Sayfa 1 Toplam 18 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 449 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eziklerin Formasýný Ýsteyenler Kulüpten Ýçeriye Girmesin!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Standart Eziklerin Formasýný Ýsteyenler Kulüpten Ýçeriye Girmesin!

Biz Trabzonluluðumuzla Trabzonsporluluðumuzla övünüyoruz , gurur duyuyoruz!

Her koþulda nerede olursa olsun takýmýn yanýnda oluyoruz.

Maddi manevi en zor anlarda bile takýma bir destek olabilmek için tüm imkanlarýmýzý sonuna kadar her türlü riski bile göze alarak zorluyoruz.

Ne kentimize ne takýmýmýza laf gelmemesi için elimizden geleni ardýmýza koymuyoruz. Trabzonsporumuzun deðerlerine her yerde sahip çýkýp yüceltiyoruz.

Onurumuzl gururumuzla bugünlere kadar gelmenin mutluluðunu ve huzurunu yaþýyoruz ve yaþatmaya devam ediyoruz.

Büyüklerimizden (hem aile ve çevre olarak hem de futbolcularýmýzýn onurlu hareketleri) gördüklerimizle gurur duyuyoruz ve daha iyisini yapmaya çalýþýyoruz Trabzonsporlu olarak.

Biz yýllarca anadolu kulüplerinin Trabzonspor formasý almalarýný izledik sahalarda. Ancak bir kaç kendini bilmez cahil ve Trabzonsporluluktan daha nasibini almamýþ kiþiler bir hareketi ile milyonlarca TRABZONSPORLUNUN gururunu ve onurunu inciltebiliyor ne yazýk ki.

Ben bunu burada yazarken utanýyorum ama hem de Trabzonlu olan bir futbolcu o hareketi sahada yapmaktan utanmýyor! Ve bizden önce ona cevabý istediði kiþi ona gayet güzel bir þekilde ýsrarlarýna raðmen geçiþtirerek veriyor zaten!

Oynadýðý takýmýn camianýn büyüklüðünü geçmiþini tarihini bilmeyen kiþiler o deðerleri yaþatmayý beceremezler arkadaþlar bu bir gerçektir.

Biz bu ülkenin nasýl kurulduðunu nasýl bu topraklarýn düþmanlardan temizlendiðini bilmezsek nasýl ülkemizin deðerini bilebiliriz.

Ýþte Trabzonsporumuzun geçmiþini ve nasýl BÜYÜK olduðunu bilemeyen oyuncular da Trabzonsporumuzun baþarýsýna ortak olamazlar. Ancak Trabzonspora zarar verecek böyle cahil hareketler yaparlar.

Tayfun Cora'yý ÞÝDDETLE KINIYORUM ve KULÜP TARAFINDAN EN AÐIR CEZA ÝLE CEZALANDIRILMASINI ÝSTÝYORUM!...

çok þey mi istiyorum! peki ben bunu isterken haksýz mýyým?

Milyonlarca insanýn her türlü fedekarlýk göstererek 100 yýl önce attýðý tohumlarý bugün koskaca çýnar olan bu camiayý iki pervasýz hareketle lekelemeye kimsenin hakký yoktur!

Bunun cezasýný verecek olan yönetim varsa onlar da bu takýmýn BÜYÜKLÜÐÜNE inanmýþ demektir.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

he yaa tayfunu gördünüz müüü yaa yalvarýyorrr formayý versin diye ne olacak yaniiii alacaksýndaa ne yanii eline ne geçecekk
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Çok þey istemiyorsun, doðruyu istiyorsun..

Zamanýnda bu formanýn peþinde koþardýlar, sen imdi gidip onlarýn formalarýný isityorsun!
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

kübraTs - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Gördügümde yerin dibine girdim!Bir insan kendini bu kadar mi alcaltir ya!

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Forma istenir tamam ona bþey demiyoruz ama küçük emrah gibi yalvarmak niye...

mali uzuner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Yaþ
    43

yazýklar olsun görüntü trabzonspor futbolcusu için utanc tablosudur tayfun bos zamanlarýnda gitmek için sana bir kombine hediye etsinler gider izlersin bir futbolcu ancak bu kadar rencide eder taraftarýný. seni baðrýna basan su taraftara yazýk.

DKaraduman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

maç boyunca nasýl alsam formayý diye düþünmüþtür heralde..

Allahtan ilk 11 de deildi defans yerine sað açýk oynardý..

