Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 18 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 449 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Eziklerin Formasn steyenler Kulpten eriye Girmesin!

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Standart Eziklerin Formasn steyenler Kulpten eriye Girmesin!

Biz Trabzonluluumuzla Trabzonsporluluumuzla vnyoruz , gurur duyuyoruz!

Her koulda nerede olursa olsun takmn yannda oluyoruz.

Maddi manevi en zor anlarda bile takma bir destek olabilmek iin tm imkanlarmz sonuna kadar her trl riski bile gze alarak zorluyoruz.

Ne kentimize ne takmmza laf gelmemesi iin elimizden geleni ardmza koymuyoruz. Trabzonsporumuzun deerlerine her yerde sahip kp yceltiyoruz.

Onurumuzl gururumuzla bugnlere kadar gelmenin mutluluunu ve huzurunu yayoruz ve yaatmaya devam ediyoruz.

Byklerimizden (hem aile ve evre olarak hem de futbolcularmzn onurlu hareketleri) grdklerimizle gurur duyuyoruz ve daha iyisini yapmaya alyoruz Trabzonsporlu olarak.

Biz yllarca anadolu kulplerinin Trabzonspor formas almalarn izledik sahalarda. Ancak bir ka kendini bilmez cahil ve Trabzonsporluluktan daha nasibini almam kiiler bir hareketi ile milyonlarca TRABZONSPORLUNUN gururunu ve onurunu inciltebiliyor ne yazk ki.

Ben bunu burada yazarken utanyorum ama hem de Trabzonlu olan bir futbolcu o hareketi sahada yapmaktan utanmyor! Ve bizden nce ona cevab istedii kii ona gayet gzel bir ekilde srarlarna ramen geitirerek veriyor zaten!

Oynad takmn camiann bykln gemiini tarihini bilmeyen kiiler o deerleri yaatmay beceremezler arkadalar bu bir gerektir.

Biz bu lkenin nasl kurulduunu nasl bu topraklarn dmanlardan temizlendiini bilmezsek nasl lkemizin deerini bilebiliriz.

te Trabzonsporumuzun gemiini ve nasl BYK olduunu bilemeyen oyuncular da Trabzonsporumuzun baarsna ortak olamazlar. Ancak Trabzonspora zarar verecek byle cahil hareketler yaparlar.

Tayfun Cora'y DDETLE KINIYORUM ve KULP TARAFINDAN EN AIR CEZA LE CEZALANDIRILMASINI STYORUM!...

ok ey mi istiyorum! peki ben bunu isterken haksz mym?

Milyonlarca insann her trl fedekarlk gstererek 100 yl nce att tohumlar bugn koskaca nar olan bu camiay iki pervasz hareketle lekelemeye kimsenin hakk yoktur!

Bunun cezasn verecek olan ynetim varsa onlar da bu takmn BYKLNE inanm demektir.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

he yaa tayfunu grdnz m yaa yalvaryorrr formay versin diye ne olacak yaniiii alacaksndaa ne yanii eline ne geecekk
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

SDanmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2004
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    33

ok ey istemiyorsun, doruyu istiyorsun..

Zamannda bu formann peinde koardlar, sen imdi gidip onlarn formalarn isityorsun!
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan lgn Hamsi

kbraTs - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.05.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    31

Grdgmde yerin dibine girdim!Bir insan kendini bu kadar mi alcaltir ya!

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Forma istenir tamam ona bey demiyoruz ama kk emrah gibi yalvarmak niye...

mali uzuner - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.12.2005
    Nereden
    Aksaray
    Ya
    40

yazklar olsun grnt trabzonspor futbolcusu iin utanc tablosudur tayfun bos zamanlarnda gitmek iin sana bir kombine hediye etsinler gider izlersin bir futbolcu ancak bu kadar rencide eder taraftarn. seni barna basan su taraftara yazk.

DKaraduman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

ma boyunca nasl alsam formay diye dnmtr heralde..

Allahtan ilk 11 de deildi defans yerine sa ak oynard..

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

bide bu kt bamza.negzel yendiniz yav bi forma verde hatra kalsn.
    • Biz emperyalistlerin penesine den bir ku gibi yava yava aalk bir lme mahkum olmaktansa, babalarmzn oullar olarak vurua vurua lmeyi tercih ediyoruz.
      Mustafa Kemal Atatrk

Remzi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.09.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    30

smin bildiim kadaryla Emincan abi ok gzel balklar ayorsun Ellerine salk hislerime tercman oluyorsun valla

Tayfun ve erdin denen ahslar neden geri alnr ki zaten anlamam sanki onlara ok ihtiyacmz var onlarsz olmuyor..Bu takma TRABZONSPOR'un bykln bilen futbolcular alnmal Byle kk emrah gibi ezik formasn isteyenler deil.

yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

ma boyunca nasl alsam formay diye dnmtr heralde..
    valla da ylee ya ite ben ne istiyorum biliyormusunuz bakn biz mantkl olarak bu hatay grdk dimiii heee maa gittik mi bunu tayfunaaa sloganlarla anlatalmmm he bittiiii bunu gsterelim sesimiz ksnnn ezik yaaa yalvard resmen

