gün izni olur, onuda varsa ailesi ile birlikte geçirir, yoksa çapkýnlýk peþinde koþar.. baþarýsýzlýðýn yada gelen giden oyuncunun trabzon'la hatta þehirlerle bir ilgisi olmadýðýný düþünüyorum.. ki olamazda.. parayý verirsin oynar.. eðer gerekirse ve vakti gelmiþse satarsýn.. yöneticilerin yalanýdýr bunlar.. þehir etkisi yokmu illaki vardýr, ama bir futbolcu bunun için gelmemezlik yapmaz..

_SeRKaN_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Trabzonspor'a sorunu yabancýlar deðil mevcut yönetim çýkarýyor..Sen yabancý al adamý oynatma bir sözleþme imzala ve parasýný ödeme adamda doðal hakký olarak gider þikayetinide eder parasýný da ister..Ondan sonra yabancýda gelirken tereddüt içinde gelir..Ben þahsen yabancýlarýn parasý ödendiði sürece ve takým içindeki huzur var olduðu sürece hiç bir yabancýnýn sorun çýkaracaðýný sanmýyorum..Bu durum her futbolcu için geçerli ve sözleþmelerde kafadan dolma olarak hazýrlanýyor..Profesyonel sözleþme anlayýþý olduðuna inanmýyorum yaþýn yanýnda kuruda yanýyor..En azýndan maç baþý anlaþmalar yapýlabilir diye düþünüyrum hep bu b-c-d planlarý yüzünden kaynaklanýyor. A olmadý B olmadý C bu tip transfer anlayýþý olduðu sürece gelecek olan yabancýlarda ya yedek kulübesinde oturur..Ya da çýkar tribüne çekirdeðini çýtlatýr çatýr çatýrda parasýný alýr sözleþmesinin rahatlýðýyla bu mantýðýn deðiþmesi lazým artýk...

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    41

Alýntý ioni Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    valla sen kentini malatyayla edirneyle bir tutuyorsan diyecek bir þey yok...orada oynayan yabancý oyuncularýn kaliteside ortada...afrikadan þurdan burdan...baþarý beklemiyorsan alýrsýn malatya diyarbakýr gibi sýradan yabancý oyuncularý oynarsýn...
    denigris .gaziantep
    Balili .sivasspor
    Anderson de santos.(brezilya)..Çaykur Rizespor
    Duque De Caxýas / Brezilya..Çaykur Rizespor
    Kratochvil.denizlispor
    örnek sadece þimdi bu adamlar kötü diyeceksin biliyorum ama sana 100 tane celaleddin keçeli ayman eder biraz þehre kente sallarken baþtaki akýl hakiri zihniyeti ihmal etmeyin kafasý basan yürütüyor iþini...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Arkadaslar sehrin etkisini gormezden gelmeyin lutfen. Sadece Ingiltere'yi bile ele almaniz yeterli. Ingiltere'de bile unlu yabanci futbolcular Londra, Manchester, Liverpool gibi buyuk sehirlere gidiyorlar. Ispanya'da unlu futbolcular Madrid, Barcelona, Valencia, Sevilla gibi o ulkenin en buyuk 4 sehrine gidiyor. Trabzon'un sosyal yasam standartlari Antalya gibi olsaydi ben iddia ediyorum hicbir yabanci futbolcu Trabzonspor'u birakip gitmezdi. Birakip gidenlerin nedeni de Istanbuldakilerle ayni nedenler olurdu.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonun yabancýlarý neden oynamýyor....
    Þýklar :

1- Yönetiminde iþ yok....

2- Teknik kadroda iþ yok.....

3- Taraftarda iþ yok....

