Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sahip(siz) Trabzonspor!

ismail-dede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence sahipsizliğin sebebi çok sahibinin olması
    aslında burda bir misal vereceğim ama çok kaba olacak onun için herkesten özür diliyorum kocası çok olunca çocuk kimden belli olmaz
    yönetime aday olanların düşünesi bu takım bizim biz hakediyoruz taraftar gurupları en böyyük trabzonsporlu biziz der de bir araya gelip tek vucut olmayı kimse istemez birine göre diğeri satılmıştır öbürünün adamıdır birlikten kuvvet doğduğunu unuturuz en kuvvetli kendimizi sanarız
    kulüplerin sahibi camialarıdır ne kadar birlik içinde hareket edilirse o kadar güçlü olunur ama bizimgibi kırk parçaya bölünmüş camianın birlik içinde hareket etmesi zor hatta imkansız onun için bu sahipsizlik devam eder.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ismail-dede Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence sahipsizliğin sebebi çok sahibinin olması
    aslında burda bir misal vereceğim ama çok kaba olacak onun için herkesten özür diliyorum kocası çok olunca çocuk kimden belli olmaz
    yönetime aday olanların düşünesi bu takım bizim biz hakediyoruz taraftar gurupları en böyyük trabzonsporlu biziz der de bir araya gelip tek vucut olmayı kimse istemez birine göre diğeri satılmıştır öbürünün adamıdır birlikten kuvvet doğduğunu unuturuz en kuvvetli kendimizi sanarız
    kulüplerin sahibi camialarıdır ne kadar birlik içinde hareket edilirse o kadar güçlü olunur ama bizimgibi kırk parçaya bölünmüş camianın birlik içinde hareket etmesi zor hatta imkansız onun için bu sahipsizlik devam eder.
    sonuna kadar katılmakla birlikte teşekkürlerimi iletiyorum...

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Resmen garip gurabaya döndük!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Rantçının, paracının, cepcinin, ihalecinin, siyasetçinin sahiplendiği Trabzon'um be!

Taraftarlığı sanalda atıp tutmak, sahiplenmeyi adam kovalamak, dayak atmak sananların sahiplendiği Trabzon'um be!

Sahipsiz Trabzon'um be!

Kimsesiz kimse yok, herkesin var kimsesi
    Kimsesiz kaldık yetiş, ey kimsesizler kimsesi!

Nereden
    Belçika

Bu takim kimin? evet bizim peki niye sahip cikmiyoruz?
    İnsan ol evlat!

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

evet bu takım sahipsizdir.öncelikle futbolcular sahipsiz bırakmıştır bu takımı.bu kadar onursuz bir futbol açıklanamaz.her bizimle dalga geçen rakip oyuncular ve tribünler karşısında pişkince sırıtarak sakin top oynamaya devam futbolcular bizi yanlız ve sahipsiz bırakmıştır.bu kent bunlar haketmiyor.yazıklar olsun!!!

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Albayrak Yaz 6161 E GÖnder Klubune Sahİp Çik
    Kazimişi gzas vorert

ahamitokutan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

artık laf yapmayı bırakalım.buranın yöneticilerinden biri öncülük etsin bir tepki verelim artık.Cem papilanın yaptıkları için sokağa dökülen binler yeniden toplansın.sesimizi ciddi şekilde duyuralım artık.gelecek haftaki maça da herkes siyah giyerek gelsin.sahip çıkalım artık takımımıza nerdesiniz ey millet.
    from BOGAZIÇI

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı kalavara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bu takım sahipsizdir.öncelikle futbolcular sahipsiz bırakmıştır bu takımı.bu kadar onursuz bir futbol açıklanamaz.her bizimle dalga geçen rakip oyuncular ve tribünler karşısında pişkince sırıtarak sakin top oynamaya devam futbolcular bizi yanlız ve sahipsiz bırakmıştır.bu kent bunlar haketmiyor.yazıklar olsun!!!
    ............
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Rahim.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öncelikle Bmn nin Gazete ilanı vermesini destekleyelim.Sesimizi duyurmamız lazım.Yönetimimiz zaten sessiz.Onlardan Trabzonspora ve bize fayda yok.Degişik platformlarda sesimizi duyurmamız lazım.İş adamlarının toplanıp Trabzonspora parasal katkı saglaması lazım(Mükafat olarak stad da ömür boyu yer ayırtılabilir bu dolarları veren kişilere).Sonra öyle bir yönetim kurulmalıki her Ay Halka hesap verip icratları tartışılsın.Futbolu idaresi yönetimden ayrılmalı.Futbolcuların Maaşları Garanti olmalıki kafaları sadece Futbolda olsun.

vaslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Eskiden Trabzon dışındanda Trabzonsporu tutan binlerce kişi vardı korkarımki şimdi Trabzondan bile Trabzonsporu tutan kalmayacak.Ben Trabzonlu değilim ama Trabzonsporluyum inşallah öylede kalırım ama oğlumu istesemde Trabzonsporlu yapamadım.Nasıl yapabilşrim ki herşey ortada...

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

en sonunda gidip kulübü basıp tekme tokar atıcaz bunları

tisan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

bu takım daha iflah olmaz artık utanıyorum
    au takıma iyi bi ders verilmeli
    artık kimmse maça gitmesin oftaş maçı tamamen boş tribünler önünde oynansın
    bir gün mutlaka

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı macka61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz bunu yapmadğını için bu haller gldik zatn.ah bi trabzonda oturacaktım warya o zmn gorürdünz nsıl kulüp basılıyor.onların trazbona sokmayca trabzona

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı ahamitokutan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artık laf yapmayı bırakalım.buranın yöneticilerinden biri öncülük etsin bir tepki verelim artık.Cem papilanın yaptıkları için sokağa dökülen binler yeniden toplansın.sesimizi ciddi şekilde duyuralım artık.gelecek haftaki maça da herkes siyah giyerek gelsin.sahip çıkalım artık takımımıza nerdesiniz ey millet.
    sana katılıyorum sonun kadr ama nerde bu millet traftar anlamadım ki

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı tisan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu takım daha iflah olmaz artık utanıyorum
    au takıma iyi bi ders verilmeli
    artık kimmse maça gitmesin oftaş maçı tamamen boş tribünler önünde oynansın
    hayır maça gidilsin ama herkez yavuz selimde utorsun avni akerde değil daha iyi olur bence

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Oftaş maçına gitmeyeceğim!
    hem stata gitmeyerek protesto yapmış olacağım .
    hemde bilet parasını Gazete İlanı için yapılan organizasyona göndereceğim.

Trabzon dışında olup keşke orda olsaydım maça gidebilseydim diyen arkadaşlar. bir maçlık bilet parasıyla Gazete ilanı için yapılan organizasyona katkıda bulunun . hep beraber protetomuzu yapalım arkadaşlar.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

mhayri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahipsiz değil bu takım ama yakasına yapışmış asalak sürüngenlerden:yönetici,futbolcu da dahil olmak üzere bu tabloda katkısı olan kim varsa temizlenmedikçe gerçek sahipleri ortaya çıkmayacak,çıkamayacak...
    ne zamanki bu takım üzerinden elde edilecek rant yada menfaat kalmayacak ozaman onlardan da kurtulacağız...
    Bu bir milat olacak ama o miladın olabilmesinin tek yolu BU TAKIMIN KÜME DÜŞMESİDİR...
    Acı gerçek budur arkadaşlar üzgünüm ama budur budur...
    En acı ve en faydalı reçete maalesef budur...

astopal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bana göre trabzonsporun tekelden yönetilme durumunun değiçtirilmesi lazım
    trabzonun yönetiminde kapsamlı bi demokrasiye ihtiyaç olduğunu düşünüyorum

bi futbol kulübü için böyle alışılmamış bi şeyi şuna dayanarak ortaya atıyorum

trabzonsporu diğer kulüplerden ayıran nerdeyse profesyonel bir oyuncu gibi futboldan anlayan trabzon halkıdır
    türkiyede hiçbir kulübün böyle bir avantajı yokken biz bunu hep göz ardı etmişiz
    doğal olarak trabzonda baskılar artacaktır çünkü yapılan hatalarda trabzon halkının bi katkısı yok

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biliyorum burada uzun yazılar okunmuyor, herkes slogan seviyor ama ben yine de yazacağım,
    Aslında birbirine bağlı da olsa, neden-sonuç ilişkisi de olsa aynı anda birçok şeyi tartışmaya çalışıyoruz. malesef elmalar ile armutları topluyor bir sonuca varamıyoruz. Bunu yaparken de sloganlar atıyoruz, birbirimizle kavgalar ediyoruz, asıyoruz kesiyoruz ama sonuçta aynı şeyleri aynı cümlelerle konuşmakdan ileri gidemiyoruz.