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Tayfun Cora gibi Trabzonspor'un ne demek olduunu kavrayamam karaktersizleri kulpte barndrmamak gerekli. Forma istemenin de bir adab var.. bret-i alem iin devre arasnda gnderilecek ilk isim Tayfun Cora olmal.. Ersun Hoca'dan nce ynetim kadro d brakmal..
    Gllerin ktidarna Kar; Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

hayr arkadalar forma istenirse gidersin baka yerde istersin herkesin nnde bir kulbn milyonlarca taraftarnn hereyden nde tuttuu bir formay giyipte bize senelerce ayak oyunlar oynayan bir kulbn formasn yalvar yakar isteyemezsin buna hakkn yok!
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

imdi yarn kar grrsnz..Hasta bir ocuk iin istiyordum diye syler...

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber.aspx?r=1&hid=31231

bunu izlesinler. taze bir olay onun iin bunu koydum.

Trabzonspor Kongre yesi
    AYYILDIZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Oze donusu savunanlardandim bugun bu gorusumden vazgectim Tayfun Cora Trabzonspor maglup oldugu bir mactan sonra forma dusunuyorsa daha birsey soylemek istemiyorum

yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber.aspx?r=1&hid=31231

bunu izlesinler. taze bir olay onun iin bunu koydum
    bu haberi okuyunca aklmdan u geiyor "bizim futbolcular gerekden yzszm"

Cem Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

takmmz ezeli rakiplerinden biriyle ma yapm ve kaybetmi tamam rakipten forma istersinde bunu yalvararak ve milletin nnde yaparsan bu taraftarn tepkisi byk olur kesinlikle ceza verilmeli
    Trabzonspor bizim varolma,bu dnyaya gnderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

tayfun corann hareketine kar organize bir ekilde cevap vermek gerekiyor arkadalar. bu hareketi ben trabzonlu bir insana katiyen yaktramadm. eer biz byle insanlar barndryorsak iimizde bunlar temizlemek lazm takmdan.

yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

ya bu tayfun konusunu nasl gndeme getirtebilirizzz bi dncesi olan var m? siteside yok kiii

salihismet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.01.2006
    Nereden
    Almanya

Herkesin fikrine saygim var, fakat bence bu forma isteme olayini biraz bytyoruz galiba, Hakan kr bile fb macindan sonra forma aldi fb lilerden. tayfun Trabzonspor icin yeterli bir futbolcu olmayabilir, bir forma aldi diye Trabzonspordan uzaklatirilsin demek yanlitir.
    Konu Can basten tarafndan (23.12.2007 Saat 02:28 ) deitirilmitir.

Muhammet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.12.2007
    Nereden
    Ankara

tayfuna bi ans daha verilsin diyordum bizim evladmz diyordum ama
    yani o kadar da gz nnde istenmez ki git ierde soyunma odasnda iste baka biey yap
    iinde olduun o camiann fbye bakas belli

yazk!
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Herkesin fikrine saygim var, fakat bence bu forma isteme olayini biraz bytyoruz galiba, Hakan $kr bile fb macindan sonra forma aldi fb lilerden. tayfun Trabzonspor icin yeterli bir futbolcu olmayabilir, bir forma aldi diye Trabzonspordan uzakla$tirilsin demek yanli$tir.
    hakan yalvard m bunu sorabilirmiyim

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    40

Alnt Sevgi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ezeli rakibin olan, oynadn 10 man 9 unu hakemle kazanan, d kuvvetlerle el ele verip kafana vura vura elinden ampiyonluk alan bir takmda oynayan, oynadn futbolla ezdiin halde malup olduun bir ma sonras (taraftarn iin nemi ok farkl olan bir ma)90 dk boyunca 3 kere topla buluamayan szde bir dnya yldzndan! forma almak iin yalvaran bir zavallnn, Trabzonspor formasn bir gn dahi giymesine msade etmek bu kulbe ihanettir.
    Trabzonspor'un ne demek olduunu kavrayamanlarn barnaca yer deil buras.Oynayacanz futboldan,futbolcu zekanzdan, yeteneinizden, getireceiniz baarlardan vazgeebiliriz, vazgetik ama Trabzonspor'lu duruunu zedelemenize gz yumamayz bunu grmezden gelemeyiz.Tayfun Cora ve trevleri dn artk deerlerimizin yakasndan.

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    40

Alnt salihismet Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Herkesin fikrine saygim var, fakat bence bu forma isteme olayini biraz bytyoruz galiba, Hakan $kr bile fb macindan sonra forma aldi fb lilerden. tayfun Trabzonspor icin yeterli bir futbolcu olmayabilir, bir forma aldi diye Trabzonspordan uzakla$tirilsin demek yanli$tir.
    yalvaran grdnz m?

BDiler61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

gle gle tayfun
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)