Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 113 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çay Ýkramý Yalaný!

Nuray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

evet kesin sallama çaydý
    "Türklüðün vicdaný bir, dini bir, vataný bir.
    Fakat hepsi ayrýlýr, olmazsa lisaný bir..."

HarekeTSÝRAsi bizumdur!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Trabzon seyiricisi demlik çaydan baþkasýný içmez.Öle bozar bizi sallama çaylarAziz içsin onu nede olsa fazla sallanýyo dimi
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Kobalas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

herkes caylar nasýldý diye soruyor
    Allah'ýn Sahtekarlarý nasýl bu kadar pislik olabiliyorlar..zor iþ valla
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Sevgili TAKA okurlari, hepinizin mubarek kurban bayramini kutluyor,
    > > hayirlara vesile olmasini diliyorum.
    > > Bayramin ucuncu gununde Trabzonspor Turkcell Super Ligi'nin 17.haftasinda
    > > Fenerbahce deplasmanina gitti, bende maci bu kez Almanya'daTV'den degil,
    > > stat'dan izleme imkani buldum.
    > > Fenerbahce macindan en az bir puan cikarabilecegimize inaniyordum, macin
    > > geneline bakinca ''kesinlikle en az bir puan alabilirdik'' diyorum.
    > > Tabiki Huseyin'in geri pasi, Ahmet'in cikip cikmama teretdutu, Deivid'în
    > > golundeki bakisi, son vuruslardaki beceriksizlik olmasaydi belkide uc puan
    > > alabilirdik.
    > > Sukru Saracoglu Stadinda iki gol bulabiliyorsan en az bir puan alma
    > > mecburiyetindesin, birde adin TRABZONSPOR ise.......
    > > Ama mac uzerinde fazla yorum yapmayacagim bu kez, ''muhtesem
    > > taraftarimiz''
    > > hakkinda yorum yapacagim.
    > > Ben Almanya'dan enistem ile birlikte ozel olarak bu mac icin Turkiye'ye
    > > geldik.
    > > Sabah bayram namazi, ardindan kurban kesimi ve aksam ucakla ver elini
    > > Istanbul! Cok umutluydum.
    > > Ancak Istanbul'a varinca Cuma gunu Istanbul'da ikamet eden akrabalarimizi
    > > ziyaret ettik ve herke ayni seyleri soyledi ''bosuna geldiniz o kadar
    > > yolu''
    > > Belki biraz sacmadir, ama ben olaya farkli bakiyorum, cunku bence
    > > taraftarlar nerde olurlarsa olsun pozitif dusunuyorlarsa bu takima yansir,
    > > dedigim gibi sacma gelebilir size!
    > > Neyse mac gunu geldi ve ben atladim Kartal'dan dolmusa, istikamet
    > > Altunizade
    > > Capitol onu, cunku orada bordo-mavili renklere gonul verenler bulusacagini
    > > bordomavi.net taraftar sitesinden ogrenmistim! Ne guzel olacakti, yol
    > > boyunca horon, kolbasti, sarkilar. Ama bulusma yerine vardigimda sok
    > > oldum,
    > > cunku bayramin ucuncu gunuydu ve bulusma yerinin arkasi mezarlik ve
    > > karsisinda o anda cenaze namazi kilinan cami vardi ve bizimkilerin(cogu
    > > 15-22 yas arasi) ellerinde biralar! YaklasIk 500 kisi toplanmisti orada,
    > > biraz sonra cevik kuvvet polisi geldi ve slogan atarak bir arada yurumek
    > > yasak dedi, genclerin liderleri ''tamam, soz'' dediler. Yurumeye basladik
    > > ve
    > > bes dakika surmeden yine herkes bir arada yuruyordu ve slogan atiyordu,
    > > fakat sloganlar Trabzonspor lehine birsey degildi, sadece kufur
    > > ediliyordu.
    > > 500 metre yurudukten sonra birden herkes kosmaya basladi, ne oldugunu
    > > anlayamadim bende kosuyordum birden durdu herkes, kosmayin dendi. Cevik