Elbette içinde bulunduğumuz durum üzüntü verici, artık kahroluyoruz, ama bu günlere gelişimiz ağır ağır oldu ve elbirliğiyle buraya geldik. Futbolun endistileşmesi, klüpler arasındaki bütçe farkı gibi unsurlarla beraber tüm camianın bunda payı vardı. Kötü idarecilerin, kötü teknik dheyetlerin, kalitesiz hatta ruhsuz futbolcuların, bölünmüş camianın ve kendi takımına, kendinden olmayana en ufak tahammülü olmayan, futbolcusu üzeinde baskı ve korku hissettiren, Trabzonspor dışındaki tüm takımları düşman görüp aşalayanbiz taraftarların...

Öncelikle özleştiri yapmak zorundayız, herkes her grup yöneticiler herkes özleştirisini yapmalı. Belki herkes kendi payına hatasıyla yüzleşirse düzeltmek için de nerden başlayacağını da bilebilir...

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[quote=forever61;1086082]Oftaş maçına gitmeyeceğim!
    hem stata gitmeyerek protesto yapmış olacağım .
    hemde bilet parasını Gazete İlanı için yapılan organizasyona göndereceğim.

bence stad dolmalı, tıka basa olmalı, coşkuyla desteklemeli takımını, ancak böyle gösterebiliriz bütün olduğumuzu, trabzonsporun sahibi olduğumuzu, satılmış, skor taraftarı değil iyi ve kötü günde takıma sahip çıktığımızı göstermeliyiz. tabiki gereken kişilere de tepkimizi göstererek bunu yapabiliriz.

Stadı boş bırakarak, en kötü günde terk edilmişlik duygusu aşılayarak gösterilmemeli.

Thedoors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tanrılar varsa ''Tanrı'' yoktur...bu yüzden sahipsiz görünüyoruz...
    ''Hırçın,bıçkın,asi ve dimdik duran bu Karadeniz çocukları,sadece sahilde değil,açık denizde de boğuştular.''

etocanislam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı macka61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya elinde sonunda olacagı bu trabzonumuz gunden gune erıyo k*zma ordusu oldu takım yok boyle bısey ya gecenlerde ızledım brezılyada ıkıncı lıg takımı yenıldı dıye taraftarlar futbolcuları dovmustu havaalanında zaten oynuyan futbolculardan ıkı ucu harıc hıc bırısı trabzonu sevdıgı ıcın degıl para ıcın oynuyo resmen ulan botofogo taraftarı bıle jef satıldı dıe kulubu basıyo bızım kalecımız resmen berbat yeteneksız ya trabzonun gelecegı dıe kaleye kovayı koymuslar tolgada tolga kım kalecılık kım ya su takımda 2 topcu war bırı gokdenız bırı yattara gerısı bes para etmez sıvastan yedıgımız golde 3 sıvaslı bosta bızde defans denen sey yok sınırımden guluyorum ya zıyayı goren warmı bı zahmet tum trabzonluların adına bogsun onu

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

süperlig takımlarının yöneticilerine IQ testi yapılsa , en düşük IQ ya sahip yönetim bizim yönetim olur. ziya doğan denen ahmağın istediği tüm kazmaları aldılar, şimdi ise önderemiyoruz adamları ve ersun yanalın istediği transferleri yapamıyoruz. yazıklar olsun. yönetim kurulu değil dangalaklar kurulu
    taraf

Nereden
    Trabzon

trabzona bu büyük acıları yaşatan bir takımı protesto için kimse gitmiyorsa beni en çok yaralayan bu oldu yönetimin takıma transfer başarı anlamaında ne kadar kötüyse toplumun gerçeklerini uygulamada o kadar iyi olduğunu gördüm taraftar gruplarını yanına çektiğinin göstergesi bu yazıklar olsun 3-5 bilet için trabzonu sattınız ayıptır ayıp

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)