Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 57 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sahip(siz) Trabzonspor!

tuğba61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2. Trabzonspor yönetimi sessiz kalır ya da sert bir çıkış yapar. Bu çıkışta "yağmıyorsan da gürle" mantığı vardır ve asla gerekli dozajda, ciddiyette ve etkinlikte değildir.
    3. Bu çıkış neticesinde Trabzonspor'a fatura kesilir.

Pısırık yönetimimiz saolsun !! O başımızdaki insan müspeteleri kendilerini ezdirmeye alçaltmaya devam ettikçe bu böyle gider. Kendi taraftarına, futbolcusuna bile söz geçiremeyen bi adam var başımızda kafası esen futbolcu alıp başını gidiyor bu nasıl iştir, takımı nasıl koruyacakda nasıl sahip çıkacak ? Ne yapmaya çalışıyorsun be adam ! - yine - ezilen üzülen taraftar.
    Başarıya endeksli değiliz, varlığına aşığız. | Bordo&Mavi |

Obi-Van
    Ziyaretçi

albayrak malum partiye olan yakınlığı ile işi götürüyor, Trabzon halkıda onun için bu kadar sabırlı ve hoşgörülü bu kişiye karşı.Herkes seviyor bu adamı oradaki herkesin paralı ve malum partili kişilere sempatisi var.Takım küme düşse yine bir kulp bulup albayrağı savunurlar bu işler böyle.Örneğini gördük ama farklı siyasi görüşten diye takımı 2. yapıp şampiyonlar ligine sokan başkanı kovmaktan beter ettiler vay efendim neden takım ligi 2. bitirdi diye linç kampanyası başlatıldı.Halbuki o sene cem papila denilen satılık düdük fenerin şampiyon olmasını istemişti.Neymiş tomas junu almış, düşünün yaşı genç, sparta prag ve çek milli takımının forvetiydi bu adam hanginiz öyle bir futbolcuyu istemezdi.Ama Trabzonda herşey siyasettir bu siyaset Trabzonsporu bu hallere getirdi, alın şimdi hayrını görün.Millet harıl harıl takımı için çalışıyor Trabzon takımı yönetecekse müslüman adam yönetsin malum patili adam yönetsin diye düşünüyor böyle düşünenlerede ben insan diyemiyorum dilim varmıyor.İstanbul oldum olası nefret ettim ama şu an hiç etmiyorum çünkü adamlarda siyasetin s si yok, varsa yoksa takımları için uğraşıyorlar dünya kulübü oldular artık bizde sizin siyaset merakınız yüzünden 2. b kategorisi takımlarıyla rekabet ediyoruz ancak buyrun kına yakın.Bu takıma siyaseti asıl sokan asıl sizsiniz diyenler oluyor onlar şimdi stad projesi başlığında albayrağı savunma telaşındalar.albayrak stad ihalesinden voleyi vuracak bunlarda onun amaçlarına hizmet ediyorlar böyle devam edin siz.Durmak yok yola devam!

Umut Uzunoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Obi-Van arkadaşım herşeyi öyle güzel anlatmışsın ki seni canı yürekten kutluyorum.Albayrak defol yeter bu kadar çektirdiğin.