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bide bu çýktý baþýmýza.negüzel yendiniz yav bi forma verde hatýra kalsýn.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Ýsmin bildiðim kadarýyla Emincan abi çok güzel baþlýklar açýyorsun Ellerine saðlýk hislerime tercüman oluyorsun valla

Tayfun ve erdinç denen þahýslar neden geri alýnýr ki zaten anlamam sanki onlara çok ihtiyacýmýz var onlarsýz olmuyor..Bu takýma TRABZONSPOR'un büyüklüðünü bilen futbolcular alýnmalý Böyle küçük emrah gibi ezik formasýnýý isteyenler deðil.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

maç boyunca nasýl alsam formayý diye düþünmüþtür heralde..
    valla da öylee ya iþte ben ne istiyorum biliyormusunuz bakýn biz mantýklý olarak bu hatayý gördük dimiii heee maça gittik mi bunu tayfunaaa sloganlarla anlatalýmmm he bittiiii bunu gösterelim sesimiz çýksýnnn ezik yaaa yalvardý resmen

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Tayfun Cora gibi Trabzonspor'un ne demek olduðunu kavrayamamýþ karaktersizleri kulüpte barýndýrmamak gerekli. Forma istemenin de bir adabý var.. Ýbret-i alem için devre arasýnda gönderilecek ilk isim Tayfun Cora olmalý.. Ersun Hoca'dan önce yönetim kadro dýþý býrakmalý..
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

hayýr arkadaþlar forma istenirse gidersin baþka yerde istersin herkesin önünde bir kulübün milyonlarca taraftarýnýn herþeyden önde tuttuðu bir formayý giyipte bize senelerce ayak oyunlarý oynayan bir kulübün formasýný yalvar yakar isteyemezsin buna hakkýn yok!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Þimdi yarýn çýkar görürsünüz..Hasta bir çocuk için istiyordum diye söyler...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber.aspx?r=1&hid=31231

bunu izlesinler. taze bir olay onun için bunu koydum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Oze donusu savunanlardandim bugun bu gorusumden vazgectim Tayfun Cora Trabzonspor maglup oldugu bir mactan sonra forma dusunuyorsa daha birsey soylemek istemiyorum

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber.aspx?r=1&hid=31231

bunu izlesinler. taze bir olay onun için bunu koydum
    bu haberi okuyunca aklýmdan þu geçiyor "bizim futbolcular gerçekden yüzsüzmüþþ"

Cem Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

takýmýmýz ezeli rakiplerinden biriyle maç yapmýþ ve kaybetmiþ tamam rakipten forma istersinde bunu yalvararak ve milletin önünde yaparsan bu taraftarýn tepkisi büyük olur kesinlikle ceza verilmeli
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

tayfun coranýn hareketine karþý organize bir þekilde cevap vermek gerekiyor arkadaþlar. bu hareketi ben trabzonlu bir insana katiyen yakýþtýramadým. eðer biz böyle insanlar barýndýrýyorsak içimizde bunlarý temizlemek lazým takýmdan.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

ya bu tayfun konusunu nasýl gündeme getirtebilirizzz bi düþüncesi olan var mý? siteside yok kiii

salihismet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Herkesin fikrine saygim var, fakat bence bu forma isteme olayini biraz büyütüyoruz galiba, Hakan Þükür bile fb macindan sonra forma aldi fb lilerden. tayfun Trabzonspor icin yeterli bir futbolcu olmayabilir, bir forma aldi diye Trabzonspordan uzaklaþtirilsin demek yanliþtir.
    Konu Can basten tarafýndan (23.12.2007 Saat 01:28 ) deðiþtirilmiþtir.

Muhammet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tayfuna bi þans daha verilsin diyordum bizim evladýmýz diyordum ama
    yani o kadar da göz önünde istenmez ki git içerde soyunma odasýnda iste baþka biþey yap
    içinde olduun o camianýn fbye bakýþaçýsý belli

yazýk!
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Herkesin fikrine saygim var, fakat bence bu forma isteme olayini biraz büyütüyoruz galiba, Hakan $ükür bile fb macindan sonra forma aldi fb lilerden. tayfun Trabzonspor icin yeterli bir futbolcu olmayabilir, bir forma aldi diye Trabzonspordan uzakla$tirilsin demek yanli$tir.
    hakan yalvardý mý bunu sorabilirmiyim

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý Sevgi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ezeli rakibin olan, oynadýðýn 10 maçýn 9 unu hakemle kazanan, dýþ kuvvetlerle el ele verip kafana vura vura elinden þampiyonluk alan bir takýmda oynayan, oynadýðýn futbolla ezdiðin halde maðlup olduðun bir maç sonrasý (taraftarýn için önemi çok farklý olan bir maç)90 dk boyunca 3 kere topla buluþamayan sözde bir dünya yýldýzýndan! forma almak için yalvaran bir zavallýnýn, Trabzonspor formasýný bir gün dahi giymesine müsade etmek bu kulübe ihanettir.
    Trabzonspor'un ne demek olduðunu kavrayamanlarýn barýnacaðý yer deðil burasý.Oynayacaðýnýz futboldan,futbolcu zekanýzdan, yeteneðinizden, getireceðiniz baþarýlardan vazgeçebiliriz, vazgeçtik ama Trabzonspor'lu duruþunu zedelemenize göz yumamayýz bunu görmezden gelemeyiz.Tayfun Cora ve türevleri düþün artýk deðerlerimizin yakasýndan.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý salihismet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herkesin fikrine saygim var, fakat bence bu forma isteme olayini biraz büyütüyoruz galiba, Hakan $ükür bile fb macindan sonra forma aldi fb lilerden. tayfun Trabzonspor icin yeterli bir futbolcu olmayabilir, bir forma aldi diye Trabzonspordan uzakla$tirilsin demek yanli$tir.
    yalvaraný gördünüz mü?

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

güle güle tayfun
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)