Sayfa 93 Toplam 93 Sayfadan BirinciBirinci ... 43 83 91 92 93
Toplam 2319 adet sonuctan sayfa basi 2,301 ile 2,319 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 18. HAFTA | Sivasspor 2 - 0 Trabzonspor (Başkan: Nuri Albayrak | 13.01.2008)

Samsun İl Temsilcisi aktan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bitsin şu sivas muhabbeti..
    TRABZON

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Aktan İnceismai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bitsin şu sivas muhabbeti..
    .........................................
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine ilk yarıda olduğu gibi Sivasspor'a verdik gazı. Daha bir başarıları olmadan kendilerini padişah ilan etmedikleri kalmadı. Bir de kazara şampiyon olurlarsa tepemize çıkarlar. Sevgili Sivasspor'lu kardeşlerim tamam siz Yiğido'sunuz anladık ama nedir bu siz yiğitsiniz de başkaları değil mi? Nedir bu üstten görüp böbürlenme tavırları? Dostluk ebedi kalsın
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sivaslılar kafanızı kuma gömmeyin bu sezonun da keyfini sürün küme düşmeme mücadelesi vereceğiniz önümüzdeki sezonlarda Trabzonlunun düşmanlığını kazanmanın nasıl büyük bir hata olduğunu anlayacaksınız.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bugün öğrendiğim bişeyi paylaşmak istiyorumda.Sivas ta maç günü ve ondan önceki 2 gün 100 yılın en büyük soğuğu yaşanmış.Benim bi arkadaş Orda laborant da O söyledi.sular Donmasın diye Musluğu hiç kapatmadık O günler dedi.Eğerki o maç aksam oynansaydı o Allah korusun hepsi yığılır kalırdı o sahada dedi.Bu federasyona diyecek bişi bulamıyorum...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bencede ertelenmesi gerekirdi federasyon yanlış karar vermişdir oynatmakla maçı ama federasyonda kendi derdine düşmüş ne yapacağını bilmiyoo 2010 a kadar digiturkle sözleşmesi var diğer yandan d-smarta gel anlaşalım diyo ihale yapabiliriz düşün işte akılları sıra oy toplayacaklar düşün işte daha bakarmı sen donmuşsun ölmüşsün umrunda mı ?
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sivaslılar kafanızı kuma gömmeyin bu sezonun da keyfini sürün küme düşmeme mücadelesi vereceğiniz önümüzdeki sezonlarda Trabzonlunun düşmanlığını kazanmanın nasıl büyük bir hata olduğunu anlayacaksınız.
    arkadaşlar bu sivası hala küçük görme kompleksinizi anlamış değilim...biz de yeni çıımıştık bize de yarın düşerler diyorlardı ama yanıldılar..siz de yanılmayacağınıza emin misiniz..

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kiraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu sivası hala küçük görme kompleksinizi anlamış değilim...biz de yeni çıımıştık bize de yarın düşerler diyorlardı ama yanıldılar..siz de yanılmayacağınıza emin misiniz..
    Arkadaş hekimoğlu gayet doğru söylemiş. Zamanında antepler , cavcavlar bir üçüncülükle kendini 4. büyük ilan ediyordu. Şimdi hallerini izliyoruz. Bizde Sivas kompleksi yok ama nedeni gayet anlaşılır bir Trabzonspor kompleksi var tüm camialarda. Nedeni gayet anlaşılır dedim çünkü herkes 3 ezikleri 2. takım olarak tutuyor ve geriye ezebileceklerini düşündükleri tek Trabzonspor kalıyor. Tüm Türkiye ve hatta kendi camiamız klübu dinamitliyor ama hala biz dimdik ayaktayız. O yüzden boş yere uğraşmasınlar...