argentina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Obi-Van Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    albayrak malum partiye olan yakınlığı ile işi götürüyor, Trabzon halkıda onun için bu kadar sabırlı ve hoşgörülü bu kişiye karşı.Herkes seviyor bu adamı oradaki herkesin paralı ve malum partili kişilere sempatisi var.Takım küme düşse yine bir kulp bulup albayrağı savunurlar bu işler böyle.Örneğini gördük ama farklı siyasi görüşten diye takımı 2. yapıp şampiyonlar ligine sokan başkanı kovmaktan beter ettiler vay efendim neden takım ligi 2. bitirdi diye linç kampanyası başlatıldı.Halbuki o sene cem papila denilen satılık düdük fenerin şampiyon olmasını istemişti.Neymiş tomas junu almış, düşünün yaşı genç, sparta prag ve çek milli takımının forvetiydi bu adam hanginiz öyle bir futbolcuyu istemezdi.Ama Trabzonda herşey siyasettir bu siyaset Trabzonsporu bu hallere getirdi, alın şimdi hayrını görün.Millet harıl harıl takımı için çalışıyor Trabzon takımı yönetecekse müslüman adam yönetsin malum patili adam yönetsin diye düşünüyor böyle düşünenlerede ben insan diyemiyorum dilim varmıyor.İstanbul oldum olası nefret ettim ama şu an hiç etmiyorum çünkü adamlarda siyasetin s si yok, varsa yoksa takımları için uğraşıyorlar dünya kulübü oldular artık bizde sizin siyaset merakınız yüzünden 2. b kategorisi takımlarıyla rekabet ediyoruz ancak buyrun kına yakın.Bu takıma siyaseti asıl sokan asıl sizsiniz diyenler oluyor onlar şimdi stad projesi başlığında albayrağı savunma telaşındalar.albayrak stad ihalesinden voleyi vuracak bunlarda onun amaçlarına hizmet ediyorlar böyle devam edin siz.Durmak yok yola devam!

Kardesim çok guzel anlatmısın SONUNA kadar katılıyorum sana,bu olay sadece TRABZONA HAS bir durum değil malesef Türkiyede'de bu boyle konu biraz siyaset olucak ama soyle demek istiyorum;bundan onceki hükümet zamnında ne camiler bomblanıyordu ne milyonlarca müslüman oluyordu ama her Cuma namazı çıkışında olaylar olmuyormuydu?hemde Kralı oluyordu
    şimdi ne oluyor Camileri Bombalaynlarla İş birliği yapılıyor Müslümanlar Zulum Goruyor,sayın Başbakanımız Büyük ortadoğu projesinin eş başkanlığını resmen yapıyor ama ne hikmetse o Cuma namazında ortalığı yıkan yoktan yere yürüyüşler yapanların sesi çıkmıyor...
    bu sadece TRABOZNSPORUN ve TRABZON HALKININ SORUNU DEĞİL MALESEF TÜRKİYENİN SORUNU
    saygılarımla...
    Eğer Papa Fakirleri O Kadar Düşünüyorsa Önce Altın Kubbeleri Satışa Çıkarsın

Diego Armando Maradona

Obi-Van
    Ziyaretçi

Trabzonspor aslında bu ülkenin minyatür halidir.

EMRAH ERTEMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaŞlar Toplanim Protesto Veya İsyan Kampanyasi BaŞlatalim Ya Nİye BÖyle Duyarsiz Oluyoruz Burda KonuŞmakla Olmuyor Bu İŞler Nerde Bu Trabzonsporlular.....

susarsak Firtina Kizarsak Kiyamet Kopar Bee..
    FOREVER TRABZONSPOR
    1461
    TS rh (-)

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Yönetim hakkında çok şey söylenebilir. Hatta bu sitedeki herkes 1 cümle yazsa 5 bölümden oluşan kitap bile yazabiliriz.

Transfer başarısızlığını anlarım; tecrüben yoktur. Nasıl futbolcu alınır bilmezsin, paran olmaz.

Takımı ekonomik dar boğaza sokmanı anlarım; hak etmeyen futbolculara trilyonlar verirsin, para verip aldığın futbolcuları elinde tutamazsın, bedavaya giderler, gelir kapısı yapamazsın hep gider...

Evet yukardakileri bir Trabzonl yapabilir. İStmeden de olsa. Elinde olmadan. Tecrübesizlik, laf dinlememezlik, dik kafalılık ve hem ben bilirim düşüncesiyle...

Ama o kadar yöneticimiz var, başta başkan olmak üzere. Yahu şu 10 gündeki rezillik! kepazelik vs vs adınızı siz koyun, böyle bir ortamda bir açıklama yapmaz mı? Siz nasıl Trabzonlusunuz. (Trabzonsporlu değil Trabzonlu) Hiç mi gurur yok sizde? Siz nasıl adamlarsınız? Yazıklar olsun...
    FxY

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)