Sayfa 1 Toplam 831 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 501 ... SonuncuSonuncu
Toplam 20760 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Ocak transfer dönemi başlıyor

Bilindiği üzere gündemimizde 3 Brezilyalı ve 3 Ümit Milli oyuncu olduğu iddia edilmekte. Transfer haberlerini ve olan
    transferleri bu başlıkta toplayabiliriz.

3 Paf oyuncumuz A takıma çıkarıldı: Göksu Alhas, Kadir Keleş, Abdullah Karmil

Alınması gündemde olan futbolculardan forvet oyuncusu Fernandao'nun 2006 yılında sözleşmesi uzatılmış. Fransa'da pek başarılı olamamış. Brezilya'da başarılı. Diğer Brezilyalılar uyum süresini kısaltabilir

Diğer oyuncu Alex, hücuma yönelik ortasaha / Sol kanat. 1.325 milyon £'a bonservisi otomatikman alınabilir maddesi var. Ama kontratı da 2008'de sona eriyor.

Kaleci transferi net değil. Eğer çok kaliteli bir isim fazla maliyeti olmadan bulunamazsa mevcut isimlerle devam edilmesi kanaatindeyim. Karşıyaka'nın Ümit Milli kalecisinin yıldızı parlıyor. Onur Recep Kıvrak. Bu isme dikkat edilip incelenmeli

Bursaspor'un gençleri kaliteli, henüz randımanlarını bulmadan değerlendirilmeli diye düşünüyorum
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hah işte bu başlığı bekliyordum...buaralar ben açmayı düşünüyordum ama kilitlenmesinden korktum..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Transfer şart ... İnşallah nokta TRANSFER yaparlarda güldürürler bizi!

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

İKİ BREZİLYALI, BİR GİNELİ!..

Trabzonspor yönetimi genel kurulu erteledi ve transfer çalışmalarına hız verdi.

Teknik Direktör Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda Brezilyalı ve Gineli üç futbolcuyla prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi.

Brezilya’da oynayan golcü Fernandao, 10 numara pozisyonunda oynayan Alex ve ile Fransa’nın Toulouse takımında oynayan Gineli Yıldız Fode Mansere ile anlaşmaya varıldığı belirtildi..

Daha önce Fabiano Eller'in de oynadığı İnternacionel takımında forma giyen Fernandao, takımının en önemli gol silahı olarak dikkat çekiyor.. Menajer Necmi Perekli'nin Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda izlediği isimler arasından beğendiği Fernandao'nun yanı sıra aynı takımda forma giyen Alex ile de anlaşmaya varıldığı iddia edildi..

Yanal'ın ayrıca sürati ve son vuruşlardaki becerisi ile dikkat çeken, Elmander'in sakatlığının geçmesinin ardından yedek kulübesine hapsolan Toulouse'un Gineli golcüsü Mansare'yi de istediği ve yönetimin Yattara'nın Milli takımdan arkadaşı olan futbolcu ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.. Bu transferde Yattara'nın da etkisinin olduğu, yıldız futbolcunun Mansare ile konuşarak onu ikna ettiği öne sürüldü..

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

asimavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İKİ BREZİLYALI, BİR GİNELİ!..

Trabzonspor yönetimi genel kurulu erteledi ve transfer çalışmalarına hız verdi.

Teknik Direktör Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda Brezilyalı ve Gineli üç futbolcuyla prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi.

Brezilya’da oynayan golcü Fernandao, 10 numara pozisyonunda oynayan Alex ve ile Fransa’nın Toulouse takımında oynayan Gineli Yıldız Fode Mansere ile anlaşmaya varıldığı belirtildi..

Daha önce Fabiano Eller'in de oynadığı İnternacionel takımında forma giyen Fernandao, takımının en önemli gol silahı olarak dikkat çekiyor.. Menajer Necmi Perekli'nin Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda izlediği isimler arasından beğendiği Fernandao'nun yanı sıra aynı takımda forma giyen Alex ile de anlaşmaya varıldığı iddia edildi..

Yanal'ın ayrıca sürati ve son vuruşlardaki becerisi ile dikkat çeken, Elmander'in sakatlığının geçmesinin ardından yedek kulübesine hapsolan Toulouse'un Gineli golcüsü Mansare'yi de istediği ve yönetimin Yattara'nın Milli takımdan arkadaşı olan futbolcu ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.. Bu transferde Yattara'nın da etkisinin olduğu, yıldız futbolcunun Mansare ile konuşarak onu ikna ettiği öne sürüldü..

.....bu 3 oyuncu alınsın varya ....defans yapmaya bile gerek yok bunları tudacak adam yok bu lig de ikinci yarıyı götürür bu adamlar seneyede sağlam bi stoper ve soıl bek aldıkmı tamamdır...veya stopere ve sol bek e yerli oyuncu alınabilir bu transferde ...mesela ankaragücünden emre ....konyadan kaue da sılva.....
    deha: imkansizda mumkunu gorebilmektir..
    ....gemilerin karada da yuzebilecegini gormek
    ....mehmetlerden birini fatih yapar.......

wien_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

su adi gecen oyunculari ziya dogan duysa adama inme iner mazallah..bakarmisiniz bitane stoper,sag bek hatta on libero bile yok.hep forvet hep hucum..