Not: 2. takım demişim de yanlış olmuş. Önce ezikleri tutuyorlar, sonra da illerinin takımlarını (başarılı oldukları zaman tabi) diyecektim.
    Konu Ali İhsan tarafından (19.01.2008 Saat 13:30 ) değiştirilmiştir.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

efulim67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

------------- BU HAFTA
    19:00 Galatasaray v Bursaspor Banko 1
    19:00 Gaziantepspor v Fenerbahçe 0-2
    19:00 Gençlerbirliği v Çaykur Rizespor 0
    19:00 Denizlispor v Ankaragücü 1
    19:00 Beşiktaş v Kasımpaşa Banko 1
    19:00 Ankaraspor v V. Manisaspor Banko 1
    19:00 Trabzonspor v G.Birliği OFTAŞ 1-0
    19:00 İstanbul B.B. v Sivasspor Banko 1
    19:00 Kayserispor v Konyaspor 1
    * * *

Sivas'ın;
    puan kaybedeceği 10 maç(Tahminen 4 puan),
    geriye 6 maç kalıyor (6x3=18puan).
    Toplam=40+4+18= 62 Puan (en az 3 veya 4. bitirir.)
    23. hafta : Bursaspor v Sivasspor 1
    29. hafta : Sivasspor v Beşiktaş 2
    30. hafta : Kayserispor v Sivasspor 1
    32. hafta : Denizlispor v Sivasspor 1
    33. hafta : Sivasspor v Galatasaray 2
    34. hafta : Gençlerbirliği v Sivasspor 1
    I. dönem Sivassporun deplasman durumunu biliyorsunuzdur. Yanılmıyorsam 3 galibiyet 1 beraberlikleri var. 1 taneside Trabzonspor maçı. 10 gol attı 10 gol yedi. Aldığı 13 galibyetin 10 u kendi sahasında.

İlginçlik şurada; Sivas kendi sahasında sadece bu yıl hüsranları oynayan Trabzonspor gibi bir büyükle oynadı. Deplasmanda kazanamayan Sivas, kendi sahasındaki şampiyonluğa oynayan fb gs bjk takımlarını , deplasmanda da kümeye oynayan diğer takımlardan puan toplayabilecek mi?
    Toplarlarsa HELAL OLSUN !

Ama bunları şimdiden görmek için bir şeyhler(!) olmaya gerek yok!
    Sivas bu haftadan itibaren düşüşe geçiyor. 2 hafta içinde 4. sıradaki yerini alıyor. Ve öyle sanıyorum ki Trabzonpor veya Kayserispor 2. yarı çıkışa geçerlerse Sivas bu ligi 4. Bile BİTİREMEZ.
    Konu efulim67 tarafından (19.01.2008 Saat 12:24 ) değiştirilmiştir.
    Ömür Dediğin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,
    O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür, O da Bugündür...

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benim anlamadığım bizim topçular sivas maçından sonra telef oldular da sivaslılara bişey olmadımı hep bizden söz ettiler onları da soğuk ısırmadı mı
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sivaslı taraftarların haber sitelerinde butun Trabzon veya sivas haberlerinde bize karsı yazdıkları yorumları okudukca hic korkmuyorum bunlardan hicbisey olmaz.. 4.buyuk bizük trabzon kumeye naraları atanların bize 1 puana muhtac sekilde gelecekleri gunler yakında.. o zaman dusmanlık kazandıklarına pisman olacaklar..

ayrıca bu haber sitelerinde bizle ilgili herturlu kucuk dusurucu yorumları noktası virgulune dokunmadan yayınlayan editorler yazdıgım cevapların cogunu yayınlamıyor ne kadar cok cekemeyenimiz varmıs arkadas! bu duruma karsı da biseyler yapmamız lazım ne yapabiliriz bu konuda?
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Nereden
    Ankara

Alıntı ts_unami61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sivaslı taraftarların haber sitelerinde butun Trabzon veya sivas haberlerinde bize karsı yazdıkları yorumları okudukca hic korkmuyorum bunlardan hicbisey olmaz.. 4.buyuk bizük trabzon kumeye naraları atanların bize 1 puana muhtac sekilde gelecekleri gunler yakında.. o zaman dusmanlık kazandıklarına pisman olacaklar..

ayrıca bu haber sitelerinde bizle ilgili herturlu kucuk dusurucu yorumları noktası virgulune dokunmadan yayınlayan editorler yazdıgım cevapların cogunu yayınlamıyor ne kadar cok cekemeyenimiz varmıs arkadas! bu duruma karsı da biseyler yapmamız lazım ne yapabiliriz bu konuda?

yav abicim ne gerek var.
    biz biziz.
    biz ts yiz.
    bizim kimseyle işimiz olmaz.
    biz kendi yolumuza bakarız.
    biz efsaneyiz;biz en büyüyüğüz.
    onlar düşünsün ne yapacaklarını.

yemişim sivası yemişim bjk yi bilmem neyi...