4- Bizzat þehrin kendisinde iþyok....,

sizce en büyük nedeni hangisi.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrklareli

Alýntý ioni Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    herþeyden önce býrakýn yabancý oyuncularý hem bir Türk hemde bir karadenizli olarak ben bile Trabzon þehrine adaptasyon sorunu çekerim...ayrýca istanbul takýmlarý kadar bu oyunculara para bile versek futbolcularýn kazandýklarý bu paralarý rahatça harcayabilecekleri bir ortam maalesef kentte yok...deplasmanlara gittiklerinde ailelerini rahatça býrakabilecekleri bir site veyahut yapý tesis edilememiþ...bir çoðuda ailesini getirmiyor zaten...futbolcular maçta gördükleri ilginin dýþýnda sosyal yaþantýlarýnda sadelik ve rahatlýk bekliyorlar...benim evim bjk tesislerine yaklaþýk 1 km. ben býrakýn yabancý futbolcularý daha baki mercimeki bile canlý gözle görmedim...
    bence lafýn özü futbolcular için sorun Trabzonspor deðil,Trabzon kentidir...
    bazý etkenleri olduðu doðrudur, ama söylediklerin mantýksýz kýyaslamalarýn ise ciddi saçma

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Alýntý Erkut Ay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    denigris .gaziantep
    Balili .sivasspor
    Anderson de santos.(brezilya)..Çaykur Rizespor
    Duque De Caxýas / Brezilya..Çaykur Rizespor
    Kratochvil.denizlispor
    örnek sadece þimdi bu adamlar kötü diyeceksin biliyorum ama sana 100 tane celaleddin keçeli ayman eder biraz þehre kente sallarken baþtaki akýl hakiri zihniyeti ihmal etmeyin kafasý basan yürütüyor iþini...
    Erkut kardesim, De Nigris Meksikali, Iki Brezilyali buyuk kulupte oynamamis oyuncular, Kratochvil'de Slovak. Eger Brezilyali oyuncu Rio, Sao Paolo, Porto Alegre gibi kentlerde yasamissa, Arjantinli Buenos Aires'te yasamissa Trabzon onlar icin zor bir sehir. Bulgar, Romen, Rus (o bile Moskova, St. Petersburg gorusmusse begenmez Trabzon'u), Gurcu, Slovak, Ukraynali, Hirvat, Sirp futbolcular Trabzon'da oynayabilir. Futbolculari geceyim benim liseden arkadaslarimdan ucu universiteyi okumak icin KTU' ye gittiler. Bu arkadaslarim Istanbul'da sosyal hayati iyi olan kisilerdi. Ikisi birinci senenin sonunda sadece sehrin sosyal hayatindan dolayi yatay gecisle Akdeniz Universitesi'ne gectiler. Bu insanlar Turk. Ben Trabzon kentini cok seven biriyim ama yabanci oyuncular icin hele bir de para konusunda sorun yasiyorlarsa Trabzon'da kalmak icin bir neden yok. Avrupa'da basarili olan bir kulup olsan sirf vitrinde olmak icin oyuncu kalabilir ama bu olmayinca...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...

K@HrY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir insan Ruh olmadan Yaþayabilirmi? Ruh yok hocam ruh bunun baþka açýklamasý olamaz. Bikaçgün parasý geciken futbolu alýp baþýný gidiyor sanki burasý mahalle takýmý. O topçunun oynamasýný nasýl bekleyebilirsin. Tarihte Trabzonspor ruhunu içinde benimseyen onu yakalayabilen bir yabancý vardý oda Þota ve o ruhla neler yaptýðýný bütün türkiye gördü. Tamam Parasýnýda vereceksin vermemezlik yapmayacaksýn ama ufak bi aksaklýktada çekip gitmeyecek oyuncu burasýnýn Trabzon olduðunu unutmyacak.
    Zambaklar En Issýz Yerlerde Açar Ve Vardýr Her Vahþi Çiçekte Gurur Bir Mumun Ardýnda Bekleyen Rüzgar Iþýksýz Ruhumu Sallar Da Durur, Ne Güzel Seni Bulmak, Bütün Yüzlerde Sonra Seni Kaybetmek, Hemen Her Yerde Ne Güzel Bineceðin, Vapur Kaçýrmak Yapayalnýz Kalmak, Ýskelelerde.. DeNiZcÝ

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þýklar :

3- Taraftarda iþ yok....

4- Bizzat þehrin kendisinde iþyok...., Ben bunu sehrin sosyal yasam standartlari dusuk diyorum...

ZD gidene kadar 1-2 siklariydi. Simdi ise 1. Ama 1 kotu oldugu icin 4 e benim yazdigim sey cok goze batiyor on plana cikiyor...