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Haydi bakalım yönetim,kongreyi yapamadınz bari adam gibi transfer yapında 2.yarı yüzümüz gülsün,İnşAllah bu transferler hocanın istediği transferlerdir..
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bu başlığı açtığımızda nuri gitmiş yenibir heyecan gelmiş olmalıydıkı sen ozaman başlıktakı aktıvliği gör
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Smile

çok haklısın..

Alıntı wien_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su adi gecen oyunculari ziya dogan duysa adama inme iner mazallah..bakarmisiniz bitane stoper,sag bek hatta on libero bile yok.hep forvet hep hucum..
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

AYDIN KANTEKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı lazoglu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haydi bakalım yönetim,kongreyi yapamadınz bari adam gibi transfer yapında 2.yarı yüzümüz gülsün,İnşAllah bu transferler hocanın istediği transferlerdir..
    simdiye kadar ne gördük de simdiden sonra bekliyoruz.kongrenin asil uzanma sebebi Albayrak in alacagi oldugu idda ettigi 14 trilyon paradir.Bu parayi kurtarmanin cesitli yollarini ariyor ve bu parayi kurtarmadan hicbiryere gitmez.takimda satacak para eder tek gökdeniz var buna cesaret edermi bilemem ama siz genede benden duymus olmayin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu adamı alırsalar (mansare) yattara sağda mansare solda oynicak.peki gökdeniz nerde oynayacak..forvet arkasına gökdenizi çekecekler heralde...ceyhunda yedek oynar..fenandao tek forvet olur....peki alex nerde oynuyo defans mı...oda sol açık bildiğim kadarıyla
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı sbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu adamı alırsalar (mansare) yattara sağda mansare solda oynicak.peki gökdeniz nerde oynayacak..forvet arkasına gökdenizi çekecekler heralde...ceyhunda yedek oynar..fenandao tek forvet olur....peki alex nerde oynuyo defans mı...oda sol açık bildiğim kadarıyla
    Yeterki alınsın Ersun Hocam oynatır onları

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence ekonomik zorluk içinde olan Antepten de nigris alınabilir, forvette bize ilaç olur...

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bnlar değil transfer yapsa yapsa altlarına yaparlar bıraksınlar göz boyamayı kongreye gitsinler resmen insanlarla dalga geçiyolar trabzonsporun futbolcularında sorun yok trabzonun sorunu idari ronaldinho gelse n yazar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence ekonomik zorluk içinde olan Antepten de nigris alınabilir, forvette bize ilaç olur...
    Daha Önce Aguistine , Alexander Lobe gibi dimi ?
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Nereden
    Ankara

bence biz bu adı geçen oyuncalaın birini bile alamıycaz...bakın görürsünüz.

Nereden
    İstanbul

Augustine ve Lobe yabancıydı o halde yabancılar yaramaz...?
    Bence böyle düşünmek pek faydalı değil
    Kaldı ki Lobe bazen faydalı oldu diye hatırlıyorum sempatim vardı adama yanılmıyorsam
    Bu arada defans transferini boşlamamak lazım
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı abcdef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha Önce Aguistine , Alexander Lobe gibi dimi ?
    Evet tıpkı Marco Aurello gibi ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet tıpkı Marco Aurello gibi ...
    Öncelikle Marco Aurelio Türkiyeden Aldığımız Bir oyuncu Değil.Yurt dışından getirdik.

Aguistine --> Ankaragücü

Löbe --> Erzurumspor. ( Yanlış hatırlamıyorsam )

Ben burada Türkiyeden aldığımız oyunculara örnek verdim...
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaldı ki Lobe bazen faydalı oldu diye hatırlıyorum sempatim vardı adama yanılmıyorsam
    Ben yabancılar yaramaz demedim.

Türkiyeden aldığımız yabancılar oyuncular bize fayda sağlamamıştır..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Nereden
    İstanbul

Benzer mantık demeye çalıştım. Genellemeye karşı çıktım

Nereden
    Ankara

3 gineli olunca gidince hiç dönmezler artık..

Ali Kemal Kalmuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hadi İnşallah bu takımı biraz ayağa kaldırırlar.Ben bu Büyükşehir Belediyeden Ermanı da çok beğendim.Adam pire gibi.Gökdeniz'i andırıyor.Ceyhun'la aynı numaralı formayı giyiyodu ama Ceyhun'dan kat kat iyi oynadı.
    Artık maç giderken hoca kimi alacakta oyun düzelecek diye düşünmeyiz inşallah.
    Ne için yaşıyoruz..........

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Kalplere sinirlere zarar baslik acildi..
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu basliklar cok korkunc anilarlar dolu..fifalik olmasinlarda ne yaparsa yapsinlar..suana kadar aldigimiz yabancilardan sadece 5 % takima katkisi olmustur.yurt disindan aldigimiz yabancilar veya yurt icinden aldigimiz yabancilar diye bir ayrim yapilmamali.yabancilardan genel olarak verim alinamadi bir kac istisna disinda..
    simdi adi gecenlerle anlasildi hatta ön sözlesme yapildi denir ama alternatif listelerdekinin alternatiflerinin alternatifleri alinir..oda belki.transfer yine son güne kalirsa sanirim kimse sasirmaz.ersun yanal istedigi transferler yapilmadigi yada zamaninda yapilmadigi icin istifa etmistir bazi takimlardan.belki bunun korkusuyla transferi daha erken yaparlar.bir ümit..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)