    > > kuvvet geldi ve burada utancimdan yerin dibine girdim, hayatim boyunca
    > > unutamiyacagim olaylara sahit oldum, kendimi terorist gibi hissettim!
    > > Polis bizi duvarin onune dizdi ve bagirmaya basladi ''demedim'mi slogan ve
    > > birlikte yurumek yasak'' diyordu, sonra polislere maskelerini takmalarini
    > > emretti!!!!
    > > Ben halen daha soktayim, bagrismalar basladi, kameraya cekmek isteyenler
    > > oldu, gazi sIktilar bize! Kaskollarimizi sardik yuzumuze, cocuklar vardi
    > > aramizda, aglayanlar oldu! ''ne bicim Trabzon'lusunuz!'', ''sizin
    > > yaptiginizi teroristler yapmiyor'', ''sizin yuzunuzden bayram izinimizden
    > > olduk'' diyordu polisler!
    > > ''Yere cokun'' dediler bu kez ve bir posta gaz daha sIktilarbize!!!
    > > Ardindan
    > > ucer ucer gidin dediler, kufurler ettiler bize!
    > > Utancimdan cok kotu oldum!
    > > Stada gittim, maca iki saat vardi, Almanya'dan maca gelen Fenerbahce'li
    > > bir
    > > arkadasimla bulusup sohbet ettik ve mac saatinde ayrildik, cunku ben
    > > Trabzonspor taraftarina ayrilan bolume gectim. Gecmez olaydim!
    > > Sarkilar soyleryerek takimimizi destekleyecegimize yanlizca kufur vardi!!
    > > Istiklal marsi okunurken ise bizim sozde ''taraftar''lar ''Albayrak
    > > istifa''
    > > diye bagiriyordu, boyle anormallik olamaz! Bende istiyorum bu yonetimden
    > > kurtulmayi, ama istklal marsi!
    > > Mac oynanirken, her yedigimiz ve attigimiz golden sonra sagda, solda,
    > > yukarida, asagida koltuklar kiriliyordu, belli bir bolum olarak bu
    > > kisileri
    > > uyarmaya calissak bile nafile! Mac bitti ve koltuk kirma sevdasi bu kez
    > > dahada bir alevlendi!
    > > Resmen koltuk kirma yarisi basladi! Kirilan koltuklar bu kez
    > > yakiliyorduda!
    > > Kirilan koltuklarin biri ise enistemin dudagimi patlatti, koltugu kirip
    > > enistemin dudagindan kan gelmesine sebep olan 15-16 yaslarindaki ''Polat
    > > Alemdar'' ise hic orali bile olmuyordu, birkac kisi uzerine saldirdi, ozur
    > > diledimya diyordu, ''ne bicim trabzonlusun'' diyenler vardi, ama bizim
    > > mafya
    > > babamiz artist ya, nufus cuzdanini cikartti ve gosteriyor ve bagiriyor!!
    > > Bu kez patladim, bagirmaya basladim ''koltuk kiriyorsun , parasi
    > > Trabzonspor'un kasasindan cikiyor, senin dusundugun gibi Fenerbahce'den
    > > veya
    > > Nuri Albayrak'in cebinden cikmiyor, ustelik adamin dudagi patladi ve ozur
    > > dilemesini bilmiyorsun, birde hakliymissin gibi bagiriyorsun'' dedim, mal
    > > gibi bakti sadece! ''Yasitim olsan seni pataklardim'' dedigimde ise sadece
    > > gulumsedi! Tabiki oteki taraflarda yakip, yikanlar vardi, bunu engellemeye
    > > calisanlarda vardi! Kime ''neden kiriyorsun'' diye sorduysam ''sinirden''
    > > diyorlar.
    > > Bunlara gulermisin aglarmisin!! Onlar yakiyor, biz sonduruyorduk!
    > > Ama bu kisilerin kendilerini Trabzonspor taraftari olarak tanitmasi utanc
    > > vericidir!
    > > Bunlar icinmi stat yapilacak, futbolcu alinacak, sampiyon olunacak! Hic
    > > gerek yok! Biz bu gidisle buyuyelim derken, ancak kuculuruz!!
    > > Stadan cikarken donup arkami baktigimda, kirik koltuklari gorunce yine cok
    > > utandim!!
    > > Sonucta Almanya'dan maca geldik ve yarin gece donuyoruz, elde var patlamis
    > > dudak ve hayal kirikligi!
    V