_SeRKaN_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Þu Trabzon kentini sorun olarak görenler bence yanýlýyorlar.. Benimde baþtan beri savunduðum futbolcunun parasýný verip sorun olmadýðýn sürece topçu ayda bile oynar.. Her kaçan futbolcunun ardýndan yönetimi bir kenara býrakýp þehirin yapýsýný öne sürmeniz bana nedense saçma geliyor..Ve yorum yapanlarýn çoðuda belkide Trabzon'u gezmeyen bilmeyen kiþilerdir..Ýnsan yeterki eðlenmek gezmek dolaþmak istesin ama bu nedenlerden dolayý ayrlan yabancý futbolcu olduðunada inanmýyorum..Ýstisnalar olmuþ olabilir..

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    41

Alýntý TS-KINGS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Erkut kardesim, De Nigris Meksikali, Iki Brezilyali buyuk kulupte oynamamis oyuncular, Kratochvil'de Slovak. Eger Brezilyali oyuncu Rio, Sao Paolo, Porto Alegre gibi kentlerde yasamissa, Arjantinli Buenos Aires'te yasamissa Trabzon onlar icin zor bir sehir. Bulgar, Romen, Rus (o bile Moskova, St. Petersburg gorusmusse begenmez Trabzon'u), Gurcu, Slovak, Ukraynali, Hirvat, Sirp futbolcular Trabzon'da oynayabilir. Futbolculari geceyim benim liseden arkadaslarimdan ucu universiteyi okumak icin KTU' ye gittiler. Bu arkadaslarim Istanbul'da sosyal hayati iyi olan kisilerdi. Ikisi birinci senenin sonunda sadece sehrin sosyal hayatindan dolayi yatay gecisle Akdeniz Universitesi'ne gectiler. Bu insanlar Turk. Ben Trabzon kentini cok seven biriyim ama yabanci oyuncular icin hele bir de para konusunda sorun yasiyorlarsa Trabzon'da kalmak icin bir neden yok. Avrupa'da basarili olan bir kulup olsan sirf vitrinde olmak icin oyuncu kalabilir ama bu olmayinca...
    Daha önce yorumlarýmdada yazdým þahsi fikrim Trabzonspor kendine yakýn ülkeleri tercih etmeli dediðiniz gibi rusya .ukrayna.gürcistan irlanda genç umut vadeden baþarýlýdan çok baþarý hedefi olan oyuncular seçilmeli o yüzden bu Brezilya seferlerini anlamak güç benim takýldýðým nokta elbette þehir zorluklarý var fakat yönetimi futbolcunun alacaðý olduðunu hesaba katmadan art niyetli kiþilerin bunu sadece þehire yüklemeleri sen kendini nasýl görüyorsan baþkalarý 10 katý görür düþman içimizde ise dýþarýdan desteðe ne gerek var....

ayrýca örnek verdiðim futbolcular kötü deðil aymaný .rispi bize futbolcu diye kakalayanlar utansýn...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Oda bir vakýa aslýnda Neden Rusya ligine gürcistanýn yeteneklerine bakmýyoruz anlamadým....

1- uyum sorunu çok az....

2- Dayanýklý adamlar

3- fiyatlarýda genellikle çok ucuz

4- geldikleri yerler ufak olduklarý için þehrimizi beðenmememsizlik etmezler ( ne demekse bu )
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Alýntý _LaZeRCi_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu Trabzon kentini sorun olarak görenler bence yanýlýyorlar.. Benimde baþtan beri savunduðum futbolcunun parasýný verip sorun olmadýðýn sürece topçu ayda bile oynar.. Her kaçan futbolcunun ardýndan yönetimi bir kenara býrakýp þehirin yapýsýný öne sürmeniz bana nedense saçma geliyor..Ve yorum yapanlarýn çoðuda belkide Trabzon'u gezmeyen bilmeyen kiþilerdir..Ýnsan yeterki eðlenmek gezmek dolaþmak istesin ama bu nedenlerden dolayý ayrlan yabancý futbolcu olduðunada inanmýyorum..Ýstisnalar olmuþ olabilir..
    istisna deðil kardeþim genel kanaat bu. ayrýca ben kentimizi bilen bir kiþi olarak böyle olduðunu savunuyoru. son örnekleri marcelinho ve szmek in ayrýlma nedenlerini biliyorsan sanýrým sende ayný þeyleri düþünürdün.

