Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ''Dengeleri Bozmamak'' Düþüncesi Mantýklý mýdýr?

buyukkaptan
    Ziyaretçi

Standart ''Dengeleri Bozmamak'' Düþüncesi Mantýklý mýdýr?

arkadaþlar bunca senedir futbol oynadým ve izlerim bugüne kadar ilk defa dengeleri bozmamalýyýz herkesin parasý birbirine yakýn olmalý diyerek pahalý transfer yapmayan trabzonsporu gördüm

cuneytr
    Ziyaretçi

herkesin fiyatý birbirine yakýn olsun....lafýmýz yok ki....bende katýlýyorum.ancak devre arasýnda iyi oyuncular alýnmasý gerkiyor.2 zýt olay yok izahta ve nedende...

buyukkaptan
    Ziyaretçi

kim ne hakediyorsa onu almalý bence ufukhanla gökdenizin birbirine yakýn para almasý gibi bir þey olabilir mi þimdi gidip dünya çapýnda birini almaya çalýþacan o adam tabi ki en çok parayý istiycek baþka türlü getiremezsin ki dengeleri bozmamak gibi birþey olamaz bence dünyada böyle bir mantýk yok

ibrahim_yattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

aslýnda dengeleri bozmamak herkese hakettiðini vermekle olur. gökdeniz yattara gibi adamlara parasýný vermezsen çeker gider sende ziya doðan mantalitesine uygun takýmla baþbaþa kalýrsýn kümede kalmaya oynarsýn.

hasan celalettin ayman ömer rýza ferhat gibi adamlar 250 bin dolarlýk adamsa bu gökdenizin yattaranýn veya yeni transferin suçumu?
    Bir Güneþ Doðar Neler Deðiþir!

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Dengeli bir takim olmali. Bence gayet mantikli. Cünkü Ronaldinho'yu 10 tane 2. Lig futbolcusunun yanina koyarsaniz o da onlarin arasinda kaybolur. Bir takimda denge olmali. Herkes birbirine uyum saglamali ve asagi yukari ayni seviyede futbol oynamali. Ama "dengeleri bozmayalim" diyerek Yönetimimizin yaptigi gibi Sampiyonluga oynayacak takimin yildizlarini gönderip takimdaki 2. sinif futbolcularin üzerine kurulmamali o denge.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Yillardir dengeleri bozmuyoruz! Evet, yillardir dengeleri bozmuyoruz. Dengeler bozulsun hatta darmadagin olsun. Sampiyonluk gelsin. Kimsenin dengeyle mengeyle ugrasacak sabri kalmadi. Herkezin performansina bakarsin ve buna göre bir durum degerlendirmesi yaparsin. Evet bazi oyuncular, "Ikimiz de ayni takimda oynuyoruz ama o benden 3 kat daha fazla ücret aliyor" seklinde düsünebilirler. Ama o oyuncunun kendisinden daha cok katki yaparak o parayi aldigini görünce kendisi de onun gibi oynamaya kalkar. Bence dengenin bozulmasi pahasina da olsa mutlaka hak eden hak ettigini almali.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Baþýmýza ne geldiyse bu dengeler yüzünden geldi..
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Bence futbolcuya hakkettiði kadar ücret verilmeli.Sonuçta herkesin katkýsý ortada.
    Bu denge olayý sadece bizdemi var ya.geçen yýlarda yapýlan iyileþtirme olayýnýda çoðu klüp uygulamýyor.
    Futbolcuyla anlaþma yap 6 ay sonra iyileþtirme yap dengeleri bozmamak adýna.Bence çok amatörce yapýlan iþler.
    Sen aðlat biz severiz seni...
    Aþkýn rengi:BORDO-MAVÝ
    ts_mania

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

tabiii ki de futbolcunun parasý ile futbolu doðru orantýlý.
    pahalý futbolcu da buna bakarak dengeleri bozmaz düzenler..
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

dengeler bizim oldugumuz gibi bi kulübde aslinda önemli
    dengeli maas verecegin bir kulübe en önemli olan sey bence en iyi futbolcun kaptan olmali
    o zaman ona encok parayi verirsin takimda herkes riza olur ondan az kazandigina
    ama tabiiki fatih satilali bu durum yok ondanda bence artik denge denilen birsey sözkonusu olamaz
    yani su an dengeden konusacak olan yönetici yanlis yapar
    benim fikrim

Rýza ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    51

Ne takýmda denge var, ne yöneticilerde denge var, az biraz taraftarda vardý saðolsun Müftüoðlu onuda o bozdu, hepten çapsýz olduk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Yýllardýr denge der dururuz ama aslýnda dengesizliðin en alasýný yaparýz... Örnek vereyim;
    Celalettin'e yapýlan iyileþtirme sonucu yýllýk 1 trilyon?
    Yattara'ya da yýllýk 1 trilyon... Çok dengeli deðil mi?
    Ve bunlarýn üstüne Gökdeniz'in aldýðý ücrette 1,6 Trilyon?
    Açýkçasý ben yerlerinde olsam müthiþ futbolcunuz maradona celo oynasýn derdim.. Baksana aldýðý ücrete.. Denge böyle kurulmaz.. Bu nasýl bir kulüp dengesiz olur örneðini oluþturur ancak..
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Yaþ
    56