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Şu sayfanın popülaritesini artırarak devam ettirmesi; Sivas'ın başarısına ve de Trabzonspor'unda adına yakışmayacak küçük işlerle debelenip durmasına en güzel örnek.

Bi'kapatamadık Sivas mevzusunu.Aşamadık bi'türlü.

Nereden
    Ankara

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu sayfanın popülaritesini artırarak devam ettirmesi; Sivas'ın başarısına ve de Trabzonspor'unda adına yakışmayacak küçük işlerle debelenip durmasına en güzel örnek.

Bi'kapatamadık Sivas mevzusunu.Aşamadık bi'türlü.

olcay abi kapatmayı çok istiyorumda bu başlığı gördükçe gururuma dokunuyo hala kendime yediremiyorum.ne yapayım...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Üzme kendini,herşey olacağına varır.
    Bugünkü maçın ilk yarısını düşün sadece.Ben Öyle yapıyorum.

Mevcutla bu kadar.
    Alıntı CeMtS-1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olcay abi kapatmayı çok istiyorumda bu başlığı gördükçe gururuma dokunuyo hala kendime yediremiyorum.ne yapayım...

Ankara İl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrıca emin ol, Trabzonsporun şampiyon olduğu zamanki bahsettiğin özelliklerin hepsi şuanki sivasspor takımında mevcut.. tabii nerden baktığına bağlı...
    Sivasspor 1970'lerin Trabzonspor'unun sahip olduğu her şeye sahip de, Trabzonspor Sivasspor'un sahip olduğu her şeye sahip değildi.

Mesela Trabzonspor şampiyon olduğu yıllarda Fenerium marka malzemeler kullanamıyordu. Bu ayrıcalıktan, Fenerbahçe'nin hareminde gözde olmak ayrıcalığından mahrumdu.

Mesela Trabzonspor'un o yıllardaki teknik direktörleri; Ahmet Suat Özyazıcı ve Özkan Sümer, "Parasını verirseniz futbolcumu da alırsınız, beni de alırsınız, başkanımı da alırsınız." demiyordu. Yoktu böyle üstün bir felsefemiz.

Şu kıçıkırık Sivasspor'u başımıza efsane Trabzon'un 2. versiyonu ettiniz be. Kendinize gelin.

Şampiyon Trabzonspor'dan bir eksiği yokmuş..

Hangi takımı tutuyorsunuz kardeşim siz? Günlerdir, haftalardır Sivasspor forumuna çevirdiniz siteyi. Sivas'ı savunacaksanız basın gidin Sivas forumlarına. Antu'ya gidin bağırlarına bassınlar sizi. Hade...
    Konu Sönmez Özlü tarafından (19.01.2008 Saat 23:37 ) değiştirilmiştir.
    "Trabzonluluktan aldığım zevki hiçbir şeyden almadım. Belki FM... Ama yok lan, Trabzonluluk daha güzel..."

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı Sönmez Özlü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivas'ı savunacaksanız basın gidin Sivas forumlarına. Antu'ya gidin bağırlarına bassınlar sizi. Hade...
    hakaret eden olunca "dilediği kadar", savunan olursa "yasak"...! forum anlayışı bu olanla ne tartışılır ki...

yönetici arkadaşlardan artık bu konunun kapanmasını rica ediyorum, mümkünse...
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Ankara İl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor forumu olunca yasak evet. Mevlana dergahı mı zannettiniz burayı?
    "Trabzonluluktan aldığım zevki hiçbir şeyden almadım. Belki FM... Ama yok lan, Trabzonluluk daha güzel..."

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu maç oynandı bitti.
    artık birbirimizi kırar vaziyet almaya başladı başlık.
    kilitliyorum...
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)