K@HrY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýngilizlerin bile dikkatini çeken ve tarihe düþülen bir notta: “Dünyada kendi bünyesinden
    yetiþtirdiði futbolcularla baþarý yakalayan belki de tek takýmdýr” Trabzonspor…

Trabzonsporlu olmak, sýradan bir futbol tutkusu deðildir. Güçsüzün güçlüye baþkaldýrýþýdýr. Temizin
    kirliyle mücadelesidir. Ucuz ve popülist sloganlardan öte bir kültürdür. Bu kültürün deðerini ve
    anlamýný tüm taraftar, futbolcu ve yöneticiler bilmeli, buna göre hareket etmelidir. Trabzonspor’un
    tek baþýna bir deðer olduðu gerçeði akýllardan çýkmamalý, asýl deðer dururken günlük, sezonluk
    deðerlere fazla prim tanýnmamalýdýr…

Alýntýdýr...

Ýþte Budur...
    Zambaklar En Issýz Yerlerde Açar Ve Vardýr Her Vahþi Çiçekte Gurur Bir Mumun Ardýnda Bekleyen Rüzgar Iþýksýz Ruhumu Sallar Da Durur, Ne Güzel Seni Bulmak, Bütün Yüzlerde Sonra Seni Kaybetmek, Hemen Her Yerde Ne Güzel Bineceðin, Vapur Kaçýrmak Yapayalnýz Kalmak, Ýskelelerde.. DeNiZcÝ

Nereden
    Avrupa Diðer

Ayman'ýn büyük fedakarlýðý!
    Trabzonspor'un Mýsýrlý oyuncusu Ayman Abdelaziz'in, büyük bir fedakarlýk yaparak milli takýmdan affýný isteyeceði ve böylece Trabzonspor'un önemli maçlarýný kaçýrmayacaðý öðrenildi.

Afrika Uluslar Kupasý'na katýlacak Mýsýr Milli Takýmý'nýn kadrosuna çaðrýlan Ayman'ýn, milli takým teknik direktörüyle görüþeceði, izin almasý halinde de milli takýma gitmeyeceði bildirildi.

Ayman, konuyla ilgili yaptýðý açýklamada, ''Trabzonspor'un önünde önemli maçlar var. Ýlk yarýyý istediðimiz yerde bitiremedik. Ýkinci yarýya kupa maçlarý ve Sivasspor maçýyla baþlayacaðýz. Zorlu maçlar var. Onlarý düþündüðüm için milli takýmýmdan affýmý isteyeceðim. Ýzin alýrsam gitmeyeceðim'' dedi.

Helal olsun ne diyeyim? Bi aralar Fatih Tekke ameliyati Milli maclar sonrasina atmisti. O zamanlar bende Fatih Tekke bitmisti. Kimse kusura bakmasin ama 4-5 mac oyniyamacaksan Milli mac falan bakmiyacaksin. Ekmek yedigin kapi bu kapi burasi icin oyniyacaksin. Milli takima nasil olsa bulunur bir kisi. Neyse Fatih Tekke konusu ayri bir konu. Aymana helal olsun.

Colakoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þýklar :

3- Taraftarda iþ yok....