Dengeleri Bozmamak fikri mantýklýdýr bana göre.Ancak birde ''Hakk edene hakkýný vermek''de gerekir.Þimdi futbol takým oyunudur densede her takýmda oyunu etkileyen skora etki eden ayrý deðerler olduðuda gerçektir.Yoksa neden bir futbolcu borsasý oluþsun ki.Futbolcularý yaþlarý veya kilolarýna göre deðerlendiremeyeceðimize göre yetenekleri ile fiyatlarýda oluþmaktadýr.Yetenekli olan futbolcu daha fazla alacaktýr ve buna kimsenin itirazýda olmamalý.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasýl yýkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlým kendini

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý mk_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tabiii ki de futbolcunun parasý ile futbolu doðru orantýlý.
    pahalý futbolcu da buna bakarak dengeleri bozmaz düzenler..
    Yani pahali futbolcu "O da benimle ayni parayi aliyor ama benim kadar katki saglamiyor. Madem ayni parayi aliyoruz ben de kendimi yirtmayayim, o oyuncu kadar oynayayim "der. Haklisin, dengeyi düzenler.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Dengelri bozmamak mantýklý bir haraket belki ama bunu yaparken yukarýdakiler iþaðý çekmemeli; tersine aþaðýdakileri yukarý itelemeliyiz.
    Yani biraz daha kaliteli topçular almalýyýz..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

hem mantýklý hem mantýksýz
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý esrarengiz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hem mantýklý hem mantýksýz
    gerçektende öyle. dengeler içinde dengesizlik.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

buyukkaptan
    Ziyaretçi

Alýntý KHE Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dengelri bozmamak mantýklý bir haraket belki ama bunu yaparken yukarýdakiler iþaðý çekmemeli; tersine aþaðýdakileri yukarý itelemeliyiz.
    Yani biraz daha kaliteli topçular almalýyýz..
    kesinlikle katýlýyorum

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

dengeleri bozmamak aciklamasi yönetimler tarafindan fazla para harcamayacagiz anlaminda kullanilir.tabiiki trabzonspor da belli bir tavan ücret olmali.bu en fazla senelik 1.5 milyon euro olmali bence.futbolculara kalitesine göre para verilmeli.misal olarak celalettin 1trilyona oynarken yattara da ayni paraya yakin miktara oynuyorsa carpiklik var demektir.f,bahcede bir alexin aldigi parayla bir gökhan gönülün aldigi para arasinda büyük fark varsa bizde de cagdasa kiyasla bir gökdeniz arasindada belli bir fark olmali.cünkü herkes faydasi oraninda ücret almali.

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bnce de,cafer abi haklý...dengeyi bozmamak konusu parasý olmayan yönetimlerin transfer yaparken kullandýklarý en büyük yalan !..
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

DOÐA SARAÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Bunlar bahane
    TRABZON - YENÝMAHALLELÝ
    KOCAELÝ - MERKEZ

Fanatik28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    50

Albayrak ezici bir cogunlukla secildigi hafta dengeleri koruyacagiz gibi bir laf etmisti. Daha o zaman, bu adamin ne ...... oldugu belli diye yazdigimda ( aslinda siteyi uzun zamandan beri sadece okuyucu olarak takip ediyordum, sirf bu denge lafi yüzünden üye oldum ) bircok kisi tepki göstermisti. Bu Denge lafi bana alerji yapiyor.
    Denge dedigin sey herkesin hakettigi parayi almasidir.

Ya da cok basit Hesap uygularsin. Mesela defansiv oyunclara dersinki, ne kadar bonservis getirirsin, satilirsan? O zaman bu paranin 3 te 1`i yillik maasin olsun. Forvet oyuncularada belki 4 te 1`i. Aslinda böyle bir seyin imkansiz ama bizde trilyon alip zerre kadar futbol oynamayanlar bunu hakediyor.

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

hakeden ne hakediyosa onu alsýn koskoca takým 2-3 futbolcunun sýrtýndan ekmek yiyo.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Celalettine yýllýk 1.2 Trilyon veriliyorsa baþka hangi dengeden bahsedilebilirki.

buyukkaptan
    Ziyaretçi

Alýntý Fanatik28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Albayrak ezici bir cogunlukla secildigi hafta dengeleri koruyacagiz gibi bir laf etmisti. Daha o zaman, bu adamin ne ...... oldugu belli diye yazdigimda ( aslinda siteyi uzun zamandan beri sadece okuyucu olarak takip ediyordum, sirf bu denge lafi yüzünden üye oldum ) bircok kisi tepki göstermisti. Bu Denge lafi bana alerji yapiyor.
    Denge dedigin sey herkesin hakettigi parayi almasidir.

Ya da cok basit Hesap uygularsin. Mesela defansiv oyunclara dersinki, ne kadar bonservis getirirsin, satilirsan? O zaman bu paranin 3 te 1`i yillik maasin olsun. Forvet oyuncularada belki 4 te 1`i. Aslinda böyle bir seyin imkansiz ama bizde trilyon alip zerre kadar futbol oynamayanlar bunu hakediyor.
    desene bordo mavi net bana plaket vermesi lazým o zaman beným sayemde uye sayýsý arttý sýtenýn

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Þu anda listelenecek üye yok.