yukarýdaki yazý benim de içinde bulunduðum futbolla ilgili bir mail grubunun bir üyesinin mesajý ....paylaþmak istedim ..giderek bizim asýl meselemizin ne yönetim ne futbolcu kadrosu ne hoca deðil taraftar yani biz olduðumuzu düþünüyorum ...ve taraftar yapýsý hariç her þeyin düzelmesi kolay görünüyor ...yeniçeriler gibiyiz baþlangýçta osmanlýyý osmanlý yapan ..sonrada içinden çökerten...

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizle oynayacaklarý zaman havalar ýsýnacak malum.Biz alýrýz maçý onlarada soðuk su ýsmarlarýz,hemde hepsine.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

nedense bizim yonetimden cikipta kimse bu olayi yalanlamiyor

Rutubet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þükrü Saraçoðlu Statyumu'nda maç sonrasý Trabzonspor taraftarýna ikram yapýlmadýðý ortaya çýktý. #news_detail_content { clear: both; margin: 7px; font: normal 9pt/20px Verdana; width: 100%; text-align: left; } #news_detail_content .advert{ clear: both; float: left; border: 1px #D0D2C4 solid; padding: 0px 8px 8px 8px; background: #E5E5E5; font: normal 9pt/20px Arial; margin: 0px 8px 0px 0px; } #news_detail_content .advert .container{ border: 1px #DBDDCF solid; } #news_detail_content .advert .title{ font-size: 8pt; color: #AAAAAA; } #news_detail_content .title { color: #434343; font: bold 11pt/24px Arial; } #news_detail_content .short_content { font-style: italic; } #news_detail_content .date { color: #434343; font: normal 8pt/24px Verdana; } #news_detail_content .read_count { color: #D0D0D0; } #news_detail_content .content, #news_detail_content .content p, #news_detail_content .content td, #news_detail_content .content div, #news_detail_content .content font { font: normal 9pt/18px Verdana; } #news_detail_content .content a{ color: #0000FF; }
    Reklam

TS taraftarýnýn isyaný
    Fenerbahçe Þükrü Saraçoðlu stadýnda bayramýn 3. günü oynanan maçtan sonra yaþanan olaylarýn yankýlarý devam ediyor.

Trabzonspor'a gönül veren gurbetçi taraftarlarýmýzdan Abdulkadir Kocamýþ, bu konuda sitemizi mail atarak yaþanan sýkýntýlarý dile getirdi.

Ýþte Abdulkadir Kocamýþ'ýn açýklamalarý:

” Trabzonspor'umuzla Fenerbahçe maçý arasýnda Fenerbahçe yönetiminin iddia edildiði gibi herhangi bir ikram olmamýþtýr. Aksine 3 büyükler arasýnda olan stada toplu geliþi yasak uygulamasý hiç bir þekilde Trabzonspor u kapsamamasý nedeni ile stattan 5 km uzakta olan Altuni zade Capitolün önünde Trabzonspor taraftarlarý güvenlik güçleri tarafýndan zor kullanýlarak daðýtýlmýþtýr. 3 arkadaþýmýz karakola alýnýp iþlemleri bitmiþ olmasýna raðmen keyfi olarak ikinci yarý baþýna kadar alýkonmuþtur. Biz Trabzonspor taraftarý olarak Fenerbahçe yönetiminin bu doðru olmayan iddiasýný kýnýyoruz. Polisin biber gazý ikramý ve maç çýkýþýndaki anlamsýz agresif davranýþlarýný tebrik ediyoruz"
    spor61.net

62 den tavsan oluyorda w dan taraftar olmuyormus be....

Nereden
    Ýstanbul

kimse benim kendi kendimi reklam ettiðimi düþünmesin bu mesajý bu gün haber61 in sitesine yolladým yayýnladýlar ademdende özgürdende fazla bu açýklamayý yapma hakkým vardýr herhalde en azýndan maçtaydým.

solaçýk arkadaþým mesajý buraya taþýdým çünki senin yazdýðýn o yazý harbiden üzdü beni bence yazýný bi daha oku sonra tekrar yolla buraya dudaðýný patlatan bebe yüzünden kýzýp bütün herkesi yakma. adilsin milliyetçisin öbür tarafý düþünüyorsun ya hakkýmýzý helal etmeme durumumuzda olabilir. bu arada cenaze sýrasýnda herkes sustu.
    biz bu durumlardaki duruþumuzu taksim yürüyüþünde saygý duruþu yerine Fatihayla Ezan okunurken de oturup dinleyerek dosta düþmana gösterdik sen nasýl göremedin ?

Nereden
    Ýstanbul

ha bu arada maç sonrasý çevikkuvvetin yaptýðýna kendileri bile dayanamadý. gözümün önünde bi çevik diðerine yeter ulan millete yaptýðýn diye kafa atarken bizim sevgili solaçýðýmýz orta kesmek için pozisyon bekliyordu herhalde kardeþ hadi millet bira içti seninkisi neyin kafasý merak ettim yoksa jetlag mý oldun ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

yönetim yönetim deðil ki taraftarýna sahip çýksýn.

elalemin yöneticileri taraftarý için tribünlere çýkýyor. bizimkilerin böyle bir kabiliyeti var mý? asla yok..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Yaþ
    46

Alýntý Nytre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yönetim yönetim deðil ki taraftarýna sahip çýksýn.

elalemin yöneticileri taraftarý için tribünlere çýkýyor. bizimkilerin böyle bir kabiliyeti var mý? asla yok..
    Yönetimden kimse çýkýp çay ikramýný sorgulamadý.
    Yönetimden kimse çýkýp bu polisin biber gazý muamelesini sorgulamadý.
    Daha ne olmasý lazým ki birileri taraftara sahip çýksýn, çok merak ediyorum.
    üye no: 16870

Yaþ
    46

Ayrýca, koltuk kýranlar ve maç boyu küfredenler de nasýl bir Trabzonspor taraftarýdýr anlamýþ deðilim. Gerçek Trabzonspor taraftarý orada olsaydý, maç sonunda takýmý tribüne çaðýrýr alkýþlardý. Çünkü gerçek Trabzonspor taraftarý sadece tabelaya göre takým desteklemez. Gerçek Trabzonspor taraftarý netice kadar haticeye de deðer verir. Malesef oradaki taraftarlarýn büyük kýsmý istanbulda bozulmuþ kesimdi.

O fanatik! arkadaþlardan bunlarý okuyan varsa þunu kendilerine sormalarýný isterim:
    Güce tapan mantalite tabelaya göre davranýr, eðer sonuca göre taraftarlýk yapýyorsanýz niye Trabzonsporu tutuyorsunuz ki? Her 2-3 senede þampiyonluk garantisi olan takýmlar var. Onlarý niye tutmuyorsunuz ki.
    üye no: 16870

Nereden
    Samsun

þöyle bi yorumlarý okudum da hep 34. haftadaki maçý kazanýp ezik fenerlilere ders vereceðiz tarzý yorumlar var! yalnýz hafýzam beni yanýltmýyorsa geçen sene fenerbahçe þampiyonluðunu bizim maçta ilan etmiþti! yani artýk boyle gelmemiþ maça yorum yapmaktan baþka hiç biþe yapamýyoruz! eðer bu sene de fener bizi yenip þamp. olursa ayný acýyý iki kez yaþamak mahfeder beni! çay olayýna gelirsek keþke çay daðýtýlmýþ olsaydý da bu baþlýk altýnda meydan okumalar yerine teþekkür mesajlarý olsaydý. ama onlar böyle iþte yapmadýklarý iylikten bile prim yapýyorlar. bizse yapmadýðýmýz þeylerden dolayý cezalandýrýlýyoruz!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)