4- Bizzat þehrin kendisinde iþyok....,

Hersey yönetimde bitiyo,en basit örnek yattara oglunu okula verecek ama trabzonda fransizca yokmus diye gitmek istedigi haberleri cikti ama dogru ama yalan,yönetim olarak yattaranin ogluna trabzondada fransizca egitim görme sartlari olusturacaksin,iste büyük klüp büyük yönetim bune derim ben.Bir digeri ise Projelerin olacak ve hayata gecireceksin hem sehire ve futbolculara sosyal faliyet imkani taniyan ayni zamanda senin icin gelir kaynagi olan projeler.Gelir kaynaklari olmadan her transfer sezonu kara kara transfer nasil yapicam diye düsünürsün.
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý mission_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hersey yönetimde bitiyo,en basit örnek yattara oglunu okula verecek ama trabzonda fransizca yokmus diye gitmek istedigi haberleri cikti ama dogru ama yalan,yönetim olarak yattaranin ogluna trabzondada fransizca egitim görme sartlari olusturacaksin,iste büyük klüp büyük yönetim bune derim ben.Bir digeri ise Projelerin olacak ve hayata gecireceksin hem sehire ve futbolculara sosyal faliyet imkani taniyan ayni zamanda senin icin gelir kaynagi olan projeler.Gelir kaynaklari olmadan her transfer sezonu kara kara transfer nasil yapicam diye düsünürsün.
    aynen katiliyorum:

Yabanci futbolcuyu getiriyorsan ona senin sehirine, takimina ve insanina alisabilecegi ortamida yaratacaksin. Her insan ayni degildir. Bir Jun vardi bizde utangac oglana benziyordu. Kendi ozguvenini gelistirmesi icin artik pskologmu alirsin arkadasmi tutarsin. Birseyler gerekli. Bu adamlari gezdirecek, bunlarla dertlerini paylasacak ve dili ogretecek kisiler lazim. Oyle yabanciyi al sonra top oynasin gitsin, olmaz. Yabanciyi alirken bir insan ve ona bagli kulturu getiriyorsun. Oyle kolay degil bu isler. Onu aldinmi hersey tam olmasi gerekir. Parasi odenecek, yatacagi yeri olacak ve ailesi icin ortam olacak (okul vs). Bu islerle ugrasmiyacak.

Bende bu Hollandada param odenmedimi hemen sikayet ediyorum. Belki bizim isyerindendir ama adam bunu profesyonellik olarak goruyor. Hic kimse bu adami atalim falan demedi. Tabi ben hala ogrenciyim ve tam isci degilim arada bir calisiyorum. Ama cok dogal karsiladilar. Cunki bu paran. Ne kadar cok alirsan al odenmesi gerekiyor. Iscinin motivasyonu paradir. Kimse kusura bakmasin ama hic kimse Trabzonsporu seviyorum diye yillarca bedava oynamaz, yabanci futbolcu hic oynamaz. Ondan bunu beklemek aptalik.

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alýntý GuildWars Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ayman'ýn büyük fedakarlýðý!
    Trabzonspor'un Mýsýrlý oyuncusu Ayman Abdelaziz'in, büyük bir fedakarlýk yaparak milli takýmdan affýný isteyeceði ve böylece Trabzonspor'un önemli maçlarýný kaçýrmayacaðý öðrenildi.

Afrika Uluslar Kupasý'na katýlacak Mýsýr Milli Takýmý'nýn kadrosuna çaðrýlan Ayman'ýn, milli takým teknik direktörüyle görüþeceði, izin almasý halinde de milli takýma gitmeyeceði bildirildi.

Ayman, konuyla ilgili yaptýðý açýklamada, ''Trabzonspor'un önünde önemli maçlar var. Ýlk yarýyý istediðimiz yerde bitiremedik. Ýkinci yarýya kupa maçlarý ve Sivasspor maçýyla baþlayacaðýz. Zorlu maçlar var. Onlarý düþündüðüm için milli takýmýmdan affýmý isteyeceðim. Ýzin alýrsam gitmeyeceðim'' dedi.

.
    Ben böyle fedakarlýðýn....

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý lazoglu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Belkide sorun futbolcularda deðil,onlarý yönetenlerdedir..

Belkisi fazla =)

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý kuTaDgU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben böyle fedakarlýðýn....
    oyle diyorsun ama giderse cok ariyacagiz. yerine adam alamiyacagiz cunki.

Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Trabzon farklý bir þehir bunu kabul etmek lazým...
    Futbola yüklenen anlam her ilden çok daha farklý, her þehrin olduðu gibi Trabsonunda kendine has yapýsý var...
    Bu nedenle yakýn kültüre sahip yabancýlar seçilmeli, cünkü farklý kültürden oyunculara sabýr göstermek lazým...
    Sabýr ise bizde olmayan nadir þeylerden birisi...
    Eskiden Sungu61 idi